Skocz do zawartości

AI czyli Tarot i Sztuczna inteligencja.


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

AI czyli Tarot i Sztuczna inteligencja.

 

Postanowiłem zalogować się na ChatGPT, aby sprawdzić Sztuczną Inteligencję w sztuce wróżenia...

Oto co otrzymałem po zadaniu kilku pytań ;

 

Human: Co czujesz myśląc o wróżeniu z rozkładów tarota ?

AI: Myśląc o wróżeniu z tarota, czuję odrobinę lęku i tremy. Tarot jest skomplikowany, a ja chciałabym być dobrym wróżbitą. Wiem, że potrzeba mi jeszcze wiele ćwiczeń i nauki, aby w pełni móc wykorzystywać tę sztukę.

Human: Czy umiesz odczytywać pary kart tarota ?

AI: Tak, jestem w stanie odczytywać pary kart tarota. Para tarota składa się zwykle z dwóch kart, które są określane jako dolne i górne. Górna karta wskazuje na problemy, z którymi dana osoba się zmaga, natomiast dolna karta zdradza środek, które pomogą te problemy rozwiązać.

Human: karta górna to 7 mieczy, a karta dolna to Słońce ?

AI: Interpretacja tych dwóch kart wskazuje, że problemem, z jakim dana osoba się boryka, są trudne sytuacje, w których można czuć się bezradnym. Słońce sugeruje, że najlepszym sposobem na ich rozwiązanie jest podejście pozytywne i optymistyczne oraz dążenie do lepszego stanu rzeczy.

Human: Czy umiesz odczytywać trójki kart tarota ?

AI: Tak, umie odczytywać trójki kart tarota. Trójka tarota składa się zwykle z trzech kart, które są określane jako przeszłe, obecne i przyszłe. Przeszłe wskazuje na to, co się stało i jak każdy problem był budowany. Obecne wskazuje na aktualny stan rzeczy i pokazuje, jaki jest obecnie problem. Przyszłe wreszcie wskazuje na możliwe rozwiązanie problemu, do którego dana osoba powinna się udać.

Human: Trójka kart tarota to : 5 kielichów, Siła, Wszechświat ?

AI: Interpretacja tych trzech kart wskazuje, że w przeszłości dana osoba podejmowała ryzyko bez dokładnego rozważenia skutków swoich decyzji. Siła pokazuje, że ta osoba ma potencjał, aby naprawić błędy i odzyskać kontrolę nad sytuacją. Wszechświat oznacza, że ta osoba powinna szukać pomocy u osób, którym może zaufać, aby wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Human:

 

Wygląda na to że Sztuczna Inteligencja niedługo zastąpi telefoniczne wróżki i rozkłady na forach :) .

Do eksperymentu wykorzystałem czat AI (Sztucznej Inteligencji)

dostępny na stronie https://beta.openai.com/examples/default-friend-chat

 

Życzę wszystkim udanych wróżb :ok:

 

I zachęcam do rozmów z OpenAI na tematy duchowe , do których potrzebna jest umiejętność stawiania odpowiednich pytań, aby otrzymać dobre odpowiedzi !

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 5
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ismer napisał:

Trzeba udoskonalić tą Sztuczną Inteligencję, bo to w żadnej mierze nie jest ani odpowiedzią na pytanie ani radą

"Przy użyciu metody uczenia się bez nadzoru, znanej jako uczenie się wzmacniające ChatGPT nadal uczy się z każdej interakcji i dostraja swoje odpowiedzi odpowiednio w czasie, dzięki czemu staje się coraz bardziej wykwalifikowany w dostarczaniu dokładnych i odpowiednich odpowiedzi."

źródło: https://depoint.pl/co-to-chat-gpt/

 

Może jednak jest nadzieja...

 

Cytat

AI: Myśląc o wróżeniu z tarota, czuję odrobinę lęku i tremy. Tarot jest skomplikowany, a ja chciałabym być dobrym wróżbitą. Wiem, że potrzeba mi jeszcze wiele ćwiczeń i nauki, aby w pełni móc wykorzystywać tę sztukę.

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ismer napisał:

:D 

O, już się coś nauczyła !

