Skocz do zawartości

Rozklad kwietniowy


caprisces

Rekomendowane odpowiedzi

Rozklad na kwiecień

 

Karty intensywnie wypadały po 2 więc wiele jest 2 przy 1 pytaniu. 1 kwietnia rozpoczyna się z hukiem bo pogrzebem i spotkaniem z rodziną. 

 

 

 

Ogólna energia :

As Kielichów, Krolowa Monet 

 

Głębokie emocje, stabilizacja.

 

 

Jak ja się przedstawiam:

 

Sąd Ostateczny 

Mocna przemiana w swoim ja

 

 

Finanse: 

 

9 buław, Arcykapłan 

 

Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia.

 

 

Miłość:

 

As Monet, 10 monet 

 

Tu bardzo miło wszystko układa się pomyślnie. 

 

 

Co przychodzi nowego: 

 

4 buław, 5 monet 

 

Tu też nie wiem jak to zinterpretować. 

 

Co odchodzi do przeszłości:

 

6 monet,3 monet 

 

Brak równowagi w otrzymywaniu i dawaniu? 

 

Czego nie robic, czego unikac: 

 

3 kielichow, Słonce 

 

Zabawy, szaleństwa? 

 

 

Rada: 

 

Księżyc

 

Iść za intuicją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, caprisces napisał:

Finanse: 

 

9 buław, Arcykapłan 

 

Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia.

 

Moim zdaniem trzeba przyoszczedzic. Odstaw na bok jakies duze wydatki w tym miesiacu. Uwazaj na ewentualne straty, niepomyslne inwestycje. Skup sie najpierw na swoim wnetrzu. Arcykaplan jako duchowny to raczej postawa skromnego czlowieka.
 

 

13 minut temu, caprisces napisał:

 

Co przychodzi nowego: 

 

4 buław, 5 monet 

 

Tu też nie wiem jak to zinterpretować. 

 

4 bulaw - masz ladne karty w sferze milosci. Mam wrazenie, ze 4 bulaw moze sie z tym laczyc, szczegolnie jesli masz rodzine, stalego partnera. Bedzie jakies swietowanie, spotkania rodzinne, ale w pozytywnej atmosferze. Moze chodzi o milo spedzony okres swiat Wielkanocnych, jesli celebrujesz. W milosci pokazal Ci sie As monet - poprawia sie nastroje po trudnym poczatku miesiaca.
W 5 monet zdaje sie odbijac przekaz dotyczacy finansow. Moga byc jakies problemy w sferze materialnej. Moze to jest ostrzezenie przed utrata pewnej stabilizacji (pracy, pieniedzy).

 

 

24 minuty temu, caprisces napisał:


Co odchodzi do przeszłości:

 

6 monet,3 monet 

 

Brak równowagi w otrzymywaniu i dawaniu? 

 

Ponownie przeslanki odnosnie sfery materialnej. 6 monet i 3 monet to raczej pozytywne karty, a skoro odchodza: moze byc zachwiana jakas rownowaga w Twoim zyciu, finansowa lub w pracy. Tracisz jakies mozliwosci w pracy np. rozwoju. W ogolnej energii masz Krolowa monet wiec trzeba bedzie sie na tym skupic w tym miesiacu.

 

 

27 minut temu, caprisces napisał:

 

Czego nie robic, czego unikac: 

 

3 kielichow, Słonce 

 

Zabawy, szaleństwa? 

 

 

Sa u Ciebie pozytywne karty w milosci, rodzinie, As Kielichow w ogolnej energii. Bedzie milo, przyjemnie, ale nie mozna sie w tym zatracac. Nie powiedzialabym, ze tego trzeba unikac. Trzeba po prostu dzialac tu z umiarem i nie tracic czujnosci. Masz unikac energii Slonca, a Twoja rada jest Ksiezyc - moze faktycznie trzeba zrobic przeskok z beztroskiego cieszenia sie dobrem tego miesiaca do strefy duchowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...