Skocz do zawartości

Powróżę - chętnie nabiorę doświadczenia..


secutee

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym troszkę poćwiczyć, mam trochę wolnego czasu. i chętnie sprawdzę swoje umiejętności i to czego nauczyłam się do tej pory. 

 

W swojej małej kolekcji posiadam

Karty Anielska Odpowiedz oraz karty Ridera Waite'a Oraz kilka nowych kart przyjdzie do mnie na dniach. 

 

Do pytań proszę podesłac daty urodzenia i imię/ imiona (może byc na priv)

Proszę pamiętać, że  jestem raczkująca w temacie. 

Pozdrawiam 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Powróżę - chętnie nabiorę doświadczenia..
4 godziny temu, Szept myśli napisał:

Witaj 

Jestem  chetna 

Pytanie na priv przesyłam 

Dziękuję ci za pytanie (odpowiedz również otrzymałaś w wiadomości prywatnej)

Karty które zostały wyciągnęłam z Talii to odwrócona 5 buław, 4 kielichów, 6 mieczy, siła i król Mieczy

 

Odwrócona 5 buław pokazuje mi brak zaufania do samej siebie bądz do partnera (może tutaj też karty nawiązały do jakiś poprzednich relacji) pokazuje mi się też przemoc psychiczna/fizyczna być może masz takie myśli w głowie, że coś cię tłumi dlatego wyszło mi to w kartach bądź za bardzo zastanawiasz się nad tą znajomością. 

4 kielichów znowu pokazuje mi sercowe rozterki, smutek, rozczarowanie i tęsknotę za uczuciem troszeczkę też nie widzisz szansu i możliwości jakie daje ci życie ale na pewno aniołki chcą abyś  sobie wytyczyła jakiś cel i do niego dążyła.  

6 mieczy wskazuje brak komunikacji między wami coś gdzieś nie iskrzy więc czasami między sobą milczycie nie macie tematów do rozmów, ale wszystko jest do przejścia by pokonać obecne trudności w związku.

A karta siły akurat dobra karta i na niej możemy się skupić, karta ta pokazuje namiętność, seks może właśnie ta znajomość będzie się opierała głównie na sprawach łóżkowych będziecie oboje czerpać radość i przyjemność z seksu, atrakcyjność fizyczna, akceptacja , odwagę i siłę, Dla Wiesława jesteś bardzo seksowną kobietą i pomimo trudności związek ma szanse przetrwać Tylko będzie się raczej skupiał na sytuacjach łóżkowych(Karta bardzo seksualna) 

Karta ostatnia pokazuje mi, że  Pan W  jest raczej intelektualistą i nie jest zbytnio osobą uczuciową jest też człowiekiem wykształconym i wpływowym osobą odpowiedzialną, rozsądną (król mieczy)

 

 

Postanowiłam jednak dodatkowo zapytać Aniołków i z Kart anielskich wyszło mi, że powinnaś posłuchać swojej intuicji w tej znajomości, czekają cię jakieś wielkie szczęśliwe zmiany być może nowa znajomość? Albo po prostu ten związek nabierze nowych skrzydeł i przetrwa. oraz powinnaś sobie przebaczyć albo przebaczyć osobie która zrobiła ci krzywdę bądz cię zraniła. 

 

Życzę samych sukcesów w  zyciu oraz miłości. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Pozdrawiam  

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w środę byłam na randce z facetem i było fajnie, ale on nie odzywa się od tamtej pory. Mogłabyś zerknąć w karty, dlaczego się nie odzywa oraz czy znajomość będzie miała jakąś kontynuację? Dane wysyłam na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przechodzi przez etap "początkowy". Ja się uczyłam wróżenia kiedyś ale raz, że nie szło mi za bardzo to dwa, że miałam dość specyficzne sny. Choć jakby się tak zastanowić, moje sny nawet bez kart bywają specyficzne :)


Mam pytanie, staram się dostać pracę w korpo, obecnie mam jeszcze własną działalność, którą chcę zamknąć. Znajomy zachęca mnie na wyjazd za granicę, ale nie mam do końca przekonania, może wynika ono z braku zaufania do niego.
Czy uda mi się dostać pracę na etacie? Czy lepiej pójść na żywioł i wyjechać za granicę? Jestem na takim etapie życia i mentalnym, że nie wiem co zrobić.
Dziękuję z góry za wróżbę.
Agnieszka, 23.06.1985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Cześć, w środę byłam na randce z facetem i było fajnie, ale on nie odzywa się od tamtej pory. Mogłabyś zerknąć w karty, dlaczego się nie odzywa oraz czy znajomość będzie miała jakąś kontynuację? Dane wysyłam na pw

Update: jednak się odezwał. Więc sprawdź proszę tylko, jak rozwinie się relacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Cześć, w środę byłam na randce z facetem i było fajnie, ale on nie odzywa się od tamtej pory. Mogłabyś zerknąć w karty, dlaczego się nie odzywa oraz czy znajomość będzie miała jakąś kontynuację? Dane wysyłam na pw

 

Witaj.

Zadałam kartą pytanie takie jakie zamieściłaś w poście poniżej Jak rozwinie się wasza relacja. 

 

Karty które wyciągnęłam to Król Denarów, Siła, Król Kielichów, 3 Buław, 10 Mieczy. 

 

Widać, że facet z którym się spotkałaś to Dojrzały pod względem emocjonalnym, wrażliwy, stabilny finansowo i  życiowo, odpowiedzialny i  spokojny ale bojący się pokazywać swoje uczucia (Być może jakiś poprzedni związek dał mu w kość i jest ostrożny) Człowiek. (Król Denarów/Król Kielichów)

 

3 Buław oznacza Dobrą podstawę do działania może budowania Jakiś fundamentów może właśnie relacji między wami, może dojść do jakiejś wspólnej podróży, realizacji jakiś waszych wspólnych planów. 

 

Karta siły pokazuje mi bardziej aspekt seksualny czyli po prostu dobrze będzie wam w łóżku, wasza relacja będzie pełna namiętności, seksu, odwagi. To może pokazywać w waszej relacji takie docieranie się, Jesteś dla niego atrakcyjną Kobietą On również jest niczego sobie.. 

 

10 Mieczy pokazuje jakiś nagły wypadek/nieszczęście możecie się nie dogadać w jakimś temacie i niestety Ty troszkę niedojrzale zareagujesz na ten problem i może dojść do rozstania ale  jest szansa na rozpoczęcie wszystkiego od nowa ale to decyzja was obojga. 

 

Życzę ci wszystkiego co najlepsze i dużo cierpliwości w tej relacji. 
Pozdrawiam 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, secutee napisał:

 

Witaj.

Zadałam kartą pytanie takie jakie zamieściłaś w poście poniżej Jak rozwinie się wasza relacja. 

 

Karty które wyciągnęłam to Król Denarów, Siła, Król Kielichów, 3 Buław, 10 Mieczy. 

