Skocz do zawartości

Przesilenie wiosenne - "Księżycologia"


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
3 minuty temu, Ejbert napisał:

Ja też poproszę ale jeśli mogę, to nie dla siebie, dla żony chciałbym :thanks:

Oczywiście,  nie ma problemu :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, Weronika122 napisał:

Również poproszę jeśli można  :)

Niestety Lilliana była 5, może następnym razem uda się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Gringe napisał:

Poproszę :) 

 

Karty przedstawiają się  następująco:

https://zapodaj.net/3b084f178efc6.jpg.html

 

1. To co odchodzi:

"Miej wiarę w swoje marzenia"

Możliwe, że odchodzi Twoja wiara w marzenia, być może spoczęłaś na laurach lub nie wiesz co masz zrobić, bo wszystkie możliwości zostały już przez Ciebie wyczerpane. Karta zachęca, abyś pozostawiła przeszłość za sobą. Warto cierpliwie obserwować rozwój wydarzeń. 

2. Jakie okazje przyniesie najbliższy czas:

"Nie pozwól by duma stanęła Ci na drodze"

Może nastąpić konflikt serca i rozumu. Dostaniesz lekcję od życia, która będzie polegać na tym, aby ukorzyć się przed kimś. Być może musisz przerwać impas w jakim się znalazłaś. Rozwiązaniem tej sytuacji jest więcej miłości i myślenia na rzecz większego dobra. Czas by odnaleźć równowagę między własnymi potrzebami, a potrzebami otaczających Cię osób.

3. Co się w Tobie budzi?

"Niedługo poznasz odpowiedzi, których potrzebujesz"

Odpowiedzi, których potrzebujesz mogą się niedługo pojawić. Rozwiązanie problemu może wymagać kilku rozmów. Jeśli toczysz jakiś spór uważaj, aby słowa nie sprowadziły na Ciebie kłopotów. Ta karta może zapowiadać wesołe wydarzenie towarzyskie i sprzyja staraniom się o pracę 

4. Co przyniesie Ci wiosna:

"Czas dawania a nie brania" 

Kiedy pojawią się ta karta, to znak, że powinnaś dokładnie przemyśleć swoją sytuację. W jakim miejscu się znajdujesz i dokąd chcesz dojść. Zacznij od nowa, ale w stylu Panny, czyli w prosty i zorganizowany sposób. Wiosna sprzyja dietom, więc może zakroluje u Ciebie zdrowe jedzenie i alternatywne metody leczenia.  Myślę, że ta karta sugeruje, że spędzisz więcej czasu na poświęcaniu się dla innych, ale w słusznej sprawie i będziesz czuła się spełniona :)

Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku astrologicznego :bukiet3i:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria bardzo Ci dziękuję za karty :buziak:

 

Pozwolę już teraz nieco się do nich odnieść, oczywiście wrzucę weryfikację w połowie czerwca( sama jestem ciekawa jak wtedy będę patrzeć na to, co dzieje się w bieżącym momencie). 
 

39 minut temu, Lunaria napisał:

To co odchodzi:

"Miej wiarę w swoje marzenia"

Możliwe, że odchodzi Twoja wiara w marzenia, być może spoczęłaś na laurach lub nie wiesz co masz zrobić, bo wszystkie możliwości zostały już przez Ciebie wyczerpane. Karta zachęca, abyś pozostawiła przeszłość za sobą. Warto cierpliwie obserwować rozwój wydarzeń. 

Faktycznie, mam poczucie, że nie mam żadnych marzeń. Praca wisi na włosku z uwagi na problemy mojego dziecka ze szkołą - jeśli będę musiała wciąż brać wolne by zostać z nim w domu lub spędzić czas w szkole, to niestety liczę się z tym, że czekać na mnie nie będą( a spokój w pracy to też bardzo delikatna sprawa i podejrzewam, że jakikolwiek problem wywoła lawinę). 
Dwa. Plan EHCP dla dziecka który w końcu ruszył i mamy pierwszy szkic za sobą, nie przewiduje „z mostu” szkoły specjalnej. Pani z urzędu wręcz jest na „nie” i twierdzi, że jest kolejka oczekujących do takiej szkoły. Plus, aby wpisać nauczanie specjalne, musi zebrać się komisja z urzędu miasta( a oni lubią takie rzeczy) odmawiać. Zostaje wtedy walka i odwoływanie się - w najlepszym razie moje dziecko może trafi do takiej szkoły we wrześniu 2024 lub styczniu 2025 :( 

Innych marzeń nie mam. 
Siostra ma parcie na zmianę mieszkania, przyznam, że jest mi to obojętne w obliczu problemów ze szkolą dziecka, pracą i sprawą sądową o paszport. 
Zobaczymy w jakim punkcie będę w czerwcu. 

