Skocz do zawartości

Divina dla Gosi - runy


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

Ja poproszę o runy na relację z koleżanką. Nie pokłóciłyśmy się, ale coś jest nie tak, nie wiem czy nie chce dalej utrzymywać znajomości i nie umie o tym wprost powiedzieć, czy ma jakiś problem albo może się zakochała i nie ma czasu dla mnie.

Może dobra na to będzie Chusta Eddy?

Jak nie to proszę, wybierz coś sama :)) :kwiatek:

 

@Gosia wybrałam układ 5 run, bo jest tak samo nieskomplikowany i odpowiada bezpośrednio, ale ma jedno pytanie więcej - a myślę, że to jest istotne przy tym pytaniu, które zadałaś. Program jest ustawiony na odwracanie run, ale jeśli nie odwracasz, to po prostu czytasz wszystkie jako proste. Jeśli odwracasz, to skocz do instrukcji obsługi pytań na pozytywie :) 

 

I tak:

1 - Przyczyna /  podłoże problemu: Perth
3 - Aktualna sytuacja / teraz: Algiz
2 - Siły wrogie;  czego nie robić (co jest przeciw tobie), czego powinnaś się wystrzegać - to zostaw: Hagall [odwr.]
4 - Siły przyjazne; co możesz użyć, jak postąpić (co jest z tobą) - to zrób: Sowilo [odwr.]
5 - Nowa sytuacja: wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run - tego się spodziewaj / na to poczekaj: Jera

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o podpowiedzi :) 

 

Sama wykombinowałam niewiele :mysli:

 

1 - Przyczyna /  podłoże problemu: Perth
ma jakąś swoją tajemnicę i nie chce żebym ją odkryła, albo ja jej nie pasuję na koleżankę i stąd ta powściągliwość? a może prowadzi jakieś swoje gierki? tylko jakie? 

 

3 - Aktualna sytuacja / teraz: Algiz
tu nie wiem co to może znaczyć, jest bezpiecznie jak jest, w kojarzeniu z tym co nie powinnam robić, czyli nie wywoływać burzy (Hagal)  i czekać ?

 

2 - Siły wrogie;  czego nie robić (co jest przeciw tobie), czego powinnaś się wystrzegać - to zostaw: Hagall [odwr.]

nie działać emocjonalnie, nie drążyć tematu, przeczekać i zacząć od nowa? 


4 - Siły przyjazne; co możesz użyć, jak postąpić (co jest z tobą) - to zrób: Sowilo [odwr.]

płynąć sobie swoją drogą, nie zrywając kontaktu, myśleć o sobie ale też i wspierać ją jak będzie potrzebowała? 

bo jak się zastanowiłam nad tym, to ja tu jestem wsparciowa, wysłuchuję jej, pocieszam, bardziej myślę o jej problemach niż o swoich.


5 - Nowa sytuacja: wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run - tego się spodziewaj / na to poczekaj: Jera

Zbiorę plon, wszystko wróci do normy ?  :ostr:

  • Medal 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Dobra rozkmina. Ja bym dodał do p.2 żeby nie robić jej wymówek, nie mieć pretensji, nie żalić się, przyjmij sytuację jaką jest, i tak nie masz wpływu na nią.

Jak jej przejdzie to będzie jak przedtem, a jak nie no to nie masz się co martwić, najwyżej będzie bardziej na dystans. Z tych run nie wynika żebyście się pożegnały z koleżeństwem, przeciwnie, powinno rozkwitnąć, ale trzeba na to poczekać, o czym mówi Jera.

Może koleżanka się zakochała i teraz  jemu poświęca ten czas, który był przedtem dla was przeznaczony. 

Ale jaka by nie była przyczyna, to wasze koleżeństwo nie jest zagrożone, Algiz tu stoi na straży :)

Edytowane przez Ejbert
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...