Skocz do zawartości

Rozkład roczny na miłość


Dan_Me01

Rekomendowane odpowiedzi

W Tarocie online wyciągnęłam następujące karty w pytaniu o życie uczuciowe w roku 2023:

Arcykapłan , Głupiec, Kochankowie, Świat, Cesarzowa, Księżyc.

Z mojego wyczucia byłoby nieźle, ale ten Księżyc na końcu?

Ktoś pomoże w interpretacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Dan_Me01 napisał:

W Tarocie online wyciągnęłam następujące karty w pytaniu o życie uczuciowe w roku 2023:

Arcykapłan , Głupiec, Kochankowie, Świat, Cesarzowa, Księżyc.

Z mojego wyczucia byłoby nieźle, ale ten Księżyc na końcu?

Ktoś pomoże w interpretacji?

Jeśli przybliżysz swoją sytuację uczuciową, ułatwi precyzyjniej odczytać karty. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gringe napisał:

Jeśli przybliżysz swoją sytuację uczuciową, ułatwi precyzyjniej odczytać karty. 

Sytuacja jest taka, że jestem na rozdrożu. Jestem w związku małżeńskim, który się wali, rozmawiamy o rozwodzie, lecz brak mi odwagi na ten krok. Jednocześnie poznałam kogoś jakiś czas temu, do kogo zabiło mi serce, ale nie jestem pewna, jak to się potoczy...

Jak czytam te karty każdą z osobna, po kolei, to możliwy romans, a potem rozczarowanie i wycie do księżyca? Czy jakoś tak? Chciałabym wierzyć, że wszystko dobrze się ułoży, ale ten księżyc na końcu mi to psuje...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
11 godzin temu, Dan_Me01 napisał:

Sytuacja jest taka, że jestem na rozdrożu. Jestem w związku małżeńskim, który się wali, rozmawiamy o rozwodzie, lecz brak mi odwagi na ten krok

Dziękuję za te informacje. Zdecydowanie ułatwi to interpretację kart i pozwoli odnieść do Twojej sytuacji. 
 

12 godzin temu, Dan_Me01 napisał:

W Tarocie online wyciągnęłam następujące karty w pytaniu o życie uczuciowe w roku 2023:

Arcykapłan , Głupiec, Kochankowie, Świat, Cesarzowa, Księżyc.

Ciekawa jestem czy ta talia uwzględniała wszystkie karty czy tylko AW, tego już pewnie się nie dowiemy. 
Czy do każdej z tych kart nie była przypisana jakaś pozycja, opis o czym mówi ta karta? Czy chodzi po prostu o ciąg zdarzeń w przeciągu obecnego roku? 
Jeśli jest to druga opcja, to według mnie: 

 

Papież zapowiada podążanie za głosem serca. Za autorytetem który Ty uznajesz i który jest zgodny z tym, co wierzysz. Jeśli wciąż uznajesz, że małżeństwo ma dla Ciebie większą wartość to pozostaniesz przy mężu przez najbliższy czas. Papież nie jest kartą kontrowersyjną, nie ma tu łamania zasad moralnych. To raczej trzymanie się rodziny i tradycji. Nie ma tu ryzyka i „skoku na bok”.
Przy czym dalej mamy Głupca a on już mówi o początku - wchodzimy w nowy cykl bez żadnego doświadczenia( zakładając, że będzie dobrze i wszystko się uda). 
Kochankowie to dokonanie wyboru, poświęcenie jednej opcji kosztem drugiej. Pomoc. To też  wybór serca i tego, co czujemy. 
Świat jako zakończenie cyklu może być też kartą końca jednej z relacji. 
Cesarzowa to kobieta rodzinna. 
Księżyc ma zawsze drugie dno, coś o czym na dany moment nie wiemy albo nie chcemy wiedzieć. 
Patrząc na całość, masz dwie dosyć rodzinne karty( Papież, Cesarzowa). Nie ma tutaj egoistycznych pobudek( Diabeł) by na przykład wskoczyć w romans. 
Z Głupcem i Księżycem - błędne założenia, Głupiec jest naiwny a Księżyc to złudzenia. 
Mam wrażenie, że ten rok jeszcze możesz pociągnąć swoje małżeństwo choć będzie tu dużo naiwności i samooszukiwania, że to ma rację bytu i „jeszcze żyje”. 
W Świecie może być rezygnacja z osoby do której serce zabiło - w Kochankach dokonasz wyboru( wstrzymanie się z rozwodem). 
 