 

47 minut temu, Lunaria napisał:

Jakie okazje przyniesie najbliższy czas:

"Nie pozwól by duma stanęła Ci na drodze"

Może nastąpić konflikt serca i rozumu. Dostaniesz lekcję od życia, która będzie polegać na tym, aby ukorzyć się przed kimś. Być może musisz przerwać impas w jakim się znalazłaś. Rozwiązaniem tej sytuacji jest więcej miłości i myślenia na rzecz większego dobra. Czas by odnaleźć równowagę między własnymi potrzebami, a potrzebami otaczających Cię osób.

Nie wiem przed kim miałabym się „ukorzyć”. W szkole muszę walczyć o dziecko - niestety jeśli rodzic tylko kiwa głową na to, co mówią nauczyciele, to wychodzi jak „Zabłocki na mydle”( przez 3 poprzednie lata poprzednia szkoła zgodziła mnie w kwestii robienia planu EHCP i skierowania mojego dziecka do szkoły specjalnej).
Równowagę trudno znaleźć - w pracy poszli mi na rękę i nie muszę w weekendy pracować( tylko jeden w miesiącu) ale wyglada, że niedługo pożegnam się z pracą bo w obecnej szkole dziecka dzieje się nieciekawie i mój młody nie chce tam zostawać. 
Siostra chce zmienić dom - mi jest obojętne. Może się i wyprowadzić. Zapewne obie potrzebujemy od siebie odpocząć. 
 

 

Godzinę temu, Lunaria napisał:

3. Co się w Tobie budzi?

"Niedługo poznasz odpowiedzi, których potrzebujesz"

Odpowiedzi, których potrzebujesz mogą się niedługo pojawić. Rozwiązanie problemu może wymagać kilku rozmów. Jeśli toczysz jakiś spór uważaj, aby słowa nie sprowadziły na Ciebie kłopotów. Ta karta może zapowiadać wesołe wydarzenie towarzyskie i sprzyja staraniom się o

Spór z ex mężem. W końcu odcięłam się od niego i zablokowałam numer. Jeśli chce widywać się z dzieckiem( czego nie robił od ostatnich 4 lat), powiedziałam by wystąpił sądownie. Ja mam dość oszczerstw z jego strony i kłótni( ostatnio mądrala wysłał mi słoik śledzi - przesłanie „mafijne” z martwą rybą; zgłosiłam sprawę na policji ale bez większego echa). 
Pracę jeszcze mam. Jeśli stracę to nie wiem czy będę szukać nowej z uwagi na poświęcenie czasu dziecku. 
 

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Co przyniesie Ci wiosna:

"Czas dawania a nie brania" 

Kiedy pojawią się ta karta, to znak, że powinnaś dokładnie przemyśleć swoją sytuację. W jakim miejscu się znajdujesz i dokąd chcesz dojść. Zacznij od nowa, ale w stylu Panny, czyli w prosty i zorganizowany sposób. Wiosna sprzyja dietom, więc może zakroluje u Ciebie zdrowe jedzenie i alternatywne metody leczenia.  Myślę, że ta karta sugeruje, że spędzisz więcej czasu na poświęcaniu się dla innych, ale w słusznej sprawie i będziesz czuła się spełniona :)

Zaczęłam patrzeć na to, co jem. Może nie dieta ale… zobaczę co z tego wyjdzie. 
Dziecku poświęcam się jak najbardziej - jeśli trzeba, zrezygnuję z obecnej pracy i zostanę w domu. 
 

Wrócę z weryfikacją za 3 miesiące, dziękuję :bukiet:
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Ejbert napisał:

Ja też poproszę ale jeśli mogę, to nie dla siebie, dla żony chciałbym :thanks:

Karty, które wypadły dla Twojej małżonki: 

https://zapodaj.net/1f1b9bd9a0476.jpg.html

 

1. To co odchodzi:

"Wnioski są na wyciągnięcie ręki"

Nastąpi zamknięcie sprawy, która bardzo ciążyła. To co się wydarzyło, już się nie odstanie, więc pozostało tylko zatrzasnąć drzwi i zapomnieć. Kluczem do pozytywnego rozwiązania tej sprawy może być wybaczenie komuś dawnych złych czynów. To oczywiście nie naprawi zła, które ta osoba wyrządziła, ale uwolni Cię od ciężaru i pozwoli ruszyć do przodu.

2. Jakie okazje przyniesie najbliższy czas?

"Czas uwolnić się od tego co negatywne"

Zamartwianie się do niczego nie prowadzi. Czas uwolnić się od negatywnych rzeczy jakie kłębią się wokół sytuacji, o którą pytasz. To karta zwiastująca intensywne emocje. Będziesz miała możliwość odciąć się od wszystkiego co odbierasz jako toksyczne. 

