Jump to content

Powróżę - chętnie nabiorę doświadczenia..

secutee
 Share

Recommended Posts

Chciałabym troszkę poćwiczyć, mam trochę wolnego czasu. i chętnie sprawdzę swoje umiejętności i to czego nauczyłam się do tej pory. 

W swojej małej kolekcji posiadam

Karty Anielska Odpowiedz oraz karty Ridera Waite'a Oraz kilka nowych kart przyjdzie do mnie na dniach. 

Do pytań proszę podesłac daty urodzenia i imię/ imiona (może byc na priv)

Proszę pamiętać, że  jestem raczkująca w temacie. 

Pozdrawiam 

• Like 1

• Ismer changed the title to Powróżę - chętnie nabiorę doświadczenia..
4 godziny temu, Szept myśli napisał:

Witaj 

Jestem  chetna 

Pytanie na priv przesyłam 

Dziękuję ci za pytanie (odpowiedz również otrzymałaś w wiadomości prywatnej)

Karty które zostały wyciągnęłam z Talii to odwrócona 5 buław, 4 kielichów, 6 mieczy, siła i król Mieczy

Odwrócona 5 buław pokazuje mi brak zaufania do samej siebie bądz do partnera (może tutaj też karty nawiązały do jakiś poprzednich relacji) pokazuje mi się też przemoc psychiczna/fizyczna być może masz takie myśli w głowie, że coś cię tłumi dlatego wyszło mi to w kartach bądź za bardzo zastanawiasz się nad tą znajomością. 

4 kielichów znowu pokazuje mi sercowe rozterki, smutek, rozczarowanie i tęsknotę za uczuciem troszeczkę też nie widzisz szansu i możliwości jakie daje ci życie ale na pewno aniołki chcą abyś  sobie wytyczyła jakiś cel i do niego dążyła.  

6 mieczy wskazuje brak komunikacji między wami coś gdzieś nie iskrzy więc czasami między sobą milczycie nie macie tematów do rozmów, ale wszystko jest do przejścia by pokonać obecne trudności w związku.

A karta siły akurat dobra karta i na niej możemy się skupić, karta ta pokazuje namiętność, seks może właśnie ta znajomość będzie się opierała głównie na sprawach łóżkowych będziecie oboje czerpać radość i przyjemność z seksu, atrakcyjność fizyczna, akceptacja , odwagę i siłę, Dla Wiesława jesteś bardzo seksowną kobietą i pomimo trudności związek ma szanse przetrwać Tylko będzie się raczej skupiał na sytuacjach łóżkowych(Karta bardzo seksualna) 

Karta ostatnia pokazuje mi, że  Pan W  jest raczej intelektualistą i nie jest zbytnio osobą uczuciową jest też człowiekiem wykształconym i wpływowym osobą odpowiedzialną, rozsądną (król mieczy)

Postanowiłam jednak dodatkowo zapytać Aniołków i z Kart anielskich wyszło mi, że powinnaś posłuchać swojej intuicji w tej znajomości, czekają cię jakieś wielkie szczęśliwe zmiany być może nowa znajomość? Albo po prostu ten związek nabierze nowych skrzydeł i przetrwa. oraz powinnaś sobie przebaczyć albo przebaczyć osobie która zrobiła ci krzywdę bądz cię zraniła. 

Życzę samych sukcesów w  zyciu oraz miłości. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Pozdrawiam  

• W punkt 1

Cześć, w środę byłam na randce z facetem i było fajnie, ale on nie odzywa się od tamtej pory. Mogłabyś zerknąć w karty, dlaczego się nie odzywa oraz czy znajomość będzie miała jakąś kontynuację? Dane wysyłam na pw

Każdy przechodzi przez etap "początkowy". Ja się uczyłam wróżenia kiedyś ale raz, że nie szło mi za bardzo to dwa, że miałam dość specyficzne sny. Choć jakby się tak zastanowić, moje sny nawet bez kart bywają specyficzne :)

Mam pytanie, staram się dostać pracę w korpo, obecnie mam jeszcze własną działalność, którą chcę zamknąć. Znajomy zachęca mnie na wyjazd za granicę, ale nie mam do końca przekonania, może wynika ono z braku zaufania do niego.
Czy uda mi się dostać pracę na etacie? Czy lepiej pójść na żywioł i wyjechać za granicę? Jestem na takim etapie życia i mentalnym, że nie wiem co zrobić.
Dziękuję z góry za wróżbę.
Agnieszka, 23.06.1985

5 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Cześć, w środę byłam na randce z facetem i było fajnie, ale on nie odzywa się od tamtej pory. Mogłabyś zerknąć w karty, dlaczego się nie odzywa oraz czy znajomość będzie miała jakąś kontynuację? Dane wysyłam na pw

Update: jednak się odezwał. Więc sprawdź proszę tylko, jak rozwinie się relacja.

