Skocz do zawartości

Solariusz Lunarii na rok 2023/2024


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Powtórzenie osi w horoskopie solarnym z natalnym (niedokładne) AC - IC sugeruje, że ważny będzie powrót do korzeni. Asc w Lwie, który doda dramatyczności, chętniej będę brylować w towarzystwie. W jednym z solariuszy, gdy mialam Lwa na asc zainteresowałam się pielęgnacją włosów, może do tego powrócę :) Władca asc jest w domu XI, więc możliwe że będę prężnie działać w organizacjach, bardzo przyjacielski okres, powinnam nawiązać wiele nowych znajomości, ponieważ Słońce odbiera sekstyl do Jowisza (może i jakieś podniesienie prestiżu zawodu, który wykonuje). Jednocześnie Słońce tworzy sekstyl z Uranem, więc jakieś nagłe zmiany w pracy (Uran w 10 d.) Wenus w 1 d. jako władca domu 10 może przysporzyć mi sporo szczęścia do pieniędzy, zastanawiam się czy nie będę miała sporo miłych zbiegów okoliczności w grach, które będą wymagać ode mnie aktywnego udziału (bo koniunkcja z Marsem). Znak Wagi jest zamknięty, więc tu Wenus na tym polu może nie spełniać się tak jak należy (jeśli coś piszę źle, to mnie poprawcie). Mars powinien mi dodać energii, chęci do zmian, realnego kreowania rzeczywistości. Mars jako władca 4 d. jakieś zmiany w rodzinnym gniazdku może remont, ale taki do samych korzeni, bo jest w Skorpionie.
Przyznam, że trochę martwi mnie pozycja Księżyca, czyli emocji w tym solariuszu po pierwsze są w Rybach, gdzie już to wpływa na to, że będę marzycielska, rozmarzona. Do tego dochodzi koniunkcja z Neptunem, która dodaje "odklejenia", nie sądzę aby chodziło o moje nagłe olśnienie artystyczne, prędzej spodziewam się jakiejś niedyspozycji zdrowotnej lub podatności na oszustwa, bo kon. w domu 8. Na szczęście Księżyc otrzymuje pozytywne aspekty od pokoleniówek sekstyl od Urana I Plutona, więc tu nadal jakieś przemiany we mnie nagłe i drastyczne jednak oceniałabym je, że w dłuższej perspektywie wyjdą na plus  :)
Władca 5 d. w d.10 odbiera sekstyl do Słońca I Saturna, po cichu mam nadzieję na szczęśliwie zakończoną ciążę :p
Może macie jakieś jeszcze spostrzeżenia, chętnie przeczytam <3 

 

astro_31gw_nat_2023415.55920.74934.thumb.png.343da36794d25a673e9b1418885f2d2e.png

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria z Marsem w 1 domu i Plutonem w 6 przychodzi mi do głowy skupienie się ba zdrowiu, kondycji fizycznej. Też stawiam, że z Asc w Lwie będziesz chętniej kierować uwagę na siebie - plus, tak hak piszesz: włosy. Możesz też vos z nimi robić, jakieś kuracje czy coś bo tu jest Mars. Jest też  Wenus więc fryzura zdecydowanie ba plus, co będzie zdecydowanie poprawić Twój wizerunek :) 

Księżyc w Rybach - tu popłynę bo mam urodzeniowo wiec znam od podszewki ;p 

Księżyc w Solariuszu w koniunkcji z Neptunem w 8 domu solarnym, gdzie urodzeniowo masz Neptuna( i Saturna - to samo w Solariuszu 23/24) a Księżyc włada 3 domem urodzeniowym - tu możliwe jakieś kursy, zdobywanie wiedzy, uczenie się. Stawiam na kursy ezoteryczne - a tym samym mocno pobudzi to Twoją intuicję( może coś z Tarotem?). 
Księżyc w Rybach lubi „uciekać” myślami, emocjami - to nie tak, że zawsze traci się kontakt z rzeczywistością a raczej potrzebujemy tej odskoczni by po prostu funkcjonować i mieć balans - między życiem które nie rozpieszcza a jakaś namiastkę baśni. 

