Skocz do zawartości

Horoskop elekcyjny + horoskop urodzeniowy Króla Karola III


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Napisano (edytowane)

 

Screenshot_20230507_163006_SamsungInternet.thumb.jpg.8197743c064e92ce1749dcc480b706cd.jpg

Na zewnątrz horoskop urodzeniowy króla Karola, w środku horoskop na czas elekcji. Widać pokrycie osi asc/dsc w znaku królewskiego Lwa, aby wzmocnić głowę Państwa. Karol prawdopodobnie zasłynie ze swoich dziwactw, bo urodzeniowy Pluton w 1 domu. Jeśli chodzi o jego panowanie, to dodatkowo władca asc jest w koniunkcji aplikującej do Urana, więc trzeba przygotować się na nagłe zwroty akcji, nietypowe zachowania króla, pełni on rolę reprezentacyjną, więc może wywołać parę skandali. Oprócz tego odbiera sekstyl od Marsa I Neptuna - na pewno na plus, pomimo że Mars w Raku nie czuje się zbyt dobrze. Na plus elekcji - większa liczba planet nad horyzontem i w 10 domu. Na minus dzień po zaćmieniu Księżyca nie wydaje mi się zbyt dobrym pomysłem, chyba że chodzi tu o otumanienie ludu :p również wybranie dnia koronacji, gdy Księżyc jest w Skorpionie, to niezbyt dobry pomysł, jednak może było to podyktowane wzmocnieniem urodzeniowego Słońca króla Karola. Rządy Karola mogą być odbierane emocjonalnie na co wskazywalby wielki wodny trygon Mars Księżyc i Neptun, być może Mars doda tu animuszu, natomiast przy Neptunie mogą być tworzone bajkowe plany, trochę nierealne. Niezbyt dobrze, że Mars jest w domu upadającym oraz Saturn, jednak na szczęście Saturn nie odbiera żadnych aspektów.

Zapomniałam dodać, że całkiem przyjemnie wygląda sekstyl Jowisza i Wenus w domu 10 i 11 może zwiększone nakłady finansowe na rodzinę królewską bądź przeznaczane na organizację pożytku publicznego, ale takie które są pod nadzorem Royalsów

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria tak na fali analizy koronacji, to czytałam z różnych źródeł na temat Karola i jego horoskopu oraz prognozy odnośnie jego panowania.

I tak, astrologowie zaraz po urodzeniu Karola twierdzili, że jest to w miarę okay horoskop ale nie bardzo widać tu przyszłego króla( za słaby Jowisz - dobrze wiedzieć ;p). 
Mi przyszło do głowy czy czas koronacji nie był ustawiony pod coś innego - nie chodziło o panowanie na tronie( ale inne plany Karola, niekoniecznie by być monarchą). 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Gringe napisał:

I tak, astrologowie zaraz po urodzeniu Karola twierdzili, że jest to w miarę okay horoskop ale nie bardzo widać tu przyszłego króla( za słaby Jowisz - dobrze wiedzieć ;p). 

Hmmm, a co im się nie podoba w jego Jowiszu? Jest co prawda w ostatnim stopniu, ale jednak to jeszcze Strzelec :)

4 minuty temu, Gringe napisał:

Mi przyszło do głowy czy czas koronacji nie był ustawiony pod coś innego - nie chodziło o panowanie na tronie( ale inne plany Karola, niekoniecznie by być monarchą). 

 myślisz, że ktoś będzie działał w jego imieniu jako szara eminencja?  

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, Gringe napisał:

tak na fali analizy koronacji, to czytałam z różnych źródeł na temat Karola i jego horoskopu oraz prognozy odnośnie jego panowania.

