Skocz do zawartości

Sytuacja w zwiazku


Lilliana

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilam poprosic o pytanie mojego partnera, czysto dlatego, ze mialam ochote sobie powrozyc i dostalam pytanie, czy bede z nim szczesliwa? Czytam dla kogos o samej sobie... moze ktos poda swoja interpretacje, zeby rozjasnic taki przekaz... :glupio_mi:

4 monet, wieza, mag, ksiezyc

Jaki bedzie rozwoj sytuacji: rycerz mieczy, wieza
Co trzeba zrobic: swiat, as bulaw

Widze w tym czytaniu skrywanie uczuc, podswiadomy strach (faktycznie czuje, ze nie otwieram sie, tylko zamykam na niego wskutek moich lekow i przezyc z przeszlosci...). Cos sie psuje, beda konflikty, w ktorych trzeba myslec trzezwo i racjonalnie. Faktycznie, sporo jest klotni, niepozamykanych spraw, staram sie je rozwiazywac, jednak nie jest to proste, jest duzo blokad w nim i we mnie.
Nie do konca wiem, jak rozumiec rade, chociaz czuje, ze to silna energia.
A moze ktos ma zupelnie inne spojrzenie na to czytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o radę to Świat pokazuje koniec jakiejś drogi, cyklu, może symbolizować, że w tej wędrówce już wszystko osiągnięto i należy wejść na nową drogę, rozpocząć inną podróż. Mało tego, As Buław również mówi o zmianach, o potrzebie i gotowości do zmian. Ja bym odczytywała z tej rady, że należy coś właśnie zmienić, obrać inną drogę, bo ta już dobiegła końca. Być może Świat i Aż Buław mówią o potrzebie drastycznej decyzji - rozstaniu, że będziesz ostatecznie szczęśliwa, ale niekoniecznie z nim, może na innej życiowej drodze. Ale mogą też mówić o potrzebie drobniejszych zmian - dążenia do osiągnięcia harmonii, spokoju w różnych przejawach, do odkrycia siebie i pogłębiania swojej świadomości, zmiany dynamiki. W każdym razie, myślę, że na pewno potrzebny jest jakiś ruch i jakaś zmiana, raczej niebagatelna.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...