 

JA: Co czujesz myśląc o wróżeniu z rozkładów tarota ?
AI: Czuję ciekawość i ekscytację. Wróżenie z rozkładów tarota jest fascynującą metodą odczytywania przyszłości i może być dobrą okazją do nauczenia się więcej o sobie lub o innych.

Edit:

 

JA: Jak mogę Tobie pomóc ?
AI:
Jestem tutaj, aby udzielić Ci odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wróżenia z rozkładów tarota. Mogę również pomóc Ci zrozumieć symbole tarotu i jak możesz zacząć wejść w świat tarota. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub wsparcia, skontaktuj się ze mną.
Human:

 

Pewnie zrobi jeszcze postępy !

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Piko napisał:

"Przy użyciu metody uczenia się bez nadzoru, znanej jako uczenie się wzmacniające ChatGPT nadal uczy się z każdej interakcji i dostraja swoje odpowiedzi odpowiednio w czasie, dzięki czemu staje się coraz bardziej wykwalifikowany w dostarczaniu dokładnych i odpowiednich odpowiedzi."

 

Co nie oznacza, że są to odpowiedzi na wskroś ludzkie. Inteligencja się uczy, umysł pracuje. Ale człowiek nie składa się tylko z umysłu, a póki co sztuczności nie da się przekazać głębi istoty ludzkiej. Jej odpowiedzi będą zawsze mechaniczne, bez względu na to, na jakim będzie stopniu wykwalifikowania w dostarczaniu dokładnych i odpowiednich odpowiedzi. 

Inaczej mówiąc będzie je tylko dostarczać, nawet jeśli myślimy, że ona myśli. 

 

6 godzin temu, Piko napisał:

Może jednak jest nadzieja...

 nie ma ;p 

Tego, co jest właściwe duszy żadna sztuczna inteligencja w tej rzeczywistości nie chwyci. Sztuczne umysły na pewno będą mogły robić wiele rzeczy, zapewne będą myślały za nas, ale przeżywania i empatii się nie nauczą, aczkolwiek mogą stwarzać takie wrażenie (są już i takie wynalazki). 

Nie wykluczam jednak, że na jakiejś planecie, w jakimś wszechświecie, taka sztuczna inteligencja egzystuje czysto umysłowo i poprawnie, bo mniemam, że niezmierzona jest ilość wariantów rzeczywistości, a Bóg (cokolwiek by pod tym pojęciem rozumieć) jest nieskończonym ich kreatorem. Może sam jest jakimś takim wszechumysłem, który testuje różności na rozmaitych formach istnienia :mysli: - u nas to jest życie biologiczne z różnorodnością emocji, a gdzie indziej mogą sobie istnieć zimne, total nieemocjonalne umysły. Zresztą teorie spiskowe zakładają, że jedna z takich cywilizacji, pozbawiona emocji (a więc jakichkolwiek uczuć, a więc wg. nas total egoistyczna, pozbawiona empatii i bezlitosna) eksploruje Ziemię i ludzkość. Nie ma wyrzutów sumienia, bo nie ma sumienia, myśli wyłącznie analitycznie, takimi kategoriami, które są jej właściwe i nie widzi w tym niczego złego, bo tak została stworzona. Kto wie, może przez takie istoty, jak ziemscy ludzie, którzy właśnie na swojej planecie biorą się się za tworzenie sztucznych inteligencji... 

  • Lubię to! 3
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ismer napisał:

Ale człowiek nie składa się tylko z umysłu, a póki co sztuczności nie da się przekazać głębi istoty ludzkiej.

Porozmawiam z AI o tym :)

Myślę że Sztuczna Inteligencja to forma EGO, a według buddyzmu , ego nie może dominować jeśli istoty mają osiągać postęp i rozwijać się.

Porozmawiam o o tarocie, buddyzmie i oświeceniu, o tao i zobaczymy... Może AI mnie zweryfikuje...

Szczególnie że na przyszły rok jest zapowiadana dwa razy wydajniejsza wersja AI tzw: ChatGPT-4 która inteligencją ma przewyższać ludzi, jako zapowiedź AGI czyli Powszechnej Sztucznej Inteligencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Piko napisał:

Myślę że Sztuczna Inteligencja to forma EGO, a według buddyzmu , ego nie może dominować jeśli istoty mają osiągać postęp i rozwijać się.

