Skocz do zawartości

Partnerski


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w partnerskim. Podaje od strony faceta. Sytuacja jest taka że kiedyś byliśmy razem dziś został kontakt sporadyczny. 

 

Co w głowie u niego - 2 kielichy

Co ma w sercu- 8 buław 

Co pokazuje na zewnątrz- 9 mieczy 

Co wnosi/ zamierza- Królowa Kielichów 

 

Przyszłość relacji ( bezterminowo)

Głupiec Słońce Świat 

 

Patrzac karty nieźle Tylko??? No właśnie 

 

1 interpretacja. Facet mysli o mnie i może chce sie spotkac w 8 Buławach. Przynajmniej czuje w sercu taką chęć ale pokazuję że się boi zrobić krok? Coś go dreczy? Ma obawy?

W zamiarach Kielichowa? Albo mnie pokazuje że on chce iść w moim kierunku, chce powrotu do tych chwil ?

 

2interpretacja

Ta Kielichowa to już jego nowa babka i to o niej mysli i to do niej jego serce sie wyrywa. 

Może nawet spotykają się już. 

Ale co go dreczy ? To niewiem 

 

Przyszłość 

Głupiec to karta początków. Można się pokusić że czeka nas nowy poczatek, miłe chwile, a na koniec i tak z tego nic nie bedzie bo Swiat kończy układ. 

 

Ewentualnie karty pokazały żeby o tej relacji zapomnieć bo ona i tak sie skończyła w karcie Świat. Karty mówią o tym żeby cieszyć się życiem w Słońce a Glupiec to nowy poczatek ale z kim innym. 

 

Co myslicie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Szept myśli napisał:

Co w głowie u niego - 2 kielichy

Co ma w sercu- 8 buław 

Co pokazuje na zewnątrz- 9 mieczy 

Co wnosi/ zamierza- Królowa Kielichów 

 

Przyszłość relacji ( bezterminowo)

Głupiec Słońce Świat 

 

Nie widzę tu kart wprowadzających zmianę do obecnej sytuacji. 
Jest świadomy tego, że Cię lubi( 2 Kielichy). Nie ma do Ciebie jakiejś otwartej urazy czy coś. 
W sercu, co czuje - 8 Buław. Chę utrzymać kontakt, może sam czeka w tej 8 Buław żebyś zasypała go wiadomościami? 
Co zamierza? W Królowej Kielichów - nic. Skupia się na swoich emocjach, nie jest to karta działania( raczej rozmyślania nad swoimi uczuciami, trochę takie użalanie się nad sobą). 
 

Przyszłość relacji: Głupiec Słońce Świat 

 

W kontekście tego, co jest teraz - to nic. 
Glupiec rozpoczyna coś nowego, brak mu jednak doświadczenia i jest o krok od popełnienia błędu. W Glupcu mamy różowe okulary i zakładamy bardzo optymistyczne scenariusze, ignorując realne przesłanki. 
Słońce i Świat to optymistyczne karty przy czym Słońce nie wprowadza zmian a mówi, że jest okay, z olei Świat zamyka cykl - jest to tez karta rozejścia się. Jeśli macie jakieś niedokończone sprawy między sobą, to finalnie się wszystko wyklaruje. 
Przy czym ja w tych kartach nie widzę zejścia się na nowo jako para( u faceta jest brak świadomej chęci by działać w tym

kierunku). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gringe napisał:

Nie widzę tu kart wprowadzających zmianę do obecnej sytuacji. 
Jest świadomy tego, że Cię lubi( 2 Kielichy). Nie ma do Ciebie jakiejś otwartej urazy czy coś. 
W sercu, co czuje - 8 Buław. Chę utrzymać kontakt, może sam czeka w tej 8 Buław żebyś zasypała go wiadomościami? 
Co zamierza? W Królowej Kielichów - nic. Skupia się na swoich emocjach, nie jest to karta działania( raczej rozmyślania nad swoimi uczuciami, trochę takie użalanie się nad sobą). 
 

Przyszłość relacji: Głupiec Słońce Świat 

 

W kontekście tego, co jest teraz - to nic. 
Glupiec rozpoczyna coś nowego, brak mu jednak doświadczenia i jest o krok od popełnienia błędu. W Glupcu mamy różowe okulary i zakładamy bardzo optymistyczne scenariusze, ignorując realne przesłanki. 
Słońce i Świat to optymistyczne karty przy czym Słońce nie wprowadza zmian a mówi, że jest okay, z olei Świat zamyka cykl - jest to tez karta rozejścia się. Jeśli macie jakieś niedokończone sprawy między sobą, to finalnie się wszystko wyklaruje. 
Przy czym ja w tych kartach nie widzę zejścia się na nowo jako para( u faceta jest brak świadomej chęci by działać w tym

kierunku). 