 

Widać, że facet z którym się spotkałaś to Dojrzały pod względem emocjonalnym, wrażliwy, stabilny finansowo i  życiowo, odpowiedzialny i  spokojny ale bojący się pokazywać swoje uczucia (Być może jakiś poprzedni związek dał mu w kość i jest ostrożny) Człowiek. (Król Denarów/Król Kielichów)

 

3 Buław oznacza Dobrą podstawę do działania może budowania Jakiś fundamentów może właśnie relacji między wami, może dojść do jakiejś wspólnej podróży, realizacji jakiś waszych wspólnych planów. 

 

Karta siły pokazuje mi bardziej aspekt seksualny czyli po prostu dobrze będzie wam w łóżku, wasza relacja będzie pełna namiętności, seksu, odwagi. To może pokazywać w waszej relacji takie docieranie się, Jesteś dla niego atrakcyjną Kobietą On również jest niczego sobie.. 

 

10 Mieczy pokazuje jakiś nagły wypadek/nieszczęście możecie się nie dogadać w jakimś temacie i niestety Ty troszkę niedojrzale zareagujesz na ten problem i może dojść do rozstania ale  jest szansa na rozpoczęcie wszystkiego od nowa ale to decyzja was obojga. 

 

Życzę ci wszystkiego co najlepsze i dużo cierpliwości w tej relacji. 
Pozdrawiam 

 

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Arta napisał:

Każdy przechodzi przez etap "początkowy". Ja się uczyłam wróżenia kiedyś ale raz, że nie szło mi za bardzo to dwa, że miałam dość specyficzne sny. Choć jakby się tak zastanowić, moje sny nawet bez kart bywają specyficzne :)


Mam pytanie, staram się dostać pracę w korpo, obecnie mam jeszcze własną działalność, którą chcę zamknąć. Znajomy zachęca mnie na wyjazd za granicę, ale nie mam do końca przekonania, może wynika ono z braku zaufania do niego.
Czy uda mi się dostać pracę na etacie? Czy lepiej pójść na żywioł i wyjechać za granicę? Jestem na takim etapie życia i mentalnym, że nie wiem co zrobić.
Dziękuję z góry za wróżbę.
Agnieszka, 23.06.1985


Witaj Agnieszko :) 


Karty które dla Ciebie zostały Wybrane z mojej Talii To 9 Denarów/ 10 Mieczy/ 2 Kielichy

 

9 Denarów pokazuje mi, że masz poduszkę bezpieczeństwa, twoja firma przynosiła zyski, ale ty chcesz sobie postawić jakiś nowy cel w życiu..

10 mieczy wątpisz w siebie coś w tej twojej firmie się zadziało niedobrego stąd decyzja o zamknięciu.

Na pewno karty nie pokazują mi żadnej podróży czy wyjazdu za granicę

2 Kielichów za to pokazuje mi , że uda ci się dostać pracę, Podpiszesz umowę, będziesz czuła się dobrze w tej pracy dzięki atmosferze, umiejętność prowadzenia rozmów(może z potencjalnymi klientami firmy). Ta karta pokazuje mi też spotkanie (może kogoś bliskiego).

 

Życzę sukcesów i wiary w siebie. 
Pozdrawiam <3

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2023 o 17:46, secutee napisał:

Chciałabym troszkę poćwiczyć, mam trochę wolnego czasu. i chętnie sprawdzę swoje umiejętności i to czego nauczyłam się do tej pory. 

 

W swojej małej kolekcji posiadam

Karty Anielska Odpowiedz oraz karty Ridera Waite'a Oraz kilka nowych kart przyjdzie do mnie na dniach. 

 

Do pytań proszę podesłac daty urodzenia i imię/ imiona (może byc na priv)

Proszę pamiętać, że  jestem raczkująca w temacie. 

Pozdrawiam 

Cześć , chciałam się zapytać o moje życie zawodowe, które obecnie legło w gruzach .Moje pytanie : czy zostanę w obecnej branży? Jak będą wyglądać finanse w najbliższym półroczu ( jeżeli może być to dodatkowe pytanie ) Dane przesyłam na priv. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stella111 napisał:

Cześć , chciałam się zapytać o moje życie zawodowe, które obecnie legło w gruzach .Moje pytanie : czy zostanę w obecnej branży? Jak będą wyglądać finanse w najbliższym półroczu ( jeżeli może być to dodatkowe pytanie ) Dane przesyłam na priv. Pozdrawiam:)

 

Witaj. 

 

Karty które wybrałam z talii To 7 monet, 3 monet, 9 mieczy, 7 kielichów,  Królowa Mieczy

 

karta 7 monet mówi mi byś była cierpliwa, nie przyśpieszała na siłę, Przyda ci się czas odpoczynku i może krótki urlop od pracy,  na pewno na chwilę obecną nie pożyczaj pieniędzy bo będzie trudno ci je oddać albo odzyskać, uciekaj też od kredytu nie będzie on dobrym rozwiązaniem przez najbliższą chwilę . 

3 monet mówią o sukcesie oraz awansie, nagrodzie, premii, nie wiem czy obecnie pracujesz czy szukasz pracy, Jeżeli pracujesz to to dla ciebie dobra karta jeżeli szukasz pracy to również jest szansa, że ją znajdziesz w obecnej branży. 

9 mieczy Popracuj nad sobą, aktualnie przechodzisz kryzys zawodowy, straciłaś wiarę w siebie, nachodzą cię negatywne myśli, strach musisz popracować nad sobą i oczyścić się z tych negatywnych emocji 

7 kielichów mówi o nowych możliwościach, marzeniach, wykorzystaj to i dąż do celu. 

królowa mieczy jest symbolem sukcesu, może czeka cię zmiana stanowiska w pracy na coś lepszego. Pracujesz na wysokim stanowisku, ale może czekać cię awans 

 

Życzę sukcesów w życiu zawodowym. :)
Pozdrawiam

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, italiana napisał:

ja tez poprosze o wrozbe. Przesylam na priv.

 


Karty wyciagnięte z talii 
Odwrócony As Denarów 
Król Buław 
Odwrócony Wisielec 
8 mieczy 
Rydwan 


Odwrócony As Denarów pokazuje mi, że czekasz na jakąs wiadomość,  
Pan N jest raczej Materialistą i może do waszej znajomości podchodził troszkę kłamliwym krokiem by wyszło na jego korzyść.

Król buław Pan N jest człowiekiem na poziomie, on wie czego chce Ambitny, odpowiedzialny, Zdecydowany, lojalny i Atrakcyjny.

Odwrócony Wisielec Pokazje obojętność, rezygnacje, kryzys, smutek, zdradę.

8 mieczy Pułapka bez wyjścia, Trudna sytuacja, Musisz przestać negatywnie myśleć bo uwiezisz się w tych myślach, 

Rydwan znaczy sukces, wyjazd, Nowy etap w zyciu? Może to właśnie chodzi o popchnięcie cię w strone Pana R... 
Wsparcie, Pokonanie problemów, otrzymania pomocy..
Dojdzie do jakiś Gwałtownych zmian w twoim życiu...\

 

Życzę Powodzenia. 
Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, secutee napisał:


Karty wyciagnięte z talii 
Odwrócony As Denarów 
Król Buław 
Odwrócony Wisielec 
8 mieczy 
Rydwan 


Odwrócony As Denarów pokazuje mi, że czekasz na jakąs wiadomość,  
Pan N jest raczej Materialistą i może do waszej znajomości podchodził troszkę kłamliwym krokiem by wyszło na jego korzyść.

