Skocz do zawartości

Jak się zachowa?


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takiego kolegę i ze to tak powiem zastanawiam się nad tym co by było gdyby miedzy nami doszło  do czegoś więcej 

dlatego zapytałam kart 

jak się zachowa po?

3 miecze, rycerz buław, 7 pucharów 

strasznie mi to wyglada .. w sensie jakby miał strasznie wybuchnąć emocjonalnie i nawet i trochę agresywnie. 7 kielichów mam wrażenie , ze mówi o trochę takiej iluzji … jakby sobie nie wiadomo co w głowie dodał. Coś go zaboli , rozczaruje i okaże mi to niezbyt za przyjemnie.

 

jak to zobaczyłam to takie „CO” przecież co ja bym mogła takiego zrobić.

 
zapytalam co ja takiego zrobię 

królowa buław, 10 mieczy , 8 monet 

 

moze powiem ze mi się nie podobało i nie chce więcej , nie chce pracować nad tym by było więcej? Może po prostu się okaże ze pod tą kwestia imtymną do siebie nie pasujemy i mu to powiem? 10 mieczy kojarzy mi się tu jakoś ze mnie obrzydzi , albo ze będę wiedziała ze to koniec takich zabaw .. coś mocno nie będzie mi pasować. Będę chciała to zakończyć , albo i nawet całą relacje z nim . Chociaż tez się zastanawiam ze może te katy się tak nie łączą.. może chodzi o to ze powiem prost i odważnie ze mi nie pasuje .. a karta 8 monet jest osobno .. ze wiecie , będę chciała nad tym pracować. Chodź dalej widzę ze karty to wykluczają..

 

Co go tak zaboli ode mnie?

kaplan , rycerz monet, 3 buław , 10 buław 

kaplan mi się kojarzy ze szczerością i zasadami , na bank ja mu powiem ze mi coś naprawdę nie pasuje. 3 buław i 10 buław .. zaboli go to ze ciężko widzę z nim taką relacje.

 

Jezuuuu jakie to dla mnie jest dziwne , mam z nim relacje koleżeńską a on niczego nie szuka poważnego , dlaczego miało by to go zaboleć.

 

co będzie potem?

5 mieczy, 9 mieczy , pustelnik 

to już dla mnie bardzo łatwe do odczytu 

klotnia , brak porozumienia .. ogólnie konflikt i w ogóle załamanie i rozczarowanie z tego powodu. Nie będziemy widzieli wyjścia z tej sytuacji napiętej między nami. Pustelnik jakoś tu mi daje taką „ nadzieje „ na złagodzenie i przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emma1 napisał:

Mam takiego kolegę i ze to tak powiem zastanawiam się nad tym co by było gdyby miedzy nami doszło  do czegoś więcej 

dlatego zapytałam kart 

jak się zachowa po?

3 miecze, rycerz buław, 7 pucharów 

strasznie mi to wyglada .. w sensie jakby miał strasznie wybuchnąć emocjonalnie i nawet i trochę agresywnie. 7 kielichów mam wrażenie , ze mówi o trochę takiej iluzji … jakby sobie nie wiadomo co w głowie dodał. Coś go zaboli , rozczaruje i okaże mi to niezbyt za przyjemnie.

 

jak to zobaczyłam to takie „CO” przecież co ja bym mogła takiego zrobić.

 
zapytalam co ja takiego zrobię 

królowa buław, 10 mieczy , 8 monet 

 

moze powiem ze mi się nie podobało i nie chce więcej , nie chce pracować nad tym by było więcej? Może po prostu się okaże ze pod tą kwestia imtymną do siebie nie pasujemy i mu to powiem? 10 mieczy kojarzy mi się tu jakoś ze mnie obrzydzi , albo ze będę wiedziała ze to koniec takich zabaw .. coś mocno nie będzie mi pasować. Będę chciała to zakończyć , albo i nawet całą relacje z nim . Chociaż tez się zastanawiam ze może te katy się tak nie łączą.. może chodzi o to ze powiem prost i odważnie ze mi nie pasuje .. a karta 8 monet jest osobno .. ze wiecie , będę chciała nad tym pracować. Chodź dalej widzę ze karty to wykluczają..

