Skocz do zawartości

Czyżby ciąża w rozkładzie rocznym?


caprisces

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłam rozkład roczny z podzieleniem na pory roku. Używałam talii Pozłacany tarot Królewski.W momencie gdy nie byłam pewna danego znaczenia dobierałam karte dopowiadającą ( dlatego w niektórych miesiącach są 2 karty) 

Styczeń- Krolowa Kielichów 

Luty-  9 mieczy + Krolowa Bulaw 

Karta na zime: Cesarzowa 

Marzec: Gwiazda

Kwiecień: Sąd Ostateczny 

Maj: 4 mieczy, Diabeł 

Karta na wiosne: 7 bulaw 

Czerwiec: Gwiazda 

Lipiec: 5 monet, wisielec 

Sierpień: giermek mieczy

Karta na lato: glupiec 

Wrzesień: 7 bulaw, 10 monet 

Październik: 8 monet 

Listopad: rycerz monet 

Karta na jesień: 7 monet 

Grudzień: Rycerz Monet 

Karta na zime: 2 monet 

 

Z mojej interpretacji wychodzi ze w styczniu zajdę w ciążę (w pozłacanym tarocie karta Krolowej Kielichów pokazuje się jako kobieta w ciąży) dodatkowo także cesarzowa jako karta na zimę..

W lutym odwołany wyjazd ( mam zaplanowaną wycieczke urodzinową która w sytuacji ciazy musiałabym odwołać) 

W lipcu 5 monet i wisielec ( poświęcenie się i zawieszenie) zamiast ukochanego plażowania trzeba będzie siedzieć w domu ;)

W sierpniu giermek mieczy ( strach przed nieznanym, brak doświadczenia i szykowanie się do starcia) 

Wrzesień 7 bulaw (odwaga, wytrwałość, sukces) i 10 monet która symbolizuje uroczystości rodzinne i świętowanie. 

W październiku 8 monet nauka czegoś nowego w obfitości. 

Całość składa mi się w ciążę. Dodatkowo te gwiazdy i glupiec + koncowka roku same monety. 

W 2022 roku pytałam karty o zajście w ciążę w 2023 i wyskoczyło że tak :)

Jak Wy interpretujecie tą sytuację? To mój pierwszy rozkład roczny do tej pory skupiałam się na mniejszych czytaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ekspert
W dniu 13.01.2023 o 15:51, caprisces napisał:

Całość składa mi się w ciążę. Dodatkowo te gwiazdy i glupiec + koncowka roku same monety. 

W 2022 roku pytałam karty o zajście w ciążę w 2023 i wyskoczyło że tak :)

Monety mogą mówić o stabilnym okresie w Twoim życiu. Brak tutaj AW a ciąża zdecydowanie wpływa na rożne płaszczyzny życia. 
 

Gwiazda karta ochronna i pozytywna ale zapowiada realizację marzeń w dalszej przyszłości( i często w inny sposób niż byśmy chcieli). Głupiec mówi o optymizmie ale i dużej naiwności - tylko ułamki dzielą go od popełnienia błędu( takie coś w stylu „o mały włos” a byłby kłopot). 
 

Na marginesie, Królowa Kielichów jest skupiona na sobie, swoim żalu i tym, co jej brak( takie coś w stylu: czemu nie ja?). 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.01.2023 o 16:51, caprisces napisał:

Robiłam rozkład roczny z podzieleniem na pory roku. Używałam talii Pozłacany tarot Królewski.W momencie gdy nie byłam pewna danego znaczenia dobierałam karte dopowiadającą ( dlatego w niektórych miesiącach są 2 karty) 

Styczeń- Krolowa Kielichów 

Luty-  9 mieczy + Krolowa Bulaw 

Karta na zime: Cesarzowa 

Marzec: Gwiazda

Kwiecień: Sąd Ostateczny 

Maj: 4 mieczy, Diabeł 

Karta na wiosne: 7 bulaw 

Czerwiec: Gwiazda 

Lipiec: 5 monet, wisielec 

Sierpień: giermek mieczy

Karta na lato: glupiec 

Wrzesień: 7 bulaw, 10 monet 

Październik: 8 monet 

Listopad: rycerz monet 

Karta na jesień: 7 monet 

Grudzień: Rycerz Monet 

Karta na zime: 2 monet 

 

Z mojej interpretacji wychodzi ze w styczniu zajdę w ciążę (w pozłacanym tarocie karta Krolowej Kielichów pokazuje się jako kobieta w ciąży) dodatkowo także cesarzowa jako karta na zimę..

W lutym odwołany wyjazd ( mam zaplanowaną wycieczke urodzinową która w sytuacji ciazy musiałabym odwołać) 

W lipcu 5 monet i wisielec ( poświęcenie się i zawieszenie) zamiast ukochanego plażowania trzeba będzie siedzieć w domu ;)

W sierpniu giermek mieczy ( strach przed nieznanym, brak doświadczenia i szykowanie się do starcia) 

Wrzesień 7 bulaw (odwaga, wytrwałość, sukces) i 10 monet która symbolizuje uroczystości rodzinne i świętowanie. 

W październiku 8 monet nauka czegoś nowego w obfitości. 

Całość składa mi się w ciążę. Dodatkowo te gwiazdy i glupiec + koncowka roku same monety. 

W 2022 roku pytałam karty o zajście w ciążę w 2023 i wyskoczyło że tak :)

Jak Wy interpretujecie tą sytuację? To mój pierwszy rozkład roczny do tej pory skupiałam się na mniejszych czytaniach. 

 

styczeń

z mojego doświadczenia królowa kielichów nie ma nic do ciąży (bardziej cesarzowa). królowa kielichów dla mnie mówi po prostu o przyjemnym okresie, w którym czujemy się dobrze ze sobą i panujemy nad emocjami

 

luty

zmartwienie czymś, co potencjalnie może się wydarzyć, ale widać, że Cię to nie sparaliżuje, tylko podejmiesz jakieś akcje, żeby wyjść z tego stanu

 

marzec

przyjemny okres, możliwe, że będziesz dochodzić do siebie po zmartwieniach z lutego, odpoczynek

 

kwiecień

kulminacja, wyjaśnienie jakiejś istotnej sprawy. możliwe, że coś sądowego/urzędowego

 

maj

choroba, przemęczenie, możliwe że związane ze sprawą z kwietnia. możliwe, że sprawa ta była/jest związana z jakąś toksyczną osobą/relacją

 

czerwiec

podobnie jak w marcu

 

lipiec

problemy finansowe/materialne i w związku z tym zawieszenie/opóźnienie pewnych planów

 

sierpień

ważna wiadomość od kogoś (głównie mail, poczta, telefon...)

 

wrzesień

strzeżenie swoich finansów

 

październik

zajęcie pracą

 

listopad

jakaś propozycja, oferta na tle finansowym/materialnym

 

grudzień

podobny do listopada

 

ZIMA

będziesz miała wszystko pod kontrolą

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...