Jump to content

lew +lew


sibla87

Recommended Posts

Witam

Mam takie mało pytanko czy te dwa znaki współgrają ze sobą

ja jestem lew 22.08.1987 a on 20.08.1986

Dzięki serdeczne

Link to comment
Share on other sites

Witam

Mam takie mało pytanko czy te dwa znaki współgrają ze sobą

ja jestem lew 22.08.1987 a on 20.08.1986

Dzięki serdeczne

 

 

Dwa żary. Obydwoje żywiołowi i dynamiczni. U tej pary nie znajdzie się pośrednich rozwiązań. Wszystko jest albo gorące albo zimne. Gdy kochają to na zabój, gdy się nienawidzą to całym sobą. Ich związek jest trochę ryzykowny.

 

Każdy z nich chciałby zagrać główną rolę w ich małżeńskim filmie (reżyser jest trochę poza kamerą). Ratunek to liczne grono znajomych, spośród których każdy ma własny fan klub. Dobrym rozwiązaniem jest podział ról: w jednym epizodzie on jest gwiazdorem w innym ona. Nie zaszkodzi również od czasu do czasu jakaś mała owacyjka pod adresem partnera. Dotyczy to obojga. Jeśli uda im się dojść do porozumienia, gdy spotkają się w połowie drogi, dalej podążą w jednym kierunku.

 

Będą wiedli ciekawe, pełne niespodzianek życie. A jeśli każdy z nich obierze inny kierunek, przez jakiś jeszcze czas będą wzajemnie przekonywać się do własnych racji. Do tego celu służyć będą gierki, podjazdy, branie pod włos. Trudno jest im bowiem zrezygnować i z własnego JA, i z partnera. Jeśli ich trudy nie przyniosą oczekiwanych efektów, zmęczą się tym, poirytują, a potem poszukają pociechy na zewnątrz. Nie są co prawda skorzy do zdrady, ale do umartwiania się również. Nie będą cierpieć całe życie. Gdy poznają innego, "łatwiejszego" partnera podejmą decyzję o rozstaniu.

 

Wyjdźcie sobie naprzeciw. Obydwoje jesteście silnymi osobowościami, miejcie to na względzie. Potrajacie się ustępować sobie wzajemnie. Nie rywalizujcie o względy otoczenia. To Was zniszczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...