Skocz do zawartości

Divina dla McPhee - runy


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

Poproszę o drzewo świata, na relację, która jest bardzo dynamiczna i jestem trochę zdezorientowana. Pytania standardowe są idealne dla rodzaju tej relacji i nie trzeba nic zmieniać. 

 

McPhee oto Twoje Drzewo Świata:

 

1. czego powinnaś się nauczyć: Isa
2. co będzie dla ciebie wyzwaniem: Raido odwr.
3. jaka jest twoja runa przewodnia: Algiz odwr.
4. jaka runa (jaka jej moc) będzie ci pomocna: Gebo
5. co jest przestrogą: Dagaz
6. z czym powinnaś się rozstać: Jera odwr.
7. jaki będzie skutek poznania tej lekcji: Odala odwr.

 

Program automatycznie ustawiony jest na odwracanie run, lecz jeśli nie akceptujesz tego, to czytasz je wszystkie w pozycji prostej.

 

D.S McPhee.jpg

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) 

to bardzo pasuje do obrazu tej relacji i już dwa punkty - 1 i 4 - mogę zweryfikować: Gebo mi się bardzo przyda, a Isy muszę się nauczyć, zatrzymanie bardzo pasuje do aktualnego stanu, trudno mi zaakceptować istniejące teraz warunki. Nad resztą pomyślę, ale i tak już widzę, że trafiło, wszystko. Jera... chleba z tej mąki, przynajmniej w tym roku, nie będzie.... 

 

Zapraszam chętnych do rozkminy, bardzo mi pomoże obiektywne spojrzenie, ja jestem mocno zaangażowana w tę relację, miałam dużą nadzieję na jej rozwój, początkowo szło gładko a potem, no jak to w życiu bywa. 

 

W dniu 27.02.2023 o 17:05, Ismer napisał:

Program automatycznie ustawiony jest na odwracanie run, lecz jeśli nie akceptujesz tego, to czytasz je wszystkie w pozycji prostej.

 

jest dobrze, skorzystałam z Twojego wyjaśnienia; ja wolę odwracanie run przy niektórych układach, a do tego pasuje odwracanie. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To jeszcze nie weryfka, bardziej kontynuacja, bo ta relacja jest non stop dynamiczna i ulega zmianom. Na dzień dzisiejszy niektóre wskazówki są już potwierdzone, inne czekają na finał, szcz. nr. 5 i 6.

 

1. czego powinnaś się nauczyć: Isa

- cierpliwości...
2. co będzie dla ciebie wyzwaniem: Raido odwr.

- odcięcie się od dźwigania cudzych problemów.
3. jaka jest twoja runa przewodnia: Algiz odwr.

- zaufać, ale zachować ostrożność /powściągliwość w relacji, nie wyrywać się przed szereg, powstrzymać emocje.
4. jaka runa (jaka jej moc) będzie ci pomocna: Gebo

- to wzajemne dary, więc zachowanie równowagi w naszej relacji, równa wymiana.
5. co jest przestrogą: Dagaz  

- żeby nie patrzeć w przeszłość (noc, mrok) skupić się na nadchodzącym dniu (świt) i na tym, co mam w zasięgu ręki.
6. z czym powinnaś się rozstać: Jera odwr.

- chyba z nadzieją na szybki plon. Albo w ogóle na jakikolwiek. I z odkładaniem na później.
7. jaki będzie skutek poznania tej lekcji: Odala odwr.

- tu było mi trudno coś skojarzyć z tą sytuacją. Ale dziś myślę, że - szcz. przy przestrzegającej Dagaz - nie skupiać się tak bardzo na tej relacji a więcej czasu poświęcić bliskim. 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...