Skocz do zawartości

Romans?


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mówiłam komuś , ze w sumie to chętnie zaczęłabym się z kimś spotykać i akurat kilka godzin po tym napisał do mnie stary znajomy który mi się kiedyś podobał. Pomyślałam sobie czy może mówiąc o tym nie zamanifestowałam sobie relacji :D.

wiec zapytałam kart czy będziemy mieć romans:

8 monet, król kielichów, 3 buław , 6 buław 

jak dla mnie nie wyglada mi to na czysty romans a na budowanie relacji co mnie w sumie bardzo cieszy. 8 pentakli , praca nad tą relacja ale i spędzanie czasu. Król kielichów symbolizuje pewnie go , ale tez może atmosferę tej relacji. 3 buław .. relacja z perspektywą. Realizowanie planów i tez spędzanie czasu. 6 buław hmmm.. atrakcyjność? Satysfakcja z relacji i również zabawa. Wiec tak.. romans troszkę będzie , ale i również budowanie relacji. Relacja będzie satysfakcjonują i fajna ze wspólnymi planami.

co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 25.04.2023 o 23:59, Emma1 napisał:

wiec zapytałam kart czy będziemy mieć romans:

8 monet, król kielichów, 3 buław , 6 buław 

Patrząc na karty razem to wygada na bardzo przyjemną, rozwojową sytuację. Są Buławy więc są i chęci by z tej znajomosci coś było. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem coś z tego może wyjść. Może jeszcze nie koniecznie związek. 

Dla mnie widać tutaj zangazowanie w relację chęć poznania się wzajemnie potrzebę wejścia w relację i wzajemnie adorowanie się.  

8 denarow praca nad relacją 

Krol kielichow może mówić tutaj o kierowaniu się uczuciem 3 kijow właśnie o potrzebie wejścia w relację o tym że są duże szanse że drzwi stoją otworem 

6 kijow to karta sukcesu adorowania  drugiej osoby mile chwilę niespodzianki 

Ogólnie chyba będzie miło i jest szansa na rozwój sytuacji 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.04.2023 o 00:59, Emma1 napisał:

Dziś mówiłam komuś , ze w sumie to chętnie zaczęłabym się z kimś spotykać i akurat kilka godzin po tym napisał do mnie stary znajomy który mi się kiedyś podobał. Pomyślałam sobie czy może mówiąc o tym nie zamanifestowałam sobie relacji :D.

wiec zapytałam kart czy będziemy mieć romans:

8 monet, król kielichów, 3 buław , 6 buław 

jak dla mnie nie wyglada mi to na czysty romans a na budowanie relacji co mnie w sumie bardzo cieszy. 8 pentakli , praca nad tą relacja ale i spędzanie czasu. Król kielichów symbolizuje pewnie go , ale tez może atmosferę tej relacji. 3 buław .. relacja z perspektywą. Realizowanie planów i tez spędzanie czasu. 6 buław hmmm.. atrakcyjność? Satysfakcja z relacji i również zabawa. Wiec tak.. romans troszkę będzie , ale i również budowanie relacji. Relacja będzie satysfakcjonują i fajna ze wspólnymi planami.

co myślicie?

Upade  jak szybko zaczelismy pisać to tak samo szybko zniknął xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...