Skocz do zawartości

Moja praca-co dalej


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Mam prośbę o pomoc w interpretacji kart.Od prawie 2 lat pracuję w jednym miejscu,gdzie w sumie nie jest mi źle,mam dobre kontakty z koleżankami,warunki nie są najgorsze.Z dniem 30.04.skonczyla mi się umowa na czas określony.Okazało się,że muszę sobie czegoś szukać,że mogę popracować miesiąc.Nie wiem na czym stoję,bo żadnej nowej umowy szefowa mi nie dała.Połozylam karty na pytanie co z moją pracą do konca sierpnia.

 

Obecna sytuacja 5 monet

Na przeszkodzie Kapłan

Nastawienie Diabeł 

Świadomość Gwiazda

Podświadomość Królowa Mieczy 

Mija 2 monet

Nadchodzi Królowa monet

Obawy Rydwan

Nadzieje Paź kielichow 

Otoczenie Pustelnik

Wynik Sprawiedliwość Król monet Sąd Królowa Buław Król kielichów 8 monet

 

Na pewno odczuwam kryzys psychiczny,jest mi źle,ale ktoś stoi wyżej ode mnie i decyduje.Wiem,że mam wiedzę,że radzę sobie bardzo dobrze w pracy,podświadomie chyba wychodzi mój racjonalizm.Karty wyglądają tak,jakbym albo miala dwie oferty,albo chwilowo miałabym pracować w 2 miejscach,ale jakaś praca i to dobrze płatna jest na horyzoncie.Wynik mnie zastanawia,bo karta Sądu to często u mnie powrót,więc może szefowa z szefem zdecydują,żebym została (szefowa Strzelec,szef Rak co pasuje do kart).Może też trafi się lepszą oferta .Rydwan w obawach może mówić o lęku,żeby albo nowa praca nie okazała się czymś na chwile,albo żeby ew.rozmowy o pracy nie okazały się chwilowym zrywem ze strony szefowej.Nie wiem czemu Pustelnik w otoczeniu,bo nikt się ode mnie nie odsunął, dziewczyny stoją po mojej stronie.A może szefowa coś przemyśli?

Proszę o pomoc,bo to dla mnie ważny temat.

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Mam prośbę o pomoc w interpretacji kart.Od prawie 2 lat pracuję w jednym miejscu,gdzie w sumie nie jest mi źle,mam dobre kontakty z koleżankami,warunki nie są najgorsze.Z dniem 30.04.skonczyla mi się umowa na czas określony.Okazało się,że muszę sobie czegoś szukać,że mogę popracować miesiąc.Nie wiem na czym stoję,bo żadnej nowej umowy szefowa mi nie dała.Połozylam karty na pytanie co z moją pracą do konca sierpnia.

 

Obecna sytuacja 5 monet

Na przeszkodzie Kapłan

Nastawienie Diabeł 

Świadomość Gwiazda

Podświadomość Królowa Mieczy 

Mija 2 monet

Nadchodzi Królowa monet

Obawy Rydwan

Nadzieje Paź kielichow 

Otoczenie Pustelnik

Wynik Sprawiedliwość Król monet Sąd Królowa Buław Król kielichów 8 monet

 

Na pewno odczuwam kryzys psychiczny,jest mi źle,ale ktoś stoi wyżej ode mnie i decyduje.Wiem,że mam wiedzę,że radzę sobie bardzo dobrze w pracy,podświadomie chyba wychodzi mój racjonalizm.Karty wyglądają tak,jakbym albo miala dwie oferty,albo chwilowo miałabym pracować w 2 miejscach,ale jakaś praca i to dobrze płatna jest na horyzoncie.Wynik mnie zastanawia,bo karta Sądu to często u mnie powrót,więc może szefowa z szefem zdecydują,żebym została (szefowa Strzelec,szef Rak co pasuje do kart).Może też trafi się lepszą oferta .Rydwan w obawach może mówić o lęku,żeby albo nowa praca nie okazała się czymś na chwile,albo żeby ew.rozmowy o pracy nie okazały się chwilowym zrywem ze strony szefowej.Nie wiem czemu Pustelnik w otoczeniu,bo nikt się ode mnie nie odsunął, dziewczyny stoją po mojej stronie.A może szefowa coś przemyśli?

Proszę o pomoc,bo to dla mnie ważny temat.