3. Co się w Tobie budzi?

"Przed Tobą dobrobyt"

Ta karta pojawia się, gdy pytasz o sprawy finansowe lub wątpisz w swoją wartość. Możesz osiągnąć to czego pragniesz, ale musisz uwierzyć w siebie. Budzi się w Tobie chęć dogadzania sobie, większa pewność siebie.

4. Co przyniesie Ci wiosna?

"Zapowiedź rozwiązania, które zadowala wszystkich"

Ta karta sugeruje, że jakaś ważna relacja przechodzi przemianę lub musisz coś zakończyć. Przesłanie tej karty może odnosić się także do relacji zawodowych. Jeśli pójdziesz na pewne ustępstwa, to możliwe jest rozwiązanie, które zadowoli wszystkich.

 Myślę, że Twoja żona może przechodzić trudny okres, ale pokrzepiające jest to, że wszystko co najgorsze jest już za nią. Teraz jest czas stabilizacji I powolnej poprawy. Karty mogły pokazać zarówno strefę emocjonalną jak i zawodową, tak czy inaczej będą powody do zadowolenia 

 

Wszystkiego najlepszego dla żony z okazji nowego roku astrologicznego! :bukiet3i:

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
26 minut temu, Gringe napisał:

@Lunaria bardzo Ci dziękuję za karty :buziak:

 

Pozwolę już teraz nieco się do nich odnieść, oczywiście wrzucę weryfikację w połowie czerwca( sama jestem ciekawa jak wtedy będę patrzeć na to, co dzieje się w bieżącym momencie). 

@Gringe proszę <3 później zagłębię się w to co napisałaś i odpisze albo dopisze, gdy wrzucę pozostałe karty uczestników. Dodam tylko, że posiłkowałam się również gotowymi rozwiązaniami z książeczki dołączonej do kart. Tak pomyślałam, że może warto też pochylić się nad opisanymi fazami Księżyca w każdym z rozkładów. U Ciebie na pierwszej pozycji jest sierp przybywający, który może sugerować że to co odchodzi jednak zyskuje na znaczeniu, poniekąd kładzie się cieniem na sprawach dotychczasowych. Karta druga mówiąca o okazjach to pełnia Księżyca w Lwie, a więc może nalezy to połączyć razem pełnia jako czas apogeum, ekstremum i Lew znak kreacji, wspaniałomyślności, blichtru, ale też zabawy i dzieci. Co się w Tobie budzi - Pełnia Księżyca w Bliźniętach i znów moc, ogrom w tym przypadku słów,  zainteresowań, koncepcji. Możliwe, że  będziesz miala okazję do wielu inspirujących rozmów. Natomiast 4 karta co przyniesie wiosna i Now Księżyca w Pannie może wskazywać na początek nowych planów właśnie dotyczacych albo pracy albo życia codziennego, rutyny. Myślę, że jest sporo możliwości odniesienia się do tych kart, więc będę wdzięczna za weryfikację, bo podpowie mi to jak bardzo wielotorowo mogę popłynąć w interpretacji :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria tez tak pomyślałam by kierować się samą fazą Księżyca a niekoniecznie samym jej opisem( jakoś nie bardzo pasuje mi  do pełni w Lwie by „nie pozwolić dumie stanąć na drodze” - pełnia w Lwie to czas pełnego rozkwitu, miłości do siebie i do partnera, dużej kreatywności i wielkiej wielkoduszności wobec świata - nie mam pretensji do Ciebie oczywiście tylko zastanawiam się nad przekazem autorki. Poszukam angielski odpowiednik - bo często sens ginie w tłumaczeniu. 
Ta pełnia w Lwie by pasowała bo zajęłam się aktywnie blogiem i jego promocją :D 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 godzin temu, Ismer napisał:

ooo cudnie, poproszę i ja, może coś weselszego mi się pokaże wreszcie :)  

 

Proszę bardzo oto kolejny zestaw kart:

https://zapodaj.net/f37f72a6112ef.jpg.html

 

1. To co odchodzi

"Pokaż światu swoje prawdziwe ja"

Możliwe, że odchodzi od Ciebie sytuacja lub osoba, która sprawiała wrażenie zdystansowanej. Dowiesz się co jej w duszy gra, może wreszcie zbliżysz się do kogoś na kim po przyjacielsku Ci zależy. Natomiast Yasmin proponuje następującą interpretację: ważne byś pozwoliła wydarzeniom rozwijać się we własnym rytmie, nawet jeśli zmiana wydaje Ci się przerażająca perspektywą. Jeśli powstrzymywałaś się przed pokazaniem światu prawdziwego siebie, ta karta przypomina że to właśnie Twoje wyjątkowe cechy czynią Cię kimś wyjątkowym. Być może jesteś zbyt powściągliwa lub zachowujesz zbyt dużą rezerwę. Odważ się i bądź sobą bez względu na to co Cię czeka.