Można i tak to interpretować. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w k.kielichow on teskni za miloscia, bliskoscia... tak samo w glowie w 2 kielichow za szczesliwym zwiazkiem... Brakuje mu tego. Tyle ze nic nie robi i nie bedzie poki co... Do tego dochodzi 9mieczy- ma w sobie zale i gorycze po poprzednim, strach przed nowym. Nie jest gotowy, trzyma w sobie bol i z tym wychodzi do innych, nawet jak ma dosc samotnosci i potrzebuje drugiej osoby.
Co do przyszlosci relacji tez bym raczej sklaniala sie do tego ze to juz koniec i poszukasz szczescia gdzie indziej

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2023 o 08:39, Szept myśli napisał:

Proszę o pomoc w partnerskim. Podaje od strony faceta. Sytuacja jest taka że kiedyś byliśmy razem dziś został kontakt sporadyczny. 

 

Co w głowie u niego - 2 kielichy

Co ma w sercu- 8 buław 

Co pokazuje na zewnątrz- 9 mieczy 

Co wnosi/ zamierza- Królowa Kielichów 

 

Przyszłość relacji ( bezterminowo)

Głupiec Słońce Świat 

 

Patrzac karty nieźle Tylko??? No właśnie 

 

1 interpretacja. Facet mysli o mnie i może chce sie spotkac w 8 Buławach. Przynajmniej czuje w sercu taką chęć ale pokazuję że się boi zrobić krok? Coś go dreczy? Ma obawy?

W zamiarach Kielichowa? Albo mnie pokazuje że on chce iść w moim kierunku, chce powrotu do tych chwil ?

 

2interpretacja

Ta Kielichowa to już jego nowa babka i to o niej mysli i to do niej jego serce sie wyrywa. 

Może nawet spotykają się już. 

Ale co go dreczy ? To niewiem 

 

Przyszłość 

Głupiec to karta początków. Można się pokusić że czeka nas nowy poczatek, miłe chwile, a na koniec i tak z tego nic nie bedzie bo Swiat kończy układ. 

 

Ewentualnie karty pokazały żeby o tej relacji zapomnieć bo ona i tak sie skończyła w karcie Świat. Karty mówią o tym żeby cieszyć się życiem w Słońce a Glupiec to nowy poczatek ale z kim innym. 

 

Co myslicie?

Co w głowie- 2 kielichow myślę że on widzi Cię jako osobę która jest mu bliska jako taka trochę bratnią duszę, może też myśleć o porozumieniu między wami ale nie koniecznie o ponownym związku 

Co w sercu 8 buław on chce żeby sprawy ruszyły i nabrały tępa 

Co pokazuje na zewnątrz 9 mieczy myślę że ta cała sytuacja którą miala miejsce jest dla niego porażka możliwe że sprawdza Cię na mediach społecznościowych 

Zamiary - Królowa kielichow ma duży sentyment do Ciebie możliwe że pójdzie za głosem serca 

Mam takie wrażenie że on ogólnie nie czuje sie najlepiej z obecna sytuacja. Mysli o tym żebyście się dogadali i chce żeby się coś zadziało. Ma duży sentyment do Ciebie .Mam takie wrażenie że to że za wiele się nie dzieje między wami powoduje u niego takie poczucie porażki. 

Przyszłość 

Głupiec Słońce Świat 

Głupiec to taki troszkę dziecinny poczatek .Niby coś chcemy ale nie wiemy jak zacząć. Słońce mówi o miłych chwilach i o przyjaźni. Swiat to karta dopełnienia to też karta brama 

Możliwe że katy pokazuja ze na tą chwilę między wami noc więcej nie będzie prócz takie troszkę infantylnej znajomości. Możliwe że będzie jakaś zmiana .

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Josei napisał:

Co w głowie- 2 kielichow myślę że on widzi Cię jako osobę która jest mu bliska jako taka trochę bratnią duszę, może też myśleć o porozumieniu między wami ale nie koniecznie o ponownym związku 

Co w sercu 8 buław on chce żeby sprawy ruszyły i nabrały tępa 

Co pokazuje na zewnątrz 9 mieczy myślę że ta cała sytuacja którą miala miejsce jest dla niego porażka możliwe że sprawdza Cię na mediach społecznościowych 

Zamiary - Królowa kielichow ma duży sentyment do Ciebie możliwe że pójdzie za głosem serca 

Mam takie wrażenie że on ogólnie nie czuje sie najlepiej z obecna sytuacja. Mysli o tym żebyście się dogadali i chce żeby się coś zadziało. Ma duży sentyment do Ciebie .Mam takie wrażenie że to że za wiele się nie dzieje między wami powoduje u niego takie poczucie porażki. 

Przyszłość 

Głupiec Słońce Świat 

Głupiec to taki troszkę dziecinny poczatek .Niby coś chcemy ale nie wiemy jak zacząć. Słońce mówi o miłych chwilach i o przyjaźni. Swiat to karta dopełnienia to też karta brama 

Możliwe że katy pokazuja ze na tą chwilę między wami noc więcej nie będzie prócz takie troszkę infantylnej znajomości. Możliwe że będzie jakaś zmiana .

