Skocz do zawartości

Test nowego rozkładu


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ bardzo dużo osób się mnie pyta o kontakt to postanowiłam sobie trochę ułatwić życie 

Znalazłam 2 rozkłady  .Jeden odnośnie tego czy dana osoba się skontaktuje a drugi tego czy dojdzie do spotkania. 

Stawiałam na 2 różne osoby.  

Czas jest do końca maja .Rozklad tylko z AW 

Będę bardzo wdzięczna jeżeli ktoś na to zerknie I poprawi moje błędy 

I rozklad 

Czy on się odezwie do końca maja .Kontaktu nie mamy dość długo 

2 pierwsze karty oznaczają jego stosunek do mnie a 3 to wynik 

Księżyc Cesarzowa 

W księżycu na pewno nie widzi wielu rzeczy są dla niego tajemnica .To też karta zmiany wewnętrznej i intuicji 

Możliwe że ta karta pokazała się ponieważ jakiś czas temu ukryłam przed nim na fb dużo w swoim profilu i praktycznie nic tam nie widzi 

Cesarzowa to karta obfitości narodzi odrodzenia karta matki żony 

Możliwe że on chciałby odnowienia znajomości 

Te 2 karty razem skojarzyły mi się z jego chęcią dowodzenia się czegoś na mój temat .Nie mamy kontaktu nic nie widzi a cesarzowa to karta oditosci więc może chce wiedzieć czy np nie jestem w związku 

Jako Wynik cesarz . To nie jest karta kontaktu .Ale to powazny facet uparty 

Lubi stawiać na swoim . 

Tutaj mam dylemat bo jeżeli rzeczywiście on jest ciekawy to ten cesarz dla mnie może mówić że on się odezwie  . Ale to i tak będzie kontakt na jego zasadach. Skojarzyło mi się to z czymś takim że on może się odezwać a za chwilę uciec.  Bo on rządzi i będzie jak on chce .Jak będzie miał ochotę to będzie kontakt a jak nie to go nie będzie 

Możliwe też ze się nie odezwie bo mu duma na to nie pozwoli . 

 

II rozklad czy dojdzie do spotkania do końca maja .

To jest osoba która wróciła po bardzo długim czasie . On zaproponował spotkanie. Zgodziłam się. Kiedy do niego dojdzie zależy tylko ode mnie .Ja mam mu  tylko wyznaczyć datę. Jeszcze nie wiem kiedy chce się z nim spotkać.  

Tutaj jest 5 kart 

1 .Mój stosunek do spotkania papież ja mogę mieć duże oczekiwania wobec tego spotkania .To jest karta zasad moralnych i może gdzie u mnie jest taki konflikt czy dobrze robię. Oboje jesteśmy wolni ale dawno nie mieliśmy kontaktu i było między nami wiele złych rzeczy .Wiem jakie ma nastawienie do mnie .Ja wiem ze z tego nic nie będzie i nie chce mu robić krzywdy i może o to chodzić. 

2.Jego stosunek Świat on jest otwarty na to spotkanie chętnie się pojawi i zobaczy co się zadzieje 

3 .Czy dojdzie Umiarkowanie myślę że tak bo ogólnie to karta harmoni więc podejrzewam że się dogadamy 

4. Atmosfera Sąd Ostateczny 

Myślę że może być miło i sympatycznie .Mogą w nas obudzić się dawne uczucia. 

5.Wynik Wisielec myślę że znowu będzie przerwa w kontakcie ale spowodowana właśnie tym że pewne rzeczy się obudzą mozliwe  ze tez jakieś demony i będziemy musieli się zastanowić co z tym wszystkim zrobić dalej . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pierwszego faceta to mysle ze on Ciebie widzi jako Cesarzowa. Ze ulozylas sobie zycie nawet jesli go w nim nie ma, radzisz sobie doskonale, nie potrzebujesz zabiegac o niego tu jest zdrowy dystans. W Ksiezycu dosc tajemnicza aura na pewno on mysli o Tobie zastanawia sie co sie u Ciebie dzieje,moze pojawiasz sie gdzies w jego snach albo przypomina sobie o Tobie zupelnie przypadkiem.
Cesarz- raczej przychylam sie do tego ze sie wstrzyma od kontaktu bo to faktycznie dumna karta. 
 