Król buław Pan N jest człowiekiem na poziomie, on wie czego chce Ambitny, odpowiedzialny, Zdecydowany, lojalny i Atrakcyjny.

Odwrócony Wisielec Pokazje obojętność, rezygnacje, kryzys, smutek, zdradę.

8 mieczy Pułapka bez wyjścia, Trudna sytuacja, Musisz przestać negatywnie myśleć bo uwiezisz się w tych myślach, 

Rydwan znaczy sukces, wyjazd, Nowy etap w zyciu? Może to właśnie chodzi o popchnięcie cię w strone Pana R... 
Wsparcie, Pokonanie problemów, otrzymania pomocy..
Dojdzie do jakiś Gwałtownych zmian w twoim życiu...\

 

Życzę Powodzenia. 
Pozdrawiam :)

Jestes swietna. Wszystko sie zgadza. Tak, czekam na wiadomosc od N. N pochodzi z biednej rodziny i dlatego teraz zalezy mu bardzo na tym, aby nie martwic sie o finanse. Opowiadal mi o swoim dziecinstwie, ktore naznaczone bylo problemami finansowymi.  Moze dlatego ten materializm. Ma dobra prace i za wszelka cene chece sobie zapewnic stanbilizacje finansowa. Wszystkie przymiotniki, ktorych uzylas zdecydowanie pasuja do niego. Napewno nie chodzi tu o korzysci materialne, poniewaz ja prawdopodobnie zarabiam 2 razy mniej od niego. Moze zalezy mu na atrakcyjnej, wyksztalconej kobiecie, ktora tez ma dobra prace, aby stworzyc sobie takie idealne zycie.  Ja mam dobra prace, ale pewnie nigdy mu nie dorownam. 

Odwrocony wisielec dobrze pasuje do tej sytuacji. 8 mieczy tez. Rzeczywiscie jestem uwieziona w zlych myslach. 

Co do Rydwanu. W piatek snilo mi sie, ze bylam na pogrzebie jakiejs nieznanej osoby.  Sen nie byl koszmarem. Bylam bardzo spokojna w czasie snu i po obudzeniu sie. Wedlug sennikow oznacza to nowy etap w zyciu, jakis ogromny zysk.  Moje karty tez to potwierdzily i pokazaly, ze chodzi o jakiegos mezczyzne. R nie bralam pod uwage. Mysle, ze poczekam jak rozwinie sie sytuacja. 

Dziekuje bardzo. Bardzo dobra interpretacja i dodalas mi duzo otuchy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, secutee napisał:

 

Witaj. 

 

Karty które wybrałam z talii To 7 monet, 3 monet, 9 mieczy, 7 kielichów,  Królowa Mieczy

 

karta 7 monet mówi mi byś była cierpliwa, nie przyśpieszała na siłę, Przyda ci się czas odpoczynku i może krótki urlop od pracy,  na pewno na chwilę obecną nie pożyczaj pieniędzy bo będzie trudno ci je oddać albo odzyskać, uciekaj też od kredytu nie będzie on dobrym rozwiązaniem przez najbliższą chwilę . 

3 monet mówią o sukcesie oraz awansie, nagrodzie, premii, nie wiem czy obecnie pracujesz czy szukasz pracy, Jeżeli pracujesz to to dla ciebie dobra karta jeżeli szukasz pracy to również jest szansa, że ją znajdziesz w obecnej branży. 

9 mieczy Popracuj nad sobą, aktualnie przechodzisz kryzys zawodowy, straciłaś wiarę w siebie, nachodzą cię negatywne myśli, strach musisz popracować nad sobą i oczyścić się z tych negatywnych emocji 

7 kielichów mówi o nowych możliwościach, marzeniach, wykorzystaj to i dąż do celu. 

królowa mieczy jest symbolem sukcesu, może czeka cię zmiana stanowiska w pracy na coś lepszego. Pracujesz na wysokim stanowisku, ale może czekać cię awans 

 

Życzę sukcesów w życiu zawodowym. :)
Pozdrawiam

Mój " urlop " od pracy ( z przyczyn zdrowotnych) trwa już ładne parę miesięcy ale chciałabym już zacząć coś robić .  To prawda ,9 mieczy doskonale obrazuje mój aktualny stan emocjonalny, czarne myśli, przygnębienie , smutek , płacz i brak w siebie, głównie przez sytuację zawodową właśnie. Obecnie staram się o nowe miejsce pracy(aktywnie aplikuje w obrębie swojej wąskiej branży ) , oferty pracy są dobrze płatne ale dotyczą innych stanowisk  aj a się ufiksowalam na konkretnej działce i z tym gorzej ( w sensie ofert ), nie chcę robić nic innego ; kredytów i pożyczek absolutnie nie planuje, na dniach będę próbować  rozwijać własną, małą działalność ( wymaga bardzo małych nakładów ) , która ma być w założeniu dodatkiem...no  ale zobaczymy. Poinformuje oczywiście za jakiś czas ( do maks paru miesięcy) jak to wszystko się potoczyło. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, secutee napisał:


Witaj Agnieszko :) 


Karty które dla Ciebie zostały Wybrane z mojej Talii To 9 Denarów/ 10 Mieczy/ 2 Kielichy

 

9 Denarów pokazuje mi, że masz poduszkę bezpieczeństwa, twoja firma przynosiła zyski, ale ty chcesz sobie postawić jakiś nowy cel w życiu..

10 mieczy wątpisz w siebie coś w tej twojej firmie się zadziało niedobrego stąd decyzja o zamknięciu.

Na pewno karty nie pokazują mi żadnej podróży czy wyjazdu za granicę

2 Kielichów za to pokazuje mi , że uda ci się dostać pracę, Podpiszesz umowę, będziesz czuła się dobrze w tej pracy dzięki atmosferze, umiejętność prowadzenia rozmów(może z potencjalnymi klientami firmy). Ta karta pokazuje mi też spotkanie (może kogoś bliskiego).

 

Życzę sukcesów i wiary w siebie. 
Pozdrawiam <3
 

Dziękuję  Secutee za postawienie kart. Jesteś na o wiele wyższym etapie niż "początkowy" :)

Tak, udało mi się zapewnić sobie poduszkę finansową i moja firma zyski miała. Tyle, że niestabilne i to powodowało u mnie stress i myśli "a co jak nie pozyskam klientów na moje usługi na następne miesiące". Brakuje mi stabilizacji, powtarzalności i wszystkiego co nudne ale stałe.
Decyzję o zamknięciu podjęłam, bo ostatni moi klienci tak mi dali popalić (choć tego nie okazywałam), że poczułam coś co można określić jako wypalenie się.
Twoja 2 Kielichów dała mi nadzieję, że mi się ułoży wszystko pomyślnie w życiu zawodowym. Co do spotkania to może pokazuje spotkanie z moim znajomym, który wróci do Polski z Anglii za niedługi czas i to właśnie on namawia mnie na wyjazd.
 
