Skocz do zawartości

Reklamacja u dentysty. Weryfikacja dzisiaj


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę dzisiaj do dentystki, która spierdzielila mi zęby. 

Jak się to skoczy, czy odda mi kasę? 

 

1. Wizyta u dentystki jak przebiegnie

7 Pucharów, 2 PUCHARY, 4 puchary

 

Sama nie wiem czego chce. Czy kasy, czy naprawy. Szczerze boję się tej wizyty. Ona też nie wie co ze mną zrobić. 2 pucharów. Dogadamy się ale nie będzie to do końca po mojej mysli

 

2 rada dla mnie

Koło fortuny, as pucharów, 3 monety

 

Zdać się na los, co będzie to będzie, nie ma co się denerwować. As pucharów rozmawiać spokojnie :) 3 puchary - pozwolić jej poprawic

 

3. Rezultat dla mnie

Król monet, król mieczy! 5 pucharow

 

Kurcze odzyskam kasę trochę się kłócąc, strasząc prawnikiem. Jakieś zadośćuczynienie dostanę ale nie będę z tego zadowolona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe karty wyszły - dwie panie, a w rezultacie panowie :)

 

obstawiam, że dentystka będzie chciała poprawić, na co może z niechęcią się zgodzisz

 

radę interpretowałabym podobnie - zdać się na los, niech się dzieje wola nieba

 

Król Monet to ten, kto trzyma/magazynuje pieniądze

Król Mieczy to ten, kto surowo ocenia

5 pucharów - zamknięcie sprawy, ale też jakbyś miała do tego sentyment... albo za jakiś czas będzie powrót

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj masakra była. 

Kobieta schowała się w drugim pokoju i wysłała pomoc żeby ze mną rozmawiała. Sama pokrzykiwała zza drzwi. Twierdziła, że takiej usługi nie wykonała w ogóle gdzie mam dowód na to smsy po wizycie i ona na nie odpisywała. W sumie pomoc też się schowała a mnie sama przy rejestracji zostawiły. Jestem do tej pory w szoku. Powiedziałam, że adwokat będzie się z nią kontaktował i podreptałam do domu. 

  • Lubię to! 1
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wizyta u dentystki jak przebiegnie

7 Pucharów, 2 PUCHARY, 4 puchary

 

jakie masz obrazki na kartach? 

 

może karty pokazały tak:

na początku były wyobrażenia odnośnie spotkania

później nastąpiła wizyta

a na koniec pojawił się niesmak

 

pewnie dlatego wyszły męskie karty na wyniku

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze nie koniec sprawy. Wystawiłam opinie negatywna w necie a ona pojechała po mnie z imienia i nazwiska sugerując chora głowę. Jestem w szoku. Kobieta bezczelnie klamie ze nic mi nie robiła i że to ja zrobiłam awanturę w gabinecie. Wszystko mam nagrane na dyktafonie i dziś na spokojnie przesłuchałam. Jestem grzeczniutka jak aniołek mimo zdenerwowania. Może ktoś mi pomoże wyciągając karty bo ja jestem kłębkiem nerwów. Czy powinnam odpuścić czy podać do sądu :( poprawka u innego dentysty to z 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się potoczą sprawy z dentystką, jeżeli odpuścisz: 10 buław + As pucharów + Królowa Buław

tak się potoczą sprawy z dentystką, jeżeli nie odpuścisz i pójdziesz do prawnika: As pucharów + XII Śmierć + 8 denarów

 

Talia RW 

 

dobrze zrobisz zostawiając tą sprawę w spokoju? IV Cesarz

dobrze zrobisz idąc do prawnika? 4 mieczy

 

tak ogólnie, to wydaje mi się, sądząc z Twoich i moich kart, że chyba jakiś mężczyzna będzie interweniować w tej sprawie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jeśli sprawe zostawisz samemu sobie biegowi, to będziesz rozgoryczona i przytłoczona. Emocje dojdą do głosu, będziesz finalnie szukać innych sposobów naprawy Twojej szkody.

Jeśli jednak zawalczysz, to sprawa będzie przeciągać się jednak powinno, to pomóc w tym, że ta kobieta nikogo więcej nie naciągnie. Ponadto w wynikach są 2 czwórki, przy 4 Mieczy sądzę, że nastąpi między wami rozejm. Cesarz natomiast sugeruje, że ona nie przejmie się niczym.

 

Poza kartami skoro masz na nią dowody, to idź do prawnika. Oprócz tego możesz przytoczyć dodatkowy zarzut jakim jest szkalowanie Cię. Ją jako lekarza obowiązuje tajemnica lekarska. Zachowała się bardzo nieprofesjonalne... 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Weryfikacja 

Nic nie uzyskałam, prawnik powiedział że będzie się to ciągnęło w nieskończoność i szkoda mojej kasy i nerwów. Napisałam w sprawie nagięcia Rodo przez dentystkę i sprawa jest obecnie na etapie postępowania administracyjnego. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ivi123 napisał:

Weryfikacja 

Nic nie uzyskałam, prawnik powiedział że będzie się to ciągnęło w nieskończoność i szkoda mojej kasy i nerwów. Napisałam w sprawie nagięcia Rodo przez dentystkę i sprawa jest obecnie na etapie postępowania administracyjnego. 

I dobrze, że trwa postępowanie administracyjne.  

 

Powinnaś cokolwiek ugrać akurat na tym postępowaniu, dać babie po nosie. W kartach jw. są 3 monety i Kr. Monet, zadowolona może nie będziesz do końca prócz nerwów i niemłych emocji  nic Ciebie nie kosztuje.   

 

Notabene szczęście, że na prawnika trafiłaś uczciwego Jasno przestawił sprawę. Z nimi też różnie i podłużnie. 

 

Przeczytałam  zachowanie konowałki, nawet nie przepraszam za słowo. Brak słów ... czego nie zabrania prawo, winien zabronić wstyd. Tu ani jednego ani drugiego. 

 

Powodzenia !!! :yes:

Edytowane przez adamandium
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...