Skocz do zawartości

lew +lew


sibla87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie mało pytanko czy te dwa znaki współgrają ze sobą

ja jestem lew 22.08.1987 a on 20.08.1986

Dzięki serdeczne

 

 

Dwa żary. Obydwoje żywiołowi i dynamiczni. U tej pary nie znajdzie się pośrednich rozwiązań. Wszystko jest albo gorące albo zimne. Gdy kochają to na zabój, gdy się nienawidzą to całym sobą. Ich związek jest trochę ryzykowny.

 

Każdy z nich chciałby zagrać główną rolę w ich małżeńskim filmie (reżyser jest trochę poza kamerą). Ratunek to liczne grono znajomych, spośród których każdy ma własny fan klub. Dobrym rozwiązaniem jest podział ról: w jednym epizodzie on jest gwiazdorem w innym ona. Nie zaszkodzi również od czasu do czasu jakaś mała owacyjka pod adresem partnera. Dotyczy to obojga. Jeśli uda im się dojść do porozumienia, gdy spotkają się w połowie drogi, dalej podążą w jednym kierunku.

 

Będą wiedli ciekawe, pełne niespodzianek życie. A jeśli każdy z nich obierze inny kierunek, przez jakiś jeszcze czas będą wzajemnie przekonywać się do własnych racji. Do tego celu służyć będą gierki, podjazdy, branie pod włos. Trudno jest im bowiem zrezygnować i z własnego JA, i z partnera. Jeśli ich trudy nie przyniosą oczekiwanych efektów, zmęczą się tym, poirytują, a potem poszukają pociechy na zewnątrz. Nie są co prawda skorzy do zdrady, ale do umartwiania się również. Nie będą cierpieć całe życie. Gdy poznają innego, "łatwiejszego" partnera podejmą decyzję o rozstaniu.

 

Wyjdźcie sobie naprzeciw. Obydwoje jesteście silnymi osobowościami, miejcie to na względzie. Potrajacie się ustępować sobie wzajemnie. Nie rywalizujcie o względy otoczenia. To Was zniszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...