Skocz do zawartości

Co dobrego i co w miłości? na 3 miesiące


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Karty na miłość na 3 miesiące:

 

5 buław, 4 buław, Król mieczy

 

Jestem od niedawna w związku. Będzie się dużo działo (5 buław) i możliwy jakiś spór, ale sytuacja powinna się uspokoić (4 buław). W królu mieczy mogą być jakieś poważne rozmowy.

 

Co dobrego ogólnie mnie spotka w ciągu 3 miesięcy?

 

9 mieczy, As monet, paź mieczy

 

Uda mi się przezwyciężyć jakieś psychiczne blokady, możliwe, że związane z komunikacją. Może udam się na jakiś kurs.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 21.04.2023 o 15:37, Anastazja979 napisał:

Karty na miłość na 3 miesiące:

 

5 buław, 4 buław, Król mieczy

 

Jestem od niedawna w związku. Będzie się dużo działo (5 buław) i możliwy jakiś spór, ale sytuacja powinna się uspokoić (4 buław). W królu mieczy mogą być jakieś poważne rozmowy.

 

Co dobrego ogólnie mnie spotka w ciągu 3 miesięcy?

 

9 mieczy, As monet, paź mieczy

 

Uda mi się przezwyciężyć jakieś psychiczne blokady, możliwe, że związane z komunikacją. Może udam się na jakiś kurs.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji. 

Ten król mieczy nie musi sygnalizowac poważnych rozmów,ale Twojego partnera To może być albo ktoś po przejściach lub mający Słońce bądź główne planety w znakach powietrznych lub też ktoś chłodny,nie okazujący uczuć,konkretny,bystry etc.

Karty nie są złe,pokazują że będziecie się docierać,a przy tym jak wiadomo często są spięcia.

 

Co dobrego?Możesz się denerwować o jakieś sprawy finansowe,ale powinnaś coś ustalić. Wiąże mi się to z Twoim zwiazkiem.Jesli razem nie mieszkacie,to podejmiecie taką decyzję,a spory mogą być o kasę.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miłości 

klotnie i konflikty z nim , możliwe ze może chodzić o jakąś zazdrość w jego spędzaniu czasu (4bulaw). Król mieczy - czegoś nauczysz się z tego biorąc pod uwagę ze 5 buław to karta bramy 


co dobrego
spotka cię coś co mocno wpłynie na Twoją psychikę , ale to coś właśnie otworzy Ci szanse w życiu. 

 

Edytowane przez Emma1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...