2. Jakie okazje przyniesie najbliższy czas

"Komunikacja jest kluczowa"

Sukces w związku zazwyczaj sprowadza się do jednej rzeczy: komunikacji. Niezależnie o co pytasz, odpowiedzią jest dogłębne przedyskutowanie problemu. Z racji tego, że karta dotyczy Nowiu w Bliźniętach to myślę, że w najbliższym czasie będziesz miała okazję do prowadzenia interesujących rozmów, idei. Może wyjaśnisz nieporozumienia lub nawiążesz nowe znajomości. 

3. Co się we mnie budzi

"Szczęście jest po Twojej stronie"

Dobre nastawienie, chęć do podróżowania, zwiedzania, poznawania nowych koncepcji. "Ta energia jest żądna przygód, może nawet ryzykancka, więc bądź ostrożna i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, ponieważ koło fortuny wciąż się obraca. (...) być może nadszedł czas by zmienić zdanie w jakiejś ważnej sprawie.(...)To co przynosi los należy traktować jako dar nawet jeśli pozyskasz tylko poszerzenie perspektywy" 

4. Co przyniesie mi wiosna

" Jeszcze nic nie jest przesądzone"

"Ta karta podpowiada, że coś faktycznie się zmienia i zaistniałą przestrzeń do działania. Jeśli nie jesteś zadowolona z obecnego stanu rzeczy, to wciąż możesz zmienić bieg wydarzeń. Jednak sytuacja może nie być stabilna." Myślę, że to odpowiednia karta, aby stać się bardziej elastycznym, pewnie będzie sporo zmian w tym czasie, ale wszystko to będzie się działo dla Twojego dobra. Skoro szczęście jest po Twojej stronie, to musi być ok :)

Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku astrologicznego! <3

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziewczyny, ja myślę, że jeśli chodzi o wróżby, wszelkie, a oracle w szczególności, to ważne jest - i na pierwszym miejscu - to co kojarzy sobie autorka kart (albo systemu), ponieważ te obrazki są tworzone zgodnie z jej pojmowaniem, tu: astrologii. Jasmin Boland interesuje się astrologią i o ile my też znamy się na astrologii i możemy w związku z tym mieć swoje na te opisy faz spojrzenie, to już ktoś inny, kto się nie zna, musi polegać na jej wskazówkach. Ale to też nie oznacza, że skoro nasze spojrzenie jest inne, to będziemy przyjmować wskazówki tych kart wg. swoich skojarzeń. Ja np. zgadzam się z tą pełnią we Lwie by "nie pozwolić dumie stanąć na drodze", bo pełnia może napełnić Lwa taką dumą, że nie będzie widział poza nią i jej zaspokojeniem innych ważnych rzeczy. 

Astrologia "księżycowa" służy m.in. temu, by wskazywać do czego można wykorzystać fazy księżyca, co robić a czego unikać w danej fazie, lecz nie oznacza to jedynie tzw. "dobrego czasu" - to także wskazówki, co w tym czasie jest / może być cieniem. Nadmierna duma - a Lew jest najdumniejszym znakiem w całym zodiaku - może przynieść szkodę i być może Boland o tym pomyślała. 

 

@Gringe -  super pomysł, by poszukać angielskiego odpowiednika, często tłumaczenie rozwala intencje autora instrukcji. Tak miałam np. przy jednej z talii cygańskich, tłumacz (najwyraźniej nie mający ze znaczeniami żadnych kart do czynienia) załatwił sprawę mechanicznie i przy tym bez sensu i bez odniesienia się do obrazka. Wyszło mu jakieś kuriozum :D 

 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Lunaria napisał:

1. To co odchodzi

"Pokaż światu swoje prawdziwe ja"

Możliwe, że odchodzi od Ciebie sytuacja lub osoba, która sprawiała wrażenie zdystansowanej. Dowiesz się co jej w duszy gra, może wreszcie zbliżysz się do kogoś na kim po przyjacielsku Ci zależy. Natomiast Yasmin proponuje następującą interpretację: ważne byś pozwoliła wydarzeniom rozwijać się we własnym rytmie, nawet jeśli zmiana wydaje Ci się przerażająca perspektywą. Jeśli powstrzymywałaś się przed pokazaniem światu prawdziwego siebie, ta karta przypomina że to właśnie Twoje wyjątkowe cechy czynią Cię kimś wyjątkowym. Być może jesteś zbyt powściągliwa lub zachowujesz zbyt dużą rezerwę. Odważ się i bądź sobą bez względu na to co Cię czeka.

