Jump to content

Więcej niż jeden znak w domu


Ariesza

Recommended Posts

  • Super User
Posted (edited)

Wybaczcie festiwal durnych pytań, bom albo głupia albo zwyczajnie ślepa, i nie umiem chyba szukać w internecie. Nie umiem znaleźć wyjaśnienia, jak interpretować sytuację, gdy (sytuacja przykładowa) wierzchołek jakiegoś domu (powiedzmy, że 10) zaczyna się w Rybach, i dom ten obejmuje oprócz Ryb następujący po nich znak Barana, w którym to pojawiają się jakieś planety. I co teraz? 10 dom jest w Rybach, ale mamy w nim też planety w Baranie. Jak się interpretuje takie sytuacje? Co z tym zrobić? Jak żyć? :D
 

 

 

Edited by Ariesza
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ariesza changed the title to Więcej niż jeden znak w domu
  • Ekspert

O! Przypomniał mi się mój ex - on ma taką sytuację. U niego szczyt 7 domu jest w Lwie ale planety już ma w Pannie: Mars z Jowiszem w koniunkcji oraz Saturn przy końcu Panny. A 8 dom zaczyna się dopiero w połowie Wagi. U niego jest zatem dodatkowa ciekawostka w postaci zamkniętego znaku Panny. 
Facet jest czepialski :obled: krytykant - dla niego wszyscy mają jakiś problem ze sobą i ogólnie są gorsi od niego. Lew na szczycie 7 domu oznaczałby z kolei ludzi z otoczenia( plus partnera) o Lwich cechach: pogodnego, kreatywnego, wesołego, pewnego siebie ale też skupionego na sobie i lubiącego być w centrum uwagi( tu to ma się nijak do mnie…). 
Władca Asc - Saturn jest w 7 domu, więc koncentruje się on na relacjach z ludźmi przy czym bardziej są one dla niego problemem i zawsze mogłoby być lepiej( Panna, Saturn w Pannie :obled:

  • Like 1
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Znalazlam Cos w notatkach nt temat:

"Jesli dom obejmuje 2-3 znaki to wladca znaku jest planeta ktora rzadzi 1 znakiem. Wladca drugiego uznawana jest za wspolwladce, ale nie przez wszystkich astrologow. Jezeli w domu sa inne znaki i ich wladcy to te planety tez moga dorzucic 3 grosze, inne znaki tez. Moze bardziej w progresjach sie licza. Ale i tak najwazniejszy jest pierwszy wladca.
Jezeli domu nie zaczyna zaden znak to jego planeta nie wlada zadnym domem.
Wg krogulskiej szefem domu planeta wladajaca znakiem na wierzcholku."

Zrodlo notatki: wyklady Miłki Krogulskiej na yt.

 

Pamietam tez ze byla tu kiedys dyskusja o znaku zamknietym w domu. Ja mam tak zamknieta wage w 6 domu a w niej wenus, wladce asc.

Edited by alieninside
  • Like 1
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...