 

Co go tak zaboli ode mnie?

kaplan , rycerz monet, 3 buław , 10 buław 

kaplan mi się kojarzy ze szczerością i zasadami , na bank ja mu powiem ze mi coś naprawdę nie pasuje. 3 buław i 10 buław .. zaboli go to ze ciężko widzę z nim taką relacje.

 

Jezuuuu jakie to dla mnie jest dziwne , mam z nim relacje koleżeńską a on niczego nie szuka poważnego , dlaczego miało by to go zaboleć.

 

co będzie potem?

5 mieczy, 9 mieczy , pustelnik 

to już dla mnie bardzo łatwe do odczytu 

klotnia , brak porozumienia .. ogólnie konflikt i w ogóle załamanie i rozczarowanie z tego powodu. Nie będziemy widzieli wyjścia z tej sytuacji napiętej między nami. Pustelnik jakoś tu mi daje taką „ nadzieje „ na złagodzenie i przemyślenia.

Abstrachujac od kart czy bierzesz pod uwagę to że on może Cię nie chcieć jako kobiety .

I tak się zastanawiam czy tego karty nie pokazały 

Pytazz się co by było gdyby . 

3 mieczy może mówić o tym zd nasze wyobrażenia odbiegają od rzeczywistości. My sobie coś wyobrażamy a rzeczywistosc jest inna 

Rycerz buław to może być karta którą pokazuje romans lub bara bara a później jest 7 kielichow karta iluzji i wyimaginowanych wyborów 

Mogę się mylić ale dla mnie to wyglada tak jak być to Ty miała w głowie ze taki scenariusz jest możliwy ale tak naprawdę to nie ma racji bytu 

Nawet na ostanie pytanie wyszła 5 mieczy którą czasem pokazuje że to o co pytamy to tak naprawdę oszutwo . 

Różnica jest jeżeli się pytasz czy ktoś zrobi w Twoja stronę ruch co do Ciebie czuje a różnica kiedy się pytasz co by było gdybyś z nim poszła do łóżka nie wiedząc czy on by chciał.  Zapytaj się czy do tego dojdzie? Czy on chce? 

Możliwe że on w ogóle na Ciebie tak nie patrzy .

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Emma1 napisał:

Mam takiego kolegę i ze to tak powiem zastanawiam się nad tym co by było gdyby miedzy nami doszło  do czegoś więcej 

dlatego zapytałam kart 

jak się zachowa po?

3 miecze, rycerz buław, 7 pucharów 

strasznie mi to wyglada .. w sensie jakby miał strasznie wybuchnąć emocjonalnie i nawet i trochę agresywnie. 7 kielichów mam wrażenie , ze mówi o trochę takiej iluzji … jakby sobie nie wiadomo co w głowie dodał. Coś go zaboli , rozczaruje i okaże mi to niezbyt za przyjemnie.

 

jak to zobaczyłam to takie „CO” przecież co ja bym mogła takiego zrobić.

 
zapytalam co ja takiego zrobię 

królowa buław, 10 mieczy , 8 monet 

 

moze powiem ze mi się nie podobało i nie chce więcej , nie chce pracować nad tym by było więcej? Może po prostu się okaże ze pod tą kwestia imtymną do siebie nie pasujemy i mu to powiem? 10 mieczy kojarzy mi się tu jakoś ze mnie obrzydzi , albo ze będę wiedziała ze to koniec takich zabaw .. coś mocno nie będzie mi pasować. Będę chciała to zakończyć , albo i nawet całą relacje z nim . Chociaż tez się zastanawiam ze może te katy się tak nie łączą.. może chodzi o to ze powiem prost i odważnie ze mi nie pasuje .. a karta 8 monet jest osobno .. ze wiecie , będę chciała nad tym pracować. Chodź dalej widzę ze karty to wykluczają..

 

Co go tak zaboli ode mnie?

kaplan , rycerz monet, 3 buław , 10 buław 

kaplan mi się kojarzy ze szczerością i zasadami , na bank ja mu powiem ze mi coś naprawdę nie pasuje. 3 buław i 10 buław .. zaboli go to ze ciężko widzę z nim taką relacje.

 

Jezuuuu jakie to dla mnie jest dziwne , mam z nim relacje koleżeńską a on niczego nie szuka poważnego , dlaczego miało by to go zaboleć.

 

co będzie potem?