 

Obecna sytuacja- 5 monet czyli zmiany w miejscu pracy wypowiedzenie umowy o pracę 

Na przeszkodzie Kapłan- możliwe, że sama swoim myśleniem sobie troszkę przeszkadzasz 

Nastawienie Diabeł- czyli dążenie do celu i oczekiwanie sukcesu .

Świadomość Gwiazda- masz nadziwje zd wszystko poukłada się po Twojej mysli 

Podświadomość Królowa Mieczy- tutaj myślę że podświadomie mimo swojego nastawienia i nadziei masz duże obawy .Myślę, że karta też pokazuje że mimo trudnej sytuacji podchodzisz do tego że spokojem i wiesz co masz robić w tej sytuacji 

Mija 2 monet czyli odchodzi okres stagnacji i takiego wyczekiwania 

Nadchodzi Królowa monet myślę że na pewno Twoja sytuacja się polepszy i będzie nowa praca 

Obawy Rydwan- chyba troszkę boisz się zmiany pracy i pójścia na przód.  

Nadzieję paz kielichow masz nadzieję że pijawia się nowe perspektywy możliwości pojawia się nowe propozycje pracy 

Otoczenie Pustelnik Pustelnik to jest czas przemyślan i refleksji myślę że nie chodzi tutaj o to że ktoś się od Ciebie odsunął. Pustelnik wskazuje też na przewodnika duchowego 

Myślę po prostu zevTwoje Otoczenie jest świadome Twojej sytuacji i masz wokół siebie wiele rzczycLiwuch osób które chętnie Ci pomogą doradza 

Myślę że pojawia się nowe perspektywy i możliwości. Na pewno dostaniesz kilka ofert pracy .Myślę że znajdziesz pracę z której będziesz zadowolona 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, Inez2503 napisał:

Połozylam karty na pytanie co z moją pracą do konca sierpnia.

 

Obecna sytuacja 5 monet

Na przeszkodzie Kapłan

Nastawienie Diabeł 

Świadomość Gwiazda

Podświadomość Królowa Mieczy 

Mija 2 monet

Nadchodzi Królowa monet

Obawy Rydwan

Nadzieje Paź kielichow 

Otoczenie Pustelnik

Wynik Sprawiedliwość Król monet Sąd Królowa Buław Król kielichów 8 monet


Obecna sytuacja  w 5 Monet pokazuje poczucie braku( umowa się skończyła), jak również to, że aktywnie starasz się coś zrobić z tą sytuacją( może wysłałaś gdzieś już swoje CV). 
Kaplan na przeszkodzie - ja bym stawiała na to, że lubisz swoje szefostwo, podążasz za nimi bo tak dyktuje Ci serce( Kapłan to autorytet który wybieramy sercem a na przykład Cesarza wybieramy rozumem). 
Jeśli Kapłan jest przeszkodą to nie czujesz byś gdzieś indziej mogła pracować, nie znajdziesz takich autorytetow jak w obecnej pracy. 
Diabeł jako nastawienie, to kurczowe trzymanie się obecnego miejsca pracy( ale takie, że człowiek nic innego już nie widzi tylko swoj obiekt, jak również nie pozwala mu to na swobodę i rozwój). Gdzieś ktoś ładnie napisał o Diable w kontekście pracy, że to jest. „takie utknięcie w ciepłym bagienku”( jest tak milo i fajnie, że szkoda nam to tracić, nawet jeśli ceną jest dalszy nasz rozwój; albo też w jakiś sposób „zaprzedajemy” siebie ). 
W Diable chcesz się trzymać „rękami i nogami”. 
Świadomość jako Gwiazda - wiesz, że nic złego nie może Ci się stać. Jesteś pewna, że Los czuwa plus masz wystarczająco umiejętności w swojej dziedzinie, że bez problemu znajdziesz pracę. 
Możesz mieć też na uwadze, że dużą rolę w tym temacie odgrywają uczucia( pozytywne). 
W sumie cały rozkład( bez analizy rozwoju sytuacji) oparty jest na emocjach i wyborach serca, co też pokazuje hak bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematu( jesteś zrzuta z tymi ludźmi). 
W podświadomości masz lekkiego focha - Królowa Mieczy na żal. Dużo z tym nie zrobi ale gdzieś tam głęboko jest w Tobie żal, że sprawa z zatrudnieniem przybrała taki obrót. 
Mija okres równowagi i balansu - w 2 Monet sytuacja była w miarę stabilna, każda ze stron miała swoje korzyści ze współpracy. Balans, dyplomacja( choć tez poczucie lekkiego niedocenienia - mogłaś mieć wrażenie, że idziesz na pewne kompromisy w związku z zatrudnieniem). 
Nadchodzi Królowa Monet, co jest bardzo dobrą prognozą. Zyskujesz bardziej ugruntowaną pozycję, nie musisz niczego udowadniać( nie wiem czy to się odnosi do Twojej sytuacji zawodowej, Królowa Monet dysponuje dobrami w kreatywny sposób; nie na za wiele ale jest sprytna i pomysłowa w wykorzystywaniu tego, co posiada). 
Boisz się nowej sytuacji a raczej tego, że będziesz musiała wszystko zmienić i zacząć prace w innym miejscu( obawa przed większą samodzielnością - w Rydwanie samodzielnie trzymamy lejce, to jest zadanie dla lidera skupionego na swoich celach). 
W nadziejach liczysz na propozycję, na życzliwość i otwartość pracodawcy( przedłużenie umowy). 
Pustelnik jako otoczenie - stawiam, że ludzie z pracy nie mają wpływu na to, co dzieje się u Ciebie. Ludzie skupieni są na sobie i swoich sprawach( brak wsparcia w grupie kolegów z pracy, może liczyłaś na inny sposób bycia ludzi z którymi pracujesz). 
 