16 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Witaj.

Zadałam kartą pytanie takie jakie zamieściłaś w poście poniżej Jak rozwinie się wasza relacja. 

Karty które wyciągnęłam to Król Denarów, Siła, Król Kielichów, 3 Buław, 10 Mieczy. 

Widać, że facet z którym się spotkałaś to Dojrzały pod względem emocjonalnym, wrażliwy, stabilny finansowo i  życiowo, odpowiedzialny i  spokojny ale bojący się pokazywać swoje uczucia (Być może jakiś poprzedni związek dał mu w kość i jest ostrożny) Człowiek. (Król Denarów/Król Kielichów)

3 Buław oznacza Dobrą podstawę do działania może budowania Jakiś fundamentów może właśnie relacji między wami, może dojść do jakiejś wspólnej podróży, realizacji jakiś waszych wspólnych planów. 

Karta siły pokazuje mi bardziej aspekt seksualny czyli po prostu dobrze będzie wam w łóżku, wasza relacja będzie pełna namiętności, seksu, odwagi. To może pokazywać w waszej relacji takie docieranie się, Jesteś dla niego atrakcyjną Kobietą On również jest niczego sobie.. 

10 Mieczy pokazuje jakiś nagły wypadek/nieszczęście możecie się nie dogadać w jakimś temacie i niestety Ty troszkę niedojrzale zareagujesz na ten problem i może dojść do rozstania ale  jest szansa na rozpoczęcie wszystkiego od nowa ale to decyzja was obojga. 

Życzę ci wszystkiego co najlepsze i dużo cierpliwości w tej relacji. 
Pozdrawiam 

• Thanks! 1

14 minut temu, secutee napisał:

Witaj.

Zadałam kartą pytanie takie jakie zamieściłaś w poście poniżej Jak rozwinie się wasza relacja. 

Karty które wyciągnęłam to Król Denarów, Siła, Król Kielichów, 3 Buław, 10 Mieczy. 

Widać, że facet z którym się spotkałaś to Dojrzały pod względem emocjonalnym, wrażliwy, stabilny finansowo i  życiowo, odpowiedzialny i  spokojny ale bojący się pokazywać swoje uczucia (Być może jakiś poprzedni związek dał mu w kość i jest ostrożny) Człowiek. (Król Denarów/Król Kielichów)

3 Buław oznacza Dobrą podstawę do działania może budowania Jakiś fundamentów może właśnie relacji między wami, może dojść do jakiejś wspólnej podróży, realizacji jakiś waszych wspólnych planów. 

Karta siły pokazuje mi bardziej aspekt seksualny czyli po prostu dobrze będzie wam w łóżku, wasza relacja będzie pełna namiętności, seksu, odwagi. To może pokazywać w waszej relacji takie docieranie się, Jesteś dla niego atrakcyjną Kobietą On również jest niczego sobie.. 

10 Mieczy pokazuje jakiś nagły wypadek/nieszczęście możecie się nie dogadać w jakimś temacie i niestety Ty troszkę niedojrzale zareagujesz na ten problem i może dojść do rozstania ale  jest szansa na rozpoczęcie wszystkiego od nowa ale to decyzja was obojga. 

Życzę ci wszystkiego co najlepsze i dużo cierpliwości w tej relacji. 
Pozdrawiam 

Dziękuję!