5 mieczy, 9 mieczy , pustelnik 

to już dla mnie bardzo łatwe do odczytu 

klotnia , brak porozumienia .. ogólnie konflikt i w ogóle załamanie i rozczarowanie z tego powodu. Nie będziemy widzieli wyjścia z tej sytuacji napiętej między nami. Pustelnik jakoś tu mi daje taką „ nadzieje „ na złagodzenie i przemyślenia.

Nie rób tego. Tym bardziej świadomie. Bo mi tu jakąś premedytacją pachnie.  

 

Ty sobie poradzisz, w Królowej Buław dasz mu kosza tak z ognia. Policzyć zaliczone. A chłopak będzie miał wielkiego doła, i kaca moralnego i zamknie się w skorupie, że uległ. Wychodzą z założenia, że go uwiedziesz. Dlatego, na początku napisałam, że z lekka na Twoją  premedytację wygląda. Jego strony ad zamiarów nie ma. Są tylko wyniki po ewentualnym po!  

 

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Josei napisał:

Abstrachujac od kart czy bierzesz pod uwagę to że on może Cię nie chcieć jako kobiety .

I tak się zastanawiam czy tego karty nie pokazały 

Pytazz się co by było gdyby . 

3 mieczy może mówić o tym zd nasze wyobrażenia odbiegają od rzeczywistości. My sobie coś wyobrażamy a rzeczywistosc jest inna 

Rycerz buław to może być karta którą pokazuje romans lub bara bara a później jest 7 kielichow karta iluzji i wyimaginowanych wyborów 

Mogę się mylić ale dla mnie to wyglada tak jak być to Ty miała w głowie ze taki scenariusz jest możliwy ale tak naprawdę to nie ma racji bytu 

Nawet na ostanie pytanie wyszła 5 mieczy którą czasem pokazuje że to o co pytamy to tak naprawdę oszutwo . 

Różnica jest jeżeli się pytasz czy ktoś zrobi w Twoja stronę ruch co do Ciebie czuje a różnica kiedy się pytasz co by było gdybyś z nim poszła do łóżka nie wiedząc czy on by chciał.  Zapytaj się czy do tego dojdzie? Czy on chce? 

Możliwe że on w ogóle na Ciebie tak nie patrzy .

Tak pytałam i chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o seks? Chyba tak.
W 3 i 10 mieczy Wam obu cos nie podpasuje. Moze okaze sie ze nie bedzie tak przyjemnie jak sie zapowiadalo. Wtedy po wszystkim on ruszy w swoja strone, moze poszuka innej kobiety, a moze zajmie sie zupelnie czyms innym, byle by odejsc jak najdalej od tej sytuacji. Juz raczej drugiego razu nie bedzie chcial. Moze czuc sie zmieszany.
Krolowa Bulaw- moze przejmiesz dominujaca strone, powiesz otwarcie czego oczekujesz od niego, a on niekoniecznie spelni tutaj Twoje oczekiwania. Dotrwasz do konca ale i tak nie bedziesz czula sie najlepiej. Moze on powie cos, co Ci sie zle skojarzy, co bedzie dla Ciebie nie do zaakceptowania , lub zrobi cos bolesnego... Bez delikatnosci, bez namietnosci.
Co jego zaboli... Jakis kryzys wartosci mam wrazenie go czeka przy tych kartach. Moze bedzie w ogole zalowal , stwierdzi ze seks powinien byc w zwiazku i tyle, i ze jemu takie przygody jednak nie do konca w ogole odpowiadaja. Moze mu sie nie spodoba, bo nie bedziecie dobrze dobrani. Jednak bedziesz wymagala czegos innego niz on moze ci zaoferowac.
Pozniej raczej sie rozejdziecie, ale przemyslisz swoje oczekiwania co do partnerow seksualnych i zapewne latwiej bedzie Ci dzieki temu wchodzic w takie relacje. Ale czy do tego koniecznie potrzeba nieprzyjemnego spotkania...?

