Skocz do zawartości

Była przyjaciółka


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kłóciłam się z byłą przyjacioką przez internet o to co dawno stało się między nami. Mam wrażenie , ze patrzy na to totalnie egoistycznie i gdzieś ma mój punkt widzenia. Za niedługo  mamy się spotkać na żywo i porozmawiać i o to pytania które zadałam do kart, Proszę o pomoc jest to dla mnie ważne.

 

Jej zamiary:

Wieża, świat , 5 buław , 10 mieczy 

Wgląda mi na to , ze ma zamiar jeszcze się ze mną kłócić ale do takiego stopnia by mnie to zraniło lub zakończyło naszą znajomość. Nie widzę chęci na odbudowanie tego co było a raczej bardziej zepsucie tego czego prawie nie zostało.

 

Intencje jej :

krol kielichów, 5monet,  koło fortuny 

Mało tu rozumiem , ale jakby już nie wierzyła w tą znajomość i w jakiś sposób ją to dołowało/przygnębiało. Jeżeli chodzi o koło fortuny to nie wiem o co chodzi , może o tą zmianę ze dziś się od takiego czasu skontaktowaliśmy i ze przez to tak jest.

 

Czy zrozumie mój punkt widzenia:

2 buław, 8 kielichów , 8 mieczy , 7 kielichów 

nie zrozumie, jakoś nie będzie w stanie. Może próbować go zrozumieć ale jej wewnętrzny strach i zranienie będzie dominował przez co nie zrozumie.

 

Czy warto bym się godziła?:

6 buław , 10 buław , 2miecze , 7 kielichów 

Nie , jest to zwycięstwo na krótka chwile. Szybko tą znajomością odczuje przytłoczenie a relacja będzie budowania na podstawie iluzji.

 

czy będzie próbowała mną manipulować przy najbliższej rozmowie:

diabel, świat , 3 buław 

tak będzie próbowała, żeby osiągnąć swoje cele 

 

jak nie dać się zmanipulować:

5 buław , 7 monet, 5 monet, 6 mieczy 

walczyc o swoje racje oraz być cierpliwą. 5 monet i 6 mieczy mam wrażenie ze powinnam zakończyć tą znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Hmmm... karty są na nie, a skoro tak Ci pokazują, to odpowiedz sobie sama po co Ci taka "przyjaciółka" i po co Ci różne dziwne dramy, dlaczego tak zależy Ci na tym, aby ona koniecznie zrozumiała Twój punkt widzenia. Niektórzy nigdy go nie zrozumieją i to też jest w porządku. Dlaczego dusisz się w znajomościach, które Ci nie służą? To są pytania, które warto, abyś zadała sobie tam w środku i w środku na nie odpowiedziała... Naprawdę nie szkoda Ci życia na to, aby kłócić się z kimś przez internet?

Wracając do kart jest dużo nieczystych zagrywek i manipulacji. Zresztą przyjaźń moim zdaniem nie polega na tym kto wygra w kłótni... btw 20 kwietnia jest Now Księżyca plus zaćmienie Słońca, to bardzo średni moment na rozmowy wyjaśniające cokolwiek

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lunaria napisał:

Hmmm... karty są na nie, a skoro tak Ci pokazują, to odpowiedz sobie sama po co Ci taka "przyjaciółka" i po co Ci różne dziwne dramy, dlaczego tak zależy Ci na tym, aby ona koniecznie zrozumiała Twój punkt widzenia. Niektórzy nigdy go nie zrozumieją i to też jest w porządku. Dlaczego dusisz się w znajomościach, które Ci nie służą? To są pytania, które warto, abyś zadała sobie tam w środku i w środku na nie odpowiedziała... Naprawdę nie szkoda Ci życia na to, aby kłócić się z kimś przez internet?

Wracając do kart jest dużo nieczystych zagrywek i manipulacji. Zresztą przyjaźń moim zdaniem nie polega na tym kto wygra w kłótni... btw 20 kwietnia jest Now Księżyca plus zaćmienie Słońca, to bardzo średni moment na rozmowy wyjaśniające cokolwiek