Kiedyś zweryfikuje te karty. Czuje podobnie że tak może być. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

On już kogoś ma lub zamierza wejść w bliższa relacje z kobietą.Karta 9 mieczy często mówi o osobach trzecich,gdzie ktoś zajęty ma wyrzuty sumienia,że kogoś oszukuje.

On lubi z Tobą rozmawiac,ale to tylko tyle.

Na przyszłość widać spontaniczne rozmowy w sieci,tak od czasu do czasu.Moze kiedyś zobaczycie się w większym gronie,np.na jakimś koncercie itp.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet ma w głowie inną relację - Królowa Kielichów + 2 kielichy. 

Co do przyszłości relacji - kiedyś podobny układ wypadł mi na faceta, którego bardzo kochałam - karty mówiły wtedy o tym, że zaczął już nowe zycie  i będzie miał dziecko. 

Ja tu nie widzę pojednań i powrotów, Świat mówi, że to zakończył. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 15:38, Sunrise009 napisał:

Facet ma w głowie inną relację - Królowa Kielichów + 2 kielichy. 

Co do przyszłości relacji - kiedyś podobny układ wypadł mi na faceta, którego bardzo kochałam - karty mówiły wtedy o tym, że zaczął już nowe zycie  i będzie miał dziecko. 

Ja tu nie widzę pojednań i powrotów, Świat mówi, że to zakończył. 

Czyli druga opcja..tak to czuje niestety nie ma się co oszukiwać..dziękuję 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szept myśli napisał:

Czyli druga opcja..tak to czuje niestety nie ma się co oszukiwać..dziękuję 

 

Ale to jest zweryfikowane ? 

Bo dla mnie wszystko zależy od tego jak zadałaś karta pytanie 

Jeżeli się pytałaś o to co on czuje itd do Ciebie to dla mnie karty mogły pokazać Ciebie .

Jeżeli się pytałaś ogólnie to może być tutaj już inna kobieta 

Trzeba pamiętać że swiat jest karta brama .Dla mnie w tym układzie nie wiadomo czy ta brama jest otwarta czy zamknięta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Josei napisał:

Ale to jest zweryfikowane ? 

Bo dla mnie wszystko zależy od tego jak zadałaś karta pytanie 

Jeżeli się pytałaś o to co on czuje itd do Ciebie to dla mnie karty mogły pokazać Ciebie .

Jeżeli się pytałaś ogólnie to może być tutaj już inna kobieta 

Trzeba pamiętać że swiat jest karta brama .Dla mnie w tym układzie nie wiadomo czy ta brama jest otwarta czy zamknięta.  

Partnerski...pytanie było co on czuje, myśli  zamierza w stosunku do mnie 

Niby karty ładne. 

Ale rzeczywistość jest inna 

Tylko czas pokaże co będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szept myśli napisał:

Partnerski...pytanie było co on czuje, myśli  zamierza w stosunku do mnie 

Niby karty ładne. 

Ale rzeczywistość jest inna 

Tylko czas pokaże co będzie 

Nie wiem czy może chodzić o inna kobieta .

Pytałaś siw o siebie. Może  być kimś zainteresowany ale Ty pytałaś się o siebie i o niego więc moim zdaniem to są karty dla Ciebie. Gdyby w ogóle nie myślał o Tobie to moim zdaniem wyszły by inne karty  4 kieluchow pokazuje inna kobietę i jej skupienie na niej i wtedy ktoś nas niedostrzega sila jest energia kobiety i mężczyznę może do niej ciągnąć i wtedy jego od nas odciąga 4 kijow pokazuje że ktoś ma związek ale myślę o romansie 8 mieczy może pokazywać że ktoś jest uwolniony w związku 2 kijow pokazuje rozdroże  3 denarow też mi pokazuje inna kobietę 3 kuelichow 

Tu nie ma dla mnie jednoznacznie takiejvsilnej energii kobiety 

Bardziej jest coś takiego że on ma do Ciebie sympatię ale w sercu chciałby iść do przodu .Może nie być konkretnej kobiety ale on po prostu chce ruszyć. Jest pokazana duży sentyment do Ciebie ale on nie widzi sensu . 

Trzeba pamiętać że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

On na Ciebie patrzy przez pryzmat kontaktu z Tobą. Faceci to idcioci jął im nie powiesz wprost albo nie dasz jasnego sygnału to on noe będzie wiedział o co chodzi . 

A widać że on chce ruszyć.  

Moim zdaniem jeżeli Ci zależy to powinnaś dać mu znak .Wtedy z9baczysz jak on zareaguje i będziesz wiedzieć o co chodzi .Jeżeli nic nie zrobisz to może być tak że pojawi się inna i będzie za późno.  

Karty to nie wyrocznia to tylko wskazówka. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...