Skocz do zawartości

Divina dla McPhee - karty klasyczne


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

I drugie pytanie, tu już total test i całe do weryfki: czy w ciągu 2 miesięcy (tj. do końca kwietnia) spotkam się z przyjaciółką? Jeśli tak to gdzie: u niej czy u mnie (mieszkamy w różnych miastach).

O karty klasyczne poproszę. Opcje pozostawiam do wyboru, mogą być odwrócone albo nie. 

 

McPhee, pytanie krótkie i konkretne i takież karty, czyli tak-nie, ciągnięte z opcją określenia okoliczności. I wylosowane zostały takie:

 

Walet karo - Walet trefl - 9 pik odwrócona

 

kl McPhee.jpg

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2023 o 17:29, Ismer napisał:

McPhee, pytanie krótkie i konkretne i takież karty, czyli tak-nie, ciągnięte z opcją określenia okoliczności.

 

Kolorami lecąc, wypadałoby, że nie spotkamy się :kwas: albo, jeśli już, bo jakiś cień szansy kolor czerwony daje, to na krótko, bo mogą wystąpić jakieś przeszkody, czasu za mało możemy mieć. Bywało już tak, że się umawiałyśmy i nici z tego, bo coś którejś akurat wypadło. 

Z okolicznościami to te Walety dają chęć na spotkanie z obu stron i nadzieje, ale 9 odwrócona psuje zamiary. 

No ciekawa jestem jak ostatecznie wyjdzie, bo chciałabym jechać, mam tam też interes do załatwienia, nie jest to pilne, a przy okazji chciałam się z nią zobaczyć. 

  • Lubię to! 1
  • Medal 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No i nie spotkałam się w zakładanym terminie. Walety napawały optymizmem, 9 pik oddaliła spotkanie. Ja 9 pik w pytaniach o czas albo czy coś dojdzie do skutku postrzegam ją w pozycji prostej na tak, w odwróconej na nie albo będzie obsuwa - no i nie spotkałyśmy się w kwietniu - nie wyszedł mi wyjazd w tym terminie.

Optymistyczne Walety, które w parze mówią o towarzystwie pokazały, że spotkanie będzie a 9 pik, że kiedy indziej niż zakładałam i tak było - spotkałyśmy się w maju :) 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...