Skocz do zawartości

Czy znajdę pracę


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Jestem w trakcie szukania nowej pracy. 

 

Czy uda mi się znaleźć nową pracę do końca marca?

XXI Świat, Król Buław, XIX Słońce

 

Karty wyszły bardzo pozytywne, ale nie jestem pewien co do znalezienia pracy w marcu. 

Pewne jest to, że widzę tutaj wyjazd i w Słońcu duże zadowolenie niezależnie od tego co się wydarzy. 

W mojej talii Król Buław to czas barana, czyli przełom marca i kwietnia. 

Uważam, że pracę znajdę właśnie w znaku barana. 

Natomiast do końca marca jedynie uda mi się zorganizować wyjazd, z którego będę zadowolony. 

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwe karty :-)
Faktycznie, nie ma takiej oczywistej wiadomosci ze zaczniesz nowa prace. Natomiast widac energie do dzialania, tworzenia dla siebie odpowiedniego podloza pod rozpoczecie nowego etapu, ktory na pewno przyniesie ci dobre samopoczucie. Mozliwe, ze bedziesz bardzo aktywnie poszukiwal pracy przez najblizszy miesiac i to za jakis czas powinno przyniesc efekty. Wyjdziesz na prosta, ustabilizujesz sie w przyszlosci, jesli wykorzystasz ten okres.
Bardzo dobry czas.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dociągania kart mi nie służy niestety. Często to stosowałem, ale bardziej mi to mąciło niż rozjaśniało. 

Z podsumowania mam Słońce, więc sytuację z której jestem zadowolony. 

 

Ale tak sobie myślę...a może Świat nie jest żadną podróżą, ani znalezioną pracą, ale kontaktem z jakimś mężczyzną w sprawie pracy co mnie bardzo ucieszy. Świat tutaj wskazuje na kontakt z kimś z daleka. Co sądzisz?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Jestem w trakcie szukania nowej pracy. 

 

Czy uda mi się znaleźć nową pracę do końca marca?

XXI Świat, Król Buław, XIX Słońce

 

 

tak

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Jestem w trakcie szukania nowej pracy. 

 

Czy uda mi się znaleźć nową pracę do końca marca?

XXI Świat, Król Buław, XIX Słońce

Nie lubię pytań zamkniętych na Tak/Nie. Trudno to zinterpretować - wbrew pozorom. 
Tradycyjnie każda z nich mówi „tak”. Interpretacyjnie, żadna nie mówi o rozpoczynaniu czegoś nowego. 
W Królu Buław możesz być Ty jako specjalista w swojej dziedzinie, aktywnie szukający pracy. Słońce jest najppzytywniejsze z całej talii Tarota- dodaje optymizmu i wiary w siebie. 
W Świecie który otwiera rozkład jest zapowiedź definitywnego końca pewnego cyklu i wyjście w świat - po nowe doświadczenia. Wszystko, co mogłeś  osiągnąć już osiągnąłeś - pora zdobywać nowe szczyty :) 

W Królu nie musisz udowadniać swojej wartości - tutaj Ty decydujesz. 
Podsumowując, pojawiają się nowe możliwości i wiara we własne siły. Nawet jedli nic jeszcze nie zaczniesz to będziesz miał widoki na coś ciekawego. 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minkaf - dziękuję :)

 

Gringe - dziękuję :)

Właśnie Król nie kojarzy mi się z kimś kto szuka, on siedzi i nie musi nic robić. 

Może Świat jak piszesz jest zakończeniem pewnego cyklu: pierwszej pracy dla doświadczenia. I czas iść dalej. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie natchnęło, że wczoraj wieczorem napisał do mnie kolega co u mnie słychać i pytał, czy nie chciałbym wyjechać i zacząć wszystkiego od nowa. 

Może wróżba po prostu pokazała tego kolegę (Król Buław), który pyta o wyjazd (Świat), tylko nwm gdzie to Słońce. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2023 o 07:57, nastek96 napisał:

Tak mnie natchnęło, że wczoraj wieczorem napisał do mnie kolega co u mnie słychać i pytał, czy nie chciałbym wyjechać i zacząć wszystkiego od nowa. 

Może wróżba po prostu pokazała tego kolegę (Król Buław), który pyta o wyjazd (Świat), tylko nwm gdzie to Słońce. 

Świat na początku rozkładu jak dla mnie mówi że otwierają się przed nami nowe możliwości. Zgadza się karty osobowe pokazują nam poprostu osoby jak w Twoim przypadku Król buław które maja wpływ na nasze życie. 

Słońce to radość, spełnienie jeżeli skorzystasz z oferty kolegi.

Przy takich kartach ja bym działała ale to już Twoja decyzja. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emma1, dziękuję :)

 

Szept myśli. Słońce może tu oznaczać ciepły kraj o jakim kiedyś mówił. Kolegę znam bardzo słabo, więc maloprawdopodobne, abym wyjechał. 

 

dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.03.2023 o 13:51, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Jestem w trakcie szukania nowej pracy. 

 

Czy uda mi się znaleźć nową pracę do końca marca?

XXI Świat, Król Buław, XIX Słońce

 

Karty wyszły bardzo pozytywne, ale nie jestem pewien co do znalezienia pracy w marcu. 

Pewne jest to, że widzę tutaj wyjazd i w Słońcu duże zadowolenie niezależnie od tego co się wydarzy. 

W mojej talii Król Buław to czas barana, czyli przełom marca i kwietnia. 

Uważam, że pracę znajdę właśnie w znaku barana. 

Natomiast do końca marca jedynie uda mi się zorganizować wyjazd, z którego będę zadowolony. 

 

Co sądzicie?

U mnie słońce jest na tak, bez względu co pokażą inne karty. Słońce czyni nawet najgorsze problemy błahymi. Więc jak dla mnie tak, jest szansa na nową pracę :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 12.03.2023 o 15:19, nastek96 napisał:

Dziękuje bardzo :)

 

Ale docelowo wróżba obejmuje tylko marzec. Choć sam się nadal głowie z tym znakiem barana :mysli:

Nie patrz na czas.Ciagle to powtarzam,że my możemy sobie kłaść karty dajmy na to na 7 dni,a one się zrealizują po pół roku Tarot nie jest naszym psem,którego trzymamy na smyczy.

Twoje karty istotnie pokazują propozycje kolegi dot.wyjazdu,do Ciebie należy decyzja co z tym zrobisz.

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2023 o 15:53, nastek96 napisał:

Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że już niedługo znajdę nową pracę :)

Z doświadczenia powiem Ci, ze czasem chcesz a los w danym okresie za bardzo nie sprzyja. Za to później przychodzi jakaś dobra passa i trafi się coś na co warto było czekać. 

Edytowane przez panna.marta
.
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez, akurat kiedy pytałem w zamkniętym przedziale czasu to rozkłady się sprawdzały. Gorzej, jeśli zadaje się pytania kiedy...wtedy faktycznie jest trudno stwierdzić. 

 

Marta, dzięki za słowa pocieszenia. 

Dziś mam rozmowę :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Do końca marca nie znalazłem. Rzeczywiście kolega mi złożył propozycje w marcu. Ale to była luźna propozycja. A w sumie nawet nie propozycja, ale bardziej pomysł, że on by chciał i ja też bym mógł. 

Do końca wakacji zostałem zaproszony na rozmowę. Ale jeśli założymy, że astrologiczne lato oznacza zaś do równonocy jesiennej to Słońce pokazało czas. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...