Skocz do zawartości

Wahadło z pozytywną energią.


Włodzimierz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wahadło jest to jedno z najprostszych, a zarazem skomplikowanych przyrządów radiestezyjno-terapeutycznych.  Na temat wahadeł radiestezyjnych jak wszyscy wiemy jest wiele publikacji i w dalszym ciągu powstają nowe,

czy jest coś nowego?  

Czy jest coś, co nas zaskoczy?

Jakie wahadełko powinno być dla początkujących i dla zaawansowanych - pewnie powinno być proste i zwyczajne, a jednocześnie niezwykłe – ja proponuję takie wykonywane na zamówienie indywidualne?

Najczęstszym błędem przy zakupie wahadła, to „sprawdzanie” go w pośpiechu i wprost przy ladzie i zadawanie mu pytania; „czy jesteś dla mnie?”.

Stop.

Tak nie dobierzesz wahadła!

Co do rodzajów wahadełek panuje na rynku spore urozmaicenie?

Od klasycznych mosiężnych i drewnianych poprzez wahadełka z naturalnych minerałów (kamienie półszlachetnych), które obecnie cieszą się sporą popularnością.

Jestem zwolennikiem drewnianych ze względu na to, że oddziaływają energią drewna, z którego jest wykonane, kształt, jak i możliwość nasycenia odpowiednimi olejami czy preparatami.

To wszystko ma wpływ na pracę z wahadłem jak i jeszcze dość ważny element ważne jest odpowiednia osoba, która to wytwarza.

Ale wybór zawsze należy do osób zainteresowanych….


Z wielką przyjemnością informuje, że moja nazwa wahadełka, jako narzędzia również dla fizjoterapeutów została oficjalnie zarejestrowana w Urzędzie Patentowym i posiadam wszelkie prawa do jego nazewnictwa. 

 

wah nowe.jpg

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User

Ja chętnie dopytam o wahadła. Ostatnio zrobiłam sobie prowizoryczne wahadełko z plastikowej zawieszki zawieszonej na sznurku. Używa mi się tego dobrze, głównie ze względu na wagę, która okazała się dla mnie dobra. Czy plastik nadaje się na materiał na wahadło do ćwiczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ariesza napisał:

Ja chętnie dopytam o wahadła. Ostatnio zrobiłam sobie prowizoryczne wahadełko z plastikowej zawieszki zawieszonej na sznurku. Używa mi się tego dobrze, głównie ze względu na wagę, która okazała się dla mnie dobra. Czy plastik nadaje się na materiał na wahadło do ćwiczeń?

Plastik jest sztucznie wytworzony nie posiadający pozytywnego oddziaływania. Coś tam będzie pokazywało ale czy to o to chodzi ? To ma zadziałać pozytywnie w pozytywną stronę  a nie w drugą stronę tą inną.  Sztuczny plastik nie przeniesie pozytywnego oddziaływania .... Ja to i swoje buty jak wezmę za sznurowadła czy zawieszkę od herbaty to się obraca tylko odpowiedz sobie co ma to dać ? 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat przedstawianego wahadełka 

Nazwa [...]® powstała z połączenia Clavipunktry  jako  Clavik  z wahadełkiem .

 

Nazwa towarowa [...]® jest zastrzeżona i zrejestrowana w U.P w Warszawie  na 10 lat Prawo ochronne nr: R.349917

 

Clavipunktura to „starsza siostra” Akupunktury i wraz z Akupresurą praktyki te wywodzą się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

 

Główną ideą tego wahadła to kształt od kulki od góry, w którym jest zamocowany sznurek, która zamyka energię i walec, który jest podzielony na kilka pogrupowanych mas a proporcja tych nacięć - walców odpowiada numerologii osoby i jest to bardzo istotne tworząc w ten sposób niepowtarzalność tego typu wahadła.  Od dołu ostre zakończenie wahadełka do wykorzystania do wszelkich prac terapeutycznych.

 

To dedykowane wahadełko z nacięciami na takim walcu wygląda jak połączone bloki mocy a przeliczenia z daty urodzenia są naniesionymi znakami tworząc niepowtarzalność tych wahadeł, również można by było napisać kodem.

 

Osobiste wahadełko, które przedstawiam to takie, którym popracujemy nad sobą samym takie wahadło terapeutyczne. Jest to wahadełko osobiste dedykowane dla nas. Takiego wahadełka nie znajdziesz w sprzedaży ogólnej.

 

Edytowane przez Ejbert
regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...