13 godzin temu, Arta napisał:

Każdy przechodzi przez etap "początkowy". Ja się uczyłam wróżenia kiedyś ale raz, że nie szło mi za bardzo to dwa, że miałam dość specyficzne sny. Choć jakby się tak zastanowić, moje sny nawet bez kart bywają specyficzne :)

Mam pytanie, staram się dostać pracę w korpo, obecnie mam jeszcze własną działalność, którą chcę zamknąć. Znajomy zachęca mnie na wyjazd za granicę, ale nie mam do końca przekonania, może wynika ono z braku zaufania do niego.
Czy uda mi się dostać pracę na etacie? Czy lepiej pójść na żywioł i wyjechać za granicę? Jestem na takim etapie życia i mentalnym, że nie wiem co zrobić.
Dziękuję z góry za wróżbę.
Agnieszka, 23.06.1985

Witaj Agnieszko :) 

Karty które dla Ciebie zostały Wybrane z mojej Talii To 9 Denarów/ 10 Mieczy/ 2 Kielichy

9 Denarów pokazuje mi, że masz poduszkę bezpieczeństwa, twoja firma przynosiła zyski, ale ty chcesz sobie postawić jakiś nowy cel w życiu..

10 mieczy wątpisz w siebie coś w tej twojej firmie się zadziało niedobrego stąd decyzja o zamknięciu.

Na pewno karty nie pokazują mi żadnej podróży czy wyjazdu za granicę

2 Kielichów za to pokazuje mi , że uda ci się dostać pracę, Podpiszesz umowę, będziesz czuła się dobrze w tej pracy dzięki atmosferze, umiejętność prowadzenia rozmów(może z potencjalnymi klientami firmy). Ta karta pokazuje mi też spotkanie (może kogoś bliskiego).

Życzę sukcesów i wiary w siebie. 
Pozdrawiam <3

• Thanks! 1

W dniu 13.01.2023 o 17:46, secutee napisał:

Chciałabym troszkę poćwiczyć, mam trochę wolnego czasu. i chętnie sprawdzę swoje umiejętności i to czego nauczyłam się do tej pory. 

W swojej małej kolekcji posiadam

Karty Anielska Odpowiedz oraz karty Ridera Waite'a Oraz kilka nowych kart przyjdzie do mnie na dniach. 

Do pytań proszę podesłac daty urodzenia i imię/ imiona (może byc na priv)

Proszę pamiętać, że  jestem raczkująca w temacie. 

Pozdrawiam 

Cześć , chciałam się zapytać o moje życie zawodowe, które obecnie legło w gruzach .Moje pytanie : czy zostanę w obecnej branży? Jak będą wyglądać finanse w najbliższym półroczu ( jeżeli może być to dodatkowe pytanie ) Dane przesyłam na priv. Pozdrawiam:)

2 godziny temu, Stella111 napisał:

Cześć , chciałam się zapytać o moje życie zawodowe, które obecnie legło w gruzach .Moje pytanie : czy zostanę w obecnej branży? Jak będą wyglądać finanse w najbliższym półroczu ( jeżeli może być to dodatkowe pytanie ) Dane przesyłam na priv. Pozdrawiam:)

Witaj. 

Karty które wybrałam z talii To 7 monet, 3 monet, 9 mieczy, 7 kielichów,  Królowa Mieczy

karta 7 monet mówi mi byś była cierpliwa, nie przyśpieszała na siłę, Przyda ci się czas odpoczynku i może krótki urlop od pracy,  na pewno na chwilę obecną nie pożyczaj pieniędzy bo będzie trudno ci je oddać albo odzyskać, uciekaj też od kredytu nie będzie on dobrym rozwiązaniem przez najbliższą chwilę . 

3 monet mówią o sukcesie oraz awansie, nagrodzie, premii, nie wiem czy obecnie pracujesz czy szukasz pracy, Jeżeli pracujesz to to dla ciebie dobra karta jeżeli szukasz pracy to również jest szansa, że ją znajdziesz w obecnej branży. 

9 mieczy Popracuj nad sobą, aktualnie przechodzisz kryzys zawodowy, straciłaś wiarę w siebie, nachodzą cię negatywne myśli, strach musisz popracować nad sobą i oczyścić się z tych negatywnych emocji 

7 kielichów mówi o nowych możliwościach, marzeniach, wykorzystaj to i dąż do celu. 

królowa mieczy jest symbolem sukcesu, może czeka cię zmiana stanowiska w pracy na coś lepszego. Pracujesz na wysokim stanowisku, ale może czekać cię awans 

Życzę sukcesów w życiu zawodowym. :)
Pozdrawiam

• Thanks! 1

51 minut temu, italiana napisał:

ja tez poprosze o wrozbe. Przesylam na priv.

