Skocz do zawartości

Trzy miecze i Cesarzowa


AsiaS89

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o wskazówki w interpretacji. Karty stawiane na pytanie znajomej: co mu się we mnie podoba? 

Połączenie dość specyficzne dlatego mam problem z określeniem.

 

3 mieczy + Cesarzowa 

 

Kierując się AW to powiedziałabym że wszystko mu się w niej podoba, uważa ją za piękną, zgrabną, pociągająca itd. No kwintesencja kobiecości, jego ideał.

Ale jak to z 3 mieczy połączyć to wydaje mi się że podoba mu się to że nie może jej mieć? Jakaś taka energia romansu może. 

Podpowiedzcie jak Wy to widzicie. 

Dziękuję  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest żal, smutek, może niespelnione nadzieje, marzenia.

Jest jakaś zadra w tym wszystkim. 

Cesarzowa to kobieta ważna, może się podobać 

Gdybyś przybliżyła sytuację? 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było dosłownie takie:

 

Co mu się we mnie podobało? 

 

Relacja jest zakonczona przez kobietę. Facet się nie angażował, uciekał, bał się uczuć. 

 

Więc może mimo, że ona go zostawila, złamała mu serce, to nadal jest dla niego tą Cesarzowa? 

Edytowane przez AsiaS89
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze 3 mieczy mowi o tym, ze jego krzywdy i traumy go przyciagaja do tej kobiety. Moze w przeszlosci byl skrzywdzony jako dziecko i widzi w niej teraz swoja matke. Ma zlamane serce i potrzebuje uleczenia, znajdywal je w tej dziewczynie, ktora wydawala mu sie ciepla, serdeczna, oddana.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Nawet jeśli w rozkładzie pojawiają się karty o negatywnym wydźwięku, to wciąż trzeba iść w kierunku interpretacji pytania - co mu się w niej podobało. 
3 Mieczy to karta związana z informacjami ale takimi, co przynoszą stres i nas rozczarowują.  To taka karta zawieszonych nadziei.
Cesarzowa to przede wszystkim matka. Owszem, to kobieta spełniona i mająca władzę ale najczęściej odnosi się do kobiet posiadających dzieci lub o silnych instynktach macierzyńskich. 
 Według mnie, facet może mieć jakieś traumy z dzieciństwa związane z rodzicielką - stąd podobne kobiety wybiera na obiekt swoich westchnień. Jest tu jakiś element niespełnienia. Rozczarowania. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co o nim wiadomo to relację z mamą miał bliską i dobrą. 

Nie wiem. Dziwne połączenie. A Cesarzowa to przecież ideał...

 

I z sumy chyba Kochankowie wychodzą. 

Edytowane przez AsiaS89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 minut temu, AsiaS89 napisał:

Z tego co o nim wiadomo to relację z mamą miał bliską i dobrą. 

Nie wiem. Dziwne połączenie. A Cesarzowa to przecież ideał...

 

I z sumy chyba Kochankowie wychodzą. 

Wg sposobu  jakim liczę, to wychodzi Cesarz - czyli po mojemu będzie albo wcale. Ktoś sztywno trzymający się zasad. 
 

Mało kto tak naprawdę spowiada się otoczeniu z traum związanych z rodzicami - można mieć całkiem dobre i poukładane na ten moment, co nie świadczy o tym, że w przeszłości nie było trudnych sytuacji związanych z rodzicami, a które ukształtowały danego człowieka i wpłynęły na budowanie relacji z otoczeniem oraz tworzenie związków. 

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Z sumy wychodzą Kochankowie, dobrze policzyłas.Jemu może się podobać to,że Ty mimo tego że złamał Ci serce pokazujesz klasę,dumę i masz swój honor.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 26.03.2023 o 17:50, Gringe napisał:

mojemu będzie albo wcale. Ktoś sztywno trzymający się zasad. 

Faktycznie, mój błąd. Nie wiem czemu ale policzyłam karty jak As Mieczy i Cesarzową- zdarzają mi się takie akcje, że przekręcę karty podświadomie - może miała być to dodatkowa wskazówka dla Ciebie. A może po prostu mój błąd. 
 

Kochankowie jako suma wg mnie mówią o koniecznością zdecydowaniu się na coś i podjęciu decyzji - zależy też jak karta wyglada na Twojej talii. Na niektórych jest szczęśliwa para i Anioł Stróż czuwający nas szczęściem a na niektórych mężczyzna nie trzyma wybranki za rękę, ogląda się za siebie - tutaj decyzja nie jest taka oczywista( czy może skusi się na „drugą” opcję). 
 

Przepraszam Cię za błąd. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...