Skocz do zawartości

Lekarz


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wybrać lekarza obaj to mężczyźni z dobrymi opiniami, ale zapytałam kart, który byłby lepszym wyborem pod katem wykonania badań, które muszę zrobić:

 

1. Pan M

 

8 mieczy, 3 kielichy, as monet

 

2. Pan R 

 

rydwan VII, 5 buław, słońce XIX 

 

Hmm każdy ma plusy i jakiegoś minusa 

sama nie widm ale R ma dobroczynne słońce, wiec może jednak ten.

 

moje ogólne zadowolenie po wykonanym badaniu.

 

2 monety, 9 kielichów, papież V

 

wydaje się być dobre.

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, panna.marta napisał:

 

1. Pan M

 

8 mieczy, 3 kielichy, as monet

 

2. Pan R 

 

rydwan VII, 5 buław, słońce XIX 

Lekarz numer 2. Masz tutaj Rydwan oraz Słońce. W Rydwanie pokazuje się skupienie na swoich planach, nowe miejsca( może inna metoda leczenia). 
Słońce które po prostu napawa zdrowym optymizmem.
5 Buław - tu nie na złych intencji, raczej może być Ci trudno zgrać się z lekarzem. Może jakieś wizyty będziesz Ty lub on odwoływać, przekładać.  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gringe napisał:

Lekarz numer 2. Masz tutaj Rydwan oraz Słońce. W Rydwanie pokazuje się skupienie na swoich planach, nowe miejsca( może inna metoda leczenia). 
Słońce które po prostu napawa zdrowym optymizmem.
5 Buław - tu nie na złych intencji, raczej może być Ci trudno zgrać się z lekarzem. Może jakieś wizyty będziesz Ty lub on odwoływać, przekładać.  

A No właśnie próbuje do niego złapać wizytę, bo jestem zapisana do pana nr 1. Może te buławy to walka o miejsce ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 minuty temu, panna.marta napisał:

A No właśnie próbuje do niego złapać wizytę, bo jestem zapisana do pana nr 1. Może te buławy to walka o miejsce ?

5 Buław pokazuje u mnie chaos, galimatias a przede wszystkim - każdy ma inne plany( Ty swoje a lekarz swoje) i nie ma tu wspólnego punktu. Stąd tak pasowałoby tu odwoływanie, przekładanie wizyt). W sumie, jeśli masz problem z zapisaniem się do niego bo terminy Ci nie pasują - to tez 5 Buław by tu pasowała. 
A poza tym nasz dwie AW, o pozytywnym znaczeniu. 
 

U pierwszego lekarza nasz Asa Monet - czyli zmianę( i może jest to właśnie zmiana na tego drugiego, zmiana oczywiście jest korzystna bo to As Monet).  

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

5 Buław pokazuje u mnie chaos, galimatias a przede wszystkim - każdy ma inne plany( Ty swoje a lekarz swoje) i nie ma tu wspólnego punktu. Stąd tak pasowałoby tu odwoływanie, przekładanie wizyt). W sumie, jeśli masz problem z zapisaniem się do niego bo terminy Ci nie pasują - to tez 5 Buław by tu pasowała. 
A poza tym nasz dwie AW, o pozytywnym znaczeniu. 
 

U pierwszego lekarza nasz Asa Monet - czyli zmianę( i może jest to właśnie zmiana na tego drugiego, zmiana oczywiście jest korzystna bo to As Monet).  

Dzięki kochana na Ciebie zawsze mogę liczyć :*

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gringe napisał:

@panna.marta - ciekawa jestem

jak zrealizują się karty - daj znać koniecznie :)  

Oczywiście : ) tylko pod koniec maja , bo muszę czekać na wizytę 3 tyg 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...