Karty wyciagnięte z talii 
Odwrócony As Denarów 
Król Buław 
Odwrócony Wisielec 
8 mieczy 
Rydwan 

Odwrócony As Denarów pokazuje mi, że czekasz na jakąs wiadomość,  
Pan N jest raczej Materialistą i może do waszej znajomości podchodził troszkę kłamliwym krokiem by wyszło na jego korzyść.

Król buław Pan N jest człowiekiem na poziomie, on wie czego chce Ambitny, odpowiedzialny, Zdecydowany, lojalny i Atrakcyjny.

Odwrócony Wisielec Pokazje obojętność, rezygnacje, kryzys, smutek, zdradę.

8 mieczy Pułapka bez wyjścia, Trudna sytuacja, Musisz przestać negatywnie myśleć bo uwiezisz się w tych myślach, 

Rydwan znaczy sukces, wyjazd, Nowy etap w zyciu? Może to właśnie chodzi o popchnięcie cię w strone Pana R... 
Wsparcie, Pokonanie problemów, otrzymania pomocy..
Dojdzie do jakiś Gwałtownych zmian w twoim życiu...\

Życzę Powodzenia. 
Pozdrawiam :)

• Like 2

22 minuty temu, secutee napisał:

Karty wyciagnięte z talii 
Odwrócony As Denarów 
Król Buław 
Odwrócony Wisielec 
8 mieczy 
Rydwan 

Odwrócony As Denarów pokazuje mi, że czekasz na jakąs wiadomość,  
Pan N jest raczej Materialistą i może do waszej znajomości podchodził troszkę kłamliwym krokiem by wyszło na jego korzyść.

Król buław Pan N jest człowiekiem na poziomie, on wie czego chce Ambitny, odpowiedzialny, Zdecydowany, lojalny i Atrakcyjny.

Odwrócony Wisielec Pokazje obojętność, rezygnacje, kryzys, smutek, zdradę.

8 mieczy Pułapka bez wyjścia, Trudna sytuacja, Musisz przestać negatywnie myśleć bo uwiezisz się w tych myślach, 

Rydwan znaczy sukces, wyjazd, Nowy etap w zyciu? Może to właśnie chodzi o popchnięcie cię w strone Pana R... 
Wsparcie, Pokonanie problemów, otrzymania pomocy..
Dojdzie do jakiś Gwałtownych zmian w twoim życiu...\

Życzę Powodzenia. 
Pozdrawiam :)

Jestes swietna. Wszystko sie zgadza. Tak, czekam na wiadomosc od N. N pochodzi z biednej rodziny i dlatego teraz zalezy mu bardzo na tym, aby nie martwic sie o finanse. Opowiadal mi o swoim dziecinstwie, ktore naznaczone bylo problemami finansowymi.  Moze dlatego ten materializm. Ma dobra prace i za wszelka cene chece sobie zapewnic stanbilizacje finansowa. Wszystkie przymiotniki, ktorych uzylas zdecydowanie pasuja do niego. Napewno nie chodzi tu o korzysci materialne, poniewaz ja prawdopodobnie zarabiam 2 razy mniej od niego. Moze zalezy mu na atrakcyjnej, wyksztalconej kobiecie, ktora tez ma dobra prace, aby stworzyc sobie takie idealne zycie.  Ja mam dobra prace, ale pewnie nigdy mu nie dorownam. 

Odwrocony wisielec dobrze pasuje do tej sytuacji. 8 mieczy tez. Rzeczywiscie jestem uwieziona w zlych myslach. 

Co do Rydwanu. W piatek snilo mi sie, ze bylam na pogrzebie jakiejs nieznanej osoby.  Sen nie byl koszmarem. Bylam bardzo spokojna w czasie snu i po obudzeniu sie. Wedlug sennikow oznacza to nowy etap w zyciu, jakis ogromny zysk.  Moje karty tez to potwierdzily i pokazaly, ze chodzi o jakiegos mezczyzne. R nie bralam pod uwage. Mysle, ze poczekam jak rozwinie sie sytuacja. 

Dziekuje bardzo. Bardzo dobra interpretacja i dodalas mi duzo otuchy. 

• Thanks! 1

5 godzin temu, secutee napisał:

Witaj. 