Co do spotkania.
Twoj stosunek- moze jest tu dla Ciebie potrzeba rozwazenia czy naprawde to spotkanie jest zgodne z Twoimi zasadami i oczekiwaniami. Jak mowisz bylo duzo zlego i nie chcesz wlasciwie nic wiecej z tym mezczyzna, a jednak idac na spotkanie dasz mu sygnal ze interesuje Cie ta znajomosc(oczywiscie nie musi to byc w kierunku romantycznym, ale jesli on na to liczy to moze to tak zinterpretowac i wyjdzie z tego konflikt).
On moze chciec rozpoczac wszystko od nowa na tym spotkaniu. Odnowic kontakt z zupelnie nowa energia.
Czy dojdzie do spotkania to zalezy.Jesli bedziesz czula sie na silach to tak, ale jesli bedziesz zmeczona albo zrezygnowana co do tej znajomosci, to postawisz swoje potrzeby na pierwszym miejscu.
Atmosfera- to spotkanie bedzie sluzyc glownie zalagodzeniu konfliktow z przeszlosci i wyjasnieniu tego co dzialo sie miedzy Wami.
Wynik- bedziesz analizowac czy warto w ta znajomosc dalej brnac w sumie mam wrazenie, ze teraz jestes w takim stanie i ta aura sie nie zmieni po tym spotkaniu.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lilliana napisał:

Jesli chodzi o pierwszego faceta to mysle ze on Ciebie widzi jako Cesarzowa. Ze ulozylas sobie zycie nawet jesli go w nim nie ma, radzisz sobie doskonale, nie potrzebujesz zabiegac o niego tu jest zdrowy dystans. W Ksiezycu dosc tajemnicza aura na pewno on mysli o Tobie zastanawia sie co sie u Ciebie dzieje,moze pojawiasz sie gdzies w jego snach albo przypomina sobie o Tobie zupelnie przypadkiem.
Cesarz- raczej przychylam sie do tego ze sie wstrzyma od kontaktu bo to faktycznie dumna karta. 
 

Co do spotkania.
Twoj stosunek- moze jest tu dla Ciebie potrzeba rozwazenia czy naprawde to spotkanie jest zgodne z Twoimi zasadami i oczekiwaniami. Jak mowisz bylo duzo zlego i nie chcesz wlasciwie nic wiecej z tym mezczyzna, a jednak idac na spotkanie dasz mu sygnal ze interesuje Cie ta znajomosc(oczywiscie nie musi to byc w kierunku romantycznym, ale jesli on na to liczy to moze to tak zinterpretowac i wyjdzie z tego konflikt).
On moze chciec rozpoczac wszystko od nowa na tym spotkaniu. Odnowic kontakt z zupelnie nowa energia.
Czy dojdzie do spotkania to zalezy.Jesli bedziesz czula sie na silach to tak, ale jesli bedziesz zmeczona albo zrezygnowana co do tej znajomosci, to postawisz swoje potrzeby na pierwszym miejscu.
Atmosfera- to spotkanie bedzie sluzyc glownie zalagodzeniu konfliktow z przeszlosci i wyjasnieniu tego co dzialo sie miedzy Wami.
Wynik- bedziesz analizowac czy warto w ta znajomosc dalej brnac w sumie mam wrazenie, ze teraz jestes w takim stanie i ta aura sie nie zmieni po tym spotkaniu.

Jezli chodzi o pierwszy rozklad to możesz mieć rację. Też myślę że on może się nie odezwać.  Z tym co napisałaś to on może myśleć że kogoś mam i dlatego sie nie odezwie 

Jeśli chodzi o drugi to teraz chodzi mi po głowie żeby zrezygnować z tego spotkania bo tak trochę to nie ma dla mnie sensu . Zapytalam sie go czy on ma o coś do mnie żal bo czasem tak do mnie pisał jak by gdzieś coś go jeszcze bolało. Odpisał że pogadamy jak się spotkamy .Tylko że z nim zawsze było tak że on nigdy mi nie mówił o co mu chodzi . Wszystkiego sie musiałam domyślać. Nie sądzę żeby teraz to się zmieniło. Bardziej ta niby chęć rozmowy wynika z tego żeby doszło do spotkania .