Właśnie to po tym jak zobaczyłam karty i po tym jak poukładałam sobie wszystko w głowie stwierdziłam ze nie potrzebnie zgodziłam się na rozmowę na żywo. Żałuje tego ale już teraz nie ma odwrotu za bardzo. Godzić się z nią na pewno nie chce , chce się bronić przed jej manipulacją. To ze zapytałam się kart czy zrozumie mój punkt widzenia , nie znaczy ze koniecznie tego chce. Chce mieć swoje czyste sumienie z powiedzenia swoją stronę medalu ale i także zadałam te pytanie do kart by zobaczyć jak będzie się zachowywać .. w sensie czy będzie udawać ze rozumie. Chce się chronić i nie dać się nabrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nie ma ani dobrych zamiarow, ani dobrych intencji. Jest nastawiona na skonczenie tej relacji, dla niej tu nie ma nic do naprawy i do tego stawia siebie w roli poszkodowanej. Nie widac z jej strony zadnej checi zrozumienia, ani pogodzenia. Wszedzie sa praktycznie negatywne karty... W jej intencjach Kolo Fortuny - ona nawet nie analizuje tego co robi, tylko poddaje sie wlasciwie wlasnym emocjom. Niech sie dzieje wola nieba, a ja to nie obchodzi za bardzo co bedzie z Wami. Wlasnej winy nie widzi i bedzie cierpiec w tej swojej 8 mieczy zapewne. Moze nawet los obwiniac za to co sie dzieje, a nie swoje decyzje.
 

Z pozoru pogodzenie sie daloby ci swego rodzaju wewntrzny spokoj w tych bulawach, ale dalej karta 2 mieczy i 7 kielichow sugeruje, ze mialabys wciaz jakies wahania i problemy, nawet dylematy czy w ogole dobrze postapilas chac w ogole sie z nia spotkac. Probowalaby Toba manipulowac, na ile swiadomie...? 3 bulaw sugeruje, ze ona sobie uklada to wszystko pod siebie, zeby z tego jak najlepiej wyjsc. W Diable egoizm, Swiat podpowiada, ze ona jak i Ty zapewne wyciagnelyscie juz to co trzeba wam bylo z tej relacji i tak.
 

Jak zdecydujesz sie jeszcze na to spotkanie... to tak, rada dla Ciebie jest taka zeby zachowac spokoj na miare Twoich mozliwosci. Jesli ona bedzie probowala wywolac u Ciebie trudne emocje np. poczucie winy, zal, to pamietaj o tym, jak Ty sie czulas w tej relacji i nie ulegaj temu. Ale tak jak pokazuje Ci 5 bulaw- musialabys sie klocic i wojowac z nia zeby bronic swojego zdania, a 6 mieczy to w sumie podkresla, ze jakbys chciala nawet naprawic ta relacje to by byla dosc zmudna robota i na horyzoncie nie widac na razie zadnych pozytywnych efektow.
Jak juz chcesz sie spotkac to bedzie dosc meczace. Karty Ci radza spokojnie obserwowac to co ona robi i analizowac kazdy jej krok, ale tez Ci podpowiadaja, zebys przeanalizowala czy serio warto. Ja bym odwolala to spotkanie tak szczerze, kompletnie sie zgadzam z Lunaria... I w sumie ty tez

  • Lubię to! 2
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lilliana napisał:

Ona nie ma ani dobrych zamiarow, ani dobrych intencji. Jest nastawiona na skonczenie tej relacji, dla niej tu nie ma nic do naprawy i do tego stawia siebie w roli poszkodowanej. Nie widac z jej strony zadnej checi zrozumienia, ani pogodzenia. Wszedzie sa praktycznie negatywne karty... W jej intencjach Kolo Fortuny - ona nawet nie analizuje tego co robi, tylko poddaje sie wlasciwie wlasnym emocjom. Niech sie dzieje wola nieba, a ja to nie obchodzi za bardzo co bedzie z Wami. Wlasnej winy nie widzi i bedzie cierpiec w tej swojej 8 mieczy zapewne. Moze nawet los obwiniac za to co sie dzieje, a nie swoje decyzje.
 

Z pozoru pogodzenie sie daloby ci swego rodzaju wewntrzny spokoj w tych bulawach, ale dalej karta 2 mieczy i 7 kielichow sugeruje, ze mialabys wciaz jakies wahania i problemy, nawet dylematy czy w ogole dobrze postapilas chac w ogole sie z nia spotkac. Probowalaby Toba manipulowac, na ile swiadomie...? 3 bulaw sugeruje, ze ona sobie uklada to wszystko pod siebie, zeby z tego jak najlepiej wyjsc. W Diable egoizm, Swiat podpowiada, ze ona jak i Ty zapewne wyciagnelyscie juz to co trzeba wam bylo z tej relacji i tak.
 