Mam wrażenie, że są pewne niejasności związane z Twoim małżeństwem nie dokonać przez Ciebie odkryte, możesz nie do końca być świadoma czego aktualnie oczekujesz od każdej relacji. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, bardzo ciekawa interpretacja.

Tak, to był ciąg zdarzeń, 6 kart.

I jest tak, że ja się lùdzę w tym małżeństwie. Tzn. wiem, że to już nie żyje, ale chciałabym może w tym wytrwać dla dobra dzieci...

Ale sercem skłaniam się ku tej drugiej osobie. Też nie wiem, co tamten Pan czuje. Musiałabym pociągnąć kolejne karty konkretnie na tamtego.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Dan_Me01 warto w takim przypadku położyć karty partnerskie na każdą z relacji oddzielnie. Dobry do tego jest Krzyż Celtycki ale są też inne rozkłady dające więcej rozeznania w sytuacji. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 minut temu, Dan_Me01 napisał:

W zasadzie to może nie krzyż, bo jie do końca go rozumiem, ale po prostu rozkład partnerski?

Screenshot_20230221-133730_Chrome.jpg

Pewnie :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gringe napisał:

Pewnie :) 

Gringe, zrobiłam rozkład partnerski na nowego Pana. Zgodnie ze schematem u góry: po prawej moje myśli, uczucia i zamiary, po lewej jego, pośrodku przeszłość, teraźniejszość i przyszlość.

Po mojej stronie potwierdza się konieczność dokonania wyboru, ale też karty sugerują, że ja tego wyboru w duchu już dokonałam  ( 3 buławy). Natomiast Pan wyraźnie się waha, nie wie, co zrobić, sytuacja kłóci się z jego zasadami (oboje jesteśmy obecnie w stalych związkach), jednak zainteresowanie jest, on czeka na bieg wydarzeń, bije się z myślami, a przyszłość jest wielką niewiadomą (2 buławy - podobno najbardziej niejednoznaczna karta?).

Czy widzisz to jakoś inaczej, coś więcej?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ cały rozkład jest za duży, muszę podzielić zdjęcie rozkładu. Poniżej moja część: paź monet, kochankowie, rycerz kielichów, 3 buławy

20230222_011728.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dan_Me01 napisał:

Gringe, zrobiłam rozkład partnerski na nowego Pana. Zgodnie ze schematem u góry: po prawej moje myśli, uczucia i zamiary, po lewej jego, pośrodku przeszłość, teraźniejszość i przyszlość.

Po mojej stronie potwierdza się konieczność dokonania wyboru, ale też karty sugerują, że ja tego wyboru w duchu już dokonałam  ( 3 buławy). Natomiast Pan wyraźnie się waha, nie wie, co zrobić, sytuacja kłóci się z jego zasadami (oboje jesteśmy obecnie w stalych związkach), jednak zainteresowanie jest, on czeka na bieg wydarzeń, bije się z myślami, a przyszłość jest wielką niewiadomą (2 buławy - podobno najbardziej niejednoznaczna karta?).

Czy widzisz to jakoś inaczej, coś więcej?

Czy ktoś coś dopowie? Dobrze to widzę? Czy ten As Buław w teraźniejszości mówi ewentualnie o konieczności działania tu i teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
13 godzin temu, Dan_Me01 napisał:

Ponieważ cały rozkład jest za duży, muszę podzielić zdjęcie rozkładu. Poniżej moja część: paź monet, kochankowie, rycerz kielichów, 3 buławy

20230222_011728.jpg

@Dan_Me01 w Twojej części widać więcej zaangażowania i chęci by wejście i rozwinąć tą relację ale… 

Myśli - Paź Monet. Myśli są bardzo praktyczne. Możesz myśleć o dzieciach( Pazie w Tarocie to między innymi dzieci), może być to ktoś pomocny z Twojego otoczenia, współpracownik, życzliwa osoba chętna do pomocy( w konkretny sposób). Pazie to też posłańcy wiadomości( karty oznaczające wiadomości, otrzymywanie przesyłek). 