Karty które wybrałam z talii To 7 monet, 3 monet, 9 mieczy, 7 kielichów,  Królowa Mieczy

karta 7 monet mówi mi byś była cierpliwa, nie przyśpieszała na siłę, Przyda ci się czas odpoczynku i może krótki urlop od pracy,  na pewno na chwilę obecną nie pożyczaj pieniędzy bo będzie trudno ci je oddać albo odzyskać, uciekaj też od kredytu nie będzie on dobrym rozwiązaniem przez najbliższą chwilę . 

3 monet mówią o sukcesie oraz awansie, nagrodzie, premii, nie wiem czy obecnie pracujesz czy szukasz pracy, Jeżeli pracujesz to to dla ciebie dobra karta jeżeli szukasz pracy to również jest szansa, że ją znajdziesz w obecnej branży. 

9 mieczy Popracuj nad sobą, aktualnie przechodzisz kryzys zawodowy, straciłaś wiarę w siebie, nachodzą cię negatywne myśli, strach musisz popracować nad sobą i oczyścić się z tych negatywnych emocji 

7 kielichów mówi o nowych możliwościach, marzeniach, wykorzystaj to i dąż do celu. 

królowa mieczy jest symbolem sukcesu, może czeka cię zmiana stanowiska w pracy na coś lepszego. Pracujesz na wysokim stanowisku, ale może czekać cię awans 

Życzę sukcesów w życiu zawodowym. :)
Pozdrawiam

Mój " urlop " od pracy ( z przyczyn zdrowotnych) trwa już ładne parę miesięcy ale chciałabym już zacząć coś robić .  To prawda ,9 mieczy doskonale obrazuje mój aktualny stan emocjonalny, czarne myśli, przygnębienie , smutek , płacz i brak w siebie, głównie przez sytuację zawodową właśnie. Obecnie staram się o nowe miejsce pracy(aktywnie aplikuje w obrębie swojej wąskiej branży ) , oferty pracy są dobrze płatne ale dotyczą innych stanowisk  aj a się ufiksowalam na konkretnej działce i z tym gorzej ( w sensie ofert ), nie chcę robić nic innego ; kredytów i pożyczek absolutnie nie planuje, na dniach będę próbować  rozwijać własną, małą działalność ( wymaga bardzo małych nakładów ) , która ma być w założeniu dodatkiem...no  ale zobaczymy. Poinformuje oczywiście za jakiś czas ( do maks paru miesięcy) jak to wszystko się potoczyło. Pozdrawiam serdecznie.

12 godzin temu, secutee napisał:

Witaj Agnieszko :) 

Karty które dla Ciebie zostały Wybrane z mojej Talii To 9 Denarów/ 10 Mieczy/ 2 Kielichy

9 Denarów pokazuje mi, że masz poduszkę bezpieczeństwa, twoja firma przynosiła zyski, ale ty chcesz sobie postawić jakiś nowy cel w życiu..

10 mieczy wątpisz w siebie coś w tej twojej firmie się zadziało niedobrego stąd decyzja o zamknięciu.

Na pewno karty nie pokazują mi żadnej podróży czy wyjazdu za granicę

2 Kielichów za to pokazuje mi , że uda ci się dostać pracę, Podpiszesz umowę, będziesz czuła się dobrze w tej pracy dzięki atmosferze, umiejętność prowadzenia rozmów(może z potencjalnymi klientami firmy). Ta karta pokazuje mi też spotkanie (może kogoś bliskiego).

Życzę sukcesów i wiary w siebie. 
Pozdrawiam <3

Dziękuję  Secutee za postawienie kart. Jesteś na o wiele wyższym etapie niż "początkowy" :)

Tak, udało mi się zapewnić sobie poduszkę finansową i moja firma zyski miała. Tyle, że niestabilne i to powodowało u mnie stress i myśli "a co jak nie pozyskam klientów na moje usługi na następne miesiące". Brakuje mi stabilizacji, powtarzalności i wszystkiego co nudne ale stałe.
Decyzję o zamknięciu podjęłam, bo ostatni moi klienci tak mi dali popalić (choć tego nie okazywałam), że poczułam coś co można określić jako wypalenie się.
Twoja 2 Kielichów dała mi nadzieję, że mi się ułoży wszystko pomyślnie w życiu zawodowym. Co do spotkania to może pokazuje spotkanie z moim znajomym, który wróci do Polski z Anglii za niedługi czas i to właśnie on namawia mnie na wyjazd.

