Skocz do zawartości

Czerwiec prognoza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Aura: 4 monet+8 mieczy+8 Kielichów 

 

Wycofanie, wewnętrzne blokady, które będą mnie paraliżowały i ogranicza możliwości działania. Mam wrażenie, że będę dreptać w kółko. 

 

Praca:Księżyc+Król Denarów+Gwiazda

 

Dwie opcje brak szczerości, jakieś ukryte działania mojego szefa lub kogoś ze współpracowników. Ewentualnie pojawienie się lęku, który może być napędzany przez jakaś osobę. Gwiazda powinna jednak mnie chronić. 

 

Finanse: 6 monet+paź mieczy+3 mieczy

 

Jakieś stresy związane z pożyczeniem komuś pieniędzy lub wezwania do spłaty czegoś. 

 

Miłość: 5 bulaw+Cesarz+Cesarzowa 

 

Ogólnie trochę jak stare małżeństwo. Stabilnie z małymi sprzeczkami, gdyż każdy chce rządzić. 

 

Samopoczucie: 8 mieczy+8 kielichow+Rycerz Bulaw

 

Powtarza się rozkład z aury, a więc Stany lękowe, ograniczenia, ale może i szansa, aby przełamać się w sobie i ruszyć do przodu

 

Relacje z otoczeniem: Śmierć±10 mieczy+Król Denarów 

 

Powolne kończenie jakiejś rękach, znajomości lub odejście, urwanie kontaktu z osobą, która może mnie źle potraktować. 

 

Pozytywna niespodzianka: 7 bulaw+Królowa Bulaw+2 bulaw

 

Pomimo trudnej energii, mogę mieć siłę i zapak, aby zawalczyć o siebie. 

 

Rada:9 kielichow +paź kielichow +Król kielichow 

 

Dwie opcje skorzystać z porady lekarza lub pozwolić sobie na odrobinę przyjemności, wyjścia na randkę z partnerem

 

Dziękuję za pomoc w interpretacji 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mezza napisał:

Aura: 4 monet+8 mieczy+8 Kielichów 

 

Wycofanie, wewnętrzne blokady, które będą mnie paraliżowały i ogranicza możliwości działania. Mam wrażenie, że będę dreptać w kółko. 

Problem z wyjściem z jakiejś sytuacji. Zamknięcie się na ludzi. Nieufność.

1 godzinę temu, mezza napisał:

 

Praca:Księżyc+Król Denarów+Gwiazda

 

Dwie opcje brak szczerości, jakieś ukryte działania mojego szefa lub kogoś ze współpracowników. Ewentualnie pojawienie się lęku, który może być napędzany przez jakaś osobę. Gwiazda powinna jednak mnie chronić. 

Możesz myśleć, że szef coś przed Tobą ukrywa, ale może to być coś, co okaże się dla Ciebie dobre w rezultacie.

1 godzinę temu, mezza napisał:

 

Finanse: 6 monet+paź mieczy+3 mieczy

 

Jakieś stresy związane z pożyczeniem komuś pieniędzy lub wezwania do spłaty czegoś. 

Niespodziewany wydatek.

1 godzinę temu, mezza napisał:

 

Miłość: 5 bulaw+Cesarz+Cesarzowa 

 

Ogólnie trochę jak stare małżeństwo. Stabilnie z małymi sprzeczkami, gdyż każdy chce rządzić. 

Jakaś kłótnia w związku.

1 godzinę temu, mezza napisał:

 

Samopoczucie: 8 mieczy+8 kielichow+Rycerz Bulaw

 

Powtarza się rozkład z aury, a więc Stany lękowe, ograniczenia, ale może i szansa, aby przełamać się w sobie i ruszyć do przodu

Będziesz starała się wyprzeć smutki poprzez aktywność fizyczną.

1 godzinę temu, mezza napisał:

 

Relacje z otoczeniem: Śmierć±10 mieczy+Król Denarów 

 

Powolne kończenie jakiejś rękach, znajomości lub odejście, urwanie kontaktu z osobą, która może mnie źle potraktować. 

Będziesz izolować się od otoczenia. Więcej czasu w domu.

1 godzinę temu, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: 7 bulaw+Królowa Bulaw+2 bulaw

 

Pomimo trudnej energii, mogę mieć siłę i zapak, aby zawalczyć o siebie. 

Jakaś ciężka sytuacja Cię wzmocni i doda pewności siebie.

1 godzinę temu, mezza napisał:

 

Rada:9 kielichow +paź kielichow +Król kielichow 

 

Dwie opcje skorzystać z porady lekarza lub pozwolić sobie na odrobinę przyjemności, wyjścia na randkę z partnerem

Skupienie się na uczuciach, mówienie o nich, zwierzanie partnerowi. 

