Jump to content

Reklamacja u dentysty. Weryfikacja dzisiaj

Share

Recommended Posts

Jadę dzisiaj do dentystki, która spierdzielila mi zęby. 

Jak się to skoczy, czy odda mi kasę? 

1. Wizyta u dentystki jak przebiegnie

7 Pucharów, 2 PUCHARY, 4 puchary

Sama nie wiem czego chce. Czy kasy, czy naprawy. Szczerze boję się tej wizyty. Ona też nie wie co ze mną zrobić. 2 pucharów. Dogadamy się ale nie będzie to do końca po mojej mysli

2 rada dla mnie

Koło fortuny, as pucharów, 3 monety

Zdać się na los, co będzie to będzie, nie ma co się denerwować. As pucharów rozmawiać spokojnie :) 3 puchary - pozwolić jej poprawic

3. Rezultat dla mnie

Król monet, król mieczy! 5 pucharow

Kurcze odzyskam kasę trochę się kłócąc, strasząc prawnikiem. Jakieś zadośćuczynienie dostanę ale nie będę z tego zadowolona

ciekawe karty wyszły - dwie panie, a w rezultacie panowie :)

obstawiam, że dentystka będzie chciała poprawić, na co może z niechęcią się zgodzisz

radę interpretowałabym podobnie - zdać się na los, niech się dzieje wola nieba

Król Monet to ten, kto trzyma/magazynuje pieniądze

Król Mieczy to ten, kto surowo ocenia

5 pucharów - zamknięcie sprawy, ale też jakbyś miała do tego sentyment... albo za jakiś czas będzie powrót

• Thanks! 1

Oj masakra była. 

Kobieta schowała się w drugim pokoju i wysłała pomoc żeby ze mną rozmawiała. Sama pokrzykiwała zza drzwi. Twierdziła, że takiej usługi nie wykonała w ogóle gdzie mam dowód na to smsy po wizycie i ona na nie odpisywała. W sumie pomoc też się schowała a mnie sama przy rejestracji zostawiły. Jestem do tej pory w szoku. Powiedziałam, że adwokat będzie się z nią kontaktował i podreptałam do domu. 

• Like 1

1. Wizyta u dentystki jak przebiegnie

7 Pucharów, 2 PUCHARY, 4 puchary

jakie masz obrazki na kartach? 

może karty pokazały tak:

na początku były wyobrażenia odnośnie spotkania

później nastąpiła wizyta

a na koniec pojawił się niesmak

• Thanks! 1

To chyba jeszcze nie koniec sprawy. Wystawiłam opinie negatywna w necie a ona pojechała po mnie z imienia i nazwiska sugerując chora głowę. Jestem w szoku. Kobieta bezczelnie klamie ze nic mi nie robiła i że to ja zrobiłam awanturę w gabinecie. Wszystko mam nagrane na dyktafonie i dziś na spokojnie przesłuchałam. Jestem grzeczniutka jak aniołek mimo zdenerwowania. Może ktoś mi pomoże wyciągając karty bo ja jestem kłębkiem nerwów. Czy powinnam odpuścić czy podać do sądu :( poprawka u innego dentysty to z 2000

tak się potoczą sprawy z dentystką, jeżeli odpuścisz: 10 buław + As pucharów + Królowa Buław

tak się potoczą sprawy z dentystką, jeżeli nie odpuścisz i pójdziesz do prawnika: As pucharów + XII Śmierć + 8 denarów

Talia RW 

• Thanks! 1

• Moderator

Jeśli sprawe zostawisz samemu sobie biegowi, to będziesz rozgoryczona i przytłoczona. Emocje dojdą do głosu, będziesz finalnie szukać innych sposobów naprawy Twojej szkody.

Jeśli jednak zawalczysz, to sprawa będzie przeciągać się jednak powinno, to pomóc w tym, że ta kobieta nikogo więcej nie naciągnie. Ponadto w wynikach są 2 czwórki, przy 4 Mieczy sądzę, że nastąpi między wami rozejm. Cesarz natomiast sugeruje, że ona nie przejmie się niczym.

Poza kartami skoro masz na nią dowody, to idź do prawnika. Oprócz tego możesz przytoczyć dodatkowy zarzut jakim jest szkalowanie Cię. Ją jako lekarza obowiązuje tajemnica lekarska. Zachowała się bardzo nieprofesjonalne... 

• Like 1
  • W punkt 1
  • Thanks! 1