Teraz czytałam też, że niektórzy wedle astrologii wieszczą mu krótkie panowanie, może jestem za cienka w uszach, ale ja tego nie widzę, tzn. rozumiem, że przesłanką może być Saturn w 8 d. lub Mars w 12, ale wydaje mi się to za mało, aby grzmieć o jego rychłej śmierci

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Lunaria napisał:

Hmmm, a co im się nie podoba w jego Jowiszu? Jest co prawda w ostatnim stopniu, ale jednak to jeszcze Strzelec

Tak po mojemu to właśnie ta końcówka Strzelca( tutaj planeta jest już bardzo słaba i „zalatuje” Saturnem - co by pasowało bo chłopina się odczekał całe życie na tą koronę), w 5 domu( a nie w domu kardynalnym), brak aspektu ze Słońcem( to jest wg źródeł „królewski” aspekt i na przykład ma go William w horoskopie( nie żebym była taka mądra, wpadł mi w oko artykuł z Astromagii ;p). Do tego znak Strzelca jest znakiem zamkniętym w 5 domu - nie żeby działa się jakaś tragedia od razu ale to osłabia działanie planety i znaku którym włada( bo znak Strzelca jest zamknięty w tym 5 domu). 
Teraz tak patrzę i to jest ciekawe, u Karola Księżyc jest w 10 domu w trygonie z Jowiszem , królową ludzkich serc była i jest jego pierwsza żona- Diana.
Co ciekawe, Księżyc włada 12 domem - problemami są kobiety a przynajmniej jedna i to wszystko „na świeczniku”. 
Pluton w 1 domu - facet lubi kontrolę ale czy to go pretenduje do bycia monarchą to już nie wiem :/ 

 

Godzinę temu, Lunaria napisał:

myślisz, że ktoś będzie działał w jego imieniu jako szara eminencja?  

Tak, jak czytałam, on się może szybko zrzec tronu na poczet syna. Niekoniecznie przeniesie się na tamten świat. 
I tak jak w artykule na astromagii - Pluton w Wodniku nie sprzyja królom( poprzedni pobyt Plutona zmienił ustrój we Francji - Rewolucja Francuzka).
 

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Teraz czytałam też, że niektórzy wedle astrologii wieszczą mu krótkie panowanie, może jestem za cienka w uszach, ale ja tego nie widzę, tzn. rozumiem, że przesłanką może być Saturn w 8 d. lub Mars w 12, ale wydaje mi się to za mało, aby grzmieć o jego rychłej śmierci

On się może czym innym interesować niż bycie twarzą Brytyjskiej Monarchii. Sam się prędzej zrzeknie bo będzie miał inne, ważne rzeczy na głowie, albo po prostu z uwagi na stan zdrowia( takie bywanie tu i tam, trochę energii na to schodzi). 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Gringe napisał:

Tak po mojemu to właśnie ta końcówka Strzelca( tutaj planeta jest już bardzo słaba i „zalatuje” Saturnem - co by pasowało bo chłopina się odczekał całe życie na tą koronę), w 5 domu( a nie w domu kardynalnym), brak aspektu ze Słońcem( to jest wg źródeł „królewski” aspekt i na przykład ma go William w horoskopie( nie żebym była taka mądra, wpadł mi w oko artykuł z Astromagii ;p). Do tego znak Strzelca jest znakiem zamkniętym w 5 domu - nie żeby działa się jakaś tragedia od razu ale to osłabia działanie planety i znaku którym włada( bo znak Strzelca jest zamknięty w tym 5 domu). 

No nie wiem, dla mnie to jest naginanie faktów do teorii jaka aktualnie komu pasuje... bo np. Królowa Elżbieta II miała Jowisz w Wodniku, to już totalnie mało królewskie umiejscowienie Jowisza i również nie ma aspektu ze Słońcem. W horoskopie urodzeniowym miała koniunkcje Marsa z Jowiszem i opozycję do Neptuna w Lwie... Księżyc w Lwie odbiera kwinkunks do Wenus... Też mało królewsko, zresztą podczas jej panowania załapała się na dramaty budżetowe plus relacje z kobietami trochę skomplikowane, zwłaszcza z wybrankami syna. U niej asc w Koziorożcu dawał swobodne poruszanie się w skostnialych strukturach i to można by było podpasować pod królewskość, a jeśli tak to Karolowy Jowisz "zabarwiony" Koziorożcem powinien się sprawdzić :)

 

2 godziny temu, Gringe napisał:

Tak, jak czytałam, on się może szybko zrzec tronu na poczet syna. Niekoniecznie przeniesie się na tamten świat. 