2. Jakie okazje przyniesie najbliższy czas

"Komunikacja jest kluczowa"

Sukces w związku zazwyczaj sprowadza się do jednej rzeczy: komunikacji. Niezależnie o co pytasz, odpowiedzią jest dogłębne przedyskutowanie problemu. Z racji tego, że karta dotyczy Nowiu w Bliźniętach to myślę, że w najbliższym czasie będziesz miała okazję do prowadzenia interesujących rozmów, idei. Może wyjaśnisz nieporozumienia lub nawiążesz nowe znajomości. 

3. Co się we mnie budzi

"Szczęście jest po Twojej stronie"

Dobre nastawienie, chęć do podróżowania, zwiedzania, poznawania nowych koncepcji. "Ta energia jest żądna przygód, może nawet ryzykancka, więc bądź ostrożna i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, ponieważ koło fortuny wciąż się obraca. (...) być może nadszedł czas by zmienić zdanie w jakiejś ważnej sprawie.(...)To co przynosi los należy traktować jako dar nawet jeśli pozyskasz tylko poszerzenie perspektywy" 

4. Co przyniesie mi wiosna" Jeszcze nic nie jest przesądzone"

"Ta karta podpowiada, że coś faktycznie się zmienia i zaistniałą przestrzeń do działania. Jeśli nie jesteś zadowolona z obecnego stanu rzeczy, to wciąż możesz zmienić bieg wydarzeń. Jednak sytuacja może nie być stabilna." Myślę, że to odpowiednia karta, aby stać się bardziej elastycznym, pewnie będzie sporo zmian w tym czasie, ale wszystko to będzie się działo dla Twojego dobra. Skoro szczęście jest po Twojej stronie, to musi być ok :)

Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku astrologicznego! <3

 

@Lunaria dziękuję :kwiatek:

Nie wiem jak wyjdzie, ale wiem, że wszystko ma odniesienie do mojej aktualnej sytuacji, myśli i zamiarów. Do czerwca szybko zleci i wrócę z weryfką :) 

 

Kiedyś zamierzałam poczytać Boland, z ciekawości, ale wówczas cena książki jakaś kosmiczna była i zrezygnowałam. Teraz jest normalna, więc może się skuszę, ale raczej na "Jak działa Księżyc", żeby porównać to z innymi czarowajkami księżycowymi. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Ismer napisał:

Kiedyś zamierzałam poczytać Boland, z ciekawości, ale wówczas cena książki jakaś kosmiczna była i zrezygnowałam. Teraz jest normalna, więc może się skuszę, ale raczej na "Jak działa Księżyc", żeby porównać to z innymi czarowajkami księżycowymi.

 

Mam tę książkę kupiłam na  kanwie zachwytów kartami i ... książką jestem rozczarowana, ale może to ja sobie niewiadomo co wyobrażam :p 

 

6 minut temu, Ismer napisał:

Nie wiem jak wyjdzie, ale wiem, że wszystko ma odniesienie do mojej aktualnej sytuacji, myśli i zamiarów. Do czerwca szybko zleci i wrócę z weryfką :) 

Dziękuję @Ismer :) będę czekać :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Lunaria napisał:

Mam tę książkę kupiłam na  kanwie zachwytów kartami i ... książką jestem rozczarowana, ale może to ja sobie niewiadomo co wyobrażam :p 

 

o, to może wymienimy się jakimiś opisami, tak przykładowo? bo, szczerze mówiąc, to podchodzę do tych wskazówek fazowych jak pies do jeża, ale bardziej dlatego, że rozwój tzw. magii księżycowej (a właściwie radosna twórczość w temacie) coraz bardziej rozjeżdża się z astrologią księżycową. I też jestem rozczarowana, bo to, co do tej pory udało mi się przeczytać nie jest tym, czego się spodziewałam. Też chyba nie wiadomo co sobie na ten temat wyobrażam :D 

Zapowiada się, że będę miała tak z miesiąc więcej luzu, to może się jakoś zgramy z tymi przykładami, możemy na @, pw albo na astrologicznym - jak wolisz :) 

 

Z weryfką przylecę, bo jestem szalenie ciekawa, i bardzo mi pasuje rozwój sytuacji, który przedstawiłaś :dance:

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 godzin temu, Mesi napisał:

I ja poproszę :)

 Karty dla Ciebie: 

https://zapodaj.net/4b2ea943d2e31.jpg.html

 

1. To co odchodzi: 

"Miej wiarę w swoje marzenia"