Wg mnie emocjonalnie będziesz uciekać właśnie w ezoterykę - możesz zaangażować się bardziej niż do tej pory. 
Asc Solariusza w 4 domu urodzeniowym może mówić o skupieniu się na sprawach domowych, co też potwierdza szczyt 4 domu solarnego w pierwszym stopniu Skorpiona - zdecydowanie będzie to sfera gdzie będziesz miała poczucie, że musisz zawalczyć, gdzie sprawy nie będą szły po Twojej myśli. Możesz mieć do czynienia z jakimiś rodzinnymi tajemnicami, sekretami które nie są „wygodne” a do których będziesz musiała się sama ustosunkować( stąd możliwa dramatyczna reakcja z Twojej strony). 
Jowisz w 10 domu wraz z Uranem- możliwa współpraca z kimś, wejście w spółkę jak również bycie „na świeczniku”, duża popularność. Zwierzchnicy powinni patrzeć przychylnym okiem. 
Sekstyl Słońca z Jowiszem( separacyjny), stawiam, że to znów podkreśla możliwość kursów, szkoleń- poszerzania horyzontów myślowych ale w dziedzinach które nie są Ci obce. 
Wracając do domu, Mars w koniunkcji z Wenus może zapowiadać, że postawisz na wyraźną estetykę w domu - może ten Mars będzie się spalać właśnie na aranżacji wnętrz- tak by zaimponować otoczeniu. 
Przy czym Mars/Wenus jest w kwadracie z Uranem - noga być niespodziewane wydatki, pieniądze szybciej będą wypływać z domowego budżetu. Księżyc, który urodzeniowo włada 2 domem jest w 8 Solarnym - sytuacja zmienna z finansami partnera. Plus koniunkcja z Neptunem może zacierać granice finansowych wpływów - gdzie Twoje a gdzie jego lub skąd pochodzą pieniądze albo ktoś życzliwy z otoczenia wesprze wasz budżet. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, Gringe napisał:

@Lunaria z Marsem w 1 domu i Plutonem w 6 przychodzi mi do głowy skupienie się ba zdrowiu, kondycji fizycznej.

No tak totalnie ominęłam Plutona w domu 6, jakoś w ogóle nie pomyslalam o sprawach zdrowotnych i rutynie, pewnie masz rację, że tu będę transformować swoje ciało :p 

10 minut temu, Gringe napisał:

Księżyc w Solariuszu w koniunkcji z Neptunem w 8 domu solarnym, gdzie urodzeniowo masz Neptuna( i Saturna - to samo w Solariuszu 23/24) a Księżyc włada 3 domem urodzeniowym - tu możliwe jakieś kursy, zdobywanie wiedzy, uczenie się. Stawiam na kursy ezoteryczne - a tym samym mocno pobudzi to Twoją intuicję( może coś z Tarotem?). 

Faktycznie może przysiądę do jakiś kursów, chodzi za mną zrobienie 2 st. reiki, więc może z tym popłynę :p 

 

dziękuję @Gringe Twoja pomoc jest jak zwykle nieoceniona <3

Najbardziej nieprzychylnie bedzie sie dziac w otoczeniu 4 domu, czy widzisz jeszcze jakieś niesnaski? Wiem, że powinnam popatrzeć jeszcze na tranzyty i progresję, bo sam solariusz może nie być nazbyt wiążący, ale jestem ciekawa Twoich spostrzeżeń. Księżyc progresywny właśnie wyszedł mi ze Skorpiona, więc w Strzelcu może i do nauki mnie pogna, ale też do zadbania o kondycję fizyczną :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
59 minut temu, Lunaria napisał:

Najbardziej nieprzychylnie bedzie sie dziac w otoczeniu 4 domu, czy widzisz jeszcze jakieś niesnaski? Wiem, że powinnam popatrzeć jeszcze na tranzyty i progresję, bo sam solariusz może nie być nazbyt wiążący,

Tak dla uściślenia prognozy - warto :) 

U Ciebie sprawy domowe będą podkreślone przez Wenus w retrogradacji - od 28 stopnia Lwa do 12 stopnia kiedy znów ruszy w ruch prosty. A to akurat wypada na Twoim Marsie w 4 domu. Może nie tyle chodzi o dzikie awantury, co włożenie wysiłku w upiększenie przestrzeni wokół siebie( co może okazać się nie takie łatwe jak sama teoria). Z kolei Skorpion na szczycie 4 domu był podawany na wykładach których słuchałam, jako jakiś sekret, tajemnica z którym domownicy się zmagają. Jakieś tabu. To może być też poczucie zagrożenia. Duże jest tu pole do popisu - na pewno sprawy domowe zajmą spora część Twojego kolejnego Solariusza. 
P Księżyc będzie Ci szedł przez Strzelca i utrzyma się przez kolejne 12 miesięcy w domu 6 - znów skupienie na codzienności, domowej rutynie, odżywianiu oraz( przede wszystkim) pracy. 
Ważne, że będzie die ustawiał w trygonie do urodzeniowej pary Wenus/Merkury - łatwiej wtedy o poczucie zadowolenia. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Moderator

Częściowa weryfikacja, bo do końca tego solariusza zostały niecałe 3 miesiące. Z rzeczy najważniejszych, które warto podkreślić połowa tego solariusza, to solariusz ciążowy, więc faktycznie powtórzenie osi asc - ic okazało się przełomowe i istotne. 

