Skocz do zawartości

Dar o jakim mi się nie śniło nawet.


niko_s

Rekomendowane odpowiedzi

Od 6 lat spotykam się z tym że ludzie (w dużej mierze sąsiedzi) widzą świat moimi oczami. Co mam na myśli: Wszystko co widzą moje oczy widzą tez ludzie z bliskiej jak i dalszej okolicy. Nie wiem jak się nazywa taki dar. Ale na pewno ma swoją nazwę. Chciałbym uzyskać pomoc od Was, ponieważ już sobie z tym nie radzę. Tak jak na początku było to nawet zabawne tak teraz mam depresję z tego powodu gdyż owi ludzie strasznie ingerują w moją przestrzeń prywatną i osobistą. Bardzo często zdarza się że mnie torturują swoimi wybujałymi wyobrażeniami na temat mojej rodziny i przyjaciół. Napewno ma to swoją nazwę a nawet jeśli nie to trzeba ją nadać. Mam nadziej że znajdę tu kompetentnych ludzi którzy udziela mi pomocy, ponieważ mam z tego powodu myśli samobójcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, niko_s napisał:

Od 6 lat spotykam się z tym że ludzie (w dużej mierze sąsiedzi) widzą świat moimi oczami. Co mam na myśli: Wszystko co widzą moje oczy widzą tez ludzie z bliskiej jak i dalszej okolicy. Nie wiem jak się nazywa taki dar.

Podaj przyklad bo nic mi to nie mowi.

  • Lubię to! 2
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt że Ci ludzie słowem wpływają na moje emocje (głównie są to emocje negatywne wywoływane wyzwiskami w mija stronę oraz bliskich mi ludzi) to w dodatki widzą moje hasła kiedy wpisuje do przeglądarki, widzą PINy do konta bankowego, widzą serię i numer dowodu osobistego kiedy na niego patrzę oraz znają nawet mój pesel kiedy dyktuje go w urzędzie. Sądzę że zasięg z jakiego mogę ich słyszeć to około 10km. Ale to nic w porównaniu do tego z jakiej odległości mogą widzieć "obrazy" czy też "slajdy" wywoływane jakimś cudem przez moje oczy i mózg. Sądzę że to w zasadzie może wywoływać efekt podobny do okularów VR (wirtual reality). Widzą co się dzieje w zasięgu mojego wzroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
32 minuty temu, niko_s napisał:

Zaznaczam że to nie są urojenia ani paranoja. To jest naprawdę i proszę mi nie wmawiać ponieważ wiem co mówię 

Kto może o tym poświadczyć? Tylko Ty? jeśli tak patrz mój post wyżej.

 

13 minut temu, niko_s napisał:

dodatki widzą moje hasła kiedy wpisuje do przeglądarki, widzą PINy do konta bankowego, widzą serię i numer dowodu osobistego kiedy na niego patrzę oraz znają nawet mój pesel kiedy dyktuje go w urzędzie.

I nikt na te Twoje hasła i PINy i pesel nie wziął kredytu ani nikt nie przywłaszczył sobie Twoich pieniędzy pomino tego, że znają go sąsiedzi w promieniu 10 km jak twierdzisz?Zdajesz sobie sprawę z tego, że brzmisz totalnie nielogicznie? 

Farmakologia, to odpowiedź na Twoje problemy. To żaden wstyd zachorować, po prostu pozwól sobie pomóc, nie szukaj irracjonalnych wyjaśnień. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niko_s napisał:

Od 6 lat spotykam się z tym że ludzie (w dużej mierze sąsiedzi) widzą świat moimi oczami. Co mam na myśli: Wszystko co widzą moje oczy widzą tez ludzie z bliskiej jak i dalszej okolicy. Nie wiem jak się nazywa taki dar. Ale na pewno ma swoją nazwę. Chciałbym uzyskać pomoc od Was, ponieważ już sobie z tym nie radzę. Tak jak na początku było to nawet zabawne tak teraz mam depresję z tego powodu gdyż owi ludzie strasznie ingerują w moją przestrzeń prywatną i osobistą. Bardzo często zdarza się że mnie torturują swoimi wybujałymi wyobrażeniami na temat mojej rodziny i przyjaciół. Napewno ma to swoją nazwę a nawet jeśli nie to trzeba ją nadać. Mam nadziej że znajdę tu kompetentnych ludzi którzy udziela mi pomocy, ponieważ mam z tego powodu myśli samobójcze.