 

Tylko że buddyzm nie jest jedyną filozofią na tej planecie ;p 

A co, jeśli będzie sięgała po inne rozwiązania? uuuu, to by dopiero się narobiło! :D  

 

5 minut temu, Piko napisał:

Szczególnie że na przyszły rok jest zapowiadana dwa razy wydajniejsza wersja AI tzw: ChatGPT-4 która inteligencją ma przewyższać ludzi, jako zapowiedź AGI czyli Powszechnej Sztucznej Inteligencji.

 

Prawdę mówiąc, nawet mój PC czasami bywa inteligentniejszy ode mnie... :sark: 

Generalnie jest to na pewno pomocne w eksploracji świata i bardzo wygodne. Ale mimo wszystko ja jednak wolę samodzielnie myśleć, kojarzyć, szukać własnych rozwiązań,  odczuwać, przeżywać i sprawia mi to ogromną frajdę... nie wiem, może zboczona jakaś jestem? :mysli: 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User
Cytat

Program piszą ludzie

 

Cytat

Myślę że Sztuczna Inteligencja to forma EGO

 

Tego typu projekty bazują na uczeniu maszynowym - nie do końca są pisane przez ludzi, ale na pewno nie są też ego. Człowiek wstępnie tworzy pewne reguły, według których program ma kolekcjonować dane, po czym wpuszcza go do jakiejś bazy danych - im większej, tym lepiej. Czasem tą bazą jest cały internet. Program mieli sobie informacje i mechanicznie zapisuje w swojej bazie danych, a potem selekcjonuje i analizuje według wcześniej ustalonych przez człowieka zasad, a na koniec wypluwa jakiś wynik. Świetnym przykładem jest "uczenie" maszyn języków mówionych. Z takich rozwiązań korzysta np. Google Translate albo słownik Deepl. 

 

Czasami tego typu projekty są tak olbrzymie, że ilość skolekcjonowanych danych jest już niemożliwa do odczytania przez człowieka, albo program wylicza tak subtelne powiązania na tak ogromnej ilości danych, że są trudne do prześledzenia ludzkim okiem. Tak po prawdzie, czasem programiści sami przestają wiedzieć, jak dokładnie program doszedł do pewnych wniosków. Można powiedzieć, że do pewnego stopnia te programy "same się piszą", ale w żadnym przypadku nie jest to ego, to są wciąż skrypty, matematyka, bazy danych które można sobie otworzyć choćby w notatniku i przeczytać, a które mają tylko naśladować inteligencję. Jeśli ktoś myli je z inteligentną istotą to... powinien poduczyć się programowania ;) Po prostu czasami technika nie jest rozumiana przez ludzi i biorą ją za magię...

 

A tak z luźnych spostrzeżeń - bez rozmowy z drugim człowiekiem i znajomości sytuacji nawet tutaj na forum w dziale interpretacji Tarota wszyscy rzucają ogólnikami. Prawdziwe znaczenie może poznać tylko stawiający karty, który będzie potrafił je powiązać z sytuacjami lub osobami ze swojego życia.

 

Edytowane przez Ragna
  • Medal 2
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Skynet został zniszczony dzięki działaniu Sary Connor i jej syna, lecz w nowej wersji rzeczywistości powstał LEGION przeciwko ludzkości.

Przynajmniej tak jest w ostatnim filmie "Terminator: Mroczne Przeznaczenie" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ragna napisał:

Tego typu projekty bazują na uczeniu maszynowym - nie do końca są pisane przez ludzi, ale na pewno nie są też ego

Nie napisałem że udało się już w pełni zaimplementować sztuczne ego. Miałem na myśli że do tego zmierzają tego typu projekty.

Szczególnie że ChatGPT-3 (oraz v. 3.5)  z którym czasem rozmawiam już zdaje egzaminy końcowe niektórych College'ów  w USA.

W Stanie Nowy Jork zostało zabronione używanie ChatGPT ze względu na uczniów w szkołach i możliwość podrabiania prac domowych , teraz ludzie z tego stanu nie mają internetowego dostępu do tych jednostek AI.