"Nie poddawaj się. Sytuacja o którą pytasz wciąż jest dynamiczna - do końca jeszcze daleko. Cokolwiek się jednak dzieje, to tylko mały krok na szlaku do celu. Jak głosi klasyczne powiedzenie z poradników samopomocy: "w końcu wszystko się ułoży, jeśli się nie ułożyło to znaczy, że to nie koniec". Ta karta przypomina, że nie możesz ustawać w wysiłkach, by osiągnąć co chcesz. Jeśli nie możesz podjąć działania w praktyce, poświęć czas na medytację o pytaniu jakie zadałaś i pozwól swojemu wyższemu ja przekazać sobie informacje na temat najlepszej drogi dalszego postępowania. Ogólnym przesłaniem tej karty jest przekazanie Ci, że masz wszelkie powody by wierzyć w pozytywne rozwiązanie sytuacji o którą pytasz. Nie trać więc wiary" Możliwe, że straciłaś entuzjazm I wiarę w marzenia , w których pokladalas duże nadzieje. Jednak sądzę, że jesteś na dobrej drodze chociaż może być ona nieco wyboista.

2. Jakie okazje przyniesie Ci najbliższy czas?

"Konieczne są poprawki"

"Pomyśl o sobie jak o naczyniu, które przez ostatnich parę tygodni coraz bardziej się napełniało. Niektóre z rzeczy, które napotkałaś na swojej drodze mogły być wspaniałe, ale doświadczyłaś też wielu negatywnych rzeczy,  które musisz odrzucić. Obojętnie o jaką sytuację pytasz bądź szczera w kwestii istnienia ewentualnych toksycznych emocji, które musisz uwolnić w eter. Ta karta to także obietnica, że nie wszystko jest stracone! Jednak zanim dotrzesz tam gdzie chcesz się znaleźć musisz wprowadzić niezbędne zmiany lub poprawki. Teraz kiedy zrozumiałaś już ostatnie wydarzenia i podjęłaś odpowiednie działania spodziewaj się zmiany kursu. Może też dopaść Cię kryzys, który przypomni Ci czego chcesz i co powinnaś zostawić za sobą,  zatem bądź uważna." Karta mówiąca i zrewidowaniu poglądów, ale uważam, że bardzo korzystne jest to, że los daje Ci okazje skorygowania różnych działań, które mogły  wcześniej nie być zbyt udane.

3. Co się w Tobie budzi?

"Energia nabiera rozpędu"

"Ta karta stanowi bardzo pozytywny omen, dając Ci do zrozumienia, że jesteś w stanie stworzyć dla siebie taką  rzeczywistość o jakiej marzysz, choć będzie to wymagać od Ciebie wiele wysiłku i starań. To czas wzbierających energii. Emocje także przybierają na sile. Dokąd chcesz dotrzeć? Czy wierzysz, że Ci się uda? Możesz ograniczyć się do medytowania i skupiania się na wymarzonym celu; możesz też odważnie się zaangażować i podjąć praktyczne działania przybliżające Cię do realizacji marzeń. Którąkolwiek alternatywę wybierzesz, prawdopodobnie jesteś na właściwej drodze." Kochana złapiesz wiatr w żagle, będziesz promienieć i tryskać energią.

4. Co przyniesie Ci wiosna?

"Czas uzdrowienia"

"Wyciągnięcie tej karty to znak, że przeszłość jest już za Tobą, zaś przed Tobą rysuje się jasna przyszłość. Zanim jednak zrobisz następny krok, upewnij się, że zarówno Ty jak i dana sytuacja - jesteście uzdrowieni. To nie czas na pudrowanie ran ani na udawanie, że wszystko jest w porządku. Raczej wciąż potrzebujesz trochę więcej czasu na uzdrowienie i ukojenie zarówno Twoich uczuć jak i uczuć każdej innej osoby w potrzebie. Potem przypomnij sobie, że wszystko jest możliwe jeśli tylko w to wierzysz. To także czas poddania się nurtowi życia i oczekiwania na rady od Wszechświata. Możesz doświadczyć potężnych olśnień. Jeśli wiesz, że ktoś lub coś  naprawdę nie jest dla Ciebie odpowiednie Ta karta przypomina byś się poddał. Zacznij pracować nad wiarą w swoje marzenia, byś była gotowa gdy nadejdzie czas." Myślę, że poprawi się Twoją kondycja psycho-fizyczna, wyjdziesz z dołka :)

Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku astrologicznego :koniczynka:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
27 minut temu, Ismer napisał:

 

o, to może wymienimy się jakimiś opisami, tak przykładowo? bo, szczerze mówiąc, to podchodzę do tych wskazówek fazowych jak pies do jeża, ale bardziej dlatego, że rozwój tzw. magii księżycowej (a właściwie radosna twórczość w temacie) coraz bardziej rozjeżdża się z astrologią księżycową. I też jestem rozczarowana, bo to, co do tej pory udało mi się przeczytać nie jest tym, czego się spodziewałam. Też chyba nie wiadomo co sobie na ten temat wyobrażam :D 

Zapowiada się, że będę miała tak z miesiąc więcej luzu, to może się jakoś zgramy z tymi przykładami, możemy na @, pw albo na astrologicznym - jak wolisz :) 

Bardzo chętnie!  :) no właśnie z tego wynika mój sceptycyzm mam wrażenie, że to wesoła twórczość autorów nie poparta niczym sensownym. Te opisy wydają mi się strasznie miałkie i można je wrzucić razem do jednego wora... Brak mi konkretnych opisów,  tam jest taka wiedza w pigułce, którą równie dobrze można czerpać z byle źródeł...

Wszystko jedno gdzie, może być i na astrologicznym, żeby było dla innych zainteresowanych, może ktoś to doceni :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, Ismer napisał:

Ale to też nie oznacza, że skoro nasze spojrzenie jest inne, to będziemy przyjmować wskazówki tych kart wg. swoich skojarzeń. Ja np. zgadzam się z tą pełnią we Lwie by "nie pozwolić dumie stanąć na drodze", bo pełnia może napełnić Lwa taką dumą, że nie będzie widział poza nią i jej zaspokojeniem innych ważnych

@Ismer też masz rację i rozumiem Twój punkt widzenia. 
Może los uznał, że nie pora by mnie „coach’ować” i głaskać po plecach. Nie wiem. Czuję się zmęczona i rozdrażniona - co pokrywa się z tranzytami więc cudu nie powinnam oczekiwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lunaria Bardzo Ci dziękuję! :bukiet3i: To wszystko, co napisałaś, jest bardzo w punkt - i to na wielu płaszczyznach.

Po trudnej zimie zaczyna być dużo lepiej. Mam więcej energii, są plany, cele, a po przeczytaniu i więcej wiary w to, że uda się zrealizować to, co sobie założyłam :)

Na pewno zweryfikuję - i wtedy coś więcej napiszę ;)

I Tobie życzę wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku astrologicznego :koniczynka:

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 godzin temu, Lilliana napisał:

To ja tez :-) 

Proszę bardzo:

https://zapodaj.net/e677d402d4073.jpg.html

 

Przepraszam, że trochę się naczekałaś 

 

1. To co odchodzi

"Wyjdź poza swoją strefę komfortu"

"Wraz z ukazaniem się tej karty pojawia się przemożne uczucie, że czas zostawić przeszłość za sobą, ponieważ zmierzasz we właściwym kierunku. Jeśli chcesz osiągnąć szczęście i spełnienie, musisz dalej iść do przodu by zrobić to  co budzi Twój lęk (oczywiście w granicach rozsądku). Przesłaniem tej karty jest wypełnienie życiowego celu, którego prawdopodobnie dotyczyło Twoje pytanie. To wezwanie byś odważyła się inaczej pokierować sowim życiem i zaczęła działać. Zatem czy chcesz posłuchać tego głosu i zacząć żyć takim życiem, do jakiego zostałaś powołana poprzez inkarnację w obecnym wcieleniu? Jeśli w końcu się na to odważysz istnieje sporą szansa, że za jakiś czas zapytasz dlaczego tak długo z tym zwlekałam". Bardzo ciekawa karta, która wskazuje, że nieprzyjemne zdarzenia, które wymagały od Ciebie wyjścia że strefy komfortu przyniosły korzyści.

2. Jakie okazje przyniesie Ci najbliższy czas

"Czas uzdrawiania"

Wyciągnięcie tej karty to znak, że przeszłość jest już za Tobą, zaś przed Tobą rysuje się jasna przyszłość. Zanim jednak zrobisz następny krok, upewnij się, że zarówno Ty jak i dana sytuacja - jesteście uzdrowieni. To nie czas na pudrowanie ran ani na udawanie, że wszystko jest w porządku. Raczej wciąż potrzebujesz trochę więcej czasu na uzdrowienie i ukojenie zarówno Twoich uczuć jak i uczuć każdej innej osoby w potrzebie. Potem przypomnij sobie, że wszystko jest możliwe jeśli tylko w to wierzysz. To także czas poddania się nurtowi życia i oczekiwania na rady od Wszechświata. Możesz doświadczyć potężnych olśnień. Jeśli wiesz, że ktoś lub coś  naprawdę nie jest dla Ciebie odpowiednie Ta karta przypomina byś się poddał. Zacznij pracować nad wiarą w swoje marzenia, byś była gotowa gdy nadejdzie czas." Będziesz miała okazję uzdrowić siebie lub jakieś sytuację, na pewno ten czas będzie sprzyjał odpoczynkowi i regeneracji.

3. Co się w Tobie budzi?

"Nie pozwól by duma stanęła Ci na drodze"

"Czy dopuściłaś do tego by Twoją duma stała się dla Ciebie przeszkodą? Czy pytanie, które zadajesz ma związek  z Twoim ego czy płynie prosto z Twojego serca? Energia Lwa to energia serca, ale w połączeniu z ferworem pełni może stać się zbyt intensywna. Być może wyciągnęłaś tą kartę, aby przerwać impas w jakim się znalazłaś. Rozwiązaniem tej sytuacji jest więcej miłości i myślenia na rzecz większego dobra.  Jeśli ostatnio nie postępowałaś tak jak chciałabyś, żeby inni postępowali wobec Ciebie, nadszedł czas by odnaleźć równowagę między własnymi potrzebami a potrzebami otaczających Cię osób. Na pewno poprawi to Twoje relacje z innymi ludźmi." Sądzę, że w tym przypadku będziesz mogła wykazać się dobrym sercem i wspaniałomyślnością

4. Co przyniesie Ci wiosna?

"Przed Tobą dobrobyt"

"Ta karta często pojawia się, gdy pytasz o sprawy finansowe lub wątpisz w swoją wartość. Mówi ona, że możesz osiągnąć to czego pragniesz - łącznie z bogactwem materialnym, ale musisz uwierzyć w siebie. Wszystko sprowadza się do prawa przyciągania: jeśli cenisz samego siebie, inni też będą Cię cenili. Masz moc wytwarzania obfitości! Ta karta ma w sobie energię Nowiu,  więc jest to dobry czas by sporządzić plan finansowy na najbliższe 12 miesięcy. Ta karta może też zapowiadać początek nowego związku lub więcej seksu. Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z czymś, to Now w solidnym Byku daje Ci znak, żebyś się jeszcze nie poddawała!" Bardzo pozytywna karta na wiosnę, mam nadzieję że właśnie taką pomyślność zarówno finansową i uczuciową ta karta Ci przyniesie 

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Astrologicznym! :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
50 minut temu, Mesi napisał:

@Lunaria Bardzo Ci dziękuję! :bukiet3i: To wszystko, co napisałaś, jest bardzo w punkt - i to na wielu płaszczyznach.

Po trudnej zimie zaczyna być dużo lepiej. Mam więcej energii, są plany, cele, a po przeczytaniu i więcej wiary w to, że uda się zrealizować to, co sobie założyłam :)

Na pewno zweryfikuję - i wtedy coś więcej napiszę ;)

I Tobie życzę wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku astrologicznego :koniczynka:

 

Super, że jest u Ciebie lepiej ;) dziękuję za wstępną weryfikację <3 karty są obiecujące i mam nadzieję, że wszystko się spełni :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo dziekuje za przekaz :serce: Faktycznie, karty sa cudownie zrealizowane graficznie.

Widac spora poprawe sytuacji na wiosne. Bardzo na to czekam. Szczegolnie czuje, ze potrzebuje ostatecznego wyleczenia z pewnych traum. Trzymanie tego wszystkiego w sobie mam wrazenie, ze tylko poglebialo jeszcze ostaly sie bol. Nie potrafilam sie tym dzielic z najblizszymi, przez co tylko tracilam do nich zaufanie zamykajac sie w sobie. Ale ostatnio coraz bardziej sie otwieram. Mozliwe, ze jeszcze bede musiala troche popracowac nad wychodzeniem z tej strefy komfortu. Dzisiejsza noc miedzy innymi mnie bardzo popchnela do tego. Moze w tym tkwi tez sedno uzdrawiania :-) Jesli sie otworze, to pomoze mi sie wyleczyc. Nie zapominajac jeszcze oczywiscie o opiece nad soba, juz tak samemu.

A now w Byku w tym roku mam w urodziny ;) Zobaczymy co przyniesie.
Wszystkiego dobrego.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, Lilliana napisał:

Baaardzo dziekuje za przekaz :serce: Faktycznie, karty sa cudownie zrealizowane graficznie.

Proszę bardzo <3

 

22 godziny temu, Lilliana napisał:

Dzisiejsza noc miedzy innymi mnie bardzo popchnela do tego. Moze w tym tkwi tez sedno uzdrawiania :-) Jesli sie otworze, to pomoze mi sie wyleczyc. Nie zapominajac jeszcze oczywiscie o opiece nad soba, juz tak samemu

Dzięki za weryfikację :)

 

22 godziny temu, Lilliana napisał:

now w Byku w tym roku mam w urodziny ;) Zobaczymy co przyniesie.
Wszystkiego dobrego.

Ooo w takim razie może to być bardzo wyjątkowy rok :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...