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wróżbę i życzę wszystkiego dobrego! :1s_z:

• Thanks! 1

W dniu 15.01.2023 o 11:55, secutee napisał:

Dziękuję ci za pytanie (odpowiedz również otrzymałaś w wiadomości prywatnej)

Karty które zostały wyciągnęłam z Talii to odwrócona 5 buław, 4 kielichów, 6 mieczy, siła i król Mieczy

Odwrócona 5 buław pokazuje mi brak zaufania do samej siebie bądz do partnera (może tutaj też karty nawiązały do jakiś poprzednich relacji) pokazuje mi się też przemoc psychiczna/fizyczna być może masz takie myśli w głowie, że coś cię tłumi dlatego wyszło mi to w kartach bądź za bardzo zastanawiasz się nad tą znajomością. 

4 kielichów znowu pokazuje mi sercowe rozterki, smutek, rozczarowanie i tęsknotę za uczuciem troszeczkę też nie widzisz szansu i możliwości jakie daje ci życie ale na pewno aniołki chcą abyś  sobie wytyczyła jakiś cel i do niego dążyła.  

6 mieczy wskazuje brak komunikacji między wami coś gdzieś nie iskrzy więc czasami między sobą milczycie nie macie tematów do rozmów, ale wszystko jest do przejścia by pokonać obecne trudności w związku.

A karta siły akurat dobra karta i na niej możemy się skupić, karta ta pokazuje namiętność, seks może właśnie ta znajomość będzie się opierała głównie na sprawach łóżkowych będziecie oboje czerpać radość i przyjemność z seksu, atrakcyjność fizyczna, akceptacja , odwagę i siłę, Dla Wiesława jesteś bardzo seksowną kobietą i pomimo trudności związek ma szanse przetrwać Tylko będzie się raczej skupiał na sytuacjach łóżkowych(Karta bardzo seksualna) 

Karta ostatnia pokazuje mi, że  Pan W  jest raczej intelektualistą i nie jest zbytnio osobą uczuciową jest też człowiekiem wykształconym i wpływowym osobą odpowiedzialną, rozsądną (król mieczy)

Postanowiłam jednak dodatkowo zapytać Aniołków i z Kart anielskich wyszło mi, że powinnaś posłuchać swojej intuicji w tej znajomości, czekają cię jakieś wielkie szczęśliwe zmiany być może nowa znajomość? Albo po prostu ten związek nabierze nowych skrzydeł i przetrwa. oraz powinnaś sobie przebaczyć albo przebaczyć osobie która zrobiła ci krzywdę bądz cię zraniła. 

Życzę samych sukcesów w  zyciu oraz miłości. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Pozdrawiam  

Dziękuję ślicznie 

Bardzo trafna odpowiedź. Odniosłam się do niej na priv.

To ja jeszcze poproszę o jedną wróżbę, jeżeli jest taka możliwość. Chciałam się zapytać, czy uda mi się jeszcze założyć rodzinę ( i mieć dziecko ) . Dane wysyłałam poprzednio na priv. Pozdrawiam 

Godzinę temu, Stella111 napisał:

To ja jeszcze poproszę o jedną wróżbę, jeżeli jest taka możliwość. Chciałam się zapytać, czy uda mi się jeszcze założyć rodzinę ( i mieć dziecko ) . Dane wysyłałam poprzednio na priv. Pozdrawiam 

Oczywiście, że jest. 

Tak  jak poprzednio ukazały mi się karty dotyczące finansów ciągle tkwi ci to w głowie... 

2 monet pokazuje mi zmienną sytuacje finansową, chcesz osiągnąć w końcu równowagę finansow. 

W twojej głowie te finanse ciągle są... 

Odwrócona karta Gwiazdy kochana ciągle wątpisz w siebie, Utraciłaś wiarę i nadzieję w sens życia, Troszkę zrezygnowałaś z walczenia o siebie.. 

Pokazuje mi się nieszczęsliwa miłość (Coś w poprzednim związku nie działało zbyt dobrze).. Zacznij myśleć pozytywnie bo obecnie bardzo myślisz pesymistycznie... 

Odwrócony Wisielec, troszkę utknęłaś w martwym puncie w swoim życiu, stałaś się obojętna przez sytuację które się wydarzyły... 