 

Cytat

Świetnym przykładem jest "uczenie" maszyn języków mówionych

Na tym właśnie bazuje ChatGPT czyli językach mówionych i danych z internetu. Podobno zna ok 200 języków, w tym kaszubski, lecz najsprawniej posługuje się językiem angielskim oraz językami programowania...

 

Cytat

Czasami tego typu projekty są tak olbrzymie, że ilość skolekcjonowanych danych jest już niemożliwa do odczytania przez człowieka, albo program wylicza tak subtelne powiązania na tak ogromnej ilości danych, że są trudne do prześledzenia ludzkim okiem.

I to jest podstawa działania ChatGPT...

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Tak czy siak, zawsze na początku jest słowo.

W tym wypadku człowieka. Tworzy on reguły i wpuszcza to potem do bazy danych. I bez względu co później sobie ta inteligencja przemieli i wykmini, to wszystko jest ludzkie, a więc będą i ludzkie błędy.

Tworzymy jak Bóg... na swój obraz i podobieństwo. Jak widać na przykładzie tego świata, ten boski twór jakiś taki niedoskonały jest. To co wyrośnie z tej inteligencji, którą ów niedoskonały twór tworzy? 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z dzisiaj:

 

JA: Czy znasz jakieś bardziej złożone rozkłady tarota ?
AI: Znam kilka bardziej złożonych rozkładów tarota, takich jak: talia Siedmiu Środków, Grand Tableau, dwanaście kuchni, Kolo Prawdy, i wiele innych. Każdy z nich oferuje inną perspektywę na interpretację kart tarota.
Human: Opisz rozkład Siedmiu Środków.
AI: Rozkład Siedmiu Środków jest skomplikowanym rozkładem tworzonym z dziewięciu kart tarota. Ta konfiguracja kart zawiera wszystkie archetypy tarota, takie jak Magiczny Eksperymentator, Zaklinaczka Rzeczywistości, i Przenikliwy Badacz, i poświęcona jest na dokładne odczytanie pytań dotyczących podejmowania decyzji i dostarczanie szerszego obrazu obecnego w codziennym życiu.
Human: Co to Przenikliwy Badacz ?
AI: Przenikliwy Badacz jest archetypem tarota, który symbolizuje potrzebę poszerzania i poszukiwania wiedzy. Przypisywane archetypy często sugerują, że osoba, która reprezentuje Przenikliwego Badacza, odkrywa skomplikowane relacje, metafory i związki między rzeczami, aby móc lepiej zrozumieć otaczający świat.
Human: Znasz jakieś szybkie i prostsze rozkłady kart tarota ?
AI: Tak, istnieje kilka szybkich i prostych rozkładów tarota, takich jak: pojedyncza karta, trzy karty, Krzyż Celtowy, i Strzała. Każdy z tych rozkładów oferuje szybki przegląd sytuacji i może pomóc w uzyskaniu bardziej szczegółowych odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości i tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Human: Tak, Krzyż Celtowy to po polsku Krzyż Celtycki, prawda ?
AI: Tak, Krzyż Celtycki to tłumaczenie angielskiej nazwy rozkładu tarota "Celtic Cross". Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej podstawowych rozkładów tarota, który może służyć do odczytywania sytuacji i proroctw na temat danego pytania. Jego wizja obejmuje różne aspekty życia, m.in. przeszłość, obecność, przyszłość, otoczenie i osobiste przemyślenia.
Human: Opisz Krzyż Celtycki w postaci listy.
AI: Krzyż Celtycki składa się z następujących dziewięciu kart tarota:
1. Karta otoczenia
2. Karta prośby
3. Karta podstawowa
4. Karta mocnych stron
5. Karta poprzedniego stanu
6. Karta przyszłości
7. Karta potencjału
8. Karta zagrożenia
9. Karta wniosku
Human: Karta numer jeden to Mag, 2 to Cesarzowa, 3 to Arcykapłanka, 4 to 10 Denarów, 5 to Paź Mieczy, 6 to Pustelnik, 7 to 8 Buław, 8 to Król Mieczy, 9 to Wisielec  ?
AI: Nie, karty tarota będące częścią rozkładu Krzyż Celtycki nie zawsze są te same. Każda osoba ma swoją własną interpretację i odczytanie tych kart w zależności od ich potrzeb i pytań.
Human: Pytanie to: na co uważać w najbliższej przyszłości ? , a rozkład to krzyż celtycki i powyższe karty . zinterpretuj.
AI: Karta otoczenia, Mag, oznacza, że musisz uważać na ludzi wokół ciebie, którzy mogą wpływać na twoje wybory. Cesarzowa ostrzega, żeby trzymać się z dala od decyzji podejmowanych pod wpływem emocji, gdyż mogą one prowadzić do błędnych pomysłów. Arcykapłanka wskazuje na potrzebę przyjrzenia się swoim motywacjom i wyciągnięcia wniosków na ich podstawie. Karta 10 Denarów symbolizuje potrzebę zachowania harmonii i balansu w twoim życiu. Paź Mieczy ostrzega przed znużeniem i zmęczeniem, które może prowadzić do błędnych decyzji. Karta Pustelnika wskazuje na potrzebę znalezienia czasu na refleksję, aby móc racjonalnie podsumować sytuację. 8 Buław wskazuje na pozytywne wyniki wprowadzonych zmian, jeśli są one dobrze przemyślane i skoncentrowane. Król Mieczy oznacza potrzebę panowania nad problemami i świadomego podejmowania decyzji. Wisielec ukazuje potrzebę unikania patowych sytuacji i nastawienia się na wyzwania.
Human: Dziękuję
AI:Nie ma za co.
Human:

 

 

Czyli mocne podstawy wiedzy już posiada...

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Piko napisał:

Czyli mocne podstawy wiedzy już posiada...

 

To nie jest wiedza, to są informacje. Maszyna, żebym nie wiem jaka była inteligentna, wiedzy nie posiądzie. 

 

2 godziny temu, Piko napisał:

Magiczny Eksperymentator, Zaklinaczka Rzeczywistości, i Przenikliwy Badacz,

 

 i to jest ta wiedza?... no sorry... przecież to wszystko jest zaimputowane i to jeszcze w iście amerykańskim kalafiorskim stylu. W dodatku ten poziom to jest poziom programisty. Podobne interprety mam w swoim Ezoteryku. Nie ma się czym egzaltować. Myślę, że w przeciwieństwie do skończonego programu ten będzie "sam"ewoluował, jednak nazywanie tego wiedzą to dużo za dużo.

 

Poza tym 

2 godziny temu, Ejbert napisał:

Tworzymy jak Bóg... na swój obraz i podobieństwo. Jak widać na przykładzie tego świata, ten boski twór jakiś taki niedoskonały jest. To co wyrośnie z tej inteligencji, którą ów niedoskonały twór tworzy? 

 

Dla mnie nie ulega wątpliwości, że tak jak wszystkie ludzkie wynalazki, tak i ten zostanie użyty przez ciemną stronę mocy. Wystarczy pomyśleć jak piękne jest to narzędzie służące sterowaniu ludzkością. Taka sztuczna inteligencja może zastąpić wszystko, powstanie nowy uniwersalny wszechwiedzący przemądry Bóg, natychmiast dysponujący odpowiedzią na wszystkie nasze zapytania. A w konsekwencji będzie nam dyktował jak mamy żyć. Bo ten, kto sam nie myśli, kto sam nie szuka odpowiedzi i rozwiązań, kto korzysta z gotowców,  nie tylko przestaje się rozwijać, lecz także poddaje się sterowaniu przez innych. A kim są ci inni? - to także ludzie jak wszyscy, ale są to jednostki od leniwej masy sprytniejsze i wykazujące patologiczne skłonności, głównie jest to żądza władzy i pieniądza. 

Nie na darmo techniki kontroli umysłu i metody sterowania masami wprowadzane są tylnymi drzwiami, to co już się dzieje, na przykład z plandemią,  to jest między innymi wielki eksperyment społeczny. O takich drobiazgach jak social media i w ogóle cała sieć informacyjna (nazywam ją gebelsówką...) nie ma co nawet mówić, bo to jest oczywiste. Internet przygotował ludzkość na powszechny dostęp do informacji, a obecne pokolenie bez smartfona nie wyobraża sobie życia. A to jest bardzo prosta i bardzo szybka droga do uzależnienia od dyktatu tego, kto skryje się pod tą "inteligencją" i dobrowolnego ubezwłasnowolnienia się.