Czas pokaże, uważam że elekcje ma niezłą, a po jego urodzeniowym horoskopie prędzej bym uznała, że rzeczywiście może nie być jakoś super reprezentatywny i będzie wolał działać z ukrycia o ile z ascendentem w Lwie tak się da :) może jednak pomimo wieku unowocześni monarchię :) 

 Absolutnie nie jestem jego fanką, jednakże staram się patrzeć uczciwie na jego horoskopy, wydaje mi się sfiksowanym bucem, ale to co widać na zewnątrz niekoniecznie może pokrywać się z rzeczywistością. Tak pomyślałam, że przy Plutonie w 1 domu w Lwie, to może dać chęć grzebania i kopania w korzeniach rodzinnych (chociaż to by bardziej pasowalo pod dom 4) lub sprzyja transformującym zmianom, może zrobi porządki z aferami pedofilskimi, które ciągnęły się jak smrodek za rodziną królewską... bądź po prostu będzie zmuszony stanąć na wysokości zadania jako Król pomimo, że nie będzie mu to na rękę. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 minut temu, Lunaria napisał:

Królowa Elżbieta II miała Jowisz w Wodniku, to już totalnie mało królewskie umiejscowienie Jowisza i również nie ma aspektu ze Słońcem. W horoskopie urodzeniowym miała koniunkcje Marsa z Jowiszem i opozycję do Neptuna w Lwie... Księżyc w Lwie odbiera kwinkunks do Wenus... Też mało królewsko

Królowa miała królewski horoskop :) Ascendent w Koziorożcu z Saturnem na MC. 
Jowisz z Marsem w koniunkcji w Wodniku - w pierwszym domu, gdzie władca MC to Mars( w koniunkcji z Jowiszem). 

Ta babka miała dużo siły przebicia ale i jak każdy Byk - beton nie do ruszenia z drogi. 

Królewski horoskop nie chroni od życiowych dramatów - pokazuje, że będzie pełnić wysokie stanowisko i będzie na świeczniku.

A że urodziła się w takiej a nie innej rodzinie - została królową. Pewnie jakby urodziła się w tym czasie w Polsce to byłaby sekretarzem partii ;p 

 

Dramaty i poświęcenie: Wenus w Rybach oraz Neptun w 7 - czy było tak kolorowo w jej małżeństwie, nie wiem. W pewnym momencie  było głośno i o aferach z księciem Filipem( jakieś orgie były organizowane na wysokim szczeblu i on tam bywał). Dużo mu wybaczyła. 
Jej horoskop pokazuje jej poświęcenie w imię tego, co uważała za słuszne czyli utrzymanie Monarchii. 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Gringe napisał:

tak jak w artykule na astromagii - Pluton w Wodniku nie sprzyja królom( poprzedni pobyt Plutona zmienił ustrój we Francji - Rewolucja Francuzka).

Też uważam, że trzeba więcej danych, co prawda wówczas nastąpiło tzw. "Bostońskie picie herbaty", które jak wiadomo było preludium do ogłoszenia niepodległości przez Stany Zjednoczone, ale dla odmiany w 1534r. Pluton znajdował się również w Wodniku i w tym czasie przewrót dotyczył religii, to był początek reformy kościelnej i z wielkimi bólami powstawał anglikanizm, więc może nie taki diabeł straszny jak go malują, bo dzięki temu Anglia uniezależniła się od panów w sukienkach :)

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Gringe co do księcia Williama racja, bardzo ładny horoskop :) Jowisz na MC plus Słońce i Księżyc w Raku w 7 domu w trygonie do tegoż Jowisza wygląda całkiem obiecująco, na pewno robi lepsze wrażenie na ludziach, zwłaszcza, że posiada ujmujący asc w Strzelcu :)

jejku @alieninside przez Ciebie poruszyłyśmy pół rodziny królewskiej!  :p

  • Lubię to! 2
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...