Wynik: Nie widzę tutaj byś zmieniała pracę. Sprawiedliwość to dokumenty, urząd wiec stawiałabym, że pracodawca da Ci nową umowę do podpisania. Król Monet to osoba ze stałą posadą i ugruntowanym statusem finansowym, do tego Sąd czyli jak sama napisałaś jest to powrót( też tak widzę tą kartę plus jest to jakby w niwym, lepszym wydaniu powrót, na lepszych zasadach niż wcześniej). Sąd to tez komunikacja, wiadomości więc patrząc od tej strony gdzie Sąd jest obok Króla Monet, to dobre wieści od szefa. 
Królowa Buław i Król Kielichów też mogą oznaczać przychylne szefostwo( Buławy są kontaktowe plus robią to, co chcą a nie to, co muszą; z kolei Kielichowy ma dobre serce). 
8 Monet finalnie  to pozostanie tu gdzie jesteś i szlifowanie dwóch umiejętności. Robisz coś jeszcze lepiej, jesteś wprawnym rzemieślnikiem. 
 

Podsumowując, nie widzę zmian. Wszystko dobrze się zakończy a umowa powinna być od poprzedniej. 
 

Trzymam kciuki :koniczynka:

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 godzinę temu, Gringe napisał:


Obecna sytuacja  w 5 Monet pokazuje poczucie braku( umowa się skończyła), jak również to, że aktywnie starasz się coś zrobić z tą sytuacją( może wysłałaś gdzieś już swoje CV). 
Kaplan na przeszkodzie - ja bym stawiała na to, że lubisz swoje szefostwo, podążasz za nimi bo tak dyktuje Ci serce( Kapłan to autorytet który wybieramy sercem a na przykład Cesarza wybieramy rozumem). 
Jeśli Kapłan jest przeszkodą to nie czujesz byś gdzieś indziej mogła pracować, nie znajdziesz takich autorytetow jak w obecnej pracy. 
Diabeł jako nastawienie, to kurczowe trzymanie się obecnego miejsca pracy( ale takie, że człowiek nic innego już nie widzi tylko swoj obiekt, jak również nie pozwala mu to na swobodę i rozwój). Gdzieś ktoś ładnie napisał o Diable w kontekście pracy, że to jest. „takie utknięcie w ciepłym bagienku”( jest tak milo i fajnie, że szkoda nam to tracić, nawet jeśli ceną jest dalszy nasz rozwój; albo też w jakiś sposób „zaprzedajemy” siebie ). 
W Diable chcesz się trzymać „rękami i nogami”. 
Świadomość jako Gwiazda - wiesz, że nic złego nie może Ci się stać. Jesteś pewna, że Los czuwa plus masz wystarczająco umiejętności w swojej dziedzinie, że bez problemu znajdziesz pracę. 
Możesz mieć też na uwadze, że dużą rolę w tym temacie odgrywają uczucia( pozytywne). 
W sumie cały rozkład( bez analizy rozwoju sytuacji) oparty jest na emocjach i wyborach serca, co też pokazuje hak bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematu( jesteś zrzuta z tymi ludźmi). 
W podświadomości masz lekkiego focha - Królowa Mieczy na żal. Dużo z tym nie zrobi ale gdzieś tam głęboko jest w Tobie żal, że sprawa z zatrudnieniem przybrała taki obrót. 
Mija okres równowagi i balansu - w 2 Monet sytuacja była w miarę stabilna, każda ze stron miała swoje korzyści ze współpracy. Balans, dyplomacja( choć tez poczucie lekkiego niedocenienia - mogłaś mieć wrażenie, że idziesz na pewne kompromisy w związku z zatrudnieniem). 
