Skocz do zawartości

Jak będzie wyglądać firma do końca 2023r.


majmaj

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dziś położyłam sobie 3 karty na pytanie : Jak będzie wyglądać firma mojego chłopaka do 2023r. Jak go poznałam nie miał motywacji. Często powtarzał ,że zamknie firmę i pójdzie na etat. Firma ma długoletni staż.

Karty:

Sąd ostateczny

Królowa kielichów

10 mieczy.

Moim zdaniem nastąpiły zmiany i będą dalej następować ,ale w sensie pozytywnym. Coś starego umarło i idą nowe zmiany w jego firmie. Królowa kielichów to chyba ja, która go motywuje i daje wsparcie. Na spodzie jeszcze była 10 monet tak jak by ta firma miała się odrodzić dla nas dla Naszej przyszłej rodziny. Co myślicie? 

10 mieczy trochę jest negatywna tak jakby może trochę czarnych myślie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sad ostateczny - zmian trzeba raczej dopiero dokonac, bo pytamy o przyszlosc. Bardziej przychylam sie do interpretacji tej karty jako sygnalu do zamkniecia firmy i rozpoczecia nowej pracy, ale moze to tez sugerowac potrzebe wielkich zmian w tej firmie. Trzeba tez zmian na lepsze w podejsciu do problemu.
Krolowa kielichow - moze oznaczac ciebie, jesli to robisz, albo po prostu wskazywac na potrzebe wsparcia emocjonalnego dla Twojego chlopaka w tej sytuacji.
10 mieczy - to nastroj, ktory towarzyszy tej sytuacji, najpewniej u niego. Jezeli nie bedzie zadnego dzialania, decyzji to sprawy zakoncza sie niepomyslnie.

Na spodzie czytania, troche ukryta jest ta 10 monet. Czeka was spelnienie w kwestii materialnej, ale dopiero po podjeciu odpowiednich krokow. Nie musicie sie obawiac dzialania i zmian, to jest konieczne.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2023 o 22:18, Lilliana napisał:

Sad ostateczny - zmian trzeba raczej dopiero dokonac, bo pytamy o przyszlosc. Bardziej przychylam sie do interpretacji tej karty jako sygnalu do zamkniecia firmy i rozpoczecia nowej pracy, ale moze to tez sugerowac potrzebe wielkich zmian w tej firmie. Trzeba tez zmian na lepsze w podejsciu do problemu.
Krolowa kielichow - moze oznaczac ciebie, jesli to robisz, albo po prostu wskazywac na potrzebe wsparcia emocjonalnego dla Twojego chlopaka w tej sytuacji.
10 mieczy - to nastroj, ktory towarzyszy tej sytuacji, najpewniej u niego. Jezeli nie bedzie zadnego dzialania, decyzji to sprawy zakoncza sie niepomyslnie.

Na spodzie czytania, troche ukryta jest ta 10 monet. Czeka was spelnienie w kwestii materialnej, ale dopiero po podjeciu odpowiednich krokow. Nie musicie sie obawiac dzialania i zmian, to jest konieczne.

On jest załamany ja go w tym wszystkim wspieram. 

Jeśli ma stałych klientów to nie jest tak źle. Królowa kielichów to właśnie Ja :)

Ja cały czas mu sugeruje, aby wszedł na rynek z gotowym wyrobem. Wszystko jest tylko trzeba chcieć zmian.

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...