Jump to content

Psychopata


dontfeedme

Recommended Posts

Co może oznaczać?

 

To chyba najokropniejszy sen, jaki w życiu miałam, a zapewniam nie jestem fanką horrorów i rzadko oglądam tego typu rzeczy.

Byłam w jakimś wielkim opuszczonym domu, był cały zalany wodą sięgającą do pasa, na dnie były jakieś światła, bo woda była przejrzysta i jasna.

Byłam tam z grupą jakiejś młodzieży, nikt z moich znajomych. Po domu gonił nas człowiek - psychopata, który chciał... nas zjeść. Zabijał w trakcie snu co raz więcej osób, jedno ciało znalazłam dryfujące na tej wodzie. W którymś momencie, wchodziłam na poddasze po drabinie, popatrzyłam do góry, a z końca drabiny (z poddasza) wychylił się ten psychopata i chciał mnie ugryźć... Złapałam rękoma jego szczęki - i rozerwałam zabijając go.

Potem byli wszyscy moi znajomi, już minęło sporo czasu od tej sytuacji w opuszczonym domu. Szliśmy wszyscy na jakąś dziwną, jakby satanistyczną mszę... Okazało się, że "kościół" to właśnie opuszczony dom, w którym gonił nas ten człowiek. Weszłam za ambonę, a tam były wszystkie te dzieciaki, z którymi przeżyłam ten horror w tym domu (chociaż tylko jedno z nich na prawdę przeżyło)

To jedno które przeżyło, to była wcześniej dziewczyna, która się we mnie zakochała, ale ja się do neij nie odezwałam od czasu tej sytuacji, gdyż była dziewczyną, a ja nie chciałam być lesbijką. Kiedy spotkałyśmy się za tą amboną, wiedziałam, że to ona, ale była już zamieniona w chłopaka - żeby mogła ze mną być...

Sen był przerażający i na prawdę nie wiem skąd się u mnie wzięły takie historie...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...