Nadchodzi Królowa Monet, co jest bardzo dobrą prognozą. Zyskujesz bardziej ugruntowaną pozycję, nie musisz niczego udowadniać( nie wiem czy to się odnosi do Twojej sytuacji zawodowej, Królowa Monet dysponuje dobrami w kreatywny sposób; nie na za wiele ale jest sprytna i pomysłowa w wykorzystywaniu tego, co posiada). 
Boisz się nowej sytuacji a raczej tego, że będziesz musiała wszystko zmienić i zacząć prace w innym miejscu( obawa przed większą samodzielnością - w Rydwanie samodzielnie trzymamy lejce, to jest zadanie dla lidera skupionego na swoich celach). 
W nadziejach liczysz na propozycję, na życzliwość i otwartość pracodawcy( przedłużenie umowy). 
Pustelnik jako otoczenie - stawiam, że ludzie z pracy nie mają wpływu na to, co dzieje się u Ciebie. Ludzie skupieni są na sobie i swoich sprawach( brak wsparcia w grupie kolegów z pracy, może liczyłaś na inny sposób bycia ludzi z którymi pracujesz). 
 
Wynik: Nie widzę tutaj byś zmieniała pracę. Sprawiedliwość to dokumenty, urząd wiec stawiałabym, że pracodawca da Ci nową umowę do podpisania. Król Monet to osoba ze stałą posadą i ugruntowanym statusem finansowym, do tego Sąd czyli jak sama napisałaś jest to powrót( też tak widzę tą kartę plus jest to jakby w niwym, lepszym wydaniu powrót, na lepszych zasadach niż wcześniej). Sąd to tez komunikacja, wiadomości więc patrząc od tej strony gdzie Sąd jest obok Króla Monet, to dobre wieści od szefa. 
Królowa Buław i Król Kielichów też mogą oznaczać przychylne szefostwo( Buławy są kontaktowe plus robią to, co chcą a nie to, co muszą; z kolei Kielichowy ma dobre serce). 
8 Monet finalnie  to pozostanie tu gdzie jesteś i szlifowanie dwóch umiejętności. Robisz coś jeszcze lepiej, jesteś wprawnym rzemieślnikiem. 
 

Podsumowując, nie widzę zmian. Wszystko dobrze się zakończy a umowa powinna być od poprzedniej. 
 

Trzymam kciuki :koniczynka:

 

"Jeśli Kapłan jest przeszkodą to nie czujesz byś gdzieś indziej mogła pracować, nie znajdziesz takich autorytetow jak w obecnej pracy." - z tym sie nie zgodzę, szefowa to zona szefa, która nie skalała się praca.. I tak jak on pracuje po 12 h i jest fachowcem, tak ona ma posadę tylko z racji małżeństwa. Ogolnie są to ludzie nastawieni na kasę, ktorej mają b,duzo.

może też o to chodzi, Kaplan to duchowośc, a tu jest w negatywie, bo mamona jest dla nich priorytetem.

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
15 minut temu, Inez2503 napisał:

"Jeśli Kapłan jest przeszkodą to nie czujesz byś gdzieś indziej mogła pracować, nie znajdziesz takich autorytetow jak w obecnej pracy." - z tym sie nie zgodzę, szefowa to zona szefa, która nie skalała się praca.. I tak jak on pracuje po 12 h i jest fachowcem, tak ona ma posadę tylko z racji małżeństwa. Ogolnie są to ludzie nastawieni na kasę, ktorej mają b,duzo.

może też o to chodzi, Kaplan to duchowośc, a tu jest w negatywie, bo mamona jest dla nich priorytetem.

