Skocz do zawartości

Postawię karty


Lirith

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Lunula_85 napisał:

Witaj! Jestem chętna.

      22.04.1985 Emilia. 

Czy wejdę w nowy związek w tym roku? 

Emilko, postawiłam karty. Wyciągnęłam Śmierć, Siłę, Asa buław i 3 monety. Według mnie, to w tym roku mozesz liczyć na romans, przygodę, jednak prawsdziwa milość jeszcze do Ciebie nie przyjdzie. Jesteś otwarta, gotowa na związek, jesteś atrakcyjną kobieta, ktora przyciàga uwagę wielu mężczyzn, ale niestety oni  skupiają się tylko na doznaniach bardziej cielesnych niż uczuciowych.

Jeślu chodzi o moźliwości poznania kogoś interesujacego w tym roku to prawdopodobny jest marzec, sierpień/ wrzesień. Jednak będą to raczej relacje tylko na trochę, a Ty chyba takich nie szukasz.

Szkoda, ze takie malo uczuciowe karty mi wypadły. Miejmy nadzieję, że się mylę.

Niemniej życzę  wszystkiego co najlepsze:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagnęłam karty na przyszły rok.  Pustelnik, as monet, 4 miecze, Mag. Szanse moim zdaniem na poznanie prawdziwej miłosci są tu większe. Jednak 4 mieczy jest w pozycji, co bedzie przeszkadzało, więc jest moim zdaniem niebezpieczeństwo takie, ze ktoß wydac się może  Tobie nudny, nieciekawy, a tak naprawdę może być kimś wartościowym, kogo łatwo można przeoczyć. Pustelnik jest niby kartą samotnosci, ale ja myślę  że tu może wskazywać na mądrośc i rozwagę w doborze partnera.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty dla Josei:

Mag, 2 monety, Rycerz Kielichów. Pan mysli o Tobie intensywnie i zdaje się poważnie, ma zamiary jak najbardziej romantyczne. Niepokoi mnie trochę ta 2  monet, Tak jakby w jego sercu był ktoś jeszcze lub po prostu podobnie jak Ty boi się postawić wszystko na 1 kartę.

Czy warto angażować się w ten związek

Królowa Monet, Gwiazda, Król Kielichów.  

Krolowa monet to kobieta zadowolona, ma wszystko czego potrzebuje. Myślę, ze warto dać temu Panu szansę. Czy on jest artystą? A moze ma artystyczną duszę? Jeśli tak to należałoby go trochę bardziej usadzić na ziemi, wtedy nie powinno być między Wami nieporozumień. 

Życzę szczęścia i miłości:)

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lirith napisał:

Karty dla Josei:

Mag, 2 monety, Rycerz Kielichów. Pan mysli o Tobie intensywnie i zdaje się poważnie, ma zamiary jak najbardziej romantyczne. Niepokoi mnie trochę ta 2  monet, Tak jakby w jego sercu był ktoś jeszcze lub po prostu podobnie jak Ty boi się postawić wszystko na 1 kartę.

Czy warto angażować się w ten związek

Królowa Monet, Gwiazda, Król Kielichów.  

Krolowa monet to kobieta zadowolona, ma wszystko czego potrzebuje. Myślę, ze warto dać temu Panu szansę. Czy on jest artystą? A moze ma artystyczną duszę? Jeśli tak to należałoby go trochę bardziej usadzić na ziemi, wtedy nie powinno być między Wami nieporozumień. 

Życzę szczęścia i miłości:)

Bardzo dziękuję. Tak jest artysta .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josei, dociagnęłam karty, na to czy on sam z siebie odezwie się do Ciebie

5 monet, slońce, śmierć

Brak od Ciebie kontaktu  zastanowi go, faktycznie poczuje jego brak. Dalsze karty sugerują, że coś zrozumie i odezwie się.

Czy w jego xyciu jest już jakas inna kobieta

6 buław, paź  kielichów i znowu Smierc

Wedlug tych kart on pojawia się jako zdobywca, ale bardzo niedojrzały. Wydaje mi się, że innej kobiety tam nie ma, ale coś innego mnie blokuje.  Ta śmierć jna koncu dwóch rozkładów bardzo mnie zastanawia.

Dociągnęĺam kartę- radę Król monet. Powinnaś być pewna siebie, dumna, pozwolić się adorować. 

 

  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lirith napisał:

Josei, dociagnęłam karty, na to czy on sam z siebie odezwie się do Ciebie

5 monet, slońce, śmierć

Brak od Ciebie kontaktu  zastanowi go, faktycznie poczuje jego brak. Dalsze karty sugerują, że coś zrozumie i odezwie się.

Czy w jego xyciu jest już jakas inna kobieta

6 buław, paź  kielichów i znowu Smierc

Wedlug tych kart on pojawia się jako zdobywca, ale bardzo niedojrzały. Wydaje mi się, że innej kobiety tam nie ma, ale coś innego mnie blokuje.  Ta śmierć jna koncu dwóch rozkładów bardzo mnie zastanawia.

Dociągnęĺam kartę- radę Król monet. Powinnaś być pewna siebie, dumna, pozwolić się adorować. 

 

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  Lirith,
Jeżeli masz chwilkę czasu, to czy mogłabyś sprawdzić czy powinnam zamknąć działalność gospodarczą i skupić się na szukaniu pracy na etacie? I czy powinnam kierować się na bardziej administracje stanowiska czy związane z IT (co będzie dla mnie lepsze)?
Agnieszka 23.06.1985

Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arto, karty dla Ciebie

3 bulawy, paz monet, 2 bulawy

Karty pokaxujà ze skupiasz się ostatnio na pracy, masz duzo pomysłow,  jednak praca na etacie zapewni Ci więcej stabillnosci, będziesz się mogla rozwijać. Nie zamykaj jednak działalnosci zanim nie podpiszesz stałej umowy.

Jesli chodzi o wybor miedzy branza IT a administracją to obie opcje są porównywalne, chociaż w administracji, będziesz miała więcej do powiedzenia i szybciej np. Awansujesz ( król monet, 4 monety, krol bulaw

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lirith napisał:

Arto, karty dla Ciebie

3 bulawy, paz monet, 2 bulawy

Karty pokaxujà ze skupiasz się ostatnio na pracy, masz duzo pomysłow,  jednak praca na etacie zapewni Ci więcej stabillnosci, będziesz się mogla rozwijać. Nie zamykaj jednak działalnosci zanim nie podpiszesz stałej umowy.

Jesli chodzi o wybor miedzy branza IT a administracją to obie opcje są porównywalne, chociaż w administracji, będziesz miała więcej do powiedzenia i szybciej np. Awansujesz ( król monet, 4 monety, krol bulaw

 

Bardzo dziękuję za wróżbę i poświęcony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...