Skocz do zawartości

czy naprawic stary tel czy kupic nowy?


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie bylo, bo stracilam serce do tarota. Sam tarot rowniez przestal palac do mnie sympatia. Ale jestem w podbramkowej sytuacji, wiec postanowilam zapytac: Czy naprawic stary telefon czy kupic nowy?

 

stary - V kielichow II denary III bulawy

Bede zalowac naprawy. Chyba bedzie sporo kosztowac, a efekt moze mnie rozczarowac. I tak moge sie rozgladac za czyms nowym

nowy - Vmieczy X denarow As mieczy

Znow piatka rozpoczyna rozklad. 5 mieczy interpretuje jako brak radosci z zakupu, uszczuplenie konta, ale 10 denarow mowi o tym ze mam na to srodki.  As mieczy sugeruje ze to decyzja ktora trzeba podjac. 

 

5 mieczy moze mowic tez o trikach marketingowych stosowanych przez sprzedawcow?

 

Ps: zapominam znaczen kart....

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, alieninside napisał:

stary - V kielichow II denary III bulawy

Naprawa wyjdzie tak sobie. W 5 Kielichów mamy sentyment i żal za tym, co minęło i już nie wróci. Karta Brama - trzeba die odwrócić od przeszłości i skorzystać z dwóch kielichów  które masz tuż za plecami. Ja widzę w 2 kieluchach( jeśli się człowiek zdecyduje) wymagane większe zaangażowanie( w 3 Kielichów jest sympatycznie ale to karta grupy a nie intymności którą daje 2 Kielichy). 
To się rozpisałam ;p więc do rzeczy - naprawisz ale nie będzie taki jaki był kiedyś, będziesz średnio zadowolona( 2 Denary to taka „jałmużna”). W 3 Buław( tez karta Brama) jest już planowanie czegoś - czyżbyś finalnie zdecydowała się i tak na nowy? ( w Buławach jest chęć i wola by działać). 
 

Godzinę temu, alieninside napisał:

nowy - Vmieczy X denarow As mieczy

Jeśli od razu kupisz nowy - poczucie „zwycięstwa które nie cieszy” - może stwierdzisz, że za dużo wydałaś na nowy model( obok „bogata” 10 Monet). 

As Mieczy - będziesz składać reklamację na niego? Może będziesz chciała zamienić na inny?( tu jest jakiś stres) - możesz to zrobić ale nie musisz. Wymiana na coś tańszego? 
 

Wg mnie kupisz nowy telefon - tylko różne drogi będą do niego prowadzić - nie zostaniesz ze starym, nawet naprawionym. 

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kielichów  2 denary  3 buławy 

 

Karty idealnie pokazały Twoje niezdecydowanie. Nie wiesz co zrobić. Czy kupić nowy czy naprawić stary. 

Karty sugerują nie płakać nad tym co nam już nie służy i zdecydować się pójść w nowe. 

 

5 mieczy 10 denarów As mieczy 

 

Kupisz nowy telefon. 5 mieczy może mówić o osobach trzecich które np mogą nam doradzac jaki model wybrać a będą chcieć wepchnąć ci bubel tutaj uważaj. Ewentualniei  mozesz  mieć  wrażenie ze mogłaś naprawic stary  zamiast kupować nowy. kieruj się rozumem w Asie mieczy. Może ten Asik mówić o podpisaniu umowy na telefon? 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gringe napisał:

Naprawa wyjdzie tak sobie. W 5 Kielichów mamy sentyment i żal za tym, co minęło i już nie wróci. Karta Brama - trzeba die odwrócić od przeszłości i skorzystać z dwóch kielichów  które masz tuż za plecami. Ja widzę w 2 kieluchach( jeśli się człowiek zdecyduje) wymagane większe zaangażowanie( w 3 Kielichów jest sympatycznie ale to karta grupy a nie intymności którą daje 2 Kielichy). 

ja w 2 denarach to widze taka sytuacje raz na wozie raz pod wozem czyli raz bedzie dzialac raz nie.
 

pekla szybka a ja zaniedbalam i poszedl wyswietlacz. Wymiana to ;prawie polowa ceny tego modelu. Ale nie mam gwarancji to wyswietlaxcz bo tel dziala przez minuta po resecie.

 

1 godzinę temu, Szept myśli napisał:

Może ten Asik mówić o podpisaniu umowy na telefon? 

nie. nie bede kupowac na umowe. Wybiore tez kupno przez net wiec bez doradztwa. bede sie posilkowac jednak artykulami z netu

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawić stary telefon czy kupić nowy?


5 kielichów  2 denary  3 buławy 

Stary telefon już pada. Raz działa a raz nie. Karty pokazują mi, że Ty już rozglądasz się za nowym telefonem i nie oddasz starego do naprawy. 

 

5 mieczy 10 denarów As mieczy 

Podejmiesz decyzje o zakupie nowego telefonu. Będziesz zastanawiała się, który model wybrać, czy Twój wybór jest dobry, czy nie lepiej byłoby wybrać inny model. Będziesz kierowała się też ceną. Możliwe, że sporo za niego zapłacisz, stąd taka niepełna radość, ale będzie nowy i sprawny. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@alieninside może zatem

pierwszy rozkład na „stary telefon” pokazał w 2 Monet to działanie telefonu „jako tako”( 2 Monet pokazuje, że coś jest ale mało satysfakcjonujące, taka „jałmużna”). 
 

Trzymam kciuki byś w niedługim czasie stała się szczęśliwą posiadaczką sprawnego telefonu( starego lub nowego). :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...