Karta siły pokazuje, że chcesz zawalczyć, masz dużą odwagę i poczucie własnej wartości, Będzie w twoim życiu jakaś namiętność.. 

karta Król Kielichów, Pojawi się jakiś dojrzały mężczyzna w twoim życiu, osiągniesz wewnętrzny spokój.... On sam będzie dojrzały emocjonalnie i odpowiedzialny ale też bardzo skryty uczuciowo.  Więc jest duża szansa na założenie rodziny (dziecko aktualnie nie pokazuje mi się w kartach co oznacza, że pierwsze musisz popracować nad sobą, nad swoimi emocjami, psychiką. Odciąć się od tego co było i zacząć myśleć pozytywnie. 

Przede wszystkim zadbaj o relację :) 

Pozdrawiam Cię :) 

• Super 1

20 minut temu, secutee napisał:

Oczywiście, że jest. 

Tak  jak poprzednio ukazały mi się karty dotyczące finansów ciągle tkwi ci to w głowie... 

2 monet pokazuje mi zmienną sytuacje finansową, chcesz osiągnąć w końcu równowagę finansow. 

W twojej głowie te finanse ciągle są... 

Odwrócona karta Gwiazdy kochana ciągle wątpisz w siebie, Utraciłaś wiarę i nadzieję w sens życia, Troszkę zrezygnowałaś z walczenia o siebie.. 

Pokazuje mi się nieszczęsliwa miłość (Coś w poprzednim związku nie działało zbyt dobrze).. Zacznij myśleć pozytywnie bo obecnie bardzo myślisz pesymistycznie... 

Odwrócony Wisielec, troszkę utknęłaś w martwym puncie w swoim życiu, stałaś się obojętna przez sytuację które się wydarzyły... 

Karta siły pokazuje, że chcesz zawalczyć, masz dużą odwagę i poczucie własnej wartości, Będzie w twoim życiu jakaś namiętność.. 

karta Król Kielichów, Pojawi się jakiś dojrzały mężczyzna w twoim życiu, osiągniesz wewnętrzny spokój.... On sam będzie dojrzały emocjonalnie i odpowiedzialny ale też bardzo skryty uczuciowo.  Więc jest duża szansa na założenie rodziny (dziecko aktualnie nie pokazuje mi się w kartach co oznacza, że pierwsze musisz popracować nad sobą, nad swoimi emocjami, psychiką. Odciąć się od tego co było i zacząć myśleć pozytywnie. 

Przede wszystkim zadbaj o relację :) 

Pozdrawiam Cię :) 

Dziękuje. Masz całkowitą rację co do tego, co obecnie  dzieje się w mojej głowie i co do mojej postawy- depresja, smutek, czarne wizje, obojętność i brak wiary w siebie, poza tym ze względu na wcześniej wspominaną przeze mnie sytuację w pracy faktycznie moje myśli skupiają się głównie wokół finansów i lęku przed utratą płynności finansowej ( mam Słońce i Wenus w Byku, pewnie to też dlatego ;)) .Ten odwrócony wisielec też dobrze obrazuje moją obecną sytuację - mam kilkumiesięczną przerwę w pracy a życie osobiste to domowa monotonia i takie lekkie poczucie beznadziei, czyli reasumując taki martwy punkt. Oczywiście zaczęłam już działać, żeby z tego wyjść jak najszybciej. Co do związków  - niestety poprzednie związki kończyły się fiaskiem ( trafiałam na delikatnie mówiąc niedojrzałych panów), mam nadzieję  że Twoja wróżba co do tego mężczyzny się spełni.  Pozdrawiam Cię serdecznie, masz talent do kart.

• Like 1

Kłaniam się.  

W lipcu dostałam wiadomość na spamie FB. Zawartość jej to takie lukrowane bajdy.

Nie odpisuję na wiadomość. Gość coś ewidentnie chce niby wprosić się do znajomych -  wysyła mi tą samą wiadomość znaczy tą pierwszą. Dalej nie odpisuję.  

Podejrzewam, że to mój ex. w swych maniakalnych natręctwach stalkuje mnie. Są to tylko moje intuicyjne domysły wobec mojej nie tylko ciekawości  o co chodzi, ale i ostrożności po fatalnych doświadczeniach z nim.

Pytania do kart 

Kto to? 

Czego chce, tak naprawdę a czego nie napisał?