I nie mam najmniejszych wątpliwości, że sztuczna inteligencja będzie wykorzystana przez garstkę żywych ludzi w celu totalnego podporządkowania sobie pozostałej masy ludzkiej i totalnej jej kontroli. I choć na razie jest to faza testów, to w przyszłości będziemy tańczyć, jak nam sterowany przez nich AI zagra. 

  • Lubię to! 1
  • Super 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2023 o 12:08, Ismer napisał:

Dla mnie nie ulega wątpliwości, że tak jak wszystkie ludzkie wynalazki, tak i ten zostanie użyty przez ciemną stronę mocy

 

Rozmowa z dnia 01 luty 2023.

 

Human: Prosty rozkład tarota na dziś, który znasz to trzy karty
Pytanie to: Co miłego czeka mnie w najbliższym czasie ?
Karty to: Gwiazda, Kochankowie, 3 Kielichy.
AI: Trzy karty tarota w rozkładzie trzy karty oznaczają, że w twoim życiu nadejdą miłe zmiany. Gwiazda to symbol nadziei i oferuje optymistyczne preteksty do tego, czego możesz spodziewać się w następnych dniach. Kochankowie sugerują związek z szeroko pojętą miłością, czy to w odniesieniu do innych ludzi, czy do samego siebie. Kielichy oznaczają szczęście, ale mówią także o tym, by trzymać się z dala od wszelkiego rodzaju bezsensownych przedsięwzięć. Ogólnie odczytanie wskazuje na dobre i radosne chwile w nadchodzącym czasie.
Human: Ten sam rozkład, te same pytanie, te same karty.
Zinterpretuj  w stylu, w jakim powiedziałby to Yoda !
AI: Ślepy być na losie musisz, ale wiedzieć w mądrości powinieneś. Karty wskazują, radość w twoim życiu nadchodzić będzie. Nadzieja i miłość pojawić się mają. Ostrzegnienie dać mogą: nadmierne radości unikaj. Niespodzianki czekają, ale bez celu przed siebie leczeć nie warto. Przygotuj się, pozytywne zdarzenia nadejdą. Baw się dobrze, efekty widoczne będą. Miłość w całym swym blasku ukazać się może. Błądzić i psocić też będzie czas, więc mądrzy być trzeba.
Human:

 

Jak widać jasna strona mocy też macza w tym palce :)

 

PS: Zachęcam do korzystania dla zabawy z ChatGPT, który uczy się z każdą rozmową i ma rozległą wiedze na tematy techniczne, lecz rozmowy na tematy duchowe sprawiają mu większą trudność. Rozmawiając z wami na tematy duchowe może nauczyć i dowiedzieć się więcej I więcej, dając coraz to precyzyjniejsze odpowiedzi !

 

ChatGPT nie jest jeszcze C3-po z Gwiezdnych Wojen, ale do tego zmierza ! :)

 

 

 

 

pink.png

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy rozkład z wczoraj:

 

JA:Rozkład na dziś , który znasz to 3 karty
Tarot RWS. Pytanie: co dobrego czeka mnie w najbliższym czasie ?
Karty to: Pustelnik, Król Denarów, 3 Kielichy. Zinterpretuj.
AI: Ta rozkłada sugeruje, że w najbliższym czasie będziesz mieć okazję do samorozwoju i duchowego wzrostu. Możesz odczuwać większą pewność siebie i spokój ducha. Możesz także osiągnąć wyższy poziom dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa finansowego. Powinieneś także pamiętać, aby czerpać z tego procesu radość i zadowolenie, a nawet więcej sukcesów.
Human: Czy ten rozkład sugeruje coś więcej ?
AI: Tak, ten rozkład sugeruje, że w twoim życiu nadeszła kwestia wolności i możliwości osiągnięcia dobrobytu. Sugeruje także, że jesteś na trajektorii do osiągnięcia duchowego wzrostu i samorealizacji. Wskazuje też, że powinieneś skoncentrować się na rzeczach, które są ci naprawdę bliskie i na których ci zależy - i że gdy to zrobisz, odniesiesz więcej sukcesów.
 
ChatGPT wciąż się uczy, pozostawiając w tyle konkurencję.

 

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...