Skocz do zawartości

Wycinanie narządów


Szczygaa.

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się iż mój narzeczony wycinał wnętrzności nieboszczyką po czym zaszywał ich na ciemnym mrocznym strychu.

 

Wszystko mi pokazywał.

 

Co może oznaczać taki sen 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szczygaa. napisał:

Śniło mi się iż mój narzeczony wycinał wnętrzności nieboszczyką po czym zaszywał ich na ciemnym mrocznym strychu.

 

Wszystko mi pokazywał.

 

Co może oznaczać taki sen 

Napisz swoje odczucia podczas snu i ogolnie wiecej szczegolow. I czy mialo znaczenie czy flaki serce czy co innego? Bo to co napisalas niewiele komukolwiek powie

 

 

Edytowane przez alieninside
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałam koło narzeczonego,w ciemnym pomieszczeniu które znajdowało się na poddaszu na stole leżała nieboszczka. Staliśmy koło niej i opowiadał mi że musiał wszystkie narządy jej usunąć,zapytałam się jego czy się nie boi i czy się nie brzydzi tego robić odpowiedział mi że nie.Powiedział do mnie że jak ktoś nie żyje to wydzielają się gazy i słychać jak by nieboszczyk coś do ciebie mówił

 

Pokazał mi nagranie na którym ta leżąca martwa kobieta wygląda jak by chciał coś powiedzieć.mialam wrażenie że jest podobna do mnie.

 

patrzyłam na jej ciało które było zaszyte,tak ja się to robi przy sekcji zwłok.

 

Czułam się wtedy przerażona

Czułam obrzydzenie jak patrzyłam na tą leżąca kobietę.

Wszystko było takie ponure mroczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szczygaa. napisał:

Stałam koło narzeczonego,w ciemnym pomieszczeniu które znajdowało się na poddaszu na stole leżała nieboszczka. Staliśmy koło niej i opowiadał mi że musiał wszystkie narządy jej usunąć,zapytałam się jego czy się nie boi i czy się nie brzydzi tego robić odpowiedział mi że nie.Powiedział do mnie że jak ktoś nie żyje to wydzielają się gazy i słychać jak by nieboszczyk coś do ciebie mówił

 

Pokazał mi nagranie na którym ta leżąca martwa kobieta wygląda jak by chciał coś powiedzieć.mialam wrażenie że jest podobna do mnie.

 

patrzyłam na jej ciało które było zaszyte,tak ja się to robi przy sekcji zwłok.

 

Czułam się wtedy przerażona

Czułam obrzydzenie jak patrzyłam na tą leżąca kobietę.

Wszystko było takie ponure mroczne 

Powiedz czy chodzilo o konkretne narzady czy ogolnie wnetrznosci? Bo serce bedzie miec inne znaczenie niz np jelita

 

Edytowane przez alieninside
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jets to trudny sen do interpretacji. Natomiast domyslalam sie ze to Tobie prawdopodobnie partner chce te narzady wyciac. Zastanawiajace jest to ze chcesz cos powiedziec ale juz nie mozesz. Pytanie czy nie powiedzialas czegos partnerowi a powinnas czy moze sama nie chcesz sobie czegos powiedziec. Trzecia mozliwosc jets taka ze to partner chce od Ciebie jakies informacje wyciagnac. Dlatego we snie wycina organy czyli cos co jest na codzien schowane i intymne.

Ps: bylabym wdzieczna gdybys odniosla sie do mojej interpretacji czy uwazasz ja za adekwatna lub nie.

Edytowane przez alieninside
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Wycinanie narządów

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...