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Wisielec na koncu moze pokazywac, ze nawet jesli macie omowic pewne kwestie na tym spotkaniu to bedzie takie pobiezne dotkniecie tematu i nic wiecej... a potem i tak bedzie zastoj co do rozwoju tej znajomosci i bedziesz miec watpliwosci.
Papiez-moze Ty bedziesz tutaj mocniejsza strona w dyskusji,bedziesz sie bardziej otwarcie wypowiadac. Bedziesz musiala go nakierowywac na jakies tematy jesli zazwyczaj ma problem z mowieniem wprost. Ale to troche meczace podejscie mimo wszystko.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bylam mocniejsza strona .I nie wiem czy chce znowu przechodzic to znowu to samo .Zapygalam się o jego zamiary 

7 kiwlichow paz mieczy as mieczy 

Musle ze on chce pozznac prawde , rozwiac swoje watpliwowci 

7 kielichow to karta iluzji i niedomowoen a tego nie brakowalo w naszej relacji 

zapytalam sie tez o tego drugiego jakie są jego zamiary 

Krol mieczy 9 mieczy swiat 8 denarow dołożona 

Myślę że on chce mi dać nauczkę.  

Krol mieczy to dobry strateg ale jest też mściwy 9 mieczy to karta złych wiadomości depresji swiat karta dopełnienia cyklu zwycięstwa 8 denarow karta czeladnika i ciężkiej pracy . Tylko nie bardzo wiem o co mu chodzi bo nic złego mu nie zrobiłam. Aż tak by go bolało zablokowanie na fb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Josei napisał:

Krol mieczy 9 mieczy swiat 8 denarow dołożona 

Myślę że on chce mi dać nauczkę.  

Krol mieczy to dobry strateg ale jest też mściwy 9 mieczy to karta złych wiadomości depresji swiat karta dopełnienia cyklu zwycięstwa 8 denarow karta czeladnika i ciężkiej pracy . Tylko nie bardzo wiem o co mu chodzi bo nic złego mu nie zrobiłam. Aż tak by go bolało zablokowanie na fb 


Mysle ze on niekoniecznie chce Tobie krzywde zrobic w 9 mieczy ale moze sam decyduje sie na krok ktory go kosztuje nie lada emocje,bo jest tez 8 denarow- cierpliwosc i wytrwalosc. Swiat pojawia sie 2 raz  tak jakby ponownie podkreslal chec pogodzenia sie z przeszloscia i zamkniecia jakiegos rozdzialu. Ja akurat Krola mieczy widze jako bezkonfliktowa karte kogos kto ma wszystko poukladane w glowie, kto trzyma sie swojego zdania i potrafi je uzasadnic- jest calkiem dobry w dyskusji. Karty z poprzedniego rozkladu tez troche potwierdzaja, ze nasz kolega ma zamiar do tego dazyc, sam tez sie zobowiazal do wyjasnienia (a jak mu wyjdzie to w praktyce to juz inna kwestia)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy on się odezwie 

Jest między wami chyba dużo niejasności. 

Sam z siebie nie odezwie się bo Cesarz to uparta odoba.

 

 

Co do spotkania patrząc na rozklad pomyślałam że do niego nie dojdzie 

Swiat, Umiarkowanie- które wstrzymuje 

Sąd Ostateczny- karta rozstrzygniecia spraw, rozliczenia się na koncu Wisielec to też Zakończenie. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2023 o 01:34, Lilliana napisał:


Mysle ze on niekoniecznie chce Tobie krzywde zrobic w 9 mieczy ale moze sam decyduje sie na krok ktory go kosztuje nie lada emocje,bo jest tez 8 denarow- cierpliwosc i wytrwalosc. Swiat pojawia sie 2 raz  tak jakby ponownie podkreslal chec pogodzenia sie z przeszloscia i zamkniecia jakiegos rozdzialu. Ja akurat Krola mieczy widze jako bezkonfliktowa karte kogos kto ma wszystko poukladane w glowie, kto trzyma sie swojego zdania i potrafi je uzasadnic- jest calkiem dobry w dyskusji. Karty z poprzedniego rozkladu tez troche potwierdzaja, ze nasz kolega ma zamiar do tego dazyc, sam tez sie zobowiazal do wyjasnienia (a jak mu wyjdzie to w praktyce to juz inna kwestia)

Postanowiłam że dam mu szanse .I ustaliłam termin spotkania .

Zapytałam się co on zrobi wobec mnie do końca maja 

Krolowa kijow as kijow krol kielichow 

I po tych kartach ja myślę, że jednak do tego spotkanie nie dojdzie . 

Musle ,że on mimo wszystko ucieknie przed tym spotkaniem .Czyli ja zwykle powtórka z rozrywki .

 

Zapytalam sie tez o pierwszego Pana którego dotyczy rozklad o kontakt 

Co on zrobi wobec mnie do końca maja 

rydwan rycerz mieczy sad ostateczny 8 kijow 

I tu myślę że jakiś ruch może być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Josei napisał:

Postanowiłam że dam mu szanse .I ustaliłam termin spotkania .

Zapytałam się co on zrobi wobec mnie do końca maja 

Krolowa kijow as kijow krol kielichow 

I po tych kartach ja myślę, że jednak do tego spotkanie nie dojdzie . 

Musle ,że on mimo wszystko ucieknie przed tym spotkaniem .Czyli ja zwykle powtórka z rozrywki .

 

Zapytalam sie tez o pierwszego Pana którego dotyczy rozklad o kontakt 

Co on zrobi wobec mnie do końca maja 

rydwan rycerz mieczy sad ostateczny 8 kijow 

I tu myślę że jakiś ruch może być 


As bulaw to energia do dzialania.
Ale sie zastanawiam jak intepretowac figury krolewskie, z tymi gagatkami mam problem jak jest para. Bo z jednej strony Krolowa energia zenska, a z drugiej Krol energia meska i pojawia sie pytanie -czy to obie energie w jednej osobie czy rozbijac je na dwie osoby?
Przykladowo z jednej strony mozna przyjac, ze Ciebie potraktuje jako Krolowe bulaw a sam pojawi sie jako Krol Kielichow. Ale moze to tez wygladac tak, ze on jednoczesnie sam przedstawi sie z energiami Krolowej i Krola.
Moze ktos podrzuci do czego sie bardziej przychyla,kiedy i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lilliana napisał:


As bulaw to energia do dzialania.
Ale sie zastanawiam jak intepretowac figury krolewskie, z tymi gagatkami mam problem jak jest para. Bo z jednej strony Krolowa energia zenska, a z drugiej Krol energia meska i pojawia sie pytanie -czy to obie energie w jednej osobie czy rozbijac je na dwie osoby?
Przykladowo z jednej strony mozna przyjac, ze Ciebie potraktuje jako Krolowe bulaw a sam pojawi sie jako Krol Kielichow. Ale moze to tez wygladac tak, ze on jednoczesnie sam przedstawi sie z energiami Krolowej i Krola.
Moze ktos podrzuci do czego sie bardziej przychyla,kiedy i dlaczego?

Już dzisiaj się wyjaśniło 

Zachowywał się jął taka Królowa kijow którą trzeba zdobywać Nawet mi wprost napisał, zd to ja bardziej chce się spotkać ni on .Chociaż to on zaproponował spotkanie. Kiedy widział że odpuszczam temat to nagle widać było ze jednak nie chciał by żebyśmy zerwała kontakt i chce się spotkać.  Tylko , że to nie było wprost .Kiedy ka do niw go zd więcej już się nie odezwę to nagle wysyła mi wiadomość za wiadomością o pierdolach .Król kielichów taki jest że nie pokazuje swoich prawdziwych uczuć. 

Wszystko karty dobrze pokazały. 

