Skocz do zawartości

Stary kolega


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj napisał do mnie dawny kolega z którym byłam troszkę pokłócona. Napisał wprost ze nie chce się kłócić i bym mu napisała czy chce się zadawać z nim czy nie. Oczywiście mną pokierowały emocje i zrobiłam mu problem i mi nic nie odpisał. Trochę tego żałuje , ze tak emocjonalnie podeszłam do sprawy.

i moje pytania do kart brzmią tak 

 

Co pragnie? 4 buławy 

spotykac się znów , imprezować. Mieć dobra towarzyską relacje ze mną.

 

co myśli? 8 pentakli, as monet 

zastanawia się nad tym czy opłaca mu się ze mną godzić bo wie ze trzeba włożyć wysiłek w tą relacje 

 

co czuje? Paź kielichów 

pozytywne emocje , chęć zadawania się ze mną 

 

zamiary? 9 buław , 10 buław 

hmm… być ostrożny , nie do końca działać w moim kierunku bo moje reakcje go wykańczają. Zamiar ma bronić siebie.

 

co oczekuje? Kochankowie , as kielichów 

Bardzo wątpię by jakiegoś romansu tak jak kochankowie często to przedstawiają wiec pewnie oczekuje bym się zdecydowała na pogodzenie z nim.

 

nastepny krok jego do mnie? Sprawiedliwość, królowa monet 

ciezko mi tutaj wywnioskować. Jakoś będzie bronić siebie według własnej sprawiedliwości?

 

Jak potoczy się relacja kiedy się zgodzę na pogodzenie? As monet 

szansa na nowy początek , zjednoczenie i kontynuowanie relacji 

 

jego intencje? Rycerz pentakli 

zangazowac się w relacje ze mną lub być konkretny 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...