Skocz do zawartości

Czy on coś do mnie czuje?


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam czy mój kolega czuje coś do mnie romantycznego?

wyszlo 

rycerz kielichów , slonce, wieża , kapłanka 

 

rycerz ze słońcem mam wrażenie , ze odpowiada tak , ale jest to lekkie.

wieza i kapłanka .. ukrywa to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz kielichow to moze byc jego osoba. Ktos kto chce wyrazic swoje silne uczucia, ale wtedy porywa sie troche z motyka na slonce. Hehe ;)
Slonce, ktore symbolizuje jego marzenia i pragnienie szczescia. Bo z Toba ma wizje szczesliwej przyszlosci i wlasciwie chcialby cos robic w tym kierunku.
Ale we wiezy te pragnienia upadaja. Ma obawy, moze zle przeszle doswiadczenia, obawia sie kolejny raz zostac zranionym, zawiedzionym. To moze byc lek przed odrzuceniem, ze kolejny raz jego relacja sie nagle popsuje i straci osobe, ktora kocha.
Dlatego przyjmuje ostatecznie postawe kaplanki i wycofuje sie. Na razie pozostaje niedostepny i wszysto pozostaje w obrebie jego umyslu. Jest za wczesnie dla niego zeby dzielil sie jakimikolwiek uczuciami ale one sa lub rozwijaja sie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lilliana napisał:

Rycerz kielichow to moze byc jego osoba. Ktos kto chce wyrazic swoje silne uczucia, ale wtedy porywa sie troche z motyka na slonce. Hehe ;)
Slonce, ktore symbolizuje jego marzenia i pragnienie szczescia. Bo z Toba ma wizje szczesliwej przyszlosci i wlasciwie chcialby cos robic w tym kierunku.
Ale we wiezy te pragnienia upadaja. Ma obawy, moze zle przeszle doswiadczenia, obawia sie kolejny raz zostac zranionym, zawiedzionym. To moze byc lek przed odrzuceniem, ze kolejny raz jego relacja sie nagle popsuje i straci osobe, ktora kocha.
Dlatego przyjmuje ostatecznie postawe kaplanki i wycofuje sie. Na razie pozostaje niedostepny i wszysto pozostaje w obrebie jego umyslu. Jest za wczesnie dla niego zeby dzielil sie jakimikolwiek uczuciami ale one sa lub rozwijaja sie.

Dziękuje , dopytalam się jakie ma do mnie zamiary i wyszło 

krolowa kielichów, wieza, 8 pentakli, diabeł 

wydaje mi się ze on zamierza nie dopuszczać uczuć  do relacji. Tylko ten diabeł mnie bardzo martwi. Co sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2023 o 16:08, Emma1 napisał:

Dziękuje , dopytalam się jakie ma do mnie zamiary i wyszło 

krolowa kielichów, wieza, 8 pentakli, diabeł 

wydaje mi się ze on zamierza nie dopuszczać uczuć  do relacji. Tylko ten diabeł mnie bardzo martwi. Co sądzisz?

Jeżeli chodzi o jego p uczucia to myślę że może być trochę zauroczony tylko że 

Rycerz kielixjow nie jest dojrzały on lubi się zakochać dla samego faktu zakochania 

Razem z tym słońcem to mam wrażenie że to co jest między wami sprawia mu dużo radości. 

Wieża z kapłanka sugeruje mi że on mogl się trochę niespodziewac tego ale też że on może ukrywać swoje uczucia ale nie mam tu na myśli zauroczenia tylko coś na zasadzie że on może nie pokazać tego że obudziłaś w nim pewne rzeczy 

 

Jeżeli chodzi o zamiary to bardziej mam takie wrażenie że on co do samej relacji nie ma jeszcze planów raczej skupią się na tym co tu i teraz 

Królowa kielichow i wieża dla mnie mówi o czymś takim jak by on chciał wywołać u Cienie silne emocje .Może żebyś czuła to co on .8 mieczy z diabłem dla mnie oznacza że on by chciał Cie uwieść przywiązać do siebie. Diabeł to karta zniewolenia i zabawy . 

On chce żeby dużo rzeczy soe zadziało między wami i to szybko 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.04.2023 o 00:11, Emma1 napisał:

 

rycerz kielichów , slonce, wieża , kapłanka 

 

Rycerz kielichow jak juz ktos wyzej napisal moze byc jego osoba. W milosci przedstawia mi osobe, ktora skacze z kwiatka na kwiatek, nie moze sie zdecydowac. Nie jest to material na partnera. Slonce w otoczeniu wiezy mowi o braku uczuc. On widzi cie jako kaplanke czyli kolezanke/znajoma. Niestety nie widze tu zadnych uczuc.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2023 o 16:08, Emma1 napisał:

 

krolowa kielichów, wieza, 8 pentakli, diabeł 

 

Wedlug mnie on zadnych powaznych zamiarow nie ma. Krolowa kielichow to ty. Jestes osoba emocjonalna? Moze on cie tak widzi? Ta wiez ,mnie zastanawia. Czesto przedstawia mi gwaltowne zerwanie kontaktow. 8 monet to karta pracy. Nie ma tu zadnych zamiarow zwiazanych z uczuciami. Diabel moze ewentualnie oznaczac pociag fizyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...