Zabawny zbieg okoliczności bo słucham właśnie wykładu i jest mowa o Papieżu na pozycji „przeszkoda”- komentarz od prowadzącej kurs jest taki, że: „Możesz czuć, że duchowo nie należysz do grupy( na karcie jest grupa osób więc ma to sens). 
 

Dzięki Inez za komentarz :) 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inez2503 napisał:

"Jeśli Kapłan jest przeszkodą to nie czujesz byś gdzieś indziej mogła pracować, nie znajdziesz takich autorytetow jak w obecnej pracy." - z tym sie nie zgodzę, szefowa to zona szefa, która nie skalała się praca.. I tak jak on pracuje po 12 h i jest fachowcem, tak ona ma posadę tylko z racji małżeństwa. Ogolnie są to ludzie nastawieni na kasę, ktorej mają b,duzo.

może też o to chodzi, Kaplan to duchowośc, a tu jest w negatywie, bo mamona jest dla nich priorytetem.

Super zd to napisałaś bo ja nie do końca wiedziałam o co chodzi z tym kapłanem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
8 godzin temu, Gringe napisał:

Zabawny zbieg okoliczności bo słucham właśnie wykładu i jest mowa o Papieżu na pozycji „przeszkoda”- komentarz od prowadzącej kurs jest taki, że: „Możesz czuć, że duchowo nie należysz do grupy( na karcie jest grupa osób więc ma to sens). 
 

Dzięki Inez za komentarz :) 

Dobrze wiedzieć.Na mojej jest mężczyzna,bardziej wygląda jak prawnik,a za nim hasło :"Dura lex sed lex".Ponieważ u mnie pokazał się w negatywie,może mówi też o tym,że pracodawca postępuje nieuczciwie,niezgodnie z prawem?To akurat prawda swoją drogą.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Inez2503 może tak być. Jest to pozycja  przeszkody więc może trzeba czytać tutaj kartę tak jakby była odwrócona( ja nie odwracam kart). Wtedy Papież jest fałszywy( na innej talii u mnie to jest małpka która zakłada maskę). 
Najbardziej jednak do mnie przemawia, że Ty nie podzielasz tych samych wartości( kult pieniędzy), co Twój szef, stad ten Papież ba przeszkodzie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna sytuacja 5 monet - brak stabilizacji głównie materialnej 

Na przeszkodzie Kapłan - brak bezpieczeństwa, spokoju ducha, może tracisz wiarę w ludzi 

Nastawienie Diabeł - trochę złości może rozczarowania i oszukanie 

Świadomość Gwiazda - ze może jednak

otworzą się drzwi 

Podświadomość Królowa Mieczy - musisz szybko wziąć sprawy w swoje ręce 

Mija 2 monet - okres stabilizacji materialnej 

Nadchodzi Królowa monet - powinna się pojawić na horyzoncie praca nawet lepiej płatna jak ta i wyższe stanowisko 

Obawy Rydwan - ze coś może się wydawać ze będzie fajne i sprawnie pójdzie zatrudnienie 

Nadzieje Paź kielichow - na zaklimatyzowanie się 

Otoczenie Pustelnik - może czujesz się samotnie albo zostawiona na lodzie 

Wynik Sprawiedliwość Król monet Sąd Królowa Buław Król kielichów 8 monet - znajdziesz coś lepszego lepiej płatne i lepsze stanowisko 

 

życzę powodzenia 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2023 o 14:35, Inez2503 napisał:

Obecna sytuacja 5 monet

Na przeszkodzie Kapłan

Nastawienie Diabeł 

Świadomość Gwiazda

Podświadomość Królowa Mieczy 

Mija 2 monet

Nadchodzi Królowa monet

Obawy Rydwan

Nadzieje Paź kielichow 

Otoczenie Pustelnik

Wynik Sprawiedliwość Król monet Sąd Królowa Buław Król kielichów 8 monet

 

 

1. 5 monet - no słabo, ewidentny brak materialny. Przypilnuj pieniędzy, żeby nie zostać na tzw. lodzie.

2. Gwiazda - Po nocy przychodzi dzień - Twoja świadomość podpowiada Ci, że będzie dobrze. Gwiazda jest w AW po Wieży, jako symbol nadziei na odbudowę.