Napisałam mu żeby dorosnąć. Obraził się chyba bo się nie odzywa . Nie będzie chyba spotkania .  

  • Smutny 1
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja 

I pytanie dot. kontaktu .Pan się nie odezwał i nie sądzę, żeby to miało się zmienić. 

II pytanie 

Spotkanie nie będzie do końca maja ale nie dlatego że go odwołaliśmy. Ja ustaliłam termin w połowie czerwca bo dalej mam wątpliwości czy dobrze robię spotykając siw z nim .Mamy cały czas kontakt .Codziennie ze sobą rozmawiamy 

Chyba właśnie chodziło o to w tej karcie umiarkowania że musimy się między sobą porozumieć i ja musze chyba wewnętrznie też odnaleźć harmonię. Wisielec chyba po prostu pokazal przesunięcie w czasie . 

Postawiłam dzisiaj na jego mysli uczucia i zamiary 

Będę wdzięczna jął ktoś na to zerknie 

Mysli 

Mag Wieza 9 kielichow as kijow 

Mam wrazenie że kontakt ze mną sprawie mu dużo satysfakcji .Chyba karmie jego ego możliwe że jest to troche zaskoczeniem dla niego .Mam wrażenie że buduje mu poczucie jego własnej wartości. Mam wrażenie że mysli też o sensie że mną. 

Uczucia 

Wisielec Król kielichów 2 mieczy 8 mieczy 

Miłości tu nie ma .Jezli jest jakieś uczucie z jego strony to on przy tym wisielec je hamuje .2 mieczy i 8 mieczy kojarzy mi siez czym takim jak by on się bał wyjść trochę i zrobić krok .Widać że kręci się w kółko.  

Zamiary 

6 kijow krolowa denarow as kielichow 6 denarow 

I ja to wodze tak : Mam wrażenie że nie chodzi o to ze on by chciał tylko on oczuekuke ode mnie że będę go adorowac zabiegac o niego obdarzę go uczuciem .

To wygląda tak jak by sytuacja była dla niego wygodna jest z niej zadowolony a sam nie wiele ma zamiar robić bo jest mu dobrze . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Myśli :On i chce i nie chce.W Magu jest pewność siebie,kreatywność,wiara w sprawczośc swoich działań.Wieza to zmiana planów, zamiarów.Ostatecznie może dojść do wniosku :a co mi tam,będzie fajnie,zabawie się.

 

Uczucia :Wisielec Król kielichów 2 mieczy 8 mieczy

 

W przeszłości mogło mu zależeć na Tobie,ale to minęło.On teraz już może nic nie czuć.Niby 8 mieczy to klatka emocjonalna,czyli niemożność odciecia się od Ciebie i może tak być.Nic nie czuje,ale nie umie się od Ciebie uwolnić.

 

Zamiary :liczy na podryw,liczy na to,że to Ty wyjdziesz z konkretną oferta.

Edytowane przez Inez2503
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inez2503 napisał:

Myśli :On i chce i nie chce.W Magu jest pewność siebie,kreatywność,wiara w sprawczośc swoich działań.Wieza to zmiana planów, zamiarów.Ostatecznie może dojść do wniosku :a co mi tam,będzie fajnie,zabawie się.

 

Uczucia :Wisielec Król kielichów 2 mieczy 8 mieczy

 

W przeszłości mogło mu zależeć na Tobie,ale to minęło.On teraz już może nic nie czuć.Niby 8 mieczy to klatka emocjonalna,czyli niemożność odciecia się od Ciebie i może tak być.Nic nie czuje,się nie umie się uwolnić.

 

Zamiary :liczy na podryw,liczy na to,że to Ty wyjdziesz z konkretną oferta.

Masz dużo racji z tym że on nie może się ode mnie uwolnić. On wraca kojeny raz. Z tym chce i nie chce też masz dużo racji. On raz wodze że już się nie może doczekać u już by się chciał spotkać a za chwilę takie ochłodzenie.  

Zobaczymy co się będzie działo. Mam dużo czasu .W każdym razie związku z tego nie będzie ale chce żebyśmy mieli poprawne relację.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...