Skocz do zawartości

Tenis i korytarz


Dartanian

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się długi jasny korytarz. A na początku bok tego korytarza gdzie ćwiczyłem serwowanie tenisa ziemnego, po jakimś czasie przeniosłem się na korytarz i na długim jasnym korytarzu ćwiczyłem dalej serwowanie. Przy jednym serwie trafiłem piłeczką w czerwony przycisk pożarowy ale nie wywołało to żadnego alarmu. Co może oznaczać ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dartanian napisał:

Śnił mi się długi jasny korytarz. A na początku bok tego korytarza gdzie ćwiczyłem serwowanie tenisa ziemnego, po jakimś czasie przeniosłem się na korytarz i na długim jasnym korytarzu ćwiczyłem dalej serwowanie. Przy jednym serwie trafiłem piłeczką w czerwony przycisk pożarowy ale nie wywołało to żadnego alarmu. Co może oznaczać ten sen?

Czy w Twoim zyciu zdarzyla sie jakas sytuacja ktora nie spowodowala ze zapalilo Ci sie czerwone swiatelko/wlaczyl Ci sie alarm a powinna? Ze powinienes sobie albo komus powiedziec stop?

 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dartanian napisał:

Poniekąd można to tak nazwać może być to związane ze związkiem w którym jestem. Można coś więcej na ten temat ?

Nie wiem co jeszcze mam napisac. Mi sie ten sen kojazy ze zignorowanym znakiem ostrzegawczym. Ja nie jestem wrozka. Moze to byc zwiazane z Twoimi dzialaniami ogolnie.

Nie jestem tez wyrocznia. Moja interlretacja wcale nie musi byc prawidlowa. Sny sa tez wielowymiarowe, mozna je interpretowac na roznych poziomach. Mi sie ten alarm z jakims ostrzezeniem kojazy i tyle.

Edytowane przez alieninside
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dartanian napisał:

Dziekuję

A o cos wiecej na ten temat to prosilabym Ciebie. Czy moja interprtacja jest trafna czy nie. Jesli nie teraz to jak sie sen zrealizowal w przyszlosci.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dartanian napisał:

Zerwała ze mną dziewczyna.

Bardzo mi przykro z tego powodu.

Pamietaj ze koniec czegos jest poczatkiem czegos innego nowego pieknego.

Ale mi chodzilo o weryfikacje w kontekscie mojej interpretacji. Bo czy sen mowi o zerwaniu to chyba niekoniecznie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...