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wróżbę i życzę wszystkiego dobrego! :1s_z:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 11:55, secutee napisał:

Dziękuję ci za pytanie (odpowiedz również otrzymałaś w wiadomości prywatnej)

Karty które zostały wyciągnęłam z Talii to odwrócona 5 buław, 4 kielichów, 6 mieczy, siła i król Mieczy

 

Odwrócona 5 buław pokazuje mi brak zaufania do samej siebie bądz do partnera (może tutaj też karty nawiązały do jakiś poprzednich relacji) pokazuje mi się też przemoc psychiczna/fizyczna być może masz takie myśli w głowie, że coś cię tłumi dlatego wyszło mi to w kartach bądź za bardzo zastanawiasz się nad tą znajomością. 

4 kielichów znowu pokazuje mi sercowe rozterki, smutek, rozczarowanie i tęsknotę za uczuciem troszeczkę też nie widzisz szansu i możliwości jakie daje ci życie ale na pewno aniołki chcą abyś  sobie wytyczyła jakiś cel i do niego dążyła.  

6 mieczy wskazuje brak komunikacji między wami coś gdzieś nie iskrzy więc czasami między sobą milczycie nie macie tematów do rozmów, ale wszystko jest do przejścia by pokonać obecne trudności w związku.

A karta siły akurat dobra karta i na niej możemy się skupić, karta ta pokazuje namiętność, seks może właśnie ta znajomość będzie się opierała głównie na sprawach łóżkowych będziecie oboje czerpać radość i przyjemność z seksu, atrakcyjność fizyczna, akceptacja , odwagę i siłę, Dla Wiesława jesteś bardzo seksowną kobietą i pomimo trudności związek ma szanse przetrwać Tylko będzie się raczej skupiał na sytuacjach łóżkowych(Karta bardzo seksualna) 

Karta ostatnia pokazuje mi, że  Pan W  jest raczej intelektualistą i nie jest zbytnio osobą uczuciową jest też człowiekiem wykształconym i wpływowym osobą odpowiedzialną, rozsądną (król mieczy)

 

 

Postanowiłam jednak dodatkowo zapytać Aniołków i z Kart anielskich wyszło mi, że powinnaś posłuchać swojej intuicji w tej znajomości, czekają cię jakieś wielkie szczęśliwe zmiany być może nowa znajomość? Albo po prostu ten związek nabierze nowych skrzydeł i przetrwa. oraz powinnaś sobie przebaczyć albo przebaczyć osobie która zrobiła ci krzywdę bądz cię zraniła. 

 

Życzę samych sukcesów w  zyciu oraz miłości. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Pozdrawiam  

Dziękuję ślicznie 

Bardzo trafna odpowiedź. Odniosłam się do niej na priv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze poproszę o jedną wróżbę, jeżeli jest taka możliwość. Chciałam się zapytać, czy uda mi się jeszcze założyć rodzinę ( i mieć dziecko ) . Dane wysyłałam poprzednio na priv. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stella111 napisał:

To ja jeszcze poproszę o jedną wróżbę, jeżeli jest taka możliwość. Chciałam się zapytać, czy uda mi się jeszcze założyć rodzinę ( i mieć dziecko ) . Dane wysyłałam poprzednio na priv. Pozdrawiam 

 

Oczywiście, że jest. 

 

Tak  jak poprzednio ukazały mi się karty dotyczące finansów ciągle tkwi ci to w głowie... 

 

2 monet pokazuje mi zmienną sytuacje finansową, chcesz osiągnąć w końcu równowagę finansow. 

W twojej głowie te finanse ciągle są... 

Odwrócona karta Gwiazdy kochana ciągle wątpisz w siebie, Utraciłaś wiarę i nadzieję w sens życia, Troszkę zrezygnowałaś z walczenia o siebie.. 

Pokazuje mi się nieszczęsliwa miłość (Coś w poprzednim związku nie działało zbyt dobrze).. Zacznij myśleć pozytywnie bo obecnie bardzo myślisz pesymistycznie... 

Odwrócony Wisielec, troszkę utknęłaś w martwym puncie w swoim życiu, stałaś się obojętna przez sytuację które się wydarzyły... 

Karta siły pokazuje, że chcesz zawalczyć, masz dużą odwagę i poczucie własnej wartości, Będzie w twoim życiu jakaś namiętność.. 

karta Król Kielichów, Pojawi się jakiś dojrzały mężczyzna w twoim życiu, osiągniesz wewnętrzny spokój.... On sam będzie dojrzały emocjonalnie i odpowiedzialny ale też bardzo skryty uczuciowo.  Więc jest duża szansa na założenie rodziny (dziecko aktualnie nie pokazuje mi się w kartach co oznacza, że pierwsze musisz popracować nad sobą, nad swoimi emocjami, psychiką. Odciąć się od tego co było i zacząć myśleć pozytywnie. 

Przede wszystkim zadbaj o relację :) 

 

Pozdrawiam Cię :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, secutee napisał:

 

Oczywiście, że jest. 

 

Tak  jak poprzednio ukazały mi się karty dotyczące finansów ciągle tkwi ci to w głowie... 

 

2 monet pokazuje mi zmienną sytuacje finansową, chcesz osiągnąć w końcu równowagę finansow. 

W twojej głowie te finanse ciągle są... 

Odwrócona karta Gwiazdy kochana ciągle wątpisz w siebie, Utraciłaś wiarę i nadzieję w sens życia, Troszkę zrezygnowałaś z walczenia o siebie.. 

Pokazuje mi się nieszczęsliwa miłość (Coś w poprzednim związku nie działało zbyt dobrze).. Zacznij myśleć pozytywnie bo obecnie bardzo myślisz pesymistycznie... 

Odwrócony Wisielec, troszkę utknęłaś w martwym puncie w swoim życiu, stałaś się obojętna przez sytuację które się wydarzyły... 

Karta siły pokazuje, że chcesz zawalczyć, masz dużą odwagę i poczucie własnej wartości, Będzie w twoim życiu jakaś namiętność.. 

karta Król Kielichów, Pojawi się jakiś dojrzały mężczyzna w twoim życiu, osiągniesz wewnętrzny spokój.... On sam będzie dojrzały emocjonalnie i odpowiedzialny ale też bardzo skryty uczuciowo.  Więc jest duża szansa na założenie rodziny (dziecko aktualnie nie pokazuje mi się w kartach co oznacza, że pierwsze musisz popracować nad sobą, nad swoimi emocjami, psychiką. Odciąć się od tego co było i zacząć myśleć pozytywnie. 

Przede wszystkim zadbaj o relację :) 

 

Pozdrawiam Cię :) 

Dziękuje. Masz całkowitą rację co do tego, co obecnie  dzieje się w mojej głowie i co do mojej postawy- depresja, smutek, czarne wizje, obojętność i brak wiary w siebie, poza tym ze względu na wcześniej wspominaną przeze mnie sytuację w pracy faktycznie moje myśli skupiają się głównie wokół finansów i lęku przed utratą płynności finansowej ( mam Słońce i Wenus w Byku, pewnie to też dlatego ;)) .Ten odwrócony wisielec też dobrze obrazuje moją obecną sytuację - mam kilkumiesięczną przerwę w pracy a życie osobiste to domowa monotonia i takie lekkie poczucie beznadziei, czyli reasumując taki martwy punkt. Oczywiście zaczęłam już działać, żeby z tego wyjść jak najszybciej. Co do związków  - niestety poprzednie związki kończyły się fiaskiem ( trafiałam na delikatnie mówiąc niedojrzałych panów), mam nadzieję  że Twoja wróżba co do tego mężczyzny się spełni.  Pozdrawiam Cię serdecznie, masz talent do kart.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się.  

