Skocz do zawartości

Czy jestem w ciąży?


majmaj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwazam, ze w pierwszej kolejnosci nie zadaje sie pytania kartom, a wykonuje test ciazowy. Moze to bardzo sceptyczne podejscie, ale taka jest tez moja interepretacja kart, ktore wylosowalas. Mysle, ze karty nie odpowiedzialy ci wprost na pytanie, czy jestes lub czy nie jestes w ciazy. Ostrzegaja cie i chca, zebys przeanalizowala sytuacje z innej strony.
Przede wszystkim tez jestem zdania, ze z kart nie powinno sie korzystac w stresie, bo to zaburza komunikacje z kartami i przeinacza odbior przekazu...

8 mieczy - blokada, ograniczenia, obawy (wplatujesz siebie w pulapke wlasnych mysli, negatywnych mysli, strachu),
7 mieczy - przebieglosc, nieuczciwosc (uciekasz po odpowiedz do kart, szukasz okazji na chwilowe zaznanie spokoju, z tego rada: powinnas wziac sprawy w swoje rece).
Warto sie zastanowic, jakie jest twoje podejscie do ciazy? Czy jest to swiadoma decyzja?

  • Lubię to! 2
  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majmaj napisał:

Że stresu zadałam takie pytanie.

8 mieczy i 7 mieczy.

Na moje nie jestem w ciąży. Co myślicie?

 

 

W stresie czy nie, nie jesteś! nie ma szans. 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lilliana napisał:

Ja uwazam, ze w pierwszej kolejnosci nie zadaje sie pytania kartom, a wykonuje test ciazowy. Moze to bardzo sceptyczne podejscie, ale taka jest tez moja interepretacja kart, ktore wylosowalas. Mysle, ze karty nie odpowiedzialy ci wprost na pytanie, czy jestes lub czy nie jestes w ciazy. Ostrzegaja cie i chca, zebys przeanalizowala sytuacje z innej strony.
Przede wszystkim tez jestem zdania, ze z kart nie powinno sie korzystac w stresie, bo to zaburza komunikacje z kartami i przeinacza odbior przekazu...

8 mieczy - blokada, ograniczenia, obawy (wplatujesz siebie w pulapke wlasnych mysli, negatywnych mysli, strachu),
7 mieczy - przebieglosc, nieuczciwosc (uciekasz po odpowiedz do kart, szukasz okazji na chwilowe zaznanie spokoju, z tego rada: powinnas wziac sprawy w swoje rece).
Warto sie zastanowic, jakie jest twoje podejscie do ciazy? Czy jest to swiadoma decyzja?

Może i racja, powinnam być bardziej odpowiedzialna a nie pytać o to kart.

Nie, ja nie jestem jeszcze na to gotowa

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, majmaj napisał:

Może i racja, powinnam być bardziej odpowiedzialna a nie pytać o to kart.

Nie, ja nie jestem jeszcze na to gotowa

Mysle, ze wlasnie do tych wnioskow chcial popchnac cie ten przekaz. Jesli nie jestes jeszcze gotowa musisz zachowac ostroznosc, nie podejmowac ryzyka, bo tym mozesz sama napedzac swoj stres. Jest bardzo widoczny w kartach, ktore sie pokazaly, jakby odzwierciedlily twoj obecny stan.
Do tego obie karty miecze, a wiec domena intelektu. Stad rada, aby spojrzec obiektywnie, racjonalnie na sytuacje :-)
Zycze wszystkiego dobrego i licze na pomyslny rozwoj sytuacji :-)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamandium napisał:

W stresie czy nie, nie jesteś! nie ma szans. 

Dzięki za szybką odpowiedź. Powinnam być bardziej odpowiedzialna. 

Kupiłam test. Jest negatywny

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...