Skocz do zawartości

Piękny akwen wodny( morze lub ocean)


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Niedawno z kimś rozmawiałam i mówiłam, że nic mi się nie śni od dłuższego czasu. I jak na życzenie codziennie zaczęło mi się coś „majaczyć” podczas spania. 
Zastanawia mnie motyw morza i oceanu.

Od jakiegoś dłuższego czasu( kiedyś sporadycznie a teraz jest to wątek który przewija się dosyć często) śni mi się piękna woda.

Trudno to wyjaśnić i użyć tu mniej banalnego przymiotnika - woda( rozległy akwen wodny) jest po prostu jakby wycięty z reklamówki biura turystycznego i podrasowany w PhotoShop’ie. 
Zwykle śni mi się, że się tam z kimś pojawiam( trudno określić choć wczoraj śniła mi się siostra, moje dziecko i ex teściowie siostry). 

Dzisiejszy sen pokazywał znów morze/ ocean a ja patrzyłam na to będąc w jakimś ośrodku lub hotelu. Miałyśmy się przebrać i pójść na tą plażę bo ośrodek w którym byłyśmy to nie był nasz docelowy hotel. Pojawili się ex teściowie mojej siostry( z ex teściem obie rozstaliśmy się w bardzo burzliwych okolicznościach 4 lata temu). On miał na sobie strój do surfingu i oboje mówili, że wszyscy się dziwią po co mu ten kostium skoro woda jest tu bardzo ciepła. 
Wiem, że starałam się być uprzejma dla niebo choć i w śnie miałam to wrażenie, że pamietam okoliczności w których ostatni raz się widzieliśmy. Ex teść siostry starsi sie być bardzo miły. 
Miałam wrażenie, że wiem, że jestem w bardzo odległym miejscu - Ameryka Południowa lub równie coś egzotycznego. 
Woda była spokojna, widok bardzo przyjemny. Drzewa rosły dość dziwnie bo w szaleńczy przy plaży. 
Pamiętam, że musiałam wykapać dziecko( choć nie wyglądało na brudne) i nie było wanny wiec kąpałem w sedesie( czystym) i zastanawiałam się jak ja się umyję bo tam się nie zmieszczę. 
Potem zobaczyłam dwa paszporty w walizce i pomyślałam, że muszę pilnować dokumentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Bardzo ciekawy sen, czujesz się ostatnio uwięziona w rutynie swojego życia, zmęczona obecną sytuacją? Zastanawiam się, czy Twój umysł nie wiąże wody i paszportów z chęcią ucieczki od tej wspomnianej, szarej codzienności. Zwłaszcza te paszporty zdają się mówić o tym, że masz bardzo dużo na głowie, i cały czas starasz się trzymać wszystko zapięte na ostatni guzik, żeby nie pojawiły się jakieś nowe problemy.

Dumam też, czy postać ex teścia, dla którego starałaś się być miła, i który był miły dla Ciebie, nie oznacza po prostu, że nie podoba Ci się to, jak się z nim rozstałaś, i podświadomie chciałabyś się z nim pogodzić, i zamknąć ten rozdział książki w pozytywny sposób :).

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Samarkanda dziękuję Ci za interpretację. Przyznam się, że nie liczyłam, że ktokolwiek to skomentuje :obled:

Ex teść nie jest mój tylko siostry - a rozstaliśmy się w przykrych okolicznościach kiedy musiałam wzywać policję z uwagi na jego zachowanie wobec mnie. Także ja mam czyste sumienie i szczerze - facet „dynda mi i powiewa”, nie mam z nim do czynienia od kilku lat - stąd nie wiem dlaczego pojawił się w moim sympatycznym śnie. 
 

Akwen wodny pojawia się w moich snach tak od około 2 lat - w sensie ładnego widoku, spokoju. Też myślałam, że jest to zwiastun zmęczenia i fantazjowania o wakacjach. Poniekąd mam badzieję, że sen jest proroczy i kiedyś wybiorę się w takie miejsce :) 

 

Raz jeszcze dziękuję Ci za komentarz :bukiet:

Edytowane przez Gringe
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...