1 godzinę temu, mezza napisał:

 

Dziękuję za pomoc w interpretacji 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mezza napisał:

Aura: 4 monet+8 mieczy+8 Kielichów 

 

Jakieś zmartwienie może sytuacja, która będzie niekomfortowa dla Ciebie , trudna sytuacja brak wyjścia z tej sytuacji 

 

Praca:Księżyc+Król Denarów+Gwiazda 

ja myśle , ze może może być tu jakaś niepewna sytuacja pod katem finansowym 

 

 

8 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 6 monet+paź mieczy+3 mieczy

 

Skojarzyło mi się to z czyjaś nieszczerością kogoś kto pożycza lub doradza ole kwestii pieniędzy 

 

Miłość: 5 bulaw+Cesarz+Cesarzowa 

 

sprzeczka

 

Samopoczucie: 8 mieczy+8 kielichow+Rycerz Bulaw

 

Stres, przeżywanie czegoś, jakiejś wieści 

 

Relacje z otoczeniem: Śmierć±10 mieczy+Król Denarów 

ta smierć koło 10 mieczy to dość silne są zakończenie czegoś , ale bardzo boleśnie …

 

8 godzin temu, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: 7 bulaw+Królowa Bulaw+2 bulaw

Tak jakby coś wyszło ja Twoje 

 

 

8 godzin temu, mezza napisał:

Rada:9 kielichow +paź kielichow +Król kielichow 

 

postarać się mimo wszystko cieszyć sie z tego co masz i dać się otoczyć opieka 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie ze Twoje otoczenie sie zmieni, a moze w ogole zmienisz Ty swoje otoczenie ? W pracy i finansach mam wrazenie powiazane karty w ogole
Zaczynajac od relacji z otoczeniem tam mamy: Smierc, silna energie zakonczenia, temu bedzie towarzyszylo duzo stresu, 10tke mieczy cos sie juz definitywnie zakonczy,moze Cie przytloczy troche nowa sytuacja i Krola denarow ktory moze sugerowac powiazanie ze stanem materialnym.
W pracy masz 2 wa bardzo "wycofane" karty ktore nie sa raczej energia stawiania pewnych krokow i Krola denarow ponownie...ktory tak jakby chcac nie chcac jest zmuszony do korzystania ze swoich zdolnosci organizowania swojego zycia musi wykazac sie tym najwyzszym potencjalem.
W finansach tez nie za kolorowo moze ktos Cie tutaj wlasnie oszuka, wykorzysta i duzo na tym stracisz albo jakies inne wydarzenie losowe sprawi ze tu Ci sie obetnie budzet. 3 mieczy po raz kolejny ciezka sytuacja dla Ciebie zal rozczarowanie. Paz mieczy bedziesz musiala zaadaptowac sie do nowej sytuacji.
Aura 4 monet- bedziesz musiala przyoszczedzic poradzic sobie z tym co ci zostanie.
8 kielichow tez takie bladzenie pojawia sie dwa razy w rozkladzie.
2 bulaw w pozytywnej niespodziance moze jakas wlasnie nowa perspektywa na zmiany dla Ciebie, wywalczysz sobie cos lepszego.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: 4 monet+8 mieczy+8 Kielichów 

 

 Rzeczywiście miesiąc w zamknięciu. Różnego rodzaju blokady i ograniczenia fizyczne: zamknięcie w domu lub psychiczne: zamknięcie w sobie. Sądzę, że to będzie zamknięcie się w sferze umysłowej przez 8 kielichów, które oznacza szarpanie się ze sobą. 

 

 

Praca:Księżyc+Król Denarów+Gwiazda

W pracy możesz romansować z kimś wyżej od Cb. Z jakimś dobrze postawionym mężczyzną. Lub możesz o nim fantazjować. Nawet bardziej fantazjować, bo gwiazda to również platoniczne uczucie. 

 

 

Finanse: 6 monet+paź mieczy+3 mieczy

Rzeczywiście jakąś pomoc finansową udzielona komis lub Tobie, ale również sprzeczka o to i zawód na tej osobie. 

 

 

Miłość: 5 bulaw+Cesarz+Cesarzowa 

Dokładnie jak mówisz. Tutaj powiedziałbym, że będzie uczucie, bo widać parę, Korea ze sobą rywalizuje. Możesz mieć poczucie, że dom jest za mały na was 2. 

 

 

Samopoczucie: 8 mieczy+8 kielichow+Rycerz Bulaw

Będziesz w dołku, szarpanie się ze sobą co zrobić. Możliwe, że z powodu faceta. Albo po prostu nie podejmowanie żadnych działań, aby zmienić swoją sytuację. 

 

 

Relacje z otoczeniem: Śmierć±10 mieczy+Król Denarów 

Zakończenie jakiejś relacji z mężczyzną z pracy. Lub zdanie sobie sprawy z niedostępności tego pana.

 

 

Rada:9 kielichow +paź kielichow +Król kielichow 

9 kielichów to korzystanie z drobnych przyjemności życia jak picie, jedzenie. Jak najbardziej paź może być zaproszeniem i warto je przyjąć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...