Skocz do zawartości

Aura z tarota


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dziś sprawdziłam w kartach jaką aurę mam.

Karty które mi wyszły to

królowa buław, diabeł, wisielec, 6 kielichów 

 

bardzo się zdziwiłam kiedy zobaczyłam diabła, nie kieruje się w życiu pokusami, nie manipuluje innymi i bardzo staram się by być dobrym człowiekiem. 

Ale tak sobie myślałam i doszłam do wniosku, ze 

królowa buław z diabłem idealnie się łączą. Seksowna, magnetyczna kobieta wywołująca pokusy u innych.?

 

ciagle spotykam na swojej drodze okropnych ludzi. Manipulantów , oszustów i ogólnie fałszywe osoby które chcą mnie skrzywdzić i wykorzystać. Kiedy się zorientuje wypieprzam takich ludzi ze swojego życia, po czym poznaje kogoś nowego i okazuje się być taki sam..

 

Jest to dla mnie strasznie uciążliwe bo jak mieć kogoś bliskiego skoro nie mogę już od wielu lat w trafić na kogoś normalnego.

skoro mam taką aurę i takich ludzi przyciągam to prosze mógłby ktos mi powiedzieć jak mogę zmienić moją aurę?

 

z dalszych kart 

wisielec 

z tą kartą mam dużą zagadkę 

umiem się odizolować , wyciszyć i spojrzeć na sporą część spraw z innego punktu widzenia?

6 kielichów 

dziecięca, miła energia

 

co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Warto sie zastanowic czy masz tendencje do wybierania trudnych relacji, toksycznych osob. Moze niektore tzw. 'lampki ostrzegawcze' zapalaja sie u Ciebie z opoznieniem. Jakies niewyleczone traumy lub wzorce z dziecinstwa trzymaja sie w Tobie, przez co chetniej wybierasz ludzi, ktorzy okazuja sie byc pozniej rozczarowaniem. Bardzo czesto problemy z tym zwiazane dotycza poczucia wlasnej wartosci, ale z drugiej strony Krolowa Bulaw to bardzo dumna karta.
Jesli chodzi wlasnie o Krolowa Bulaw i Wisielca, moze jestes osoba silnie uduchowiona, jawisz sie innym jako indywidualistka.
6 kielichow tez wskazuje na okres dziecinstwa. Moze masz w sobie duzo nostalgii:-) Ewentualnie, ten okres mial duzy wplyw na ksztaltowanie sie twojej aury. Warto sie do niego zaglebic, moze nawet poszukac w nim przyczyny pojawienia sie Diabla w Twoim rozkladzie. :kwiatek:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...