Skocz do zawartości

Szpital,odcięte palce


Ania.ania

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację snu

Byłam w szpitalu jako pacjent,wchodzę do jednego z pokoi w szpitalu a tam leży mój brat i pokazuje mi u lewej ręki odcięte dwa ostatnie palce.

Jak można interpretować taki sen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
19 minut temu, Ania.ania napisał:

Proszę o interpretację snu

Byłam w szpitalu jako pacjent,wchodzę do jednego z pokoi w szpitalu a tam leży mój brat i pokazuje mi u lewej ręki odcięte dwa ostatnie palce.

Jak można interpretować taki sen 

Myślę, że w życiu brata pojawiła się jakaś bolesna strata kogoś bliskiego jemu sercu. 

Lewa strona ciała reprezentuje to, co związane z sercem, emocjami, uczuciami (w przeciwieństwie do prawej strony reprezentującej rozum, intelekt, logikę). 

Zależy jakie i które to palce, ale generalnie "być jak bez ręki" to bycie w braku, doświadczanie niewygodnej straty czegoś/kogoś ważnego. Ucięte zostały palec serdeczny (czyli palec związany ze związkiem) oraz ostatni mały palec (symbolicznie może być związany z dzieckiem, pupilem lub przyjacielem). 

Szpital oznacza konieczność podjęcia interwencji, działań zaradczych, rekonwalescencję lub potrzebę wyleczenia się. 

Ciekawe jest też to, że ty też jesteś pacjentem. Rozumiem, że identyfikujesz się z bratem, jego sercowe problemy mogą Cię jakoś szczególnie uruchamiać, bo "wiesz jak to jest", też miałaś takie doświadczenia, ale Twoje już są zagojone. 

 

Podsumowując ja ten sen interpretuję tak, że w życiu miłosnym brata (albo rodzinnym, nie wiem czy ma dzieci?) dzieje się coś trudnego, np. rozstanie z żoną/partnerką, kryzys w relacji, kłótnie między nimi i że jest to obiektem Twoich zmartwień. Może przeczuwasz, że nadchodzi jakaś miłosna katastrofa w jego życiu, obawiasz się o jego relacje miłosne. Może brat ostatnio się rozstał z dziewczyną i przejmujesz się jego kondycją? Może po bolesnym rozstaniu z przeszłości nie może się pozbierać i nadal cierpi? Czujesz, że to, czego on teraz potrzebuje to opieka. Jest to temat bliski Twojej sytuacji (bieżącej albo z przeszłości). 

 

Powiedz, co myślisz o tej interpretacji?

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nigdy z tym bratem jakoś dobrych relacji nie miałam ,nie wiem co dzieje się w jego życiu miłosnym bo poprostu o tym z nim nie rozmawiam ,wiem że ma partnerkę ,wydają się mi bardzo szczęśliwi .

 

Myślę że w tym śnie bardziej chodzi o mnie niż o mojego brata zdaje mi się że w ten sposób ktoś lub coś chce mi coś przekazać.

 

Początek snu zaczął się tak iż byłam ubrana w koszule szpitalna, wychodziłam z pokoju ,wyszłam ze szpitala i z kimś rozmawiałam że jeszcze muszą mi badania zrobić i może wieczorem dostanę wypis, weszłam spowrotem do szpitala udałam się do pokoju otwieram drzwi a tam leży mój brat i pokazuje mi odcięte palce.

Pamięta jeszcze że jechałam winda ale była zepsuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...