Skocz do zawartości

Więcej niż jeden znak w domu


Ariesza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super User

Wybaczcie festiwal durnych pytań, bom albo głupia albo zwyczajnie ślepa, i nie umiem chyba szukać w internecie. Nie umiem znaleźć wyjaśnienia, jak interpretować sytuację, gdy (sytuacja przykładowa) wierzchołek jakiegoś domu (powiedzmy, że 10) zaczyna się w Rybach, i dom ten obejmuje oprócz Ryb następujący po nich znak Barana, w którym to pojawiają się jakieś planety. I co teraz? 10 dom jest w Rybach, ale mamy w nim też planety w Baranie. Jak się interpretuje takie sytuacje? Co z tym zrobić? Jak żyć? :D
 

 

 

Edytowane przez Ariesza
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ariesza zmienił tytuł na Więcej niż jeden znak w domu
  • Ekspert

O! Przypomniał mi się mój ex - on ma taką sytuację. U niego szczyt 7 domu jest w Lwie ale planety już ma w Pannie: Mars z Jowiszem w koniunkcji oraz Saturn przy końcu Panny. A 8 dom zaczyna się dopiero w połowie Wagi. U niego jest zatem dodatkowa ciekawostka w postaci zamkniętego znaku Panny. 
Facet jest czepialski :obled: krytykant - dla niego wszyscy mają jakiś problem ze sobą i ogólnie są gorsi od niego. Lew na szczycie 7 domu oznaczałby z kolei ludzi z otoczenia( plus partnera) o Lwich cechach: pogodnego, kreatywnego, wesołego, pewnego siebie ale też skupionego na sobie i lubiącego być w centrum uwagi( tu to ma się nijak do mnie…). 
Władca Asc - Saturn jest w 7 domu, więc koncentruje się on na relacjach z ludźmi przy czym bardziej są one dla niego problemem i zawsze mogłoby być lepiej( Panna, Saturn w Pannie :obled:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlam Cos w notatkach nt temat:

"Jesli dom obejmuje 2-3 znaki to wladca znaku jest planeta ktora rzadzi 1 znakiem. Wladca drugiego uznawana jest za wspolwladce, ale nie przez wszystkich astrologow. Jezeli w domu sa inne znaki i ich wladcy to te planety tez moga dorzucic 3 grosze, inne znaki tez. Moze bardziej w progresjach sie licza. Ale i tak najwazniejszy jest pierwszy wladca.
Jezeli domu nie zaczyna zaden znak to jego planeta nie wlada zadnym domem.
Wg krogulskiej szefem domu planeta wladajaca znakiem na wierzcholku."

Zrodlo notatki: wyklady Miłki Krogulskiej na yt.

 

Pamietam tez ze byla tu kiedys dyskusja o znaku zamknietym w domu. Ja mam tak zamknieta wage w 6 domu a w niej wenus, wladce asc.

Edytowane przez alieninside
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...