W dniu 16.04.2023 o 10:04, Lunaria napisał:

Władca 5 d. w d.10 odbiera sekstyl do Słońca I Saturna, po cichu mam nadzieję na szczęśliwie zakończoną ciążę :p

Tu na razie wygląda wszystko ok.

W dniu 16.04.2023 o 10:04, Lunaria napisał:

Przyznam, że trochę martwi mnie pozycja Księżyca, czyli emocji w tym solariuszu po pierwsze są w Rybach, gdzie już to wpływa na to, że będę marzycielska, rozmarzona. Do tego dochodzi koniunkcja z Neptunem, która dodaje "odklejenia", nie sądzę aby chodziło o moje nagłe olśnienie artystyczne, prędzej spodziewam się jakiejś niedyspozycji zdrowotnej lub podatności na oszustwa, bo kon. w domu 8. Na szczęście Księżyc otrzymuje pozytywne aspekty od pokoleniówek sekstyl od Urana I Plutona, więc tu nadal jakieś przemiany we mnie nagłe i drastyczne jednak oceniałabym je, że w dłuższej perspektywie wyjdą na plus  :)

Jak to baba w ciąży, więc i hormony szaleją, aczkolwiek nie jest najgorzej, pomimo że ten dom 8 nie cieszy się wśród astrologów dobrą opinią, w moim przypadku wskazał na transformację. Niedyspozycja zdrowotna też się pojawiła - hormony wariują przez co dorobiłam się cukrzycy ciążowej i jestem na insulinie, ponieważ nie mogę zbić glukozy na czczo. 

W dniu 16.04.2023 o 10:04, Lunaria napisał:

Znak Wagi jest zamknięty, więc tu Wenus na tym polu może nie spełniać się tak jak należy

Tu Wenus zadziałała bardzo kiepsko na moją cerę, nigdy nie miałam tak okropnej,na razie żaden z dermatologów nie był mi w stanie pomóc 

W dniu 16.04.2023 o 10:04, Lunaria napisał:

Władca asc jest w domu XI, więc możliwe że będę prężnie działać w organizacjach, bardzo przyjacielski okres, powinnam nawiązać wiele nowych znajomości, ponieważ Słońce odbiera sekstyl do Jowisza (może i jakieś podniesienie prestiżu zawodu, który wykonuje). Jednocześnie Słońce tworzy sekstyl z Uranem, więc jakieś nagłe zmiany w pracy (Uran w 10 d.) Wenus w 1 d. jako władca domu 10 może przysporzyć mi sporo szczęścia do pieniędz

Tu w sprawie znajomości nastąpiło trochę przetasowań, które wyszły  na plus. Należę do paru nowych grup, natomiast z pracy jestem wyłączona przez ciążę. Finansowo ok. 

 

Teraz odniosę się do tego co pisałaś:

W dniu 16.04.2023 o 14:40, Gringe napisał:

Marsem w 1 domu i Plutonem w 6 przychodzi mi do głowy skupienie się ba zdrowiu, kondycji fizycznej. Też stawiam, że z Asc w Lwie będziesz chętniej kierować uwagę na siebie - plus, tak hak piszesz: włosy. Możesz też vos z nimi robić, jakieś kuracje czy coś bo tu jest Mars. Jest też  Wenus więc fryzura zdecydowanie ba plus, co będzie zdecydowanie poprawić Twój wizerunek :) 

Tutaj schudłam, ale dziękitemu, że nic mi nie smakuje, plus to że  trzymam się diety. Włosy są tragiczne wyłażą garściami, ale kolor mam naturalny, bo boję się że wyłysieję totalnie (plus Wenus w progresjach w Pannie, a ta kocha naturę) 

W dniu 16.04.2023 o 14:40, Gringe napisał:

Księżyc w Solariuszu w koniunkcji z Neptunem w 8 domu solarnym, gdzie urodzeniowo masz Neptuna( i Saturna - to samo w Solariuszu 23/24) a Księżyc włada 3 domem urodzeniowym - tu możliwe jakieś kursy, zdobywanie wiedzy, uczenie się. Stawiam na kursy ezoteryczne - a tym samym mocno pobudzi to Twoją intuicję( może coś z Tarotem?). 
Księżyc w Rybach lubi „uciekać” myślami, emocjami - to nie tak, że zawsze traci się kontakt z rzeczywistością a raczej potrzebujemy tej odskoczni by po prostu funkcjonować i mieć balans - między życiem które nie rozpieszcza a jakaś namiastkę baśni. 

