Jump to content

ona Baran on Panna


asz293

Recommended Posts

Jak współgrają ze sobą te znaki i co robić aby było lepiej.

 

Dla tych co kochają kłopoty. Więcej ich dzieli, mniej łączy. Ona dynamiczna, przepełniona energią, spontaniczność przedkłada nad pragmatyzm. On przeciwnie, woli pozostać w cieniu, preferuje skrupulatne, wymagające skupienia i precyzji prace. Ona gwałtowna, chaotyczna irytować będzie swojego męża pedanta. On cichy, zagłębiony w kontemplację będzie działał jej na nerwy. Ona potrzebuje, ruchu, działania. Swoją werwą i dynamizmem będzie usiłowała zdominować partnera. On, mimo, że woli role drugoplanowe, w związku, nie jest mu to na rękę. To obraża jego ambicje.

 

W przypadku bardziej dojrzałej pary nie będą to różnice aż tak drastyczne. On będzie imponował Pani Baran przede wszystkim intelektem i umiejętnością rozwikłania nawet najtrudniejszych zagadek. Z kolei Pan Baran zainspirowany energią i bezkompromisowością Barana odważy się wziąć sprawy w swoje ręce.

 

Przy podejmowaniu decyzji ważna będzie współpraca: jej odwaga i zdecydowanie powinna zostać uzupełniona jego wnikliwą analizą. Dzięki temu unikniecie niepotrzebnych wpadek. Niestety w seksie duży rozdźwięk.

 

Jeśli mimo przeciwieństw Waszych charakterów, postanowiliście zacząć wspólne życie, pamiętajcie o tych różnicach Baranie wiedz, że Twój partner ceni ład i porządek. Korzystaj z jego rad. Ty Panno natomiast, nie bądź aż tak małostkowy. Pamiętaj, że Twoja Partnerka to żywioł ognia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...