Czuje - Kochankowie. W taliach Tarota ta karta jest różnie przedstawiana i wg mnie w zależności od talii warto dostosować interpretację. W karcie u Ciebie obok kobiety jest waż, kusiciel. Nie trzyma tez ona partnera za rękę jeszcze. Skłania się ku niemu ale nie dokonała wyboru. Karta mówi, że w sercu masz poczucie dylematu, a jest to też poniekąd kuszenie. Akurat ta karta idealnie odzwierciedla trójkąt małżeński i poczucie, że trzeba dokonać wyboru. Tu nic jeszcze nie jest przesadzone. 

Zamiary - Rycerz Kielichów. To jest bardzo „randkowa” karta. Przy czym Rycerz działa z pobudek egoistycznych i to go odróżnia od Królowej i Króla. Rycerz nie ma królestwa, on musi to dopiero zdobyć. W Rycerzu Kielichów szukamy zaspokojenia emocjonalnego, jeśli nie da nam tego jedna osoba, idziemy gdzieś indziej.

Rycerz Kielichów określany jest jako poszukiwacz Złotego Gralla, niestały w uczuciach, skaczący z kwiatka na kwiatek. 
W Twoim przypadku możesz mieć poczucie, że mąż nie zapewnia Ci emocjonalnego spełnienia, więc szukasz tego poza formalnym związkiem. 

Jako zamiary, chcesz zaspokoić swoje serce, niekoniecznie kierując się dobrem drugiej osoby.  
Postawa - 3 Buław. Ty już masz plan. Wiesz, co chcesz robić i jak. W 3 Buław jest postawa gotowości i woli do działania - czekasz tylko na znak. 3 Buław jest dosyć romansową kartą i mówi, że jesteś gotowa by pójść dalej z tym romansem. 
 

14 godzin temu, Dan_Me01 napisał:

Część Pana: Sprawiedliwość, paź mieczy, 7 denarów, 5 buław

20230222_011750.jpg

U pana: 

Myśli- Sprawiedliwość. Ja o tej karcie mówię „konsekwencje”. Facet jest świadomy tego, co  może się stać jeśli pogłębi relacje z Tobą. To go zdecydowanie „ochładza” w zapędach. Jest praktyczny, logiczny i trzeźwo ocenia sytuację. 

Czuje- Paź Mieczy. Nic nie czuje. Miecze nie są uczuciowe ani romansowe. To zwykle jest większy lub mniejszy stres. Jeśli cokolwiek na ten moment czuje - jest zestresowany, zdenerwowany, wytrącony z równowagi. 

Zamiary- 7 Monet. Będzie czekać. Wstrzyma się z działaniem i poczeka, co czas pokaże. 

Postawa- 5 Buław. Będzie chciał postawić na swoim. Nie będzie kompromisów. Jego wola może ścierać się z Twoją( on będzie chciał co

innego a Ty co innego). 

 

14 godzin temu, Dan_Me01 napisał:

Przeszłość: 9 kielichów

Teraźniejszość: as buław

Przyszłość: 2 buławy

20230222_011825.jpg

W przeszłości było miło. Przy czym jest to karta takiego „samotnego” zadowolenia. Tu nie ma radości razem, w grupie( 2 Kielichy lub 3 Kielichy). Tak, jakby każde z osobna było szczęśliwe z tego co jest, bez potrzeby pogłębiania w coś więcej. Bez planowania przyszłości. Liczyło się tylko „tu i teraz”.