Jak zdecydujesz sie jeszcze na to spotkanie... to tak, rada dla Ciebie jest taka zeby zachowac spokoj na miare Twoich mozliwosci. Jesli ona bedzie probowala wywolac u Ciebie trudne emocje np. poczucie winy, zal, to pamietaj o tym, jak Ty sie czulas w tej relacji i nie ulegaj temu. Ale tak jak pokazuje Ci 5 bulaw- musialabys sie klocic i wojowac z nia zeby bronic swojego zdania, a 6 mieczy to w sumie podkresla, ze jakbys chciala nawet naprawic ta relacje to by byla dosc zmudna robota i na horyzoncie nie widac na razie zadnych pozytywnych efektow.
Jak juz chcesz sie spotkac to bedzie dosc meczace. Karty Ci radza spokojnie obserwowac to co ona robi i analizowac kazdy jej krok, ale tez Ci podpowiadaja, zebys przeanalizowala czy serio warto. Ja bym odwolala to spotkanie tak szczerze, kompletnie sie zgadzam z Lunaria... I w sumie ty tez

Bardzo dziękuje Ci za odpowiedz. Rozwiałaś mi wszelkie wątpliwości co do kart. Dobrą decyzją dla mnie by było odwołać spotkanie bym nie potrzebne wdawała się w konflikty ale jest ta druga strona, ze wiem ze nie jestem całkowicie bez winy i tez moje czyny bez wyjaśnień mogły zle po prostu wyglądać , dlatego chce oczyścić sumienie. Jeszcze będę się zastanawiać nad spotkaniem

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User
1 godzinę temu, Emma1 napisał:

Żałuje tego ale już teraz nie ma odwrotu za bardzo.


Jest kompletnie na odwrót, zawsze możesz jej napisać, że odwołujesz spotkanie. Nie zawsze trzeba być niewolnikiem własnych słów.

 

Co do kart, tak z ciekawości:

 

2 godziny temu, Emma1 napisał:

Intencje jej :

krol kielichów, 5monet,  koło fortuny 


Czy w tej historii ma znaczenie jakiś mężczyzna?

 

 

Edytowane przez Ariesza
Literówki, telefonowi wydaje się, że jest mądrzejszy ode mnie
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ariesza napisał:


Jest kompletnie na odwrót, zawsze możesz jej napisać, że odwołujesz spotkanie. Nie zawsze trzeba być niewolnikiem własnych słów.

 

Co do kart, tak z ciekawości:

 


Czy w tej historii ma znaczenie jakiś mężczyzna?

 

 

Pierwsze co mi wpadło do głowy to jej chłopak , z kilka razy z nim rozmawiałam, ale to tylko tyle. 
ale jakoś zaczął mnie zastanawiać mój były , może mają kontakt i razem mnie obgadują czy coś,

(choć ponoć ona uważa ze jest frajerem bo tak mnie skrzywdził, przynajmniej kiedyś tak mówiła) 

 jak masz podejrzenie tutaj jakiegoś mężczyzny. 
Zapytałam jaką on ma z nią relacje to koło fortuny, cesarzowa, gwiazda

wyglada mi tu coś na rzeczy.

ale żeby zobaczyć czy jest znaczenie jakiegoś mężczyzny w tej sytuacji to zapytałam czy mnie obgadują .. nie wiedziałam o co innego zapytać 

3 buław , 4 buław , rycerz kielichów , rycerz buław

pewnie tak na jakiś imprezach , ale nie widzę tutaj nic groźnego , wiec chyba mężczyzna nie ma tu znaczenia 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 23:30, Ariesza napisał:


Jest kompletnie na odwrót, zawsze możesz jej napisać, że odwołujesz spotkanie. Nie zawsze trzeba być niewolnikiem własnych słów.

 

Co do kart, tak z ciekawości:

 


Czy w tej historii ma znaczenie jakiś mężczyzna?

 

 

Popieram podpowiedz.  

 

Wcale nie musimy trzymać się obietnic, nasze prawo, ale w  porę i z klasą odwołać spotkanie.  Nawet bez zbędnych tłumaczeń. Tym bardziej, że karty mówią o żadnym dobrym efekecie. 

spotkania.  

 

Twardogłowych się nie zmieni. Szkoda pary na gwizdek. 

Edytowane przez adamandium
  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upade 

dzis rozmawiałyśmy i szczerze mówiąc nic nie wyglądało tak jak karty mi pokazały. Żadnej manipulacji nie wiedziałam , rozmowa była spokojna i na poziomie. Duży szacunek i otwartość na punkt widzenia drugiej strony. Okazało się ze obie dodałysmy sobie za dużo przez co za krytycznie wzajemnie sie oceniłyśmy. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...