Jump to content

Ona Lew on Bliźniak


Ivka

Recommended Posts

Ona Lew on Bliźniak

Ona 05.08.1986

On 29.05.1987

 

Poproszę jeśli można :wstydnis::)

 

 

Aktorski duet. Obydwoje to urodzeni aktorzy. Z tym, że jemu wystarczy podziw lub sam fakt zauważenia, ona domaga się co najmniej aplauzu i całej rzeszy adoratorów. Zdarza się, że te zdolności aktorskie wykorzystują w życiu codziennym, prowadząc jakąś grę. Jeśli nie znajdą w niej umiarkowania, to mogą spodziewać się problemu z odróżnieniem fikcji od faktów. Swój związek mogą zbudować na fałszywych przesłankach.

 

Wesoły i egzaltowany Bliźniak może irytować z natury egocentryczną Panią Lew. Gdy zdarzy się, że wzrok wielbicieli (obydwu płci) padnie na jej partnera, może poczuć głębokie rozgoryczenie i rozczarowanie. Bliźniak zajął bowiem jej miejsce na piedestale. To wokół niej świat powinien zawirować. Niestety "biedny" Bliźniak będzie musiał się liczyć z konsekwencjami - Lwica uraczy go chłodem na miarę Królowej Śniegu. Z kolei taki stan rzeczy nie bardzo spodoba się Bliźniakowi i szybko znajdzie pocieszenie w ramionach innej. Z resztą zdrada przychodzi mu łatwo, traktuje ją jako coś naturalnego. Pod tym względem Pani Lew jest zasadnicza, sama nie dopuszcza się zdrady, a niewierności nie wybacza! Ich rozstanie jest bliskie.

 

Gdy para zdecyduje się na wspólne życie musi liczyć ze wzlotami i upadkami, niestety tych drugich może być więcej. Z czasem coraz bardziej mogą działać sobie na nerwy. Jedyne ukojenie odnaleźć mogą we wspólnej sypialni.

 

Jeżeli postanowiliście być razem musicie wiedzieć, że nie będzie łatwo. Rozstań i cichych dni będzie u was sporo. Musicie koniecznie to zmienić. Opracujcie wspólne cel i plan działania. Nie rywalizujcie ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...