Teraźniejszość może przynieść przełomowy moment. As Buław może oznaczać wiadomości, propozycję - co z tym zrobicie( zrobisz) to już Twoja wolna wola i Tarot nie definiuje jak sprawy potoczą się dalej - Tutaj jest po prostu znak zapytania( tsk, jakby stanąć na rozdrożu). Jedli skorzystasz z szansy danej przez Asa Buław, możesz wejść w nowy cykl zdarzeń. Jeśli tego nie wykorzystasz, sprawy pozostaną prawdopodobnie takimi jakimi są do tej pory.
Asy dają szanse. To są sprawy których na tą chwilę nie bierzemy pod uwagę lub jeszcze o nich nie wiemy. 
Przyszłość w 2 Buławach to znów wahanie i rozważanie: czy warto w to wchodzić czy nie. Takie typowe: Co robić dalej? Czy Ci się w ogóle chce coś robić. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Gringe

Tak, to dokładna interpretacja.

Jeszcze dopowiem: ten paź monet w moich myślach to dzieci tak, a inna osoba to mój ojciec. Mam od niego pewną zalezność finansową, a on na pewno nie zaakceptuje decyzji o rozwodzie.

Te 9 pucharów w przeszlości, to nie tak, że byliśmy z tym Panem zadowoleni z relacji, że jest jak jest (przynajmniej ja nie), a raczej, że żyliśmy osobno, on ze swoją żoną a ja ze swoim mężem i pozornie było OK.

Ja nie czułam pustki emocjonalnej w relacji z mężem, choć od dawna żyliśmy obok siebie, niż razem, dopóki nie spotkałam tego faceta i nie wyzwolił we mnie dawno uśpionych uczuć.

Teraz pytanie o tego Asa buław: ta szansa na coś w teraźniejszości pojawi się sama, czy w końcu on coś zrobi by ruszyć relację na przód, czy to ja powinnam wykazać się inicjatywą?

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
34 minuty temu, Dan_Me01 napisał:

Teraz pytanie o tego Asa buław: ta szansa na coś w teraźniejszości pojawi się sama, czy w końcu on coś zrobi by ruszyć relację na przód, czy to ja powinnam wykazać się inicjatywą?

Stawiam, że będą to okoliczności zewnętrzne. Z Twojej strony będzie to kwestia jak na to zareagujesz. 
To nie jest karta „rada”( bo jeśli by była, to tak, mówiłaby „działaj”). 
Tutaj karty dają znać, że pojawi się coś nowego( nowe wiadomości). 
Z tym inicjowanie bym się wstrzymała - U pana w „postawie” jest 5 Buław - to, co Ty zainicjujesz będzie sprzeczne z tym, czego on chce. 
Działając „Asem Buław” nic nie wskórasz. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj karty dają znać, że pojawi się coś nowego( nowe wiadomości). 

Ciekawa sprawa z tą wiadomością i nagłymi okolicznościami.

Jeszcze w listopadzie stawiałam sobie w tej sprawie karty tradycyjne, chyba dwa razy na przestrzeni miesiąca i dwa razy wyszedł mi As Karo.

A As Karo to przecież też nagłe wiadomości, ważne rozmowy, informacje o czymś.

I tak czekam od 3 mies. na tego Asa Karo, teraz jest As Buław i nic się nie dzieje...

No nic, widać muszę czekać dalej. Wieczorem zrobię rozkład na siebie i męża.

Bardzo dziękuję Gringe za pomoc i zaangażowanie

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 13:57, Gringe napisał:

Pewnie :) 

No to teraz tak. Postawiłam rozkład partnerski na siebie i męża.

Wyszło mi: myśli-Głupiec,

uczucia - 6 mieczy,

zamiary- sąd,

postawa - 7 kielichów

W moim rozumieniu: jak Głupiec pragnę podążyć za nowością nie zważając na konsekwencje, pragnę oddalić się odpłynąć i dokonać weryfikacji dotychczasowego życia (w zamiarach Sąd).

W postawie są nierealne pokusy i niemożność dokonania wyboru.

Tak właśnie jest myślę. Szkoda tylko, że pokusy są nierealne :-(

20230222_231505.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 13:57, Gringe napisał:

Pewnie :)

I teraz strona męża.

Kolejność kart.

Myśli: rycerz mieczy

Uczucia: Świat

Zamiary: 3 miecze

Postawa: Królowa Kielichów

Ja to widzę tak na podstawie kart i tego co on mówi, o czym rozmawiamy i przeżywa: facet doznał "olśnienia" i impulsu do działania o słuszną sprawę.