Jak jednak zdecydujesz sie spotkac- moim zdaniem karty pokazuja ze warto jeszcze z nim porozmawiac, opowiedziec o swoich granicach, preferencjach, a potem zweryfikowac jeszcze raz czy jest pewny , ze chce.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Emma1 napisał:

Tak pytałam i chce 

To co napisałem wynika z kart tak naprawdę.  Bo nie widać żeby on był zadowolony z sytuacji 

3 mieczy to jest rozczarowanie żal strata 

Rycerz kijow to jest karta aktywności podróży wiadosci 

7 to jest karta iluzji 

Jak się pytasz jak on się zachowa po 

To raz źe widać zd seks z Tobą mu nie przypadnie do gustu to dwa pójdzie sobie i zrujnuje jakieś Twoje wyobrażenia 

Dlatego się pytam czy on chce tak naprawdę bo to nie są karty ktore świadczą że facet chciał z kimś iść do łóżka i był tego pewien 

Co do tego co ty zrobisz 

Krolowa buław 10 mieczy 8 denarow to chyba właśnie o to chodzi że za wiele nie będziesz robiła 

To co go za boli 

kaplan rycerz denarow 3 buław 10 buław 

Kaplan to są przede wszystkim zasady moralne rycerz denarow też jest osoba która się uczy dąży do zdobicoa wiedzy jest wytrwała 3 buław to jest karta którą mówi o tym że jesteśmy na coś gotowi 10 kijow to przytłoczenie 

Facet dostanie nauczkę i będzie tym przytłoczy. 

Co będzie 

5 mieczy 9 mieczy pustelnik 

dostaniesz to co chciała ale pozostanie niesmak po tym wydarzeniu wycofanie ogólnie koniec znajomości 

A tak z własnego doświadczenia 

Ja jestem przed 40 po rozwodzie spotykałam się z 25 letnim chlopakiem na seks. Mam rozstępy po ciąży i chodzącym ideałem Noe jestem 

Ale wiem jedno .Ze jak facet naprawdę chce kobietę to ona może mieć garba na plecach a on tego nie będzie widział 

To są zdobywcy . 

Nie każdemu facetowi może się podobać taka sytuacja że kobieta mu to proponuję.  

Poza tym ważna rzecz . Jeżeli facet sypia z kobieta dla seksu i ja zdobywa jest meski w jego oczach 

Kobieta sypiajacs z facetem dla seksu i do tego inicjatywa wychodzi z jest strony to on po prostu uważa że jest łatwa 

Pokazał się w rozkładzie papież to karta zasad moralnych  zastanów się co on później będzie myślał o Tobie i czy macie wspólnych znajomych 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybacz Emma, ale rozkład jest trochę zabawny :sark:

 

Chciałaś się z nim przespać. To jest ok, ale po co od razu snuć takie teorie?

 

Jak on się zachowa? Co spowoduje takie zachowanie...Dalej ciągniesz tamat co go zaboli w tym zachowaniu i jeszcze brniesz w temat pytając co będzie dalej. Masło maślane. Za bardzo zakręciłaś temat. 

Nie oceniam Cię. Ale nie lepiej było wyciągnąć 3 karty? Jak się ułoży relacja, jeśli się ze sobą prześpicie?

  • Lubię to! 2
  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 09:53, nastek96 napisał:

Wybacz Emma, ale rozkład jest trochę zabawny :sark:

 

Chciałaś się z nim przespać. To jest ok, ale po co od razu snuć takie teorie?

 

Jak on się zachowa? Co spowoduje takie zachowanie...Dalej ciągniesz tamat co go zaboli w tym zachowaniu i jeszcze brniesz w temat pytając co będzie dalej. Masło maślane. Za bardzo zakręciłaś temat. 

Nie oceniam Cię. Ale nie lepiej było wyciągnąć 3 karty? Jak się ułoży relacja, jeśli się ze sobą prześpicie?

Rzeczywiście, masz racje. Wiesz co myśle ze to problem w tym w jaki sposób myśle. Zawsze muszę mieć w głowie wyjaśnione jak, po co i dlaczego. Kiedy nie mam odpowiedzi na te moje pytania to emocjonalnie to na mnie wpływa , ponieważ wtedy zaczynam nadmiernie o tym myśleć.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłem takie same błędy. Wchodziłem głębiej w temat nie zdając sobie sprawy, że karty już pokazują bzdury. 

Mówią, że praca z tarotem to sztuka zadawania pytań. Możesz następnym razem się poradzić na forum w jaki sposób najlepiej zadać pytanie :D

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...