Skocz do zawartości

Pech - co robić?


lolanr1

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc nie wiem kto ,ale czuje od pewnego czasu ze jest cos nie tak, probowalam spisac na kartce osoby modlilam sie za nie myslalam o nich dobrze. ale to nic nie daje . normalnie w zyciu nie mialam az takiego pecha nieklucilam sie z partnerem a teraz to istny koszmar straccilam prace, kluce sie dzien w dzien... nic nie idzie po mojej mysli do czego sie dotkne i czego nie pomysle to juz mi nie wychodzi. CO ROBIC....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolanr1 - spokojnie powoli i jeszcze raz - z takiego chaosu nikt nie wyłowi sensu. Od kiedy dzieją sie takie rzeczy, za kogo sie modlilas, podejzewasz ze ktos ci źle życzy? Co dokladnie czujesz, jak objawia sie konkretnie ten pech życiowy? czy nie narazilas sie moze jakiemus bogu lub duchom? Jesli nie chesz publicznie mzesz napisac do mnie na asus.wroc @ gmail.com I spokojnie, takie sytuacje zdarzaja sie kazdemu i zawsze jest sposob na ich rozwiazanie. pamietaj, mysl pozytywnie, bo za myślą zawsze idzie energia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia komu moglam sie naraziec ja ogolnie zyje szybko i wszedzie, nie boje sie wyjazdow i jak wyjezdzalam zawsze mi sie udawalo nawet jak jechalam w ciemno to bylo dobrze, z partnerem bylo ok a teraz i jego mama nawet przeciwko mnie, nie wiadomo skad jak. Modlilam sie o ludzi ogolnie,i rodzine..., zreszta czesto sie modle, jestem optymistka to nie tak ze raz mi cos sie nie udalo czy cos, tylko zawsze mnie wszyscy lubili dookola mnie ludzie ,zawsze byli mi przychylni, mam dar przekonywania( udowodnilam sobie to sama)a poza tym to miewam koszmary kiedy nigdy ich nie mialam, caly czas mam wrazenie ze ktos mnie obserwuje, zamykam oczy i czuje sie ciezko, zaczelam trenowac joge fitness, a tu nic, ostatnio slyszalam od znajomych ze ktos o mnie plotkuje bardzo zle i to doszlo (chyba) do rodzicow mojego chlopaka, malo tego czasem mam zwidy jak jade wieczorem autem albo jak jest polmrok, swira dostac mozna, nie wiem co robic.:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...