Jedyną możliwością, aby ludzie wiedzieli co masz w głowie, o czym myślisz to posiadanie przez nich daru jasnowidzenia. Jest mało prawdopodobne, rzekłbym nawet niemożliwe, aby wielu ludzi wokół Cb taki dar miało. 

Istnieje jeszcze telepatia, ale również to umiejętność dla nielicznych. Nie posiadają takich umiejętności ludzie w promieniu 10 km. 

Nie odpowiadaj, ale przeanalizuj, czy ktoś z sąsiadów Ci powiedział, że zna Twoje dane? Czy ktoś Ci powiedział, że siedząc w swoim domu widział to co widziałeś ty będąc w mieście obok? 

Może są to Twoje przekonania? 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, nastek96 napisał:

Jedyną możliwością, aby ludzie wiedzieli co masz w głowie, o czym myślisz to posiadanie przez nich daru jasnowidzenia. Jest mało prawdopodobne, rzekłbym nawet niemożliwe, aby wielu ludzi wokół Cb taki dar miało. 

Istnieje jeszcze telepatia, ale również to umiejętność dla nielicznych. Nie posiadają takich umiejętności ludzie w promieniu 10 km. 

Nie odpowiadaj, ale przeanalizuj, czy ktoś z sąsiadów Ci powiedział, że zna Twoje dane? Czy ktoś Ci powiedział, że siedząc w swoim domu widział to co widziałeś ty będąc w mieście obok? 

Może są to Twoje przekonania? 

Faktycznie przemawia do mnie to co mówisz. Ale wiele mam jeszcze pytań na które brak odpowiedzi. Czuję że Ci ludzie będą towarzyszli mi do samej śmierci. Przerąbane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, niko_s napisał:

Faktycznie przemawia do mnie to co mówisz. Ale wiele mam jeszcze pytań na które brak odpowiedzi. Czuję że Ci ludzie będą towarzyszli mi do samej śmierci. Przerąbane...

A jaki masz dowod na to ze oni znaja twoje piny?

  • Lubię to! 2
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jezeli masz mysli samobojcze i objawy depresji, to trzeba jak najszybciej zasiegnac porady lekarza. To czego doswiadczasz odbija sie juz na twoim zdrowiu psychicznym.
Niestety, jakkolwiek bysmy chcieli Ci pomoc, nie mozemy zrobic nic wiecej jak skierowac Cie do osob o odpowiednich kwalifikacjach. Tylko lekarz moze pomoc Ci w tym problemie, a jest on teraz wazniejszy niz kwestie mocy i darow.

Personalnie uwazam, ze jesli cos jest darem, to juz z samej definicji jest pozytywne i w zadnym stopniu nie powinno negatywnie wplywac na czlowieka. Mimo wszystko tak dzieje sie w twoim przypadku. Zanim zaczniemy analize Twojej mocy, MUSIMY wykluczyc potencjalne urojenia. W tym momencie nie sugeruje, ze zjawisko o ktorym mowisz jest Twoim wymyslem - wierze, ze to co odczuwasz czujesz naprawde i to ma miejsce. Zauwaz do czego to Cie doprowadza, jak sie czujesz.

Twoje zle samopoczucie to pierwszy problem, na ktorym trzeba sie w tym momencie skupic. Przede wszystkim musisz zadbac o swoje zdrowie.
Zycze Ci wszystkiego dobrego.

  • O.K 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User

Na wszelki wypadek, w celu wykluczenia lub potwierdzenia różnych możliwości, polecam sprawdzić czy się nie jest się przypadkiem ofiarą wykradnięcia danych. Może do tego dojść na wiele sposobów, np. poprzez wpisanie danych na fałszywej stronie podającej się za bank. Może to być też atak hakerski kogoś, kto złamał hasło do naszego wifi i przechwycił sekwencje znaków wpisywanych na klawiaturze, w tym haseł. Tutaj ciekawy fakt jest taki, że w takiej sytuacji trzeba być w zasięgu tej sieci, czyli może się zdarzyć, że jakiś sąsiad dla sportu siedzi i łamie sobie hasła, a o sąsiadach była mowa.

 

Po za tym czy to możliwe, żeby ktoś znajomy miał dane autora i chodził, rozpowiadając głupoty na jego temat?

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...