3. Królowa Mieczy - podświadomie jesteś zablokowana na zmiany. Królowa Mieczy nie da sobie nic przetłumaczyć. Dodatkowo czujesz się zwyczajnie skrzywdzona.

4. 2 monet - za tobą zdrowy balans, zwłaszcza materialny.

5. Królowa monet - Pojawi się w Twoim życiu zadbana i majętna kobieta koło 40 i myślę, że zaoferuje Ci pomóc.

6. Rydwan - boisz się, że nie dasz rady, nie podołasz, stracisz kontrolę.

7. Paź kielichów - masz nadzieję na ofertę pracy.

8. Pustelnik - otoczenie się wycofa, nie będzie się mieszało w Twoje problemy. To też czas dla Ciebie, np na podniesienie kompetencji.

 

W wyniku jest sprawiedliwa ocena i dużo ludzi oceniających. Na koniec 8 denarów - praca :) myślę, że Ci się uda znaleźć nową pracę:)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)
W dniu 15.05.2023 o 18:26, Sunrise009 napisał:

1. 5 monet - no słabo, ewidentny brak materialny. Przypilnuj pieniędzy, żeby nie zostać na tzw. lodzie.

2. Gwiazda - Po nocy przychodzi dzień - Twoja świadomość podpowiada Ci, że będzie dobrze. Gwiazda jest w AW po Wieży, jako symbol nadziei na odbudowę.

3. Królowa Mieczy - podświadomie jesteś zablokowana na zmiany. Królowa Mieczy nie da sobie nic przetłumaczyć. Dodatkowo czujesz się zwyczajnie skrzywdzona.

4. 2 monet - za tobą zdrowy balans, zwłaszcza materialny.

5. Królowa monet - Pojawi się w Twoim życiu zadbana i majętna kobieta koło 40 i myślę, że zaoferuje Ci pomóc.

6. Rydwan - boisz się, że nie dasz rady, nie podołasz, stracisz kontrolę.

7. Paź kielichów - masz nadzieję na ofertę pracy.

8. Pustelnik - otoczenie się wycofa, nie będzie się mieszało w Twoje problemy. To też czas dla Ciebie, np na podniesienie kompetencji.

 

W wyniku jest sprawiedliwa ocena i dużo ludzi oceniających. Na koniec 8 denarów - praca :) myślę, że Ci się uda znaleźć nową pracę:)

W Rydwanie ja sie obawiam nie utraty kontroli (nad czym?),ale ze dana firma będzie chciała zatrudniać od zaraz.Dla mnie idealnie by było mieć coś od lipca z powodu różnych moich ważnych planów.

Na razie odbyłam 3 rozmowy,w jednym miejscu otrzymałam odp.odmowna,czekam na wyniki dwóch,ale wiem,że jednej nie przyjmę,bo nie odpowiadają mi warunki pracy.W czwartek kolejna rozmowa.

Co do otoczenia,to trochę mi przykro,bo koleżanki,dla których ja byłam wsparciem (spoza pracy) nie oddają mi tego.Kolezanki z pracy natomiast wstawiały się za mną u szefowej,ale nie wiem na ile to coś da.

Co do Królowej mieczy,to ja jestem otwarta na zmiany,ale mam też świadomość swojej wiedzy i doświadczenia.Niestety,firmy szukają ludzi,ale za niskie pensje lub na umowę zlecenie najczęściej.

 

 

 

 

Edytowane przez Inez2503
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna sytuacja 5 monet

Na przeszkodzie Kapłan

Nastawienie Diabeł 

Świadomość Gwiazda

Podświadomość Królowa Mieczy 

Mija 2 monet

Nadchodzi Królowa monet

Obawy Rydwan

Nadzieje Paź kielichow 

Otoczenie Pustelnik

 

Wynik Sprawiedliwość Król monet Sąd Królowa Buław Król kielichów 8 monet

 

Widać, że obecnie czujesz niepewność co do przyszłości. Brak Ci poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Możliwe, że 5 monet i Kapłan to zburzenie spokoju ducha. 

Rzeczywiście na przeszkodzie mogą stać jakieś sprawy formalne, albo jakiś mężczyzna, który za Tobą nie przepada. Nadchodzi Królowa Monet, czyli będziesz miała tą, czy inną pracę. Bo dwór Monet to ludzie pracowici. 

