Skocz do zawartości

Maj prognoza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Aura: Śmierć+9 mieczy+9 denarów

 

Jakaś transformacja, powolny proces zachodzących zmian, które będą powodowały stres, napięcie, gonitwę myśli, niepokój. Aż dwie dziewiątki będą mówiły, że będę czuła się osamotniona.

 

Praca: Umiarkowanie+Śmierć+Kochankowie

 

Harmonijnie, a czasem wręcz nudno. Nie szukam pracy, więc Kochankowie może oznaczać zbudowanie z kimś dobrej współpracy.

 

Finanse: 9 mieczy+Rycerz Mieczy+Rydwan

 

Możliwe, że jakieś problemy z autem lub planowanym wyjazdem, który wyniesie mnie finansowo więcej niż zakładałam.

 

Miłość: Paź Mieczy+6 kielichów+5 buław

 

Czyżby jakichś kontakt z dawnych czasów? Nie sądzę, więc powrót do starych emocji lub walka o posiadanie potomstwa.

 

Samopoczucie: Sąd+Głupiec+9 denarów

 

Odrodzenie emocji, które będą mnie popychały do pójścia nowymi ścieżkami, zadowolenie, nastawienie na własne ja.

 

Relacje z otoczeniem: 4 denarów+Wisielec+Cesarzowa

 

Raczej zasiedzenie, unikanie kontaktów raczej obserwowanie poprzez kanały na social mediach niż realny kontakt.

 

Pozytywna niespodzianka: 10 mieczy+Rycerz Buław+2 denarów

 

Zakończenie jakiejś trudnej sprawy, pójście do przodu.

 

Rada: Cesarz+Gwiazda+Paż Denarów

 

Nie wiem, do jakiej dziedziny może odnieść się rada, bo jeśli do nauki, to inwestować w kursy, szkolenia, aby sięgnąć po więcej. Jeśli chodzi o relacje, to marzenia mogą się ziścić, jeśli dobrze zainwestuję.

 

Będę mega wdzięczna za pomoc i z góry dziękuję!

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 24.04.2023 o 21:03, mezza napisał:

Aura: Śmierć+9 mieczy+9 denarów

Coś odejdzie z Twojego życia. Coś, co już się nie sprawdzało, nie działało, nie dawało korzyści. Może być stres z tego powodu( zupełnie niepotrzebny) bo zmiany które zajdą i z początku będą wyglądać na trudne, w rzeczywistości dadzą Ci dużo swobody i samodzielności. 

W dniu 24.04.2023 o 21:03, mezza napisał:

Praca: Umiarkowanie+Śmierć+Kochankowie

Spokój. Sprawy które chwilowo mogą wybić Cię z rutyny, ułożą się pomyślnie. 
Mi ostatnio karta Kochankowie pokazywała, że w pracy dokonałam wyboru i komuś pomogłam( kosztem swojego czasu). Dokonanie wyboru by komuś pomoc. Porozumienie. 
 

W dniu 24.04.2023 o 21:03, mezza napisał:

Finanse: 9 mieczy+Rycerz Mieczy+Rydwan

Finanse mogą trochę przysporzyć „czarnowidztwa”- może nie będzie tak źle jak z początku będzie wyglądać, jednak przysporzy nerwów i rozmyślania. 
Rydwan może zapowiadać skupienie się ba nowym, finansowym

pomyśle( coś, co sama robisz). 
 

W dniu 24.04.2023 o 21:03, mezza napisał:

Miłość: Paź Mieczy+6 kielichów+5 buław

Znów Miecze czyli jakiś stres i nerwy za sprawą wiadomości. Trochę galimatiasu w 5 Buław - każda ze stron będzie chciała postawić na swoim, zrobić coś po swojemu. Może przy tym iskrzyć( w miłości ta karta nie jest taka zła i może zapowiadać gorący okres). 
Przy 6 Kielichów - może być sentymentalnie( może powrót w jakieś stare, randkowe miejsce?). 
 

W dniu 24.04.2023 o 21:03, mezza napisał:

Samopoczucie: Sąd+Głupiec+9 denarów

Będzie szło ku lepszemu - dużo nadziei i wiary w powodzenie planów( optymizm). Poczucie niezależności. 
 

W dniu 24.04.2023 o 21:03, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 4 denarów+Wisielec+Cesarzowa

Dużo siedzenia w domu. Wycofanie się z aktywnego życia socjalnego. Nacieszanie ogniskiem domowym - skupienie na sobie i swoich potrzebach.  
 

W dniu 24.04.2023 o 21:03, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: 10 mieczy+Rycerz Buław+2 denarów

Znów karta mówiąca o zakończeniu czegoś - z pozytywnym skutkiem dla Ciebie. 
Utrzymanie równowagi w kontaktach. 
 

W dniu 24.04.2023 o 21:03, mezza napisał:

Rada: Cesarz+Gwiazda+Paż Denarów

Trzymaj się swoich planów i zasad - dadzą plon w dalszej przyszłości. Nie zmieniaj łatwo zdania Kub sposobu działania. Bądź życzliwa i pomocna lub sama korzystaj z drobnych przysług. 
 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

Aura: Śmierć+9 mieczy+9 denarów

 

Jakaś transformacja, powolny proces zachodzących zmian, które będą powodowały stres, napięcie, gonitwę myśli, niepokój. Aż dwie dziewiątki będą mówiły, że będę czuła się osamotniona.

Stres związany z jakimiś zmianami, ale ostatecznie wyjdzie Ci na dobre.

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

 

Praca: Umiarkowanie+Śmierć+Kochankowie

 

Harmonijnie, a czasem wręcz nudno. Nie szukam pracy, więc Kochankowie może oznaczać zbudowanie z kimś dobrej współpracy.

Może być współpraca z kimś nowym. Nowe obowiązki.

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

 

Finanse: 9 mieczy+Rycerz Mieczy+Rydwan

 

Możliwe, że jakieś problemy z autem lub planowanym wyjazdem, który wyniesie mnie finansowo więcej niż zakładałam.

Kłótnia o pieniądze.

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

 

Miłość: Paź Mieczy+6 kielichów+5 buław

 

Czyżby jakichś kontakt z dawnych czasów? Nie sądzę, więc powrót do starych emocji lub walka o posiadanie potomstwa.

Możecie sobie wypominać jakieś dawne zatargi.

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

 

Samopoczucie: Sąd+Głupiec+9 denarów

 

Odrodzenie emocji, które będą mnie popychały do pójścia nowymi ścieżkami, zadowolenie, nastawienie na własne ja.

Oczyszczenie atmosfery.

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

 

Relacje z otoczeniem: 4 denarów+Wisielec+Cesarzowa

 

Raczej zasiedzenie, unikanie kontaktów raczej obserwowanie poprzez kanały na social mediach niż realny kontakt.

Siedzenie w domu w małym gronie osób 

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: 10 mieczy+Rycerz Buław+2 denarów

 

Zakończenie jakiejś trudnej sprawy, pójście do przodu.

Podjęcie jakiejś ważnej decyzji.

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

 

Rada: Cesarz+Gwiazda+Paż Denarów

 

Nie wiem, do jakiej dziedziny może odnieść się rada, bo jeśli do nauki, to inwestować w kursy, szkolenia, aby sięgnąć po więcej. Jeśli chodzi o relacje, to marzenia mogą się ziścić, jeśli dobrze zainwestuję.

Wysłuchać rady kogoś mądrzejszego.

W dniu 24.04.2023 o 22:03, mezza napisał:

 

Będę mega wdzięczna za pomoc i z góry dziękuję!

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...