Skocz do zawartości

Divina dla Frygi, karty klasyczne


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

Ja proszę o karty na matrymonialne zamiary Pana. Pytanie mam proste: czy w tym roku weźmiemy ślub, a jeśli tak to kiedy: w pierwszym czy w drugim półroczu. Karty klasyczne.

 

Karty na to pytanie wyszły ... dziwne, losowałam prosto na tak - nie; odpowiedź nie jest zdecydowana, pojawiła się karta zamiarów matrymonialnych, ale w nieciekawym towarzystwie. Dlatego dociągnęłam karty wyjaśniające, lecz nie tyle na pytanie "kiedy" - w pierwszym czy w drugim półroczu, ile na sytuację ogólną na te dwa okresy.

Wylosowane karty: odwr. 9 trefl - 10 kier - 7 pik .

 

A to karty dopowiadające:

na pierwsze półrocze: Król pik - odwr. As kier - 10 kier

na drugie półrocze:  odwr. 7 trefl - odwr. 7karo - odwr. As kier

 

Może też coś w tej kwestii wyjaśni drugi układ, tylko proszę zdecyduj, który mam wybrać :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ismer napisał:

Wylosowane karty: odwr. 9 trefl - 10 kier - 7 pik .

 

Poległam... nie za bardzo wiem jak to zinterpretować, bo ja tak zbytnio mocna w kartach nie jestem, niby jest nie najgorzej w tej 10 kier, lecz słodko też się nie wydaje. Może skończy się na zamiarach bo coś jednak nam przeszkodzi ? 

 

5 godzin temu, Ismer napisał:

A to karty dopowiadające:

na pierwsze półrocze: Król pik - odwr. As kier - 10 kier

na drugie półrocze:  odwr. 7 trefl - odwr. 7karo - odwr. As kier

 

na pierwsze półrocze wygląda to lepiej, potwierdza to jego zamiary (mieliśmy wziąć ślub w zeszłym roku...) ale jakieś przeszkody będą w tym odwróconym Asie. 

Drugie już nie jest wcale sprzyjające, to jakbym mogła wpłynąć na niego, to raczej muszę się pospieszyć. 

Ogólnie wypada, że też i w tym roku nam nie wyjdzie albo jak już jakimś cudem, to nie będę zadowolona z okoliczności? 

 

Poproszę o wsparcie, help me :ostr:

 

5 godzin temu, Ismer napisał:

Może też coś w tej kwestii wyjaśni drugi układ, tylko proszę zdecyduj, który mam wybrać :) 

 

Poproszę o partnerski :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Fryga napisał:

Poproszę o wsparcie, help me :ostr:

 

Dopiszę się, ale w późniejszym czasie. Może ktoś jeszcze lubi klasyki, to Cię wspomoże :) 

 

19 godzin temu, Fryga napisał:

Poproszę o partnerski :) 

 

Tym razem jest wklejka, łatwiej i szybciej będzie niż pisanina :) 

 

Można go czytać na dwa sposoby. Jeden jest prosty i komunikatywny, drugi wymaga pokombinowania kart ze sobą. 

Sposób pierwszy:

Karty 1.2.3 to aktualna sytuacja w związku; aktualnie najważniejsze w nim sprawy.
Karty 4.5.6 należą do Ciebie, karty 7.8.9. należą do partnera.
I tak: 
Co w głowie: (wasze oczekiwania, co myślicie o sobie wzajemnie w związku z tą relacją) są to karty 4 (Twoje myśli) i 7 (jego myśli)
Co w sercu: Twoje prawdziwe uczucia (karta 5) jego prawdziwe uczucia (karta 8)
Co w mowie: wasze deklaracje / chęci "związkowe", następny krok i z nich wnioskuje się o przyszłości relacji.
W zależności od kontekstu można je czytać jako przyszłość relacji (związku) wg. klucza CO (karta 6) i JAK (karta 9) 

 

Sposób drugi, to jest to samo, ale pozwala na głębsze wniknięcie w istotę związku, jak komuś się chce pogłowić ;) 

1.2.3. aktualna sytuacja w związku (w relacji) czytana ogólnie z 3 kart 1.2.3
5 i 8 co w sercu (prawdziwe uczucia) + dodatkowo 1 i 3 co sobie dajecie/ wnosicie do relacji (ty 1, on 3) 
i tu jest możliwość konfrontacji, na ile wasze oczekiwania względem siebie są zgodne z ofertą wychodzącą od partnerki/ partnera. 
- 1 co ty dajesz - konfrontacja z 7 - czego on oczekuje
- 3 co ona/on daje - konfrontacja z 4 - czego ty oczekujesz.
Karty 3 i 6 są wynikowe, czytane jak powyżej.

 

Jak coś jest niejasne, to dopytuj. Albo nadaj S.O.S :D 

 

partnerski.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...