 

W lipcu dostałam wiadomość na spamie FB. Zawartość jej to takie lukrowane bajdy.

Nie odpisuję na wiadomość. Gość coś ewidentnie chce niby wprosić się do znajomych -  wysyła mi tą samą wiadomość znaczy tą pierwszą. Dalej nie odpisuję.  

 

Podejrzewam, że to mój ex. w swych maniakalnych natręctwach stalkuje mnie. Są to tylko moje intuicyjne domysły wobec mojej nie tylko ciekawości  o co chodzi, ale i ostrożności po fatalnych doświadczeniach z nim.

 

Pytania do kart 

 

Kto to? 

Czego chce, tak naprawdę a czego nie napisał?

 

Rada kart   

_________________________________________________

 

Dzięki z góry za karty i energie. :thanks:

Dane wyślę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 12:01, adamandium napisał:

Kłaniam się.  

 

W lipcu dostałam wiadomość na spamie FB. Zawartość jej to takie lukrowane bajdy.

Nie odpisuję na wiadomość. Gość coś ewidentnie chce niby wprosić się do znajomych -  wysyła mi tą samą wiadomość znaczy tą pierwszą. Dalej nie odpisuję.  

 

Podejrzewam, że to mój ex. w swych maniakalnych natręctwach stalkuje mnie. Są to tylko moje intuicyjne domysły wobec mojej nie tylko ciekawości  o co chodzi, ale i ostrożności po fatalnych doświadczeniach z nim.

 

Pytania do kart 

 

Kto to? 

Czego chce, tak naprawdę a czego nie napisał?

 

Rada kart   

_________________________________________________

 

Dzięki z góry za karty i energie. :thanks:

Dane wyślę na priv.

Witaj...

 

Karty Dla ciebie 3 mieczy 2 mieczy Umiarkowanie Wieża odwrócony Paź Mieczy 

 

No gagatek z tego stalkera Ale on raczej pisze do ciebie głownie ze złośliwości... (paź mieczy odwrócony)

Ty jesteś nadal zablokowana emocjonalnie, zraniona, gdzieś tam rozczarowana jego zachowaniem...

gdzieś tam w tej waszej relacji nie działo się dobrze i całe szczęście ze się skończyło, ale ty musisz zamknąć ten etap zapomnieć o nim i zacząć normalnie żyć. 

Jesteś bardzo wrogo nastawiona do tej osoby... 

Musisz się zając sobą i swoją głową. Oczyść się kochana 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie myli (ła) mnie intuicja i "pamiętliwość" specyficznego stylu pisania desperata stalkera.   

 

Gagatek jak ujęłaś, to łagodne określenie. To socjo z poważnymi zaburzeniami psychiczymi po mało bezpieczne. STąd moja wrogość jak napisałaś, a karty wurzuciły, właściwie ostrożność. 

 

Powinnam po jego wyczynach i paskudnych skłonnościach zgłosić sprawę na policję. 

Powiem, Ci, że dużo nie brakuje. 

 Poblokowany jest gdzie można, to założył fejkowe konto, a co gorsza pisał do mojej córki też na FB. tylko z prawdziwego konta. Znalazł ją, mimo, że ma nick, bez faktycznego imienia i nazwiska. ZNALAZŁ - ot napocił się. Psychoza regularnie się u niego odzywa i natręctwa, po dosłownie schizę paranoidalną.  

 

Doszłam do siebie a odchorowałam mocno mój  wiejąc od niego, zostały doświadczenia,  ale widzisz, natręt nie śpi, potrzebuje pożywki.   

 

Dziękuję za karty, i dobre SŁOWO!  :bukiet3i:

 

Masz rękę do kart. Dobrze Ci idzie Tarot i ręka ku niemu kładzie....:1s_c:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez adamandium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy uda mi się w końcu osiedlić ( na dłużej ) za granicą ? Jest to moje wieloletnie marzenie, niemniej  ciągle ( od wielu lat ) stoją mi na drodze do wyjazdu różne przeszkody . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2023 o 00:11, Stella111 napisał:

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy uda mi się w końcu osiedlić ( na dłużej ) za granicą ? Jest to moje wieloletnie marzenie, niemniej  ciągle ( od wielu lat ) stoją mi na drodze do wyjazdu różne przeszkody . 

 

Witaj. 

 

Karty które wyszły mi dla Ciebie to 3 monet, odwrócona 4 mieczy, karta świat, 2 mieczy 

 

Popracuj nad sobą przede wszystkim masz w sobie jakieś blokady, Ciągle się zamartwiasz, odcinasz od niektórych rzeczy musisz popracować nad tym i odkryć swoją wartość i sens życia. 

W pracy jest szansa na awans a awans da ci nowe możliwości, Uznanie zawodowe, dobra atmosfera w pracy, zdanie jakiegoś egzaminu(być może jakiegoś życiowego) 

karta świata pokazuje mi znalezienie swojego miejsca na ziemi i w życiu, jest duża szansa, że się osiedlisz i bedziesz miała bezpieczeństwo finansowe...


Powodzenia <3 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie. Ja mam jeszcze kolejne pytanie - jak rozwinie się msła firma ( działaność handlowa - dopiero co zaczęłam? Czy będzie z tego zysk ? Zajmuje się tym " po godzinach".

Co do poprzednich wróżb, które dla mnie wykonałaś to a propos pracy pojawiła się pewna oferta ( jak zresztą przewidziałaś)  zaczynam niedługo także poinformuje o rezultatach :). Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 17:23, Stella111 napisał:

Witam serdecznie. Ja mam jeszcze kolejne pytanie - jak rozwinie się msła firma ( działaność handlowa - dopiero co zaczęłam? Czy będzie z tego zysk ? Zajmuje się tym " po godzinach".

Co do poprzednich wróżb, które dla mnie wykonałaś to a propos pracy pojawiła się pewna oferta ( jak zresztą przewidziałaś)  zaczynam niedługo także poinformuje o rezultatach :). Pozdrawiam 

6 denarów - Świadczy o stabilności i sukcesie finansowym  raczej na chwile obecną nie masz się czego obawiać. 

uważaj tylko na zazdrość ze strony innych nie dziel się swoimi sukcesami (odwrócona 2 kielichów)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. W najbliższym czasie w pracy przyjeżdża wysoko postawiona kontrola nasłana na mnie. Poproszę o wróżbę na pytanie: Jak zakończy się sytuacja w pracy w związku z kontrolą? I jak ogólnie dalej potoczy się moja sytuacja w pracy? I kolejne pytanie jak dalej będzie wyglądała relacja z X? Dane wysle na priv. Dzięuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beatus napisał:

- Witam serdecznie. W najbliższym czasie w pracy przyjeżdża wysoko postawiona kontrola nasłana na mnie. Poproszę o wróżbę na pytanie: Jak zakończy się sytuacja w pracy w związku z kontrolą? I jak ogólnie dalej potoczy się moja sytuacja w pracy? I kolejne pytanie jak dalej będzie wyglądała relacja z X? Dane wysle na priv. Dzięuje i pozdrawiam.

Jeżeli chodzi o kontrolę to widzę, że się jej boisz masz bardzo duży strach w sobie (2 mieczy)... Kontrolować moze cię meżczyzna który nie jest zbyt cierpliwy, ale jest obowiązkowy i sprawiedliwy oraz uczciwy. (krol buław)

Wszzsystko raczej zakończy się pozytywnie... ( As Kielichów)

 

 

Co do relacji 

Kochana co do relacji to będzie raz dobrze raz zle... Musicie sie docierać... 

(rycerz denarów) Osoba uczciwa, sumienna przy której będziesz czuć sie bezpiecznie 

3 Mieczy - zranienie/rozstanie , rozczarownie partnerem. 

Odwrócony Paź buław - Osoba niewdzięczna, złośliwa która widzi tylko swoje racje

As kielichów - Karta oznaczająca miłość, radość, zakochanie, Zmiany na lepsze... 

Taka troszkę huśtawka w tej relacji :) 


Powodzenia

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, secutee napisał:

Jeżeli chodzi o kontrolę to widzę, że się jej boisz masz bardzo duży strach w sobie (2 mieczy)... Kontrolować moze cię meżczyzna który nie jest zbyt cierpliwy, ale jest obowiązkowy i sprawiedliwy oraz uczciwy. (krol buław)

Wszzsystko raczej zakończy się pozytywnie... ( As Kielichów)

 

 

Co do relacji 

Kochana co do relacji to będzie raz dobrze raz zle... Musicie sie docierać... 

(rycerz denarów) Osoba uczciwa, sumienna przy której będziesz czuć sie bezpiecznie 

3 Mieczy - zranienie/rozstanie , rozczarownie partnerem. 

Odwrócony Paź buław - Osoba niewdzięczna, złośliwa która widzi tylko swoje racje

As kielichów - Karta oznaczająca miłość, radość, zakochanie, Zmiany na lepsze... 

Taka troszkę huśtawka w tej relacji :) 


Powodzenia

 

Dziękuję serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.03.2023 o 12:35, Anastazja979 napisał:

Czy mogłabym prosić o wróżbę na rozwój relacji?

 

Dane wyśle na priv

 

Kochana przepraszam, że dopiero teraz... 

Napisz mi proszę, czy nadal mam rozłożyć ci karty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, secutee napisał:

 

Kochana przepraszam, że dopiero teraz... 

Napisz mi proszę, czy nadal mam rozłożyć ci karty

 

 

Tak poproszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 13.04.2023 o 19:11, Anastazja979 napisał:

Tak poproszę:)

Kochana karty które mi wyszły to Słońce, 8 buław, Paź kielichów. 

 

Słońce mówi o szczęściu radości i spełnieniu w miłości, sukces oraz nowy etap w życiu nawet z takimi poważnymi planami na przyszłość, wasza relacja będzie rozkwitała... 

8 buław kochana jest między wami świetnie, dużo się dzieje, dużo ze sobą spędzacie czasu, intensywna komunikacja, wymiany wiadomościami, Czasami ty przejmuj inicjatywę. 

Paź kielichów odbieram jako zaproszenia na randeczki, sporo randeczek, Twój partner jest niezwykle wrażliwy.. I lubi spontaniczne akcje. 


Karty raczej bardzo pozytywne na relacje. 

Powodzenia<3 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2023 o 03:13, Emma1 napisał:

Hej

proszę o sprawdzenie co czeka w tym roku w przyjaźniach i miłości

jestem singielką

 Hej, cieżko postawić karty w momencie braku daty urodzenia i imienia. Podeślij na pv :) 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2023 o 03:13, Emma1 napisał:

Hej

proszę o sprawdzenie co czeka w tym roku w przyjaźniach i miłości

jestem singielką

 

Hej w twoim przypadku karty które mi wyszły to Rycerz Mieczy, Mag, Rycerz denarów, umiarkowanie. 

Kochana Pojawi się w twoim życiu chłopak, młody, inteligentny, zdecydowany, umiejący prowadzić rozmowy, chcący rozmawiać, odważny, sumienny, przy którym się poczujesz bezpiecznie. 

ogólnie przed tobą w miłości nowe możliwości, i całkowicie nowy początek, daj sobie tylko na wszystko czasu, bądz odważna, Pewna siebie, Możesz wychodzić z inicjatywą w wielu kwestiach jeżeli chodzi o przyjaźń czy miłość, Bądz takim liderem. Postaw  na komunikację, będziesz musiała tez podjąć jakieś małe ryzyko, Ale to wszytsko ci sie opłaci. 

Zaufaj sobie i  pamiętaj bądz cierpliwa, Miłość nie lubi wszystkiego na szybko, Cierpliwość rozwaga harmonia.

 

Pozdrawiam :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Chciałabym zapytać, czy do końca tego roku szykuje mi się jakaś przeprowadzka? Jeśli tak, to czy będzie to zupełnie nowe lokum, czy raczej powrót w rodzinne strony? Obecnie wynajmuję mieszkanie z siostrą. Mój narzeczony mieszka niedaleko, więc jak do tej pory ten układ się sprawdzał, ale ceny najmu bardzo poszły w górę, a siostra obecnie szuka nowej pracy.

Kasia 03.01.1985

 

Dziękuję i pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 31.05.2023 o 17:41, froschi napisał:

Witam serdecznie. Chciałabym zapytać, czy do końca tego roku szykuje mi się jakaś przeprowadzka? Jeśli tak, to czy będzie to zupełnie nowe lokum, czy raczej powrót w rodzinne strony? Obecnie wynajmuję mieszkanie z siostrą. Mój narzeczony mieszka niedaleko, więc jak do tej pory ten układ się sprawdzał, ale ceny najmu bardzo poszły w górę, a siostra obecnie szuka nowej pracy.

Kasia 03.01.1985

 

Dziękuję i pozdrawiam :) 

 

Witaj Kasiu 

Karty które mi wyszły u Ciebie to 

Król Mieczy - Ogólnie ta karta może tyczyć się twojego partnera, ,może pokazywać ona właśnie możliwość zamieszkania z nim (ona sam jest bardzo obiektywny w dzialaniu i rozsądny) więc pewnie wie jakie są koszty wynajmów i jako osoba wpływowa w twoim życiu może wyjść z inicjatywą zamieszkania z nim. 

Odwrócona 5 kielichów - karta ta mówi o rozpadzie dotychczasowego życia, Podpinając ją właśnie pod twoje pytanie o przeprowadzkę, tak możesz się przeprowadzić. 

2 Kielichów - Podpisanie umowy, oświadczyny, małżeństwo bardziej kierowałabym się w stronę twojego partnera tutaj ponownie (może zamieszkacie razem).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, secutee napisał:

 

Witaj Kasiu 

Karty które mi wyszły u Ciebie to 

Król Mieczy - Ogólnie ta karta może tyczyć się twojego partnera, ,może pokazywać ona właśnie możliwość zamieszkania z nim (ona sam jest bardzo obiektywny w dzialaniu i rozsądny) więc pewnie wie jakie są koszty wynajmów i jako osoba wpływowa w twoim życiu może wyjść z inicjatywą zamieszkania z nim. 

Odwrócona 5 kielichów - karta ta mówi o rozpadzie dotychczasowego życia, Podpinając ją właśnie pod twoje pytanie o przeprowadzkę, tak możesz się przeprowadzić. 

2 Kielichów - Podpisanie umowy, oświadczyny, małżeństwo bardziej kierowałabym się w stronę twojego partnera tutaj ponownie (może zamieszkacie razem).

Dziękuję Ci serdecznie za wróżbę! Faktycznie, mój partner idealnie pasuje do opisu króla mieczy, bardzo rzeczowy, analityczny i obeznany w finansach i ekonomii :) Jak sytuacja się wyklaruje, powrócę z weryfikacją :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zmieniłam pracę na nową. Okazało się, że zakres obowiązków który miałam wykonywać różni się od tego który miałam wykonywać. Mogłabym Cię poprosić o sprawdzanie czy ta obecna praca okaże się dla mnie jednak dobra i polubie swoje obowiązki lub zostaną one zmienione, czy może powinnam od nowa zacząć szukać i gdzieś tam "czeka' na mnie ta właściwa ? :(

Patrycja 19.04.1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2023 o 20:50, froschi napisał:

Dziękuję Ci serdecznie za wróżbę! Faktycznie, mój partner idealnie pasuje do opisu króla mieczy, bardzo rzeczowy, analityczny i obeznany w finansach i ekonomii :) Jak sytuacja się wyklaruje, powrócę z weryfikacją :) pozdrawiam :)

Z  niecierpliwością czekam na wieści :)

Pozdrawiam i życzę pomyślności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2023 o 21:23, NadziejaZoja napisał:

Hej, Skoro chcesz nabrać doświadczenia. Czy w tym roku spotkam się z koleżanką i jakie ma nastawienie w stosunku do mnie?

 

Witaj :)

 

Karty które wyszły mi w odpowiedzi na twoje pytanie są jak najbardziej pozytywne 

AS Kielichów - Karta ogólnie zapowiada powodzenie w różnych sferach życia, As kielichów ogólnie zapowiada spotkanie kogoś z przeszłości, z kim byłaś kiedyś związana i czujesz jakąś więź. 

8 buław - Mówi o komunikacji, więc tutaj będzie intensywna wymiana wiadomości ( Możesz sama wyjść z inicjatywą). Ogólnie jeżeli sie zdecydujecie na spotkanie to jak najbardziej do niego dojdzie i będzie to fajne, owocne, przyjemne spotkanie. 

Karta Głupca - udane spotkanie towarzyskie, nowy poczatek fajnego etapu, może powrót do fajnej znajomosci, z której rozwinie się coś wiecej :) Karta głupca mówi również o czystych zamiarach więc podciągnęłabym to pod nastawienie do Ciebie :) Wszystko będzie w porządku. 

 

Pozdrawiam i życzę samych przyjemności :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, patrycja1905 napisał:

Cześć,

Zmieniłam pracę na nową. Okazało się, że zakres obowiązków który miałam wykonywać różni się od tego który miałam wykonywać. Mogłabym Cię poprosić o sprawdzanie czy ta obecna praca okaże się dla mnie jednak dobra i polubie swoje obowiązki lub zostaną one zmienione, czy może powinnam od nowa zacząć szukać i gdzieś tam "czeka' na mnie ta właściwa ? :(

Patrycja 19.04.1995

Witaj Patrycja :) 

 

Karty które wyszły mi dla Ciebie to 

5 denarów - Kochana ogólnie tutaj ta karta mówi o problemach w życiu zawodowym oraz finansowym, Strach przed utratą, problemy z pracą, karta mówi również o tym, by podjąć kroki które pomogą nam naprawić sytuację. 

Paź buław - To akurat bardzo pozytywna karta bo pokazuje ona nowe widoki na pracę oraz możliwość nowego zawodu. Możesz otrzymać jakąś propozycję pracy i będzie ona znacznie lepsza niż poprzednia, co pozwoli ci się dodatkowo rozwijać :)

4 buław - Ogólnie karta bardzo pozytywna,  optymizm, świetowanie, ukońćzenie planów, wyjazd. Karta ta może również oznaczać, ze zrezygnujemy z pracy, która dotychczas nie zapewniała nam poczucie bezpieczeństwa, i iść w nową drogę. 

 

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, secutee napisał:

Witaj Patrycja :) 

 

Karty które wyszły mi dla Ciebie to 

5 denarów - Kochana ogólnie tutaj ta karta mówi o problemach w życiu zawodowym oraz finansowym, Strach przed utratą, problemy z pracą, karta mówi również o tym, by podjąć kroki które pomogą nam naprawić sytuację. 

Paź buław - To akurat bardzo pozytywna karta bo pokazuje ona nowe widoki na pracę oraz możliwość nowego zawodu. Możesz otrzymać jakąś propozycję pracy i będzie ona znacznie lepsza niż poprzednia, co pozwoli ci się dodatkowo rozwijać :)

4 buław - Ogólnie karta bardzo pozytywna,  optymizm, świetowanie, ukońćzenie planów, wyjazd. Karta ta może również oznaczać, ze zrezygnujemy z pracy, która dotychczas nie zapewniała nam poczucie bezpieczeństwa, i iść w nową drogę. 

 

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i wróżbę ! :1s_c:

Sytuacja jest jak najbardziej trudna i napięta. 

Czyli w takim razie narazie zostaje tutaj, ale intensywnie zaczynam wysyłać CV. 

Mogę pociągnąć troszkę temat jeszcze ?

W jakim kierunku szukać ? Jaki to może być zawód ? Wcześniej pracowałam w apartamentach na krótki wynajem, bardzo lubię te pracę w przyszłości chce otworzyć taka firmę jak sytuacja finansowa się poprawi ale brakuje takich ofert obecnie na portalach.

 

Edit.

Dostałam telefon z propozycją pracy. Jestem umówiona jutro, ale znowu pokazują się problemy. Mam niestety komornika, potrzebuje umowy tak żeby nie zabierał mi całości, powiedziałam odrazu o tym przez telefon i raczej pan nie był skłonny do zgodzenia się a to mnie blokuje. :dobani:

Edytowane przez patrycja1905
Rozwój sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, patrycja1905 napisał:

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i wróżbę ! :1s_c:

Sytuacja jest jak najbardziej trudna i napięta. 

Czyli w takim razie narazie zostaje tutaj, ale intensywnie zaczynam wysyłać CV. 

Mogę pociągnąć troszkę temat jeszcze ?

W jakim kierunku szukać ? Jaki to może być zawód ? Wcześniej pracowałam w apartamentach na krótki wynajem, bardzo lubię te pracę w przyszłości chce otworzyć taka firmę jak sytuacja finansowa się poprawi ale brakuje takich ofert obecnie na portalach.

 

Edit.

Dostałam telefon z propozycją pracy. Jestem umówiona jutro, ale znowu pokazują się problemy. Mam niestety komornika, potrzebuje umowy tak żeby nie zabierał mi całości, powiedziałam odrazu o tym przez telefon i raczej pan nie był skłonny do zgodzenia się a to mnie blokuje. :dobani:

 

Kochana dla pociągnięcia wróżby wyciągnełam kolejne 3 karty 

Tym razem mamy 

9 Denarów - Sama karta mówi o poprawie finansowej, możliwości założenia własnej działaności, ogólnie tutaj warto dążyć do celów skoro mowisz tutaj o firmie. 

9 kielichów - Kolejna karta która świetnie zapowiada tutaj strefę finansową i materialną... Sprawy w końcu powinny układać sie po twojej myśli i iść do przodu... 

3 buław - Kolejna bardzo szczęśliwa karta bo kochana wkrótce wszystko zacznie sie układać, podstawa do działąnia, sukces w przedsięwzięciach, realizacja planów... 


Co do komornika pamiętaj to tez człowiek :) Można się z nim dogadać i np uzgodnić wpłaty ratalne co miesiąc albo zabieranie 50% dochodu z umowy zlecenia. 

 

Powodzenia kochana

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Emma1 napisał:

Witam, chciałbym się zapytać czy w tym miesiącu uda mi się kupić auto i czy będę z niego zadowolona? 
date wysyłałam na priv 

 

Witaj :) 

 

Karty które wyszły u Ciebie to 

Pustelnik - Jeżeli masz jakieś doświadczenie z zakupu poprzedniego samochodu to skorzystaj z niego. 

7 denarów - obecnie to chyba nie jest dobry czas na zakup samochodu Karta oczekiwania ( Wstrzymaj się i bądz cierpliwa to pomoże ci uniknąć bubla i zakupu samochodu z którego nie bedziesz zadowolona. 

2 kielichów - Sama 2 kielichów mówi o podpisaniu umowy, rozmowach. Więc jak najbardziej uda ci się zakupić samochód.. 

 

Pozdrawiam :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beatus napisał:

Witam, zbliża się moja rozprawa w sądzie z pracodawcą i chciałabym zapytać jaki będzie werdykt? dane na priv. Dziękuję

 

Witaj :)

 

Kochana Karty które wyszły mi do twojego pytania to 

Wieża - Pokazuje problemy, nieszczęście, stratę pieniędzy, jeżeli to rozprawa o jakąś kwestię finansową może być tutaj sprawa przegrana. 

4 Denarów - Dąż do tego co chcesz w sądzie przekazać. Umiejętnie podejdz do tej sytuacji. Nie działaj pochopnie. 

Paź mieczy - Będziesz miała szansę wyjaśnic sytuacje, pamiętaj otwórz się i zrozum postawę sądu i drugiej strony... Warto mięc dobre argumenty. 

 

Bardziej z kart wychodzi, że sprawa będzie na korzyść pracodawcy. Więc kochana zaciśnij pieści i troszkę powalcz. 

 

Pozdrawiam Gorąco :)

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam nastepujace pytanie - czy powinnam wyciagnac prawne konsekwencje wobec bylego miejsca pracy a konkretnie bylej szefowej (mobbing) ? Czy przyniosloby to jakis efekt w sensie zadoscuczynienia dla mnie i kary dla niej? Dane przesylam na priv. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.07.2023 o 19:56, secutee napisał:

 

Kochana dla pociągnięcia wróżby wyciągnełam kolejne 3 karty 

Tym razem mamy 

9 Denarów - Sama karta mówi o poprawie finansowej, możliwości założenia własnej działaności, ogólnie tutaj warto dążyć do celów skoro mowisz tutaj o firmie. 

9 kielichów - Kolejna karta która świetnie zapowiada tutaj strefę finansową i materialną... Sprawy w końcu powinny układać sie po twojej myśli i iść do przodu... 

3 buław - Kolejna bardzo szczęśliwa karta bo kochana wkrótce wszystko zacznie sie układać, podstawa do działąnia, sukces w przedsięwzięciach, realizacja planów... 


Co do komornika pamiętaj to tez człowiek :) Można się z nim dogadać i np uzgodnić wpłaty ratalne co miesiąc albo zabieranie 50% dochodu z umowy zlecenia. 

 

Powodzenia kochana

Dziękuję bardzo. Ja jestem panikarą, więc postanowiłam chwilę poczekać bo znowu wydawało mi się że wszystko jest nie tak. 

Dostałam pracę w bardzo dobrym hotelu, zaczynam w poniedziałek.

 

Dziękuję bardzo :1s_c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patrycja1905 napisał:

Dziękuję bardzo. Ja jestem panikarą, więc postanowiłam chwilę poczekać bo znowu wydawało mi się że wszystko jest nie tak. 

Dostałam pracę w bardzo dobrym hotelu, zaczynam w poniedziałek.

 

Dziękuję bardzo :1s_c:

Too świetna wiadomość <3 

Pozdrawiam 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 16.01.2023 o 16:11, secutee napisał:

 

Witaj. 

 

Karty które wybrałam z talii To 7 monet, 3 monet, 9 mieczy, 7 kielichów,  Królowa Mieczy

 

karta 7 monet mówi mi byś była cierpliwa, nie przyśpieszała na siłę, Przyda ci się czas odpoczynku i może krótki urlop od pracy,  na pewno na chwilę obecną nie pożyczaj pieniędzy bo będzie trudno ci je oddać albo odzyskać, uciekaj też od kredytu nie będzie on dobrym rozwiązaniem przez najbliższą chwilę . 

3 monet mówią o sukcesie oraz awansie, nagrodzie, premii, nie wiem czy obecnie pracujesz czy szukasz pracy, Jeżeli pracujesz to to dla ciebie dobra karta jeżeli szukasz pracy to również jest szansa, że ją znajdziesz w obecnej branży. 

9 mieczy Popracuj nad sobą, aktualnie przechodzisz kryzys zawodowy, straciłaś wiarę w siebie, nachodzą cię negatywne myśli, strach musisz popracować nad sobą i oczyścić się z tych negatywnych emocji 

7 kielichów mówi o nowych możliwościach, marzeniach, wykorzystaj to i dąż do celu. 

królowa mieczy jest symbolem sukcesu, może czeka cię zmiana stanowiska w pracy na coś lepszego. Pracujesz na wysokim stanowisku, ale może czekać cię awans 

 

Życzę sukcesów w życiu zawodowym. :)
Pozdrawiam

Wracam z weryfikacja - Twoja wróżba się sprawdziła :) . Kiedy zadawałam Tobie pytanie karta 9 mieczy, którą dla mnie wyciągnęłaś doskonale odzwierciedlała moją sytuację i stan psychiczny. Niedługo po Twojej wróżbie dostałam pracę znacznie lepsza jeżeli chodzi o finanse, rozwój i środowisko. Mam nadzieję, że wszystko dalej będzie ok i dobrze do "etapu królowej mieczy" w swojej branży. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze. Wrócę z weryfikacja w sprawie pozostałych pytan za jakieś parę miesięcy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...