Samo otoczenie jest dość bierne i raczej nikt nic nie zrobi w Równej sprawie. 

 

Patrząc na wynik to powinna być umowa podpisana z jakimś mężczyzną, możliwe że zostaniesz w pracy. 

 

W dniu 10.05.2023 o 19:20, Gringe napisał:

Gdzieś ktoś ładnie napisał o Diable w kontekście pracy, że to jest. „takie utknięcie w ciepłym bagienku”

Jak miło, że mnie cytujesz :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
8 godzin temu, nastek96 napisał:

Jak miło, że mnie cytujesz :)

Widać, że jest to popularne stwierdzenie :) Autorka bloga „Tarot Moja Pasja” też w ten sposób pisała o karcie Diabeł w kontekście pracy ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Maestro
W dniu 10.05.2023 o 14:35, Inez2503 napisał:

Mam prośbę o pomoc w interpretacji kart.Od prawie 2 lat pracuję w jednym miejscu,gdzie w sumie nie jest mi źle,mam dobre kontakty z koleżankami,warunki nie są najgorsze.Z dniem 30.04.skonczyla mi się umowa na czas określony.Okazało się,że muszę sobie czegoś szukać,że mogę popracować miesiąc.Nie wiem na czym stoję,bo żadnej nowej umowy szefowa mi nie dała.Połozylam karty na pytanie co z moją pracą do konca sierpnia.

 

Obecna sytuacja 5 monet

Na przeszkodzie Kapłan

Nastawienie Diabeł 

Świadomość Gwiazda

Podświadomość Królowa Mieczy 

Mija 2 monet

Nadchodzi Królowa monet

Obawy Rydwan

Nadzieje Paź kielichow 

Otoczenie Pustelnik

Wynik Sprawiedliwość Król monet Sąd Królowa Buław Król kielichów 8 monet

 

Na pewno odczuwam kryzys psychiczny,jest mi źle,ale ktoś stoi wyżej ode mnie i decyduje.Wiem,że mam wiedzę,że radzę sobie bardzo dobrze w pracy,podświadomie chyba wychodzi mój racjonalizm.Karty wyglądają tak,jakbym albo miala dwie oferty,albo chwilowo miałabym pracować w 2 miejscach,ale jakaś praca i to dobrze płatna jest na horyzoncie.Wynik mnie zastanawia,bo karta Sądu to często u mnie powrót,więc może szefowa z szefem zdecydują,żebym została (szefowa Strzelec,szef Rak co pasuje do kart).Może też trafi się lepszą oferta .Rydwan w obawach może mówić o lęku,żeby albo nowa praca nie okazała się czymś na chwile,albo żeby ew.rozmowy o pracy nie okazały się chwilowym zrywem ze strony szefowej.Nie wiem czemu Pustelnik w otoczeniu,bo nikt się ode mnie nie odsunął, dziewczyny stoją po mojej stronie.A może szefowa coś przemyśli?

Proszę o pomoc,bo to dla mnie ważny temat.

 

Weryfikacja

 

W ostatniej dekadzie czerwca dostałam do ręki umowę z datą 01.05.-06.07.Dlaczego do 06.07.?Ano na ten dzień miałam zaplanowany mały zabieg w szpitalu.Szefowa widocznie stwierdziła,że wezmę sobie L4,więc wyznaczyła czas zatrudnienia do zabiegu,po którym kazała mi wziąć zwolnienie,ale w przypadku zakończenia stosunku pracy płaci za nie ZUS,a nie pracodawca.Cwaniara jednym słowem.

Ja od razu poszłam na urlop,tak się wkurzyłam.

Ok.2 tygodni temu nagle dostałam nowa pracę.Pisze nagle,bo odezwała się firma,do której CV składałam w maju,jak tylko dowiedziałam się o tym,że mam odejść.Poszlam tego samego dnia na rozmowę,gdzie zaproponowano mi niezłe warunki.Mam poza tym całkiem blisko do domu.W ogóle okazało się,że tego samego dnia kiedy dostałam telefon jedna z pracownic złożyła wypowiedzenie.Poniewaz mieli już moje CV,a pracowałam w tej samej branży,to zadzwonili do mnie.

Atmosfera wydaje mi się być fajna,szefostwo też wydaje się ok.

 

  • O.K 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...