Skocz do zawartości

Czy w maju zacznę się uczyć


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, zapytałam kart czy w maju zacznę się uczyć w studiu tatuażu tatuować

karty: słonce, mag , księżyc , 4bulaw , diabeł 

wyglada mi to na to , ze tak dostanę taką szanse , bardzo się uciesze. Czekają mnie tam nowe możliwości. Tyle , ze po czasie mogą pojawić się problemy z komunikacją z osobami tam pracującymi, lub ukryte informacje. Coś na zasadzie .. nie powiedzą mi najważniejszych rzeczy , ukryje ktoś coś . Ewentualnie nie będę mieć za bardzo motywacji do tego , zamiast iść na przód z nauką to będę stać w miejscu.  Nie wiem czy by tą 4 buław czytać jako odwróconą przy tak negatywnych kartach obok, jeżeli tak to bedą duże tam nie porozumienia. Nie będzie mi tam łatwo w tym środowisku. W diable wyglada mi na to , ze zrzucą na mnie obowiązki które nie powinny być moje.

 

że bardzo mi zależy na tym by taturatorem zostać to zapytałam jeszcze 

jak potroczy się moja nauka do października? :

rycerz kielichów, slonce , gwiazda 

czy tatuowanie będzie moim zawodem? :

papież, 4 buław 

 

do października mogę dostać jakąś dobrą propozycje. To będzie mój ogromny sukces , będę bardzo szczęśliwa z tego powodu. Zdobędę dobre umiejetnosci. Moja nadzieja na osiągnięcia zostaną zaspokojone.

 

czy będzie moim zawodem?

 Kapłan tak , ale to trochę potrwa lub ktoś mi dużo w tym pomoże. 4 buław w sumie tak samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 4 bulaw odczytywalabym jako osiaganie suckesow, ale twoje otoczenie bedzie pelne zazdrosci i nienawisci z tego powodu (tak jak negatywne karty stanowia otoczenie dla tej 4 bulaw). Moga to ukrywac przed toba i robic Ci pod gorke, oczywiscie pod przykrywka, ze wszystko jest w porzadku. Jest tu jakas falszywosc, ktos udaje milego i przyjaznego a w rzeczywistosci w srodku nie radzi sobie ze swoim gniewem, strachem o cos (Ksiezyc). Ewentualnie beda mogli chciec Cie wykorzystac, ogolem mowiac jest tutaj jakies toksyczne towarzystwo... Powinnas zwrocic uwage na osoby, z ktorymi przyjdzie ci pracowac.
Mimo to do pazdziernika bedziesz zmotywowana do pracy, to oczywiscie przyniesie Ci efekty i poszerzysz swoje horyzonty. Ogolnie bedziesz sie w tym spelniac.
Tak to moze byc Twoim zawodem bo Papiez to bardzo formalna karta, jakby swiadczaca o Twoim powolaniu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Emma1 napisał:

czy w maju zacznę się uczyć w studiu tatuażu tatuować

karty: słonce, mag , księżyc , 4bulaw , diabeł 

Tak, rozpoczniesz naukę. Karty pokazują, że to super pomysł. XIX Słońce to bardzo pomyślna karta dla osób aplikujących do wszelkiego rodzaju szkół. Nawiążesz nowe, obiecujące znajomosci i kontakty. Będziesz podnosiła swoje umiejętności, ale nie zapominaj o regularności i zaangażowaniu. Możesz osiągnąć wszystko co sobie postanowisz. Zdaj się na swoją intuicję. Odnajdziesz w tym swoją pasje i będziesz chciała rozwijać się w tym kierunku. Karty ostrzegają żebyś nie spoczęła na laurach. Bądź uczciwa, nie oszukuj, przykładaj się do nauki. Polegaj na własnych możliwościach. Nie idź na skróty. Poświęć nauce tyle czasu ile tego wymaga. Ja tutaj widzę jeszcze jedno ostrzeżenie, żebyś dokładnie sprawdziła miejsce, w którym chcesz się uczyć. Mogą tam być osoby, które dużo imprezują, lubią się bawić i może Cię to odciągnąć od nauki.

 

23 godziny temu, Emma1 napisał:

jak potroczy się moja nauka do października? :

rycerz kielichów, slonce , gwiazda 

Karty pokazują wytrwałość w dążeniu do celu, chęć odkrywania nowych rzeczy. Będziesz wykorzystywała zmysł artystyczny i wrażliwość na piękno. Będziesz miała potrzebę wykazania się i osiągnięcia uznania w oczach innych. Karty pokazują, że nie będziesz bała się podejmować wyzwań i wykorzystasz swoją szansę. W miejscu nauki będzie przyjazna, bardzo koleżeńska atmosfera i dużo pozytywnych emocji. To praca dająca radość. Widzę tutaj także wspólne spędzanie wolnego czasu.

 

23 godziny temu, Emma1 napisał:

czy tatuowanie będzie moim zawodem? :

papież, 4 buław 

Karty pokazują, że jeżeli zwiążesz się z tym zawodem to możesz odnosić sukcesy w tej pracy. 

Edytowane przez Metaxa115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...