Ma nadzieję na rozpoczęcie nowego cyklu i wszystkiego od nowa. Niestety, po ujawnieniu zamiarów doznał rozczarowania (3 miecze) i bardzo to przeżywa, ponieważ ja nie odwzajemniam jego uczuć.

W postawie jednak wykazuje wierność i lojalność.

Być może za słabo znam te karty i nie do końca dobrze czytam

20230222_231522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 13:26, Gringe napisał:

@Dan_Me01 warto w takim przypadku położyć karty partnerskie na każdą z relacji oddzielnie. Dobry do tego jest Krzyż Celtycki ale są też inne rozkłady dające więcej rozeznania w sytuacji. 

I teraz tak:

Przeszłość: 6 monet

Pozornie dobre małżeństwo, wspierające się, dobrze funkcjonujące, jednak bez emocji i jakiegokolwiek okazywania uczuć.

Teraźniejszość: 8 buław

Coś ruszyło do przodu, oboje doznaliśmy "przebudzenia" i żadne z nas nie chce żyć jak do tej pory.

U męża jest to chęć odbudowy związku, zaczął mi okazywać uczucia, jednak moje uczucia są już ulokowane gdzie indziej, choć cyba nierealne do spełnienia ( 7 pucharów po mojej stronie) no i rozkład na drugiego pana pamiętamy...

Przyszłość: As mieczy

W niektórych interpretacjach mówi o definitywnym końcu, zerwaniu, rozwodzie a w innych o triumfie, zwycięstwie. Jak Ty go widzisz?

20230222_231548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Dan_Me01 - czyli to jest cześć mówiąca o Tobie w odniesieniu do relacji z mężem? 
Myśli  - pozytywne, optymistyczne ale też naiwne

Uczucia - 6 Mieczy. Przejście od smutku do optymizmu, zmiana perspektywy myślenia. Pozytywne zmiany mające dobry wpływ na samopoczucie i emocje( coś ulega lub ulegnie zmianie, co są Ci powód do innego sposobu myślenia)

Zamiary - Sąd. Chcesz odnowienia relacji, odświeżenia. Tak by „powstała z martwych” na nowo, w lepszej formie

Postawa - 7 Kielichów. Dużo tu marzeń i snucia emocjonalnych planów w typie: „co by było gdyby”. Patrzenie przez różowe okulary na daną osobę, budowanie wyobrażeń( pozytywnych) na temat tej osoby. 
 

Podsumowując, dosyć optymistycznie postrzegasz współmałżonka i chcesz kontynuować tą relację. 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

@Dan_Me01 - czyli to jest cześć mówiąca o Tobie w odniesieniu do relacji z mężem? 
Myśli  - pozytywne, optymistyczne ale też naiwne

Uczucia - 6 Mieczy. Przejście od smutku do optymizmu, zmiana perspektywy myślenia. Pozytywne zmiany mające dobry wpływ na samopoczucie i emocje( coś ulega lub ulegnie zmianie, co są Ci powód do innego sposobu myślenia)

Zamiary - Sąd. Chcesz odnowienia relacji, odświeżenia. Tak by „powstała z martwych” na nowo, w lepszej formie

Postawa - 7 Kielichów. Dużo tu marzeń i snucia emocjonalnych planów w typie: „co by było gdyby”. Patrzenie przez różowe okulary na daną osobę, budowanie wyobrażeń( pozytywnych) na temat tej osoby. 
 

Podsumowując, dosyć optymistycznie postrzegasz współmałżonka i chcesz kontynuować tą relację. 
 

tak, to część odnośnie moich relacji z mężem.

Właśnie nie, nie postrzegam jej optymistycznie. Emocjonalnie wieje chłodem, w łóżku kiepsko, a te różowe okulary dotyczą chyba kogoś innego...

Chyba, że chodzi o to, że mimo wszystko pozytywnie  oceniam męża i boję się uciąć tą relację, z obawy, że stracę coś wartościowego...

Sytuacja jest taka, że to on bardzo chce odnowić relację (nie wiem, czy w sposób czy szczery), a ja bym chętnie weszła w nową relację, gdybym wiedziała, że tamto wypali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Dan_Me01 napisał:

Przyszłość: As mieczy

W niektórych interpretacjach mówi o definitywnym końcu, zerwaniu, rozwodzie a w innych o triumfie, zwycięstwie. Jak Ty go widzisz?

