Skocz do zawartości

Rozkład na czerwiec


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka zrobiłam sobie rozkład na czerwiec z ciekawości co mnie czeka 

 

Co mnie czeka w biznesie w czerwcu? As buław, rycerz monet, królowa monet 

 

hmm myśle ze tu bardzo pozytywnie. Dużo optymizmu i mogę się spodziewać pozytywnych rezultatów moich działań. Teraz nie jest zbyt najlepiej wiec wyglada mi to na poprawę. Rycerz monet przedstawia moją ambicje do pracy i determinację. Królowa monet , osiągnę jakieś sukcesy? Będę ciężko pracowała.

 

Spotkania towarzyskie? 8 monet, 6bulaw , pustelnik 


tu mam dwie wersje 

albo będę tak się skupiała na biznesie i swoim sukcesie , ze nie będę raczej wychodzić z innymi. Ewentualnie będę pracowała nad tym by w towarzystwie mnie zauważono i czegoś się z tego nauczę? Lub nie uda mi się to


Miłość? 2 puchary , sad Boży, pustelnik, 4 buław 

 

wyglada mi to jakbym miała z kimś się pogodzić , spotykać się i będzie harmonijność i fajne porozumienie.

 

Z czego się najbardziej uciesze? Rycerz monet, siła , 7 buław , wieza 


wygram kłótnie z kimś? Lub

Zakończę coś co powinnam wcześniej?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Emma1 napisał:

Co mnie czeka w biznesie w czerwcu? As buław, rycerz monet, królowa monet 

Bedziesz zmotywowana do pracy i to przyniesie zyski.

 

1 godzinę temu, Emma1 napisał:

Spotkania towarzyskie? 8 monet, 6bulaw , pustelnik 

Przez naklad pracy mozesz nie miec za duzo czasu na spotkania, ale i tak nie wplynie to zle na twoje relacje towarzyskie. Bedziesz odpowiednio gospodarowac czasem i poswiecac go tylko na wlasciwe osoby.

 

1 godzinę temu, Emma1 napisał:

Miłość? 2 puchary , sad Boży, pustelnik, 4 buław 

Pozytywne karty w otoczeniu pustelnika. Jesli bedziesz z kims sklocona to jak najbardziej energia sprzyja zalagodzeniu tego konfliktu.

 

1 godzinę temu, Emma1 napisał:

Z czego się najbardziej uciesze? Rycerz monet, siła , 7 buław , wieza 

Rycerz monet- z poprawy sytuacji materialnej.
Pozostale karty- moze byc tak, ze zaczniesz pozbywac sie jakis toksycznych przyzwyczajen w samej sobie.
lub
moze odejsc z Twojego zycia jakis nieciekawy zalotnik. To moze przejsc troche burzliwie, jakas klotnia... ale jak wasze drogi sie rozejda zyskasz na tym swego rodzaju poczucie ulgi, uwolnienia, bo bedziesz miec opcje na poznanie bardziej wartosciowych ludzi.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...