Skocz do zawartości

Kawa ze znajoma


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach kawę ze znajoma z która kiedyś miałam siekierę. Zaproszenie wyszło z mojej strony. Jak upłynie mi czas z panią X na tej kawie?

 

paz mieczy, papież V, as kielichów dołożone paz buław 

 

dużo kart paziowych, może dużo rozmów , wyjaśnień co było, ale skończy się dobrze. Widzę tu optymistyczne zakończenie naszej sytuacji. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
11 godzin temu, panna.marta napisał:

Mam w planach kawę ze znajoma z która kiedyś miałam siekierę. Zaproszenie wyszło z mojej strony. Jak upłynie mi czas z panią X na tej kawie?

 

paz mieczy, papież V, as kielichów dołożone paz buław 

Będzie dobrze. W Paziu Mieczy możesz usłyszeć jakieś negatywne informacje, może pojawić się drobna sprzeczka na początku lub cięta wymiana zdań ale później już wszystko pójdzie gładko. W Papieżu możesz Ty udzielać jej rad lub ona Tobie i każda z was będzie się zgadzać z tymi radami, informacjami - coś, co się chętnie słucha, z przyjemnością. W Asie Kielichów może pojawić się kolejna propozycja na wspólne wyjście albo też - koleżanka zaproponuje kolejną kolejkę kawy lub czegoś do jedzenia. 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gringe napisał:

Będzie dobrze. W Paziu Mieczy możesz usłyszeć jakieś negatywne informacje, może pojawić się drobna sprzeczka na początku lub cięta wymiana zdań ale później już wszystko pójdzie gładko. W Papieżu możesz Ty udzielać jej rad lub ona Tobie i każda z was będzie się zgadzać z tymi radami, informacjami - coś, co się chętnie słucha, z przyjemnością. W Asie Kielichów może pojawić się kolejna propozycja na wspólne wyjście albo też - koleżanka zaproponuje kolejną kolejkę kawy lub czegoś do jedzenia. 

Dzięki kochana. Właśnie tej potyczki się boje : ( kawa ma być pojednawcza z nastawieniem na dobra współpracę pod katem zawodowym.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, panna.marta napisał:

Mam w planach kawę ze znajoma z która kiedyś miałam siekierę. Zaproszenie wyszło z mojej strony. Jak upłynie mi czas z panią X na tej kawie?

 

paz mieczy, papież V, as kielichów dołożone paz buław 

 

dużo kart paziowych, może dużo rozmów , wyjaśnień co było, ale skończy się dobrze. Widzę tu optymistyczne zakończenie naszej sytuacji. 

Ja sądzę, że nerwowo może być na początku, ale później uspokoicie emocje i otworzycie się na siebie. As Kielichów to zazwyczaj nowy początek, oczyszczenie że złych emocji. Powodzenia 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na początku możecie mieć trochę negatywne, bojowe nastawienie. Mam na myśli sytuację kiedy idziecie na spotkanie i nie wiecie co druga strona myśli, czego się spodziewać. Papież to mądrość i radzę podejść do sytuacji mądrze, spróbować wszystko na spokojnie sobie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i wtedy w Asie Kielichów jest szansa na zgode ale to tylko szansa ale macie szansę się dogadac bo jest paź Buław .

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja - od początku do końca było bardzo miło i atmosfera w moim odczuciu oczyszczona. Mam nadzieje , ze znajoma tez zadowolona. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...