Wg mnie emocjonalnie będziesz uciekać właśnie w ezoterykę - możesz zaangażować się bardziej niż do tej pory. 

Jeden kurs z pogranicza ezoteryki I prowadzenia własnej działalności, z którego jakoś super nie skorzystałam, bo plany rozwoju swojej firmy odwiesiłam na kołku, ponieważ w ciąży nie tykam kart. Bardziej uciekam w sprawy dzieciowe, bo i to mnie teraz mocniej absorbuje :)

W dniu 16.04.2023 o 14:40, Gringe napisał:

Asc Solariusza w 4 domu urodzeniowym może mówić o skupieniu się na sprawach domowych, co też potwierdza szczyt 4 domu solarnego w pierwszym stopniu Skorpiona - zdecydowanie będzie to sfera gdzie będziesz miała poczucie, że musisz zawalczyć, gdzie sprawy nie będą szły po Twojej myśli. Możesz mieć do czynienia z jakimiś rodzinnymi tajemnicami, sekretami które nie są „wygodne” a do których będziesz musiała się sama ustosunkować( stąd możliwa dramatyczna reakcja z Twojej strony). 

Skupienie na sprawach domowych tak, ale bardziej jako porządkowanie przestrzeni i działanie w ogródku, bo przez L4 jestem uziemiona i mogę upiększać własne otoczenie :) bez żadnych dramatów i tajemnic :)

W dniu 16.04.2023 o 14:40, Gringe napisał:

Jowisz w 10 domu wraz z Uranem- możliwa współpraca z kimś, wejście w spółkę jak również bycie „na świeczniku”, duża popularność. Zwierzchnicy powinni patrzeć przychylnym okiem. 
Sekstyl Słońca z Jowiszem( separacyjny), stawiam, że to znów podkreśla możliwość kursów, szkoleń- poszerzania horyzontów myślowych ale w dziedzinach które nie są Ci obce. 

Umowa barterowa nastąpiła, ale nic więcej z tego nie jestem w stanie póki co wycisnąć, z kursów planuję w czerwcu wybrać się do szkoły rodzenia :)

W dniu 16.04.2023 o 14:40, Gringe napisał:

Przy czym Mars/Wenus jest w kwadracie z Uranem - noga być niespodziewane wydatki, pieniądze szybciej będą wypływać z domowego budżetu. Księżyc, który urodzeniowo włada 2 domem jest w 8 Solarnym - sytuacja zmienna z finansami partnera. Plus koniunkcja z Neptunem może zacierać granice finansowych wpływów - gdzie Twoje a gdzie jego lub skąd pochodzą pieniądze albo ktoś życzliwy z otoczenia wesprze wasz budżet.

Są niespodziewane wydatki, bo mamy sporo rodzinnych imprez, ale generalnie bez większej tragedii :)

 

Podróżowałam przez połowę solariusza, bo od lipca do lutego, teraz jedyne podróże odbywają się palcem po mapie :D 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Lunaria napisał:

Tu Wenus zadziałała bardzo kiepsko na moją cerę, nigdy nie miałam tak okropnej,na razie żaden z dermatologów nie był mi w stanie pomóc 

Jak tak patrzę na Solariusz, to jest pechowa kwadratura Uran/Mars z Wenus gdzie Uran jest w Byku( skóra) odpowiada właśnie za problemy z cerą. I lepiej nie będzie póki to nie “wybrzmi”, nie zacznie się kolejny Solariusz( tu warto popatrzeć czy Uran nie tworzy napięciowych aspektów). 
Pluton w 6 zwiastował transformację zdrowotne na różnym szczeblu / od samej ciąży po komplikacje związane z cukrzycą. 

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Są niespodziewane wydatki, bo mamy sporo rodzinnych imprez, ale generalnie bez większej tragedii :)

Władca 2 domu Solariusza, jest tylko w dobrych aspektach. Urodzeniowo Merkurego masz dość silnego bo w recepcji z Księżycem - jest opozycja ze stellum w Koziorożcu przy czym bardziej może stawiać Cię życiowo przed koniecznymi wyborami niż przed “twardą ścianą”😊

 

Spełnienie niektórych marzeń mogła zapowiadać koniunkcja 11 domu Solariusza z urodzeniowym Asc😁
 

Raz jeszcze serdecznie Ci gratuluję!💐🎁🥳

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...