Jest to szansa na oczyszczenie sytuacji. Jednak tu trzeba szczerze przysiąść do rozmowy by wszystko wyjaśnić i zostawić czysty grunt do budowania relacji. 
As Mieczy nie oznacza zarwania czy końca relacji( musiałaby tu być inne karty sugerujące koniec… chociaż w uczuciach męża jest Świat - i tu mówią często: na dwoje babka wróżyła bo Świat może zapowiadać koniec i rozejście się osób. 
Ogólnie patrząc na jego karty to widzę bardzo małe zaangażowanie w małżeństwo: W myślach Rycerz Mieczy - kłótnie; w uczuciach Świat; zamiary jako 3 Miecze to przekazanie smutnych, rozczarowujących informacji( on chce zadać cios w serce); postawa to Królowa Kielichów - bierna, wyczekującą, skupiona na swoich emocjach( „dlaczego inni mają lepiej ode mnie?”). 

 

Godzinę temu, Dan_Me01 napisał:

Sytuacja jest taka, że to on bardzo chce odnowić relację (nie wiem, czy w sposób czy szczery), a ja bym chętnie weszła w nową relację, gdybym wiedziała, że tamto wypali...

Karty zupełnie na odwrót to pokazały - po stronie męża nie widzę tego zaangażowania o którym piszesz. On się tutaj oddała a Ty jakbyś go goniła i widziała wszystko przez różowe okulary i dość naiwnie. 
 

Ciekawe, czy ktoś jeszcze napisze swoją interpretację. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

Karty zupełnie na odwrót to pokazały - po stronie męża nie widzę tego zaangażowania o którym piszesz. On się tutaj oddała a Ty jakbyś go goniła i widziała wszystko przez różowe okulary i dość naiwnie. 
 

Ciekawe, czy ktoś jeszcze napisze swoją interpretację. 

Hmmm, niesamowite... Czyli jego chęć odnowienia relacji to raczej wyrachowanie, praktyczna kalkulacja? (też mi to chodziło po głowie).

A może ten Świat ma coś wspólnego z tym, że jest obcokrajowcem?

 

Godzinę temu, Gringe napisał:

Karty zupełnie na odwrót to pokazały - po stronie męża nie widzę tego zaangażowania o którym piszesz. On się tutaj oddała a Ty jakbyś go goniła i widziała wszystko przez różowe okulary i dość naiwnie. 
 

Ciekawe, czy ktoś jeszcze napisze swoją interpretację. 

To jeszcze dodam 3 karty: podczas tasowania i przekładania kart, ukazały mi się następujące pod spodem: Rydwan, Królowa Kielichów, 7 mieczy.

To chyba dopełnia Twoją wersję... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
36 minut temu, Dan_Me01 napisał:

może ten Świat ma coś wspólnego z tym, że jest obcokrajowcem?

W jego kartach Świat nie miałby sensu gdyby pokazywał, że on jest obcokrajowcem. Takie masło maślane by wyszło. 
Czy wyrachowany? Niekoniecznie. Ja te karty odbieram jakby on miał jakieś żale i pretensje do Ciebie i czuł się rozczarowany Twoją postawą. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gringe napisał:

W jego kartach Świat nie miałby sensu gdyby pokazywał, że on jest obcokrajowcem. Takie masło maślane by wyszło. 
Czy wyrachowany? Niekoniecznie. Ja te karty odbieram jakby on miał jakieś żale i pretensje do Ciebie i czuł się rozczarowany Twoją postawą. 

Tak może być. Pod koniec roku intensywnie rozmawialiśmy o rozwodzie. Był mocno zdecydowany. Później mu się odmieniło, stwierdził, że jednak mnie kocha i chce nad związkiem pracować, a ja nie jestem pewna czy tego chcę, czy to ma sens...

Poza tym serce zabiło już do kogo innego. A tamten: już wiemy, niezdecydowamy i chciałby na własnych zasadach.

Czyli jestem w ciemnej d..... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...