Rada kart   

Dzięki z góry za karty i energie. :thanks:

Dane wyślę na priv.

W dniu 22.01.2023 o 12:01, adamandium napisał:

Kłaniam się.  

W lipcu dostałam wiadomość na spamie FB. Zawartość jej to takie lukrowane bajdy.

Nie odpisuję na wiadomość. Gość coś ewidentnie chce niby wprosić się do znajomych -  wysyła mi tą samą wiadomość znaczy tą pierwszą. Dalej nie odpisuję.  

Podejrzewam, że to mój ex. w swych maniakalnych natręctwach stalkuje mnie. Są to tylko moje intuicyjne domysły wobec mojej nie tylko ciekawości  o co chodzi, ale i ostrożności po fatalnych doświadczeniach z nim.

Pytania do kart 

Kto to? 

Czego chce, tak naprawdę a czego nie napisał?

Rada kart   

Dzięki z góry za karty i energie. :thanks:

Dane wyślę na priv.

Witaj...

Karty Dla ciebie 3 mieczy 2 mieczy Umiarkowanie Wieża odwrócony Paź Mieczy 

No gagatek z tego stalkera Ale on raczej pisze do ciebie głownie ze złośliwości... (paź mieczy odwrócony)

Ty jesteś nadal zablokowana emocjonalnie, zraniona, gdzieś tam rozczarowana jego zachowaniem...

gdzieś tam w tej waszej relacji nie działo się dobrze i całe szczęście ze się skończyło, ale ty musisz zamknąć ten etap zapomnieć o nim i zacząć normalnie żyć. 

Jesteś bardzo wrogo nastawiona do tej osoby... 

Musisz się zając sobą i swoją głową. Oczyść się kochana 

• Thanks! 1

Czyli nie myli (ła) mnie intuicja i "pamiętliwość" specyficznego stylu pisania desperata stalkera.   

Gagatek jak ujęłaś, to łagodne określenie. To socjo z poważnymi zaburzeniami psychiczymi po mało bezpieczne. STąd moja wrogość jak napisałaś, a karty wurzuciły, właściwie ostrożność. 

Powinnam po jego wyczynach i paskudnych skłonnościach zgłosić sprawę na policję. 

Powiem, Ci, że dużo nie brakuje. 

Poblokowany jest gdzie można, to założył fejkowe konto, a co gorsza pisał do mojej córki też na FB. tylko z prawdziwego konta. Znalazł ją, mimo, że ma nick, bez faktycznego imienia i nazwiska. ZNALAZŁ - ot napocił się. Psychoza regularnie się u niego odzywa i natręctwa, po dosłownie schizę paranoidalną.  

Doszłam do siebie a odchorowałam mocno mój  wiejąc od niego, zostały doświadczenia,  ale widzisz, natręt nie śpi, potrzebuje pożywki.   

Dziękuję za karty, i dobre SŁOWO!  :bukiet3i:

Masz rękę do kart. Dobrze Ci idzie Tarot i ręka ku niemu kładzie....:1s_c:

Edited by adamandium

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy uda mi się w końcu osiedlić ( na dłużej ) za granicą ? Jest to moje wieloletnie marzenie, niemniej  ciągle ( od wielu lat ) stoją mi na drodze do wyjazdu różne przeszkody . 

W dniu 26.01.2023 o 00:11, Stella111 napisał:

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy uda mi się w końcu osiedlić ( na dłużej ) za granicą ? Jest to moje wieloletnie marzenie, niemniej  ciągle ( od wielu lat ) stoją mi na drodze do wyjazdu różne przeszkody . 

Witaj. 

Karty które wyszły mi dla Ciebie to 3 monet, odwrócona 4 mieczy, karta świat, 2 mieczy 

Popracuj nad sobą przede wszystkim masz w sobie jakieś blokady, Ciągle się zamartwiasz, odcinasz od niektórych rzeczy musisz popracować nad tym i odkryć swoją wartość i sens życia. 

W pracy jest szansa na awans a awans da ci nowe możliwości, Uznanie zawodowe, dobra atmosfera w pracy, zdanie jakiegoś egzaminu(być może jakiegoś życiowego) 

karta świata pokazuje mi znalezienie swojego miejsca na ziemi i w życiu, jest duża szansa, że się osiedlisz i bedziesz miała bezpieczeństwo finansowe...

Powodzenia <3 

• Like 1