Skocz do zawartości

pakt z demonami


italiana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nad ranem mialam bardzo dziwny sen. Snilo mi sie, ze bylam w domu. Mieszkanie wygladalo inaczej niz moje obecne. Inaczej umeblowane. Byc moze bylo to zupelnie inne mieszkanie. Jakies duchy zaczely mi robic balagan w domu. Na poczatku widzialam rzeczy powyciagane z szafek na podlodze, odkrecona wode. Pozniej widzialam jak przedmioty poruszaja sie same z siebie. Wiedzialam, ze za tym stoi jakas sila paranormalna, ale nie balam sie. Bylam zla na te duchy, ze musze po nich sprzatac czy musze pilnowac, zeby mi mieszkania nie zalaly. Stwierdzilam, ze sprowadze ksiedza, ktory przegoni nieproszonych gosci. W tym momencie te duchy, a raczej demony przybraly postac 2 kobiet. Powiedzialy, ze dostarczylam im dusze juz jednej osoby, ale im to nie wystarczy. Jesli dostarcze im dusze jeszcze jednej osoby to zostawia mnie w spokoju. W tym momencie stalo sie dla mnie jasne, ze nie mam z nimi szans. Pakt z nimi nie wchodzil w gre. Nie chcialam dostarczac im kolejnej duszy. One nigdy nie zostawilyby mnie w spokoju i zadalyby jeszcze wiecej. Sen sie w tym momencie zakonczyl. Zastanawia mnie symbolika dostarczenia duszy kogos (nie wiem kogo) demonowi. Tez moje nastawienie. Rozmawiam z nimi jak rowny z rownym. Zero strachu czy zdziwienia. Zastanawiam sie czy to nie jest ostrzezenie przed jakims bledem, ktory moge popelnic i kogos zawiesc. Co znaczy zabrac komus dusze? Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...