Skocz do zawartości

Co on czuje i zamierza


emilr

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za karty Josei.
Znajomość świeża. On na początku zakochany, przytłoczył mnie trochę tym. Teraz on przystopował, wycofał się, ja się zaangażowałam przez ten czas On drobnymi czynami dba o mnie, a z drugiej strony dystans. Takie sprzecznosci.

 

Co czuje? As kielichow ' zauroczenie

Co myśli? Kochankowie -  zastanawia sie jednak, czy dobrze wybrał.

Zamiary ? 5 mieczy - celowo się odzywa, chce mi zrobić przykrość za moje zachowanie w stosunku do niego. Nie byłam miła.

Obawy ? - królowa kijow - wiem,.że bardzo mu się podobam i innym tez. Jest troche zazdrosny. Albo, obawy o to, że to mi chodzi tylko o seks.

Nadziejęe? 4 kielichow .w korelacji z 5 mieczy rozumiem,. dlaczego milczy.  Może to jakaś strategia?

Postawa - sprawiedliwość - wyhamował, z jednej strony milczy, z drugiej robi rzeczy dla mnie dobre, tak trochę dba o mnie.

Przyszłość relacji 

Kolo fortuny ale dociagnelam jeszcze i wyszedł mag i gwiazda  - od początku czuje karmę. Nie wiem jak będzie...... gwiazda zawsze daje nadzieję oobraca złe w dobre.

 

Edytowane przez emilr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Toba zauroczony i patrzy na relacje pod katem romansu. W zamiarach 5 mieczy wiec, przemysl, czy moze przypadkiem on nie chce sie zabawic kosztem Twoich uczuc.
Moze obawiac sie, ze gdy to zauwazysz zaczniesz byc stanowcza, postawisz na swoim i np. relacja sie juz definitywnie zakonczy.
Ma nadzieje na popchniecie znajomosci dalej. Wciaz ma niedosyt, pragnie zebys ty zaczela sie teraz angazowac w ta relacje, chce Twojej uwagi.
W postawie - liczy na balans inwestycji z obu stron, chce dawac tyle samo ile dostanie od Ciebie.

Tak, wydaje mi sie ze to karmiczna relacja, z ktorej masz szanse wyciagnac duzo lekcji.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
17 godzin temu, emilr napisał:

Co czuje? As kielichow ' zauroczenie

Co myśli? Kochankowie -  zastanawia sie jednak, czy dobrze wybrał.

Zamiary ? 5 mieczy - celowo się odzywa, chce mi zrobić przykrość za moje zachowanie w stosunku do niego. Nie byłam miła.

Obawy ? - królowa kijow - wiem,.że bardzo mu się podobam i innym tez. Jest troche zazdrosny. Albo, obawy o to, że to mi chodzi tylko o seks.

Nadziejęe? 4 kielichow .w korelacji z 5 mieczy rozumiem,. dlaczego milczy.  Może to jakaś strategia?

Postawa - sprawiedliwość - wyhamował, z jednej strony milczy, z drugiej robi rzeczy dla mnie dobre, tak trochę dba o mnie.

Przyszłość relacji 

Kolo fortuny ale dociagnelam jeszcze i wyszedł mag i gwiazda  - od początku czuje karmę. Nie wiem jak będzie...... gwiazda zawsze daje nadzieję oobraca złe w dobre.

As Kielichów jako odpowiedź co czuje - zalewają go emocje. Owszem, może być zauroczenie jeśli dalsze karty są współgrające z Asem Kielichów. W Tym przypadku to wyglada już nieco inaczej. 
W Kochankach on wie, że musi na coś się zdecydować - przyjąć sytuację taką jaka jest lub odejść. 
W 5 Mieczy zamiarów nie ma dużo - Miecze to racjonalne podejście do sprawy, chłodna kalkulacja. 5 Mieczy daleko w tym znaczeniu nie odbiega - może mieć poczucie, że wygrał z rywalami tylko- dlaczego go to nie cieszy?( 5 Mieczy podawana przez literaturę jako „Pyrrusowe zwycięstwo”). 
Obawia się, że przyciągasz zbyt wiele par oczy na siebie, wzbudzasz zbyt duże zainteresowanie i to niekoniecznie właściwych osób( za Królową Buław często uganiają się zajęci faceci). 
Nadzieja w 4 Kielichów - jest żadna. Było milo( 3 Kielichy jako symbol dobrej zabawy) ale czy chce mu się rozpoczynać coś nowego i korzystać z Twojej propozycji(  1 Kielich skierowany do postaci siedzącej na karcie) - raczej nie. Osoba na karcie ma założone ręce i jego ciało mówi „nie”. 
On się obawia, że emocjonalnie nie będzie mu się chciało angażować w tą relację. 
…stąd i jego postawa - Sprawiedliwość. Podejdzie fair i nie będzie kontynuacji. Postawa bardzo formalna i zachowawcza( często relacje tylko na gruncie zawodowym). 
Przyszłość w Kole - jest zmienna. To nie jest karta wróżąca by ta znajomość przetrwała próbę czasu. Będą zmiany. Ktoś inny się pojawi - Gwiazda mówi o dalekiej przyszłości a Mag o romansie - ale to już inny cza będzie i inna osoba. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 25.03.2023 o 23:38, emilr napisał:

Dziękuję za karty Josei.
Znajomość świeża. On na początku zakochany, przytłoczył mnie trochę tym. Teraz on przystopował, wycofał się, ja się zaangażowałam przez ten czas On drobnymi czynami dba o mnie, a z drugiej strony dystans. Takie sprzecznosci.

 

Co czuje? As kielichow ' zauroczenie

Co myśli? Kochankowie -  zastanawia sie jednak, czy dobrze wybrał.

Zamiary ? 5 mieczy - celowo się odzywa, chce mi zrobić przykrość za moje zachowanie w stosunku do niego. Nie byłam miła.

Obawy ? - królowa kijow - wiem,.że bardzo mu się podobam i innym tez. Jest troche zazdrosny. Albo, obawy o to, że to mi chodzi tylko o seks.

Nadziejęe? 4 kielichow .w korelacji z 5 mieczy rozumiem,. dlaczego milczy.  Może to jakaś strategia?

Postawa - sprawiedliwość - wyhamował, z jednej strony milczy, z drugiej robi rzeczy dla mnie dobre, tak trochę dba o mnie.

Przyszłość relacji 

Kolo fortuny ale dociagnelam jeszcze i wyszedł mag i gwiazda  - od początku czuje karmę. Nie wiem jak będzie...... gwiazda zawsze daje nadzieję oobraca złe w dobre.

 

5 mieczy w zamiarach to ostrzeżenie,dodatkowo mamy w nadziejach 4 kielichów i w obawach Królowa buław.On chce Cię przelecieć bez angażowania się.Boi się,że Ty się zaangażujesz i nie dasz mu spokoju.On może kogoś już mieć -Kochankowie.

Tu nie ma przyszłości,on Ci może powiedzieć prawdę .Ten,który jest Ci pisany pojawi się nagle.

 

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy on już nie ma czegoś nowego na oku? 

As kielichów to coś nowego + Kochankowie. 

Bo dalsze karty nie podobają mi się. 

W zamiarach 5 mieczy to nieuczciwe zagrywki, robienie czegoś za plecami 

Obawy Królowa buław może on się boi ciebie albo boi się że jest ktoś nowy i to się wyda 

Nadzieja 4 kielichy on wogole ma jakieś nadzieję? Zniechęcony się wydaje. 

Postawa Sprawiedliwość może on jeszcze kontaktuje się z Toba z jakiegoś poczucia obowiazku? Albo chciałby to jakoś bezkonfliktowo rozwiązać. Ja bym gościa poobserwowala trochę. 

 

Na przyszłość albo ktoś nowy albo ta relecja bedzie taka szarpana, zmienna. Mag to taki czarus a Ty bedziesz mieć tylko nadzieje że coś z tego będzie. 

 

Takie moje przemyślenia 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci
To nowa znajomość. On o mnie zabiegał, uważa mnie za swój ideał. Z rozmów odnoszę wrażenie, że  boi się, iż ja go zostawię, nie będę chciała. Nie wierzy, że ja go traktuję poważnie (mówił o tym). Z tego powodu on sie na jakiś czas wycofał, a ja miałam wrażenie, że go ranię swoim dystansem (bo spokojnie nie spieszę się).  Dlatego te karty mne zaskoczyły. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
6 minut temu, emilr napisał:

Dziękuję Ci
To nowa znajomość. On o mnie zabiegał, uważa mnie za swój ideał. Z rozmów odnoszę wrażenie, że  boi się, iż ja go zostawię, nie będę chciała. Nie wierzy, że ja go traktuję poważnie (mówił o tym). Z tego powodu on sie na jakiś czas wycofał, a ja miałam wrażenie, że go ranię swoim dystansem (bo spokojnie nie spieszę się).  Dlatego te karty mne zaskoczyły. 

 

Być może uważa,że to za wysokie progi na jego nogi i woli się wycofać ,stąd ta 5 mieczy -zrobi to oskarżając Cię o coś,szukając wad w Tobie,teraz to mi przyszło do głowy.

Dupek i tyle,z niskim poczuciem swojej wartości.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Inez2503 napisał:

Być może uważa,że to za wysokie progi na jego nogi i woli się wycofać ,stąd ta 5 mieczy -zrobi to oskarżając Cię o coś,szukając wad w Tobie,teraz to mi przyszło do głowy.

Dupek i tyle,z niskim poczuciem swojej wartości.

No ciekawe jak to się potoczy. Też mam takie wrażenie, że on z obawy przed odrzuceniem wycofał się na jakiś czas. Sama tak robiłam, nadal pracuję nad tym, zeby tak nie robic. Podchodzę do niego raczej jak do swojego lustra. Czuję ogromne przyciaganie, co jest dla mnie już czerwonym światłem alarmowym.

p.s. Uświadomiłam też sobie, ze poczułam go go jako swoje trofeum